PDA

View Full Version : Кога ще се оправи България споде вас?



kalashnik
02-19-2009, 17:42
Спроред мен България ще се оправи когато:
1. На власт дойде армията, но не генералите подкрепяни от правителствота, а от истинската армия.
2. НАпусне се НАТО и Ес и се обяви неутралитет.
3. Индустрията и селското стопанство минат под властта на армията.
4. Ромите и турците бъдат изпратени да работят в мините и тежката индустрия само срещу минималната нужна храна и 8 часа сън, 2 часа почивка, в която се включва времето и за ядене и път от работата до общежитието, а 14 часа да работят в името на армията.
5. Няма избори, а армията командва с декрети и решения, няма конституция.
6. Възстанови се наборната служба и се модернизира армията.
7. Използват се всички ресурси на максимум.
8. Градовете се преустроят тотално, бавна и скъпа процедура.
9. Промени се образователната система.

Това са основните точки, има и още. Всичко съм го описал точно и ясно в една тетрадка.

SiegHeil
02-19-2009, 17:45
Не разбрах кво ще праваш с тая армия като нито с в ЕС, нито в НАТО.. 8-)

Nam3less3
02-19-2009, 17:48
Това нещо биха го подкрепили само хора от армията...

kalashnik
02-19-2009, 17:51
Не разбрах кво ще праваш с тая армия като нито с в ЕС, нито в НАТО.. 8-) С армията ще защитавам интересите на България, или по-точно Санстефанска България.

kalashnik
02-19-2009, 17:54
Това нещо биха го подкрепили само хора от армията... Ако ти дам тетрадката в която съм описал всичко точно и ясно ще разбереш, че армията ще спечели общественото доверие и бюджета ще скочи, защото няма да плащаме помощи на мангалите и турците, тъй като те ще получават само храна която ще им е достатъчна да имат сили за работа.

SiegHeil
02-19-2009, 18:06
Не разбрах кво ще праваш с тая армия като нито с в ЕС, нито в НАТО.. 8-) С армията ще защитавам интересите на България, или по-точно Санстефанска България.
Можеш да го кажеш и на Америка тва, особено като външната ти подкрепа е някъде около 0 8-)

Nam3less3
02-19-2009, 18:08
Това нещо биха го подкрепили само хора от армията... Ако ти дам тетрадката в която съм описал всичко точно и ясно ще разбереш, че армията ще спечели общественото доверие и бюджета ще скочи, защото няма да плащаме помощи на мангалите и турците, тъй като те ще получават само храна която ще им е достатъчна да имат сили за работа.Ами направете преврат, иначе няма как армията да дойде на власт :)
И да има хора да я подкрепят, със сигурност някоя организация или държава ще нахлуе с по-голяма армия да ни "демократизират" :D

kalashnik
02-19-2009, 18:09
Не разбрах кво ще праваш с тая армия като нито с в ЕС, нито в НАТО.. 8-) С армията ще защитавам интересите на България, или по-точно Санстефанска България.
Можеш да го кажеш и на Америка тва, особено като външната ти подкрепа е някъде около 0 8-) Руснаците отдавна имат апетити към Проливите, ако им обещаем да ни използват като плацдарм към останките от Турция. Ето ти неутралитет, ще се оправдаем при неуспешна руска кампания, че те са искали и ние като неутрална държава сме пуснали войските им на наша територия.

SiegHeil
02-19-2009, 18:29
А какво и пречи на Русия да избуши и нашия задник заедно с Турция ?
Държава без външна подрепа е адски лесна плячка...пример: медиците в Либия..

kalashnik
02-19-2009, 18:32
А какво и пречи на Русия да избуши и нашия задник заедно с Турция ?
Държава без външна подрепа е адски лесна плячка...пример: медиците в Либия.. Ами ако основното оръжие ни е руско производство, руснаците ще имам по-приятелско отношение към нас, защото ние ще сме пазар за тяхната бойна техника.

SiegHeil
02-19-2009, 18:43
Демек отново да станем сателитна държава на Русия както преди 20 години ?

Firstwave
02-19-2009, 19:05
Като избием комунистите.

kalashnik
02-19-2009, 19:20
Като избием комунистите. Комунистине не пречат, пречат долните турци и цигани.

SiegHeil
02-19-2009, 19:22
Като избием комунистите. Комунистине не пречат, пречат долните турци и цигани.
Смърт за сите 8-)

kalashnik
02-19-2009, 19:23
Първо трябва да бъдат убити всички от старите правителства, защото докато кръв не пусне управлението няма да се управим.

MentallyBlind
02-19-2009, 19:27
^Научи се да пишеш, моля те. Тогава разработвай военен преврат.

SiegHeil
02-19-2009, 19:30
Първо трябва да бъдат убити всички от старите правителства, защото докато кръв не пусне управлението няма да се управим.
Подкрепям...чак всички не, но трябва да им респект от народа :>
А защо един военен с политически неприложимо образувание ще управлява по добре от някои който е завършил икономика примерно ?
И още един минус...прекалено много власт състедоточена на едно място е грешка..

kalashnik
02-19-2009, 19:54
^Научи се да пишеш, моля те. Тогава разработвай военен преврат. Аз попринцип пиша добре и правилно, но в момента не пиша от нас и клавиатурата е някаква гадна.

kalashnik
02-19-2009, 19:54
Първо трябва да бъдат убити всички от старите правителства, защото докато кръв не пусне управлението няма да се управим.
Подкрепям...чак всички не, но трябва да им респект от народа :>
А защо един военен с политически неприложимо образувание ще управлява по добре от някои който е завършил икономика примерно ?
И още един минус...прекалено много власт състедоточена на едно място е грешка.. Не е грешка ако е съсредоточена в армията, тъй като тя единствена има дисциплина и не би се изкушила от властта.

