PDA

View Full Version : Кажете ми моля виииииии



vlubenata22
02-19-2009, 15:01
дайте ми съвет!девствена съм все още, защото мн ме боли:( с приятеля ми опитахме двапъти но ме беше страх:( 4естно казано не знам защо се страхувам....а може би, защото не зная колко по-силна ще е болката...та 4удя се как е по правилно да го вкара целия или малко по малко.е това е дилемата ми сега. моля, помогнете ми! :oops:

LiL_MeoW
02-19-2009, 15:03
Оше не съм чула за смъртни случай и между другото по надолу има няколко теми които са абсолиутно идентични

westggirl
02-19-2009, 15:08
давай веднъж завинаги и после идва най -хубавото не си губи така времето се ше устискаш малко

SiSsKkAa
02-19-2009, 15:09
всяко момиче го боли различно.вярно е,че има болка,но никой не е умрял от нея.престраши се и после ще ти е много хубаво

3oPuTy
02-19-2009, 15:09
Баси тъпия въпрос :?
Естествено,че трябва да го вкарва постепенно!!!Най-малко,защото сама казваш,че те боли,а ако ти го "набие" изведнъж направо ще се сгърчиш от болка ... Да не говорим,че ще си доста стегната и може да получиш някое леко разкъсване или друга раничка!!!

П.П.Надявам се това 22 в никнейм-а ти да не отговаря на годините ти ... :?

Quasar
02-19-2009, 15:26
Колкото повече го мислиш толкова по суха си повече се трие и повече боли.....кажи му да удари една плюнка за всеки случай и си вземете по мазни презервативи
И НЕ ГО МИСЛИ ТОЛКОВА МНОГО няма да те колят :?

turmionkatilot
02-19-2009, 15:34
Баси тъпия въпрос :?
Естествено,че трябва да го вкарва постепенно!!!Най-малко,защото сама казваш,че те боли,а ако ти го "набие" изведнъж направо ще се сгърчиш от болка ... Да не говорим,че ще си доста стегната и може да получиш някое леко разкъсване или друга раничка!!!

П.П.Надявам се това 22 в никнейм-а ти да не отговаря на годините ти ... :? [/color]

и защо не?

3oPuTy
02-19-2009, 15:37
Баси тъпия въпрос :?
Естествено,че трябва да го вкарва постепенно!!!Най-малко,защото сама казваш,че те боли,а ако ти го "набие" изведнъж направо ще се сгърчиш от болка ... Да не говорим,че ще си доста стегната и може да получиш някое леко разкъсване или друга раничка!!!

П.П.Надявам се това 22 в никнейм-а ти да не отговаря на годините ти ... :? [/color]

и защо не?
Ми виж й тъпия въпрос!!!
Разбирам някоя 12 годишна пикла да пита дали трябва 13 годишния й приятел да й го вкарва постепенно или да е изведнъж,но момиче на 22,което да не може само да прецени,какво би станало ако й го подаде изведнъж ... Не е нормално просто ... :?

SiSsKkAa
02-19-2009, 15:38
отиди в някое село и питай.ние откъде да знаем.хахахахамного интересни работи те вълнуват

westggirl
02-19-2009, 15:40
отиди в някое село и питай.ние откъде да знаем.хахахахамного интересни работи те вълнуват много си тъпа

SiSsKkAa
02-19-2009, 15:51
отиди в някое село и питай.ние откъде да знаем.хахахахамного интересни работи те вълнуват много си тъпа

не съм тъпа просто без да искам съм объркала темата.исках да пиша в темата,в която се питаше дали кравите имали мензис.а ти не си изказвай некомпетентното мнение.всеки човек прави грешки,а аз сега видях моята,за което се извинявам на авторката

westggirl
02-19-2009, 15:56
отиди в някое село и питай.ние откъде да знаем.хахахахамного интересни работи те вълнуват много си тъпа

не съм тъпа просто без да искам съм объркала темата.исках да пиша в темата,в която се питаше дали кравите имали мензис.а ти не си изказвай некомпетентното мнение.всеки човек прави грешки,а аз сега видях моята,за което се извинявам на авторката ем хубаво ама поне да си беше видяла мнението навреме и да го беше редактирала

Armeika
02-19-2009, 15:57
Баси тъпия въпрос :?
Естествено,че трябва да го вкарва постепенно!!!Най-малко,защото сама казваш,че те боли,а ако ти го "набие" изведнъж направо ще се сгърчиш от болка ... Да не говорим,че ще си доста стегната и може да получиш някое леко разкъсване или друга раничка!!!

П.П.Надявам се това 22 в никнейм-а ти да не отговаря на годините ти ... :? [/color]

и защо не?
Ми виж й тъпия въпрос!!!
Разбирам някоя 12 годишна пикла да пита дали трябва 13 годишния й приятел да й го вкарва постепенно или да е изведнъж,но момиче на 22,което да не може само да прецени,какво би станало ако й го подаде изведнъж ... Не е нормално просто ... :?

