PDA

View Full Version : Поклон Дяконе! 136 години от обесването на Васил Левски



smeshnik
02-19-2009, 14:38
Човекът, който заслужава цяла България, целия български народ да падне на колене пред паметника му!
Дълбок поклон пред паметта му! Поклон пред тези хора, които днес отидоха да сложат поне 1 цвете на Паметника.
Ако този Човек не го заслужава кой тогава!?

Дяконе ПОКЛОН!!!

loverboy94
02-19-2009, 15:20
А аз не мога да повярвам днеска питах няколко човека от моя клас "Знайш ли кво се е случило на днескашния ден" а онея ме гледат като застреляни. :shock: :? а аз просто не можах да повярвам :?



П.П. не съм българин по народност

Nam3less3
02-19-2009, 17:50
А аз не мога да повярвам днеска питах няколко човека от моя клас "Знайш ли кво се е случило на днескашния ден" а онея ме гледат като застреляни. :shock: :? а аз просто не можах да повярвам :?



П.П. не съм българин по народностЯвно не всички имат свободно време... Това е нормално повечето да не знаят, кво се чудиш? Хората учат, работят, излизат, спят даже и новините не могат да чуят.

m3talmania
02-19-2009, 19:41
Аз даже цветя поднесох (класната ме накара де, но иначе знаех) Затова пък и аз питах няколко човека от класа и онея ме гледат... ама знаят кога има рожден ден Мадона :o

miloto_girl_4e
02-19-2009, 19:43
Поклон :!: Жалко, че с всяка изминала година все по-малко хора знаят какво се е случило на днешния ден ..

Skillett
02-19-2009, 19:45
В училище дори имаше снимка с цветя поднесени пред нея
отделно мина лист накратко с основни неща за личността му ..
Срам и позор да не се знае кой е Васил Иванов Кунчев .. !
Такива хора за мен не са българи . :)