SiegHeil
02-19-2009, 20:05
Има дисциплина, щото има кой да ги контролира..
Абсолютната власт в 90% от случаите е грешка, факт...

kalashnik
02-19-2009, 20:06
Има дисциплина, щото има кой да ги контролира..
Абсолютната власт в 90% от случаите е грешка, факт... Армията е в 105 процента от случаите.

SiegHeil
02-19-2009, 20:09
Окей, отново да допуснем противното и да кажем че няма да се злоупотребява с властта..
Защо един военен ще знае как да управлява държава по добре от един икономист ?

kristo
02-19-2009, 20:48
Човек според мен си нямаш никаква представа какво значи да управляват военните. Щото покрай дисциплината и реда, които ще са безспорни, ще има хиляди забрани, репресии, с две думи издевателства и то над редвите граждани. Така че не ми го говори този военен преврат, няма да доведе до това, което ти се иска и ще пострадат отново най-вече невинни хора. Разбира се и такива които си заслужават. Но просто е нереално и неприемливо в днешно време да ми говориш за военен преврат, а и така или иначе военните са хора със силово мислене. Но не това е предназначението на армията според мене- да се занимава с политика.
Не ме разбирайте погрешно, аз самият уважавам армията като институция(Българската армия), но функцията на военните е друга. Така или иначе армията е деполитична институция и такава трябва да си бъде винаги.
Съвсем отделен е въпроса, че Българската армия определено трябва да бъде увеличена и реформирана, в това няма никакъв спор.

Rodolubec
02-19-2009, 21:08
1.България ще се оправи когато САЩ позагуби влияние в Европа и то частност в Германия и на изток от нея
2.Трябва да влезем в съюз(пакт) с Унгария и Хърватия. За да имаме хегемония на Балканите. Все пак и трите страни имаме общи интереси спрямо Сърбия ,а с Унгария върху територий от Румъния.Ние подкрепяме хърватите да си вземат своите етнически територий в Босна и Херцеговина ,те нас за Македония.Също така евентуално сътрудничество с Албания насочено срещу Сърбия и Македония , ще ни е от полза.
3.Трябва да подържаме добри отношения с Германия и Русия.

kalashnik
02-20-2009, 12:19
Репресии няма да има ако армията е добре възпитана във военните училища. Според мен налагането на забрани е нормално, пълната свободия кара обществото да деградира.

Относно външната политика:
1. Неутралитета за който споменах е само временен, докато армията устано силна власт.
2. Съюз аз допускам с Китай, Индия и Русия.
- С китай защото е една от световните икономически сили и с радост ще изпрати работна ръка в България ако имаме нужда, в моя случай ще искам войници. Те от своя страна ще бъдат подкрепени в боеве за завземане на Виетнам, Лаос, двете кореи и Япония.
- С индия по същите причини - за войската и силната и икономика. Също така ще подкрепим наред с Русия и Китай интересите им към Пакистан, който докато Индия е била Британска колония е бил част от нея.
- С Русия защото имат голями земни богатства и качествено оръжие което ще използваме. Руснаците ще бъдат подкрепени от нас, Китай и Индия във военни акции в Грузия, Беларус, Украйна и Молдова, Естония, Латвия и Литва - части от бившата Руска империя.
3. Нашите териториални претенции са относно Турция по линията Амуртен-Сакмаккой, Македония, Сърбия, Гърция, Албания, Черна гора, Босна и Херцеговина, Хърватска и Словения и Румъния. Унгария, Словакия Чехия и Полша ще бъдат кондуминуална територия между Българи и Русия.
4.Турция ще бъде кондуминуална територия между България, Русия, Китай и Индия.

Подробния план се състои от 234 точки и ще ми отнеме много време да го препиша, затова давам най-важното което засегнахте.

Rodolubec
02-20-2009, 12:28
Да изключително реалистично и те като Индия и Китай са до България пък и сме им изтребвали за съюзник.

SiegHeil
02-20-2009, 12:32
Властта заповядва, армията изпълнява...слеят ли се институциите става голяма грешка, яхния с лайна ^

kristo
02-20-2009, 12:41
:lol: :lol: :lol:
Да, изключително реалистична програма си начертал просто... А и териториалните ти претенции си ги бива, не може да се отрече...
Аз смятам да претендираме още за Източна Германия, цяла Гърция, половин Турция, на юг за цяла северна Африка, още по-добре ще бъде 8)

kalashnik
02-20-2009, 13:00
Ами претенциите са си реалистични според мен, защото тези територии до някаква степен са принадлежали на България през различните епохи за различни периоди от време. А съюза е възможен, защото в тези страни има бедно население, за което ще създадем пазар и така хем ще намерим евтина работна ръка, хем ще оттървем тези държави от част от ненужното население.

SiegHeil
02-20-2009, 13:20
Нашите терирории са принадлежали и на Турция през една определна епоха от време, сеш се... ^

SiegHeil
02-20-2009, 13:21
А на Индия и Китай баш сме им притрябвал съюз с нас, световната икономическа и вонна сила, без нас за никъде не са...
Все едно ние да тръгнем да правим военен съюз с Люксембург 8-)

kristo
02-20-2009, 13:32
Еми да, то и Украйна и част от Русия са били в пределите на Стара Велика България преди някакви си 14 века, ама да си ги поискаме и тях освен...
А за работната ръка, която искаш да внасяш от Китай, Индия, ти спомняш ли си, че има банатски, бесарабски, западнопокрайнски, македонски българи, не е ли по-разумно според теб да си ги внесем тях като работна ръка, отколкото да искаш да ми внасяш някакви жълтурки тука?

