PDA

View Full Version : перли за лице - Oriflame



Isabelle
02-19-2009, 14:13
Някой ползвал ли е перлите Giordani Gold интересуват ме тези бронзивите повече ако някой ги е ползвал доволни ли сте?

titinkaa
02-19-2009, 17:40
Мм добре де,защо не си вземеш от козметичен магазин поне ще ги видиш на място като цвят и т.н.,защото цветовете по тези Орифлеим и Ейвън се разминават,не са същите като в каталога.А и в магазина са с 2-3лв по евтини от тези в брошурите на тези марки.

pinki
02-19-2009, 18:26
Да имала съм и бронзовите и розовите, мн. са хубави :P няма да сбъркаш вземи си :)

Isabelle
02-19-2009, 20:09
Мм добре де,защо не си вземеш от козметичен магазин поне ще ги видиш на място като цвят и т.н.,защото цветовете по тези Орифлеим и Ейвън се разминават,не са същите като в каталога.А и в магазина са с 2-3лв по евтини от тези в брошурите на тези марки.
представител съм и мога да видя всеки цвят продукт и т.н. относно парите нещата ми излизат дори безплатно..

titinkaa
02-20-2009, 04:32
Мм добре де,защо не си вземеш от козметичен магазин поне ще ги видиш на място като цвят и т.н.,защото цветовете по тези Орифлеим и Ейвън се разминават,не са същите като в каталога.А и в магазина са с 2-3лв по евтини от тези в брошурите на тези марки.
представител съм и мога да видя всеки цвят продукт и т.н. относно парите нещата ми излизат дори безплатно..Еми така кажи де,ем нз твоя си работа аз не ползвам такива неща от каталози всичко от скъп магазин си купувам

shell
02-20-2009, 09:34
перлите са супер :) аз ги ползвам от вече сигурно три години

Isabelle
02-20-2009, 16:12
Мм добре де,защо не си вземеш от козметичен магазин поне ще ги видиш на място като цвят и т.н.,защото цветовете по тези Орифлеим и Ейвън се разминават,не са същите като в каталога.А и в магазина са с 2-3лв по евтини от тези в брошурите на тези марки.
представител съм и мога да видя всеки цвят продукт и т.н. относно парите нещата ми излизат дори безплатно..Еми така кажи де,ем нз твоя си работа аз не ползвам такива неща от каталози всичко от скъп магазин си купувам
Козметиката на Бруклин сигурно е много скъпа или пък Avon :-D