О, Боже!
Защо цифрите винаги трябва да са години?
И защо подяволите си толкова убедена....
Пффф :shock:

3oPuTy
02-19-2009, 16:13
Баси тъпия въпрос :?
Естествено,че трябва да го вкарва постепенно!!!Най-малко,защото сама казваш,че те боли,а ако ти го "набие" изведнъж направо ще се сгърчиш от болка ... Да не говорим,че ще си доста стегната и може да получиш някое леко разкъсване или друга раничка!!!

П.П.Надявам се това 22 в никнейм-а ти да не отговаря на годините ти ... :? [/color]

и защо не?
Ми виж й тъпия въпрос!!!
Разбирам някоя 12 годишна пикла да пита дали трябва 13 годишния й приятел да й го вкарва постепенно или да е изведнъж,но момиче на 22,което да не може само да прецени,какво би станало ако й го подаде изведнъж ... Не е нормално просто ... :?

О, Боже!
Защо цифрите винаги трябва да са години?
И защо подяволите си толкова убедена....
Пффф :shock:
Айде научи се да четеш,а?!
Казах,че се НАДЯВАМ да НЕ СА годините й,а не,че ТОВА СА годините й!!!

SiSsKkAa
02-19-2009, 16:17
отиди в някое село и питай.ние откъде да знаем.хахахахамного интересни работи те вълнуват много си тъпа

не съм тъпа просто без да искам съм объркала темата.исках да пиша в темата,в която се питаше дали кравите имали мензис.а ти не си изказвай некомпетентното мнение.всеки човек прави грешки,а аз сега видях моята,за което се извинявам на авторката ем хубаво ама поне да си беше видяла мнението навреме и да го беше редактирала

еми важно е,че все пак съм го видяла.по-добре късно отколкото никога.извиних се ,с което считам че вината ми е поне малко смекчена

NeSumJenaTi
02-19-2009, 16:20
ест , че трябва постепенно да го вкарва . . .

Infinity
02-19-2009, 16:23
Оох,анторката ще каже ли най-сетне на колко години е,за да се спрат тези спорове за тези числа :D

AlokiNn
02-19-2009, 17:17
давай веднъж завинаги и после идва най -хубавото не си губи така времето се ше устискаш малко

vlubenata22
02-19-2009, 19:20
hahaha ne sum na 22!ne vinagi 4islata ozna4avat godini....ama kato ste kazali...va6a si rabota xDDD
:-P :razz: .....ama sum neopitna i se interesuvam....a tova 4e na nqkogo mu se struva tup vuprosa ..mi..negova si rabota..po-dobre da ne otgovarq...kato e tolkova umen

vlubenata22
02-19-2009, 19:23
blagodarq na tezi koito mi otgovoriha na vuprosa!naistina be6e vajen za men!

summerlove66
02-19-2009, 21:11
Ми по-добре да бъде нежен приятеля ти и освободи се от тоя страх, че така нищо няма да се получи определено !

icobug
02-20-2009, 07:00
priqtelq ti nestryva mene ako pita6 6to ne si mi namene tyka vka6ti 6a vidi6 boli li :P 8)

beretta92sd
02-20-2009, 07:07
Кажи на приятеля ти първо с пръсти да си поиграе малко и да те отжори и след това да го вкарва постепенно.
Ако се поровиш из нета по такива саитове кадето пише кое как се прави ще видиш че навсякаде е казано че първо е препоръчително да е с пръсти и внимателно, и вече след това като ти разкъса ципата с пениса но бавно и внимателно докато проникне целия.

Armeika
02-24-2009, 14:38
1-во Прочети си това мнението и помисли малко!!! ;)
Ми виж й тъпия въпрос!!!
Разбирам някоя 12 годишна пикла да пита дали трябва 13 годишния й приятел да й го вкарва постепенно или да е изведнъж,но момиче на 22,което да не може само да прецени,какво би станало ако й го подаде изведнъж ... Не е нормално просто ... :?


Айде научи се да четеш,а?!
Казах,че се НАДЯВАМ да НЕ СА годините й,а не,че ТОВА СА годините й!!!

2-ро Айде ако обичаш научи се да МИСЛИШ, ЧЕТЕШ и да осъзнаваш ГРЕШКИТЕ СИ! :)

Stefchyy
02-24-2009, 15:51
Тука некфи караници некфи глупости .. ебати тапняата ..



П.П. По-добре да ти го вкара постепенно .. !

hahavteen
02-24-2009, 16:01
Има няколко такива теми и то от съвсем скоро.
Моля без обиди и постове нарушаващи новите правила!