kalashnik
02-20-2009, 13:32
А на Индия и Китай баш сме им притрябвал съюз с нас, световната икономическа и вонна сила, без нас за никъде не са...
Все едно ние да тръгнем да правим военен съюз с Люксембург 8-) Имат голяма безработица, а когато армията започне да оптимизира индустрията и селското стопанство сегашните 7 милиона няма да са достатъчни и ще трябва да внасяме работници, а точно от тези две страни са нископлатени и ще е изгодно за нас.

kalashnik
02-20-2009, 13:35
Еми да, то и Украйна и част от Русия са били в пределите на Стара Велика България преди някакви си 14 века, ама да си ги поискаме и тях освен...
А за работната ръка, която искаш да внасяш от Китай, Индия, ти спомняш ли си, че има банатски, бесарабски, западнопокрайнски, македонски българи, не е ли по-разумно според теб да си ги внесем тях като работна ръка, отколкото да искаш да ми внасяш някакви жълтурки тука? Нали когато окупираме балканите тези българи ще влезнат в сътава на българското население.

kristo
02-20-2009, 13:39
Какво ще окупираш Балканите бе човек, ние имаме 35 000 армия, ти си тръгнал да окупираш Балканите, моля ти се недей говори смешки сега...
Живееш векове назад във времето човек, ние Македония и Западните покрайнини не можем да си върнем за моманта, ти за Балканите се готвиш... Айде по-реалистично ако обичаш. Едно е да ти се иска, друго е реалността. И на мен ми се иска отново Симеонова България, ама съм наясно, че никога няма да стане.

kalashnik
02-20-2009, 13:45
Какво ще окупираш Балканите бе човек, ние имаме 35 000 армия, ти си тръгнал да окупираш Балканите, моля ти се недей говори смешки сега...
Живееш векове назад във времето човек, ние Македония и Западните покрайнини не можем да си върнем за моманта, ти за Балканите се готвиш... Айде по-реалистично ако обичаш. Едно е да ти се иска, друго е реалността. И на мен ми се иска отново Симеонова България, ама съм наясно, че никога няма да стане. Точно за това първо ще започне военнизация на населението, Русия също се надявам да ни подкрепи, както и другите два бъдещи съюзника. Всичко ще започне като борба срещу НАТО и САЩ. Мисля реалистично, спокойно, имам познати военни които на които съм казал за идеите си и според тях това е възможно.

kristo
02-20-2009, 13:59
Е разбира се, военните естествено, че ще ти кажат, че е възможно да военизираш деца, жени и старци, само че реално е невъзможно. Щото военните и те си живеят в собствения свят и пречупват всичко през призмата на войната, а не е възможно- няма как да военизира насалението, освен това в момента няма опасност от война. Ако предлагаш на хората утре да вземат калашника и да тръгнат на война срещу Турция, Гърция, Сърбия и Румъния едновременно, няма да убедиш никой. И Хитлер тръгна да завладява всичко наред, ама удари на камък в крайна сметка и милиони германци, руснаци, поляци и т. н. паднаха избити. Просто не е реалистично това което ми говориш, осъзнай го. А че един военен ще ти каже, че е - разбира се, той това му е работата- да те убеждава, че чрез война всичко се постига и това е начина. Ама ако тръгнем на война утре, той ще ти е командира и ще те праща да се биеш на първа линия, а той няма да е там и ще е предпазен.
Освен това Русия ако чакаш да ни подкрепи заради някакво несъществуващо "славянско братство" или други такива- ще си останеш с чакането само. Русия никога няма да ни подкрепи ако няма някаква полза от нас, така както САЩ ни подкрепя в момента, защото й е в интереса.

kalashnik
02-20-2009, 14:07
Е разбира се, военните естествено, че ще ти кажат, че е възможно да военизираш деца, жени и старци, само че реално е невъзможно. Щото военните и те си живеят в собствения свят и пречупват всичко през призмата на войната, а не е възможно- няма как да военизира насалението, освен това в момента няма опасност от война. Ако предлагаш на хората утре да вземат калашника и да тръгнат на война срещу Турция, Гърция, Сърбия и Румъния едновременно, няма да убедиш никой. И Хитлер тръгна да завладява всичко наред, ама удари на камък в крайна сметка и милиони германци, руснаци, поляци и т. н. паднаха избити. Просто не е реалистично това което ми говориш, осъзнай го. А че един военен ще ти каже, че е - разбира се, той това му е работата- да те убеждава, че чрез война всичко се постига и това е начина. Ама ако тръгнем на война утре, той ще ти е командира и ще те праща да се биеш на първа линия, а той няма да е там и ще е предпазен.
Освен това Русия ако чакаш да ни подкрепи заради някакво несъществуващо "славянско братство" или други такива- ще си останеш с чакането само. Русия никога няма да ни подкрепи ако няма някаква полза от нас, така както САЩ ни подкрепя в момента, защото й е в интереса. Ако Русия ще ни подкрепи, защото ако започнем война ние постоянно ще копуваме от нея оръжие, за да захраним фронта. Плюс това ще има основание да нападне САЩ в името на мира, защото те ще тръгнат срещу нас, а ако САЩ ни победи ще стане лошо за Русия, тъй като тук ще се скупчи много голяма част от американската армия, а България е разделена от Русия само с едно море.

kristo
02-20-2009, 14:19
Оле човек стига бе, не се излагай така...
Как ли Русия да не обяси война на САЩ в името на мира или още повече заради нас... Това е много несериозно.
Стига си обявявал войни от които изхода е ясен, че няма да сме победители ние, ами да седнем да си оправим държавата, като изберем една достойна патриотична партия със социална програма и с хора, които не са участвали досега във властта(тоест в разграбването на България). Другото са детски мечти, разбираш ли. Симеонова България, Иванасенова България, няма да стане просто, не че не ми се иска, но няма как.
Осен това има начин да си върнем част от изгубените територии по много по-приемлив, разумен и възможен начин, а не чрез войни. Аз съм казвал в този форум за какво става дума, но разбира се със сегашното правителствоп има опасност да изгубим територии намсето да присъединим нови, така че трябва друго- аз ти посочих какво да е то.

