PDA

View Full Version : Как е според вас, момчета?



beiho
02-19-2009, 13:54
Може да е малко рано, но миналият 8ми март мой приятел купи цвете на гаджето ми, а имаше и други случаи и аз не знам дали това влиза в неписаните закони на една връзка да не се опитва по никакъв начин да се привлича вниманието на гаджето на приятеля ти, защото аз никога не бих направил такова нещо, ако той си имаше приятелка.Как мислите вие?Дали този път да му кажа да не се прави на джентълмен, защото ми е неудобно да прави такива малки екстравагантни постъпки?Иначе на рожденния й ден нямам нищо против да й купи подарък, но не при всяка възможност да й подарява цветя сякаш той ходи с нея, а не аз!!! Кажете кво да правя и вие как бихте постъпили?Искам предимно мъжки отговори.

kypo
02-19-2009, 14:42
ако не ти е най-добрия приятел му казжи, ако не разбира от дума - бой
ако ти е най-добрия приятел и е влзбен тайно в нея става трудно, защото единственото правило което знам за приятелството е една жена никога да не застава между двама приятели

3oPuTy
02-19-2009, 14:56
Е какво лошо има в това едно момче да купи подарък на момиче,след като се познават и са приятели?!
Аз също имам приятели (момчета),които редовно ми правят по някой подарък с повод и без повод :) Когато ходят някъде на почивка все ми носят по някой сувенир и картичка от мястото (защото събирам картички :-D ) или са чули от някъде,че съм си харесала някоя малка плюшка :) и решават да ме зарадват :) Цветя също ми подаряват на 8 март и 1 юни :) ... Не знам според мен няма нищо лошо в това :) Аз също често правя подаръци на приятелите си без значение дали имат гаджета или нямат :)

Ноо щом ти е толкова неприятно,защо просто и ти не й подариш или не говориш с приятеля си и не му кажеш,че не ти е приятно,когато подарява цветя на приятелката ти?! :-o


Мале ако аз си хвана гадже,което да се цупи за нещо подобно сигурно ще ми се наложи да се скарам с повечето си приятели и приятелки :D

SNG
02-19-2009, 14:58
Купи си книжки,има ги по магазините.. стил и етикет и тем подобни.. апък от моя гледна точка просто можеш да му кажеш.. по горе за какви боища говори незнам... просто поговори с него.. ако чувстава към нея не виждам причина да не и дава цвете или ако не искаш изобщо да стават тези неловки ситуации просто му кажи да спре...

cinderella_gugutka
02-19-2009, 15:47
абе нека и купува подаръци-само гледай да не са по-хубави от твойте :D

BaiToq
02-19-2009, 15:55
Може да е малко рано, но миналият 8ми март мой приятел купи цвете на гаджето ми, а имаше и други случаи и аз не знам дали това влиза в неписаните закони на една връзка да не се опитва по никакъв начин да се привлича вниманието на гаджето на приятеля ти, защото аз никога не бих направил такова нещо, ако той си имаше приятелка.Как мислите вие?Дали този път да му кажа да не се прави на джентълмен, защото ми е неудобно да прави такива малки екстравагантни постъпки?Иначе на рожденния й ден нямам нищо против да й купи подарък, но не при всяка възможност да й подарява цветя сякаш той ходи с нея, а не аз!!! Кажете кво да правя и вие как бихте постъпили?Искам предимно мъжки отговори.
Бих му казал мъжката
да не и се мазни много
и че тя не е майка му.

cherinka
02-19-2009, 16:22
Някой усеща конкуренция, май, а 8-)
На някой му засягат егото, май, а 8-)

Победи врага с усмивка. 8-)
Запитал ли си се какво ще стане ако идеш и му кажеш на онзи, че тези неща, които прави не са ти приятни? Естествено, че ще си помисли, че те кара да се чувстваш подценен и умаловажен.
Все пак подарява цветята на приятеката ти, не на теб, чесно казано ти си никой, за да му казваш какво да прави.
Все едно аз да се оплача, че по телевизията давали репортаж, който ми е неприятен по МОЯ телевизор. Сравнението не е от най-удачните, но все пак има нещо, което ги свързва.
Дори да е 'тайно влюбен' в нея (както се изказа един от съфорумците) това не би трябвало да те тревожи. Трябва да започнеш да се тревожиш когато и приятелката ти започне да изпитва някакви малки симпатии към него.
Нещо доверие ли й нямаш, какво?! Бъди по-самоуверен в себе си и в чувствата на приятелката ти и недей да се тревожиш за такива неща.
А и трябва да се радваш, че приятелката ти е желана и е обект на внимание и от други мъже. Не бъди егоист :-) 8-) :booooomb:

Push7heTemp0
02-19-2009, 17:11
само не започвай и ти да й се мазниш с по-големи подаръци...
той да й подарява квот ще, те са "само приятели" най-вероятно...

HipHopBlond
02-20-2009, 19:05
Недей да избързваш така с изводите! Представи си, че ти е твърде добър приятел и всичко го прави от уважение към нея и тебе :) Ако сте ИСТИНСКИ приятели, една мацка никога няма да успее да застане между вас ;) Айде успех \\//

tuzaro
02-20-2009, 19:20
8-ми март е ден на мама, ден на моята мадама с жертиери и пижама опала 8-)