kalashnik
02-20-2009, 14:31
Оле човек стига бе, не се излагай така...
Как ли Русия да не обяси война на САЩ в името на мира или още повече заради нас... Това е много несериозно.
Стига си обявявал войни от които изхода е ясен, че няма да сме победители ние, ами да седнем да си оправим държавата, като изберем една достойна патриотична партия със социална програма и с хора, които не са участвали досега във властта(тоест в разграбването на България). Другото са детски мечти, разбираш ли. Симеонова България, Иванасенова България, няма да стане просто, не че не ми се иска, но няма как.
Осен това има начин да си върнем част от изгубените територии по много по-приемлив, разумен и възможен начин, а не чрез войни. Аз съм казвал в този форум за какво става дума, но разбира се със сегашното правителствоп има опасност да изгубим територии намсето да присъединим нови, така че трябва друго- аз ти посочих какво да е то. Проблема ви е, че се примирявате с повечето неща, знаеш ли колко малга е била Русия преди управлението на Иван Грозни, а с него помощ побеждава дори Златната орда, значи и ние сега можем. Не трябва да се примиряваме никога с нищо. Велик ен нашия войник, велик, велик, велик!!!

kristo
02-20-2009, 15:02
Сега Иван Грозни и т. н., това са неща, станали преди 5-6 века. Историк съм, обаче само с историята не може да се живее. Освен това да се прави сравнение между историята на Русия и тази на България е крайно нереално- две различни страни, два различни народа с доста различен манталитет за много неща, с различни съперници и съюзници, различна историческа съдба. Все едно да правиш сравнение между Китай и Австрия примерно- две съвсем различни държави.
Освен това от историята трябва да се поучим, а не да повтаряме старите грешки, които днес ще бъдат още по-пагубни и от миналите, а какво по-пагубно от тва да нападнем както предлагаш всички съседни нам страни? Сигурно ще ги победим, а? И защо си мислиш, че Русия ще подкрепи нас, а не Сърбия например, след като в историческо време почти винаги е заставала на сръбска страна срещу нас- примери колкото щеш, мога да ти дам някои ако искаш в следваия пост.

kalashnik
02-20-2009, 15:15
Сега Иван Грозни и т. н., това са неща, станали преди 5-6 века. Историк съм, обаче само с историята не може да се живее. Освен това да се прави сравнение между историята на Русия и тази на България е крайно нереално- две различни страни, два различни народа с доста различен манталитет за много неща, с различни съперници и съюзници, различна историческа съдба. Все едно да правиш сравнение между Китай и Австрия примерно- две съвсем различни държави.
Освен това от историята трябва да се поучим, а не да повтаряме старите грешки, които днес ще бъдат още по-пагубни и от миналите, а какво по-пагубно от тва да нападнем както предлагаш всички съседни нам страни? Сигурно ще ги победим, а? И защо си мислиш, че Русия ще подкрепи нас, а не Сърбия например, след като в историческо време почти винаги е заставала на сръбска страна срещу нас- примери колкото щеш, мога да ти дам някои ако искаш в следваия пост. Когато ние сме били против тях незнайно защо ти какво очакваш да ни прегръщат за това нещо ли?

kristo
02-20-2009, 15:39
Кога по-точно сме били против тях, айде дай конкретен пример да видим? И ще ми кажеш ли защо сме били "против тях"? Можеби защото сме били против това да ни превърнат в руска колония... Или това ще кажеш, че е било най-доброто за България.

kalashnik
02-20-2009, 15:42
Кога по-точно сме били против тях, айде дай конкретен пример да видим? И ще ми кажеш ли защо сме били "против тях"? Можеби защото сме били против това да ни превърнат в руска колония... Или това ще кажеш, че е било най-доброто за България. Еми те не са ни искали като колония, а като сме били на страната на Германия какво да правят, ще ни атакуват като не са на тяхна страна, за разлика от нас Сърбия си е избирала правилните съюзници, а ние не.

Firstwave
02-20-2009, 15:59
Я се съсредоточи върху Македония на първо време.

kalashnik
02-20-2009, 16:17
Я се съсредоточи върху Македония на първо време. E то кой е казал, че искам всичко наведнъж, едно по едно, малко по малко.

Firstwave
02-20-2009, 16:22
В случая с Македония и война не ти трябева даже.

SiegHeil
02-20-2009, 16:40
А каква конкретно е далаверата на Китай да прави съюз с нас ?

kalashnik
02-20-2009, 16:51
А каква конкретно е далаверата на Китай да прави съюз с нас ? Ами ще се оттърве от част от китайите като ги прати тук на работа, и без това изпитват недостиг на храна в момента.

SiegHeil
02-20-2009, 17:03
А каква конкретно е далаверата на Китай да прави съюз с нас ? Ами ще се оттърве от част от китайите като ги прати тук на работа, и без това изпитват недостиг на храна в момента.
От 1 400 милиона 1-2 не се усещат особено :)

kalashnik
02-20-2009, 17:25
А каква конкретно е далаверата на Китай да прави съюз с нас ? Ами ще се оттърве от част от китайите като ги прати тук на работа, и без това изпитват недостиг на храна в момента.
От 1 400 милиона 1-2 не се усещат особено :) На китай населението не беше ли 1 милиард, а не милион?

SoFarSoG00d
02-20-2009, 17:52
Няма да е скоро....

BrainlessROCKBABY
02-20-2009, 17:57
провал (http://www.government.bg/)

Rodolubec
02-20-2009, 18:11
В Словения Хърватска и Унгария ли ще търсиш евтина работна ръка. :D
Унищожаването на Златната орда не е заслуга само на Иван Грозни ,а на многото московски князе преди него които са направили страната достатъчно могъща.

И да те питам поне 17 години имаш ли?

kristo
02-20-2009, 19:16
Кога по-точно сме били против тях, айде дай конкретен пример да видим? И ще ми кажеш ли защо сме били "против тях"? Можеби защото сме били против това да ни превърнат в руска колония... Или това ще кажеш, че е било най-доброто за България. Еми те не са ни искали като колония, а като сме били на страната на Германия какво да правят, ще ни атакуват като не са на тяхна страна, за разлика от нас Сърбия си е избирала правилните съюзници, а ние не.
Абе искали са те да им бъдем изцяло зависими, ама айде. Отделно, че Русия застава на страната на Сърбия доста пъти и преди Втората световна война. И не мога да се съглася, че от съюза ни с Германия е грешка- спомни си точно тогава, че България благодарение на същия този съюз успя да извърши национлното си обединение 1941 г.
А и днес Германия и Русия поддържат доста добри взаимоотношенения и да не кажа силна дума, но са съюзници. Така че е добре освен съюз с Русия, да търсим такъв и с Германия отново.

kalashnik
02-20-2009, 19:56
В Словения Хърватска и Унгария ли ще търсиш евтина работна ръка. :D
Унищожаването на Златната орда не е заслуга само на Иван Грозни ,а на многото московски князе преди него които са направили страната достатъчно могъща.

И да те питам поне 17 години имаш ли? На 15 години съм, но имам достатъчно познания, защото съм чел достатъчно книги, и не от някои тъпи романчета, а истински житейски и философски книги.

kalashnik
02-20-2009, 19:58
Кога по-точно сме били против тях, айде дай конкретен пример да видим? И ще ми кажеш ли защо сме били "против тях"? Можеби защото сме били против това да ни превърнат в руска колония... Или това ще кажеш, че е било най-доброто за България. Еми те не са ни искали като колония, а като сме били на страната на Германия какво да правят, ще ни атакуват като не са на тяхна страна, за разлика от нас Сърбия си е избирала правилните съюзници, а ние не.
Абе искали са те да им бъдем изцяло зависими, ама айде. Отделно, че Русия застава на страната на Сърбия доста пъти и преди Втората световна война. И не мога да се съглася, че от съюза ни с Германия е грешка- спомни си точно тогава, че България благодарение на същия този съюз успя да извърши национлното си обединение 1941 г.
А и днес Германия и Русия поддържат доста добри взаимоотношенения и да не кажа силна дума, но са съюзници. Така че е добре освен съюз с Русия, да търсим такъв и с Германия отново. Съветвам те да прочетеш "История на Гестапо на Балканския полуостров", ако още я има, и тогава говори.

Rodolubec
02-20-2009, 20:06
Има време още доста да изчетеш пък тогава прави план.В момента местата с българско население са част от Беломорска Тракия, почти цяла Македония ,малка част от Западните покрайнини и Северна Добруджа.Въпреки ,че в началото на века българското землище е било доста по голямо но днес голяма част от българите са претопени.

raduna
02-20-2009, 21:09
А каква конкретно е далаверата на Китай да прави съюз с нас ? Ами ще се оттърве от част от китайите като ги прати тук на работа, и без това изпитват недостиг на храна в момента.
:shock: Ти искаш да се напълним с жълтури ли? (не че и сега ги няма)

kristo
02-20-2009, 21:30
Съветвам те да прочетеш "История на Гестапо на Балканския полуостров", ако още я има, и тогава говори.
Ако са някакви комунистически измишльотини как германците искали да изтрепят нас и останалите "славяни" изобщо няма и да си правя труда да чета подобни безсмислици.

kalashnik
02-21-2009, 05:16
Съветвам те да прочетеш "История на Гестапо на Балканския полуостров", ако още я има, и тогава говори.
Ако са някакви комунистически измишльотини как германците искали да изтрепят нас и останалите "славяни" изобщо няма и да си правя труда да чета подобни безсмислици. Писана е от французин, името му е Жак дьо Ларю

Firstwave
02-21-2009, 14:28
Само да вметна че Западните Покрайнини целите са си с преобладаващо българско население както и Нишката област където пък са 1/3.

kristo
02-21-2009, 22:05
Калашник, дай малко инфо какво се разказва в книгата.

kalashnik
02-22-2009, 07:49
Калашник, дай малко инфо какво се разказва в книгата. Разказва се за плановете на Хитлер след вероятния успешен кай на войната. Тай изрично е упоменато, че Хитлер е нямал никакви планове да подаява територии на която и да е страна, това означава, че Западните покрайнини са ни дадени само под временно административно управление. В книгата се казва също, че е имал идеи за окупирането на Италия и Япония, а те както е известно са били негови съюзници.

Rodolubec
02-22-2009, 11:12
:razz: :razz: :razz: Бая мощ му трябвало за да окупира целия свят. И сигурно Хитлер въобще не си е давал сметка за съсипаното стопанство след като окупира света.
Нали като го окупира армията му ще е изтощена и като на 100 места едновременно вдигнат бунтове и край със световното гсподство .Ама той сигурно не си е давал сметка за това . :D
И защо световната войната е започната от Франция и Великобритания като Хитлер е искал да владее света?

kristo
02-22-2009, 11:21
Интересно ми е на какви факти се базира това франсе... Щото и техните конспиративни теории са като на американците за Осама бин Ладен...

Отделно съм чел доста документи, ама доказани и цитирани във всеки сериозен учебник по история или въобще исторически труд по най-нова история, в които пише коренно различни неща- няма никакво планирано завладяване на Италия и Япония, никакво завладяване на България или някоя от другите страни-съюзнички на райха. Колкото и да е бил грандоман Хитлер със сигурност е знаел, че сама Германия не може да победи всички(целия свят) и да го завладее ако няма съюзници поне като Япония, Италия, България, Унгария, Румъния, Финландия и т. н. Така че писаното в тази книга ми прилича на поредните изфабрикувани от антинацистите "теории" как Хитлер едва ли не искал да вриви планетата и да изтреби всички до един...

KarlDionic
02-22-2009, 18:20
ае калашник и аз съм си мечтал за такива работи като тебе ама чак пък толкоз... това за книгата ти е 100% невярно и чек да ти кажа малко по-реалистичен план за оправянето на държавата
1. Сваляне на турците от властта
2. Изгонване/изселване/изтребване на циганите
3. Премахване на корупцията
4. Стимулиране на икономиката и наливане пари в нея (пример ибама наля 800 милиарда в американската икономика за оправяне на кризата пък на нас само бвп-то ние е 90 милиарда...)
5. Реформиране и модернизиране на армията, купуване на оръжие от Русия
6. Подлагаме турците на гонение и създаване на национална гвардия
и оттука насетне вече почваме да си искаме териториите
7. Настояване на Сърбия да върне Западните покрайнини в противен случай вдигане на въстане
8. Силна пропаганда в Македония и настояване за обединение
9. Призиви за завръщане на българи от чужбина намаляване на емиграцията
10. Стимулиране на ражданията

KarlDionic
02-22-2009, 18:25
ае калашник и аз съм си мечтал за такива работи като тебе ама чак пък толкоз... това за книгата ти е 100% невярно и чек да ти кажа малко по-реалистичен план за оправянето на държавата
1. Сваляне на турците от властта
2. Изгонване/изселване/изтребване на циганите
3. Премахване на корупцията
4. Стимулиране на икономиката и наливане пари в нея (пример ибама наля 800 милиарда в американската икономика за оправяне на кризата пък на нас само бвп-то ние е 90 милиарда...)
5. Реформиране и модернизиране на армията, купуване на оръжие от Русия
6. Подлагаме турците на гонение и създаване на национална гвардия
и оттука насетне вече почваме да си искаме териториите
7. Настояване на Сърбия да върне Западните покрайнини в противен случай вдигане на въстание, същото и за Северна Добруджа
8. Силна пропаганда в Македония и настояване за обединение
9. Призиви за завръщане на българи от чужбина намаляване на емиграцията
10. Стимулиране на ражданията
това са най-важните стъпки пък после вече може да си фантазираме за завземане на сърбия и северна гърция и война с турция след тва и румъния после окупация на балканския полуостров, Симеонова България, военен съюз с Русия Китай Индия Германия и Япония... После пък възстановяване на СССР и превземане на Европа и хамериканците и накрая световно господство :lol: 8-) :razz: :D :grin: :grin:

SiegHeil
02-22-2009, 18:57
4. Стимулиране на икономиката и наливане пари в нея (пример ибама наля 800 милиарда в американската икономика за оправяне на кризата пък на нас само бвп-то ние е 90 милиарда...)

Обама в момента само надува още сапунения мехур за да не се усети кризата наведнъж,а да стане постепенно така, че да не се досети тъпия американец ;)

MentallyBlind
02-23-2009, 16:59
^Абсолютно вярно. Залепената топка след време се къса отново.

kristo
02-26-2009, 16:21
ае калашник и аз съм си мечтал за такива работи като тебе ама чак пък толкоз... това за книгата ти е 100% невярно и чек да ти кажа малко по-реалистичен план за оправянето на държавата
1. Сваляне на турците от властта
2. Изгонване/изселване/изтребване на циганите
3. Премахване на корупцията
4. Стимулиране на икономиката и наливане пари в нея (пример ибама наля 800 милиарда в американската икономика за оправяне на кризата пък на нас само бвп-то ние е 90 милиарда...)
5. Реформиране и модернизиране на армията, купуване на оръжие от Русия
6. Подлагаме турците на гонение и създаване на национална гвардия
и оттука насетне вече почваме да си искаме териториите
7. Настояване на Сърбия да върне Западните покрайнини в противен случай вдигане на въстание, същото и за Северна Добруджа
8. Силна пропаганда в Македония и настояване за обединение
9. Призиви за завръщане на българи от чужбина намаляване на емиграцията
10. Стимулиране на ражданията
това са най-важните стъпки пък после вече може да си фантазираме за завземане на сърбия и северна гърция и война с турция след тва и румъния после окупация на балканския полуостров, Симеонова България, военен съюз с Русия Китай Индия Германия и Япония... После пък възстановяване на СССР и превземане на Европа и хамериканците и накрая световно господство :lol: 8-) :razz: :D :grin: :grin:
Да, много "реалистична" програма имаш и ти- изтребване на циганите... ти май живееш в 14 век? Кой ще ти позволи в днешно време да избиеш циганите, че ми е твърде интересно, НАТО или Русия?
Също така настояване пред Сърбия да ни върне Западните покррайнини... Е може и да ги помолим да ни ги върнат, може и да им предложим да ги заложат на покер примерно...
А особено завземане на Сърбия, половин Гърция, война с Турция, абе крайно "реалистично", до няколко години очаквам да стане, даже и по-бързо... Особено войната с Турция с тяхната смешна един милион армия, ние с 35 хиляди ще ги насерем за два дни и ще побием българското знаме в центъра на Анкара...

KarlDionic
02-27-2009, 07:09
и нашата армия преди е била 1 милион при условие че тогава сме били 4-5 милиона население... :( и това за циганите не казах само изтребване

kristo
02-27-2009, 10:30
и нашата армия преди е била 1 милион при условие че тогава сме били 4-5 милиона население... :( и това за циганите не казах само изтребване
Да така е, по време на Първата световна война сме имали близо един милион армия, но тогава е била световна война все пак, а сега за щастие няма такава.

Що се отнася до циганите си има цивилизовани и реални начини да ги накараме да се държат като нормални граждани- задължително образование и работа и ако не спазват тези задължения- лишаване от права все повече и повече до изпадане в пълна немилост. Това е само една точка, но мисля особено важна и реално реализируема.

kalashnik
02-27-2009, 12:20
Цъганите и турците са отлична безплатна работна ръка, ще стане нещо като апъртейда в ЮАР, ама под малко друга форма.

kristo
02-27-2009, 12:24
Да, в случая си доста прав всъщност :)

KarlDionic
02-27-2009, 18:08
и нашата армия преди е била 1 милион при условие че тогава сме били 4-5 милиона население... :( и това за циганите не казах само изтребване
Да така е, по време на Първата световна война сме имали близо един милион армия, но тогава е била световна война все пак, а сега за щастие няма такава.

Що се отнася до циганите си има цивилизовани и реални начини да ги накараме да се държат като нормални граждани- задължително образование и работа и ако не спазват тези задължения- лишаване от права все повече и повече до изпадане в пълна немилост. Това е само една точка, но мисля особено важна и реално реализируема.
аве то само така няма да стане то си им е в съзнанието да крадат и нарушават закона и пребиват и т.н. с това образование ще трябва 1-2 десетилития сигурно да ги направим малко цивилизовани поне

ivanstef
03-04-2009, 21:37
Имам по-добре предложение. Може да ме наречете съдист или както си искате но е така. Предлагам АТАКА и ГЕРб да направят коалиция. Да ги изберем. АТАКА ще изгони всички мазни цикани и турци дето работата им въобще не е в България , а ГЕРБ ще се занимава с дупките политиката и т.н

П.С kalashnik ти си моя човек. Дълбок поклон. Просто съм ти фен отвсякъде.

kokala
03-04-2009, 21:42
Вероятно никога няма да се оправим.

LiveFlower
03-07-2009, 16:39
^^ ех хора,хора...

Докато народа не се оправи и държавата няма да се оправи.Седнал да ми разправя как Бойко щял да оправи България,и как бе?Как едно полицайче,от което блика простоватост и безхаберие,ще ни оправи?

Еййй,заслепен и немислещ народ,направо понякога ми идва на ум,че ония горе в парламента са 100 пъти по-умни от от 2/4 от народа,ама вервайте си,бе!

kristo
03-07-2009, 22:04
Имам по-добре предложение. Може да ме наречете съдист или както си искате но е така. Предлагам АТАКА и ГЕРб да направят коалиция. Да ги изберем. АТАКА ще изгони всички мазни цикани и турци дето работата им въобще не е в България , а ГЕРБ ще се занимава с дупките политиката и т.н

П.С kalashnik ти си моя човек. Дълбок поклон. Просто съм ти фен отвсякъде.
Мда, те ГЕРБ с дупките по улиците на София не могат да се справят втори мандат на ББ, а ти верваш, че ще запълнят тези в политиката- мечтиии...

DieselBlood
03-07-2009, 23:06
Излез от филма.България няма да се оправи докато ни упрвляват мутрите.Изтегли си от Замунда книгата БГ Кръстникът и ще разбереш какво е България

kalashnik
03-08-2009, 05:54
Излез от филма.България няма да се оправи докато ни упрвляват мутрите.Изтегли си от Замунда книгата БГ Кръстникът и ще разбереш какво е България Ако дойде армията ще се оправим?

acdcfenka
03-08-2009, 16:43
Военна диктатура, ли? :shock: А не мерси. Това е ебати ташака. Аз съм за националистическо правителство. Атака на власт. Между другото военната диктатура, не е най-доброто решение, защото държавите с такъв режим са много зле, във всякакво отношение.

kristo
03-08-2009, 18:34
Атака предлагат адекватна промяна за България по отношение на турцизацията и циганизацията, но не й пука ни най-малко за българите в Македония, за българите в Западните покрайнини, за българите в Гърция. Нещо повече- Атака е просръбски и прогръцки настроена, което е изцяло погрешно, защото Сърбия и Гърция са не по-малко големи наши врагове от Турция. Ето това не мога да го преглътна по никакъв начин.

Също така е повече от смешно да се иска национализация- това е изцяло комунистически подход, който ни връща във времето след 9.09.1944 г.

Иначе няма спор както съм казвал много пъти, че Атака е хиляда пъти повече за предпочитане пред БСП и да не говорим за ДПС, а и от ГЕРБ както се вижда. Но не е достатъчно добра алтернатива в цялост.

Също така не ми харесва това, че искат от американска да ни прехвърлят в руска сфера на влияние, което също няма да е добре, защото България трябва да гледа най-вече своя интерес, а не да слуша на първо място заповедите на тази или онази велика сила, а после своя.

shady_cent
03-08-2009, 23:11
Спроред мен България ще се оправи когато:
1. На власт дойде армията, но не генералите подкрепяни от правителствота, а от истинската армия.
2. НАпусне се НАТО и Ес и се обяви неутралитет.
3. Индустрията и селското стопанство минат под властта на армията.
4. Ромите и турците бъдат изпратени да работят в мините и тежката индустрия само срещу минималната нужна храна и 8 часа сън, 2 часа почивка, в която се включва времето и за ядене и път от работата до общежитието, а 14 часа да работят в името на армията.
5. Няма избори, а армията командва с декрети и решения, няма конституция.
6. Възстанови се наборната служба и се модернизира армията.
7. Използват се всички ресурси на максимум.
8. Градовете се преустроят тотално, бавна и скъпа процедура.
9. Промени се образователната система.

Това са основните точки, има и още. Всичко съм го описал точно и ясно в една тетрадка.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



^^ ех хора,хора...

Докато народа не се оправи и държавата няма да се оправи.Седнал да ми разправя как Бойко щял да оправи България,и как бе?Как едно полицайче,от което блика простоватост и безхаберие,ще ни оправи?

Еййй,заслепен и немислещ народ,направо понякога ми идва на ум,че ония горе в парламента са 100 пъти по-умни от от 2/4 от народа,ама вервайте си,бе!

Yeah! :lol:

Иначе кога ще се оправи Бг? Never :lol: Много акъл се дава нищо не се прави :lol:

LiveFlower
03-08-2009, 23:19
^^ ех хора,хора...

Докато народа не се оправи и държавата няма да се оправи.Седнал да ми разправя как Бойко щял да оправи България,и как бе?Как едно полицайче,от което блика простоватост и безхаберие,ще ни оправи?

Еййй,заслепен и немислещ народ,направо понякога ми идва на ум,че ония горе в парламента са 100 пъти по-умни от от 2/4 от народа,ама вервайте си,бе!

Yeah! :lol:

Иначе кога ще се оправи Бг? Never :lol: Много акъл се дава нищо не се прави :lol:Кое му е смешното не разбрах?

kristo
03-08-2009, 23:36
Спроред мен България ще се оправи когато:
1. На власт дойде армията, но не генералите подкрепяни от правителствота, а от истинската армия.
2. НАпусне се НАТО и Ес и се обяви неутралитет.
3. Индустрията и селското стопанство минат под властта на армията.
4. Ромите и турците бъдат изпратени да работят в мините и тежката индустрия само срещу минималната нужна храна и 8 часа сън, 2 часа почивка, в която се включва времето и за ядене и път от работата до общежитието, а 14 часа да работят в името на армията.
5. Няма избори, а армията командва с декрети и решения, няма конституция.
6. Възстанови се наборната служба и се модернизира армията.
7. Използват се всички ресурси на максимум.
8. Градовете се преустроят тотално, бавна и скъпа процедура.
9. Промени се образователната система.

Това са основните точки, има и още. Всичко съм го описал точно и ясно в една тетрадка.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



^^ ех хора,хора...

Докато народа не се оправи и държавата няма да се оправи.Седнал да ми разправя как Бойко щял да оправи България,и как бе?Как едно полицайче,от което блика простоватост и безхаберие,ще ни оправи?

Еййй,заслепен и немислещ народ,направо понякога ми идва на ум,че ония горе в парламента са 100 пъти по-умни от от 2/4 от народа,ама вервайте си,бе!

Yeah! :lol:

Иначе кога ще се оправи Бг? Never :lol: Много акъл се дава нищо не се прави :lol:
Когато чуждопоклонници като теб я напуснат и спрат да пилеят енергията на България народ с подлагане на същите тези чужди сили. Особено на боклукчийския скапан САЩ :)

SiegHeil
03-09-2009, 18:55
Yeah! :lol:

Иначе кога ще се оправи Бг? Never :lol: Много акъл се дава нищо не се прави :lol:
Ти не отиде ли в сащ вече бе, кво висиш още по българските форуми ?

shady_cent
03-09-2009, 20:47
^^ ех хора,хора...

Докато народа не се оправи и държавата няма да се оправи.Седнал да ми разправя как Бойко щял да оправи България,и как бе?Как едно полицайче,от което блика простоватост и безхаберие,ще ни оправи?

Еййй,заслепен и немислещ народ,направо понякога ми идва на ум,че ония горе в парламента са 100 пъти по-умни от от 2/4 от народа,ама вервайте си,бе!

Yeah! :lol:

Иначе кога ще се оправи Бг? Never :lol: Много акъл се дава нищо не се прави :lol:Кое му е смешното не разбрах?

Нищо... Съгласявам се.


Иначе кога ще се оправи Бг? Never :lol: Много акъл се дава нищо не се прави :lol:
Когато чуждопоклонници като теб я напуснат и спрат да пилеят енергията на България народ с подлагане на същите тези чужди сили. Особено на боклукчийския скапан САЩ :)[/quote]



Боклукчийския САЩ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Каза защитника на кофата за боклук наречена България :razz: :lol:



Ти не отиде ли в сащ вече бе, кво висиш още по българските форуми ?

Да бе тука у форума живея как се сети :shock: Аз бях забравила, че съществува, ама нещо скучно ми беше и се сетих, че отдавна не съм се смяла на патриотични глупости и за т'ва се отбих :lol:

kristo
03-09-2009, 21:41
Боклукчийския САЩ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Каза защитника на кофата за боклук наречена България Razz Laughing
Аа, не се притеснявай, там накъдето е тръгнал любимия ти измислен САЩ върви само на зле и на зле. И сравнително скоро тази изгъзица, това недоразумение просто ще изчезне от картата на света, което ще е прекрасно :)

Защото света от САЩ е видял само зло и колкото по-бързо се разпадне тази изкуствена и крадлива държава, толкова по-добре. Тъкмо да си се върне на истинските му притежатели- етническите северноамериканци- индианците :)

Щото колкото и да ти се иска да вярваш, че САЩ е все още велика военно-икономическа сила се вижда, че изобщо не е такава- и икономическата криза го удари, и военно търпят поражения в Афганистан и Ирак. Просто несправедливостите в този живот рано или късно се поправят. А България е на над 1300 години и ще се оправи въпреки напъните на такива като САЩ да ни унищожат, защото който се е захванал с нас хубаво не е видял, а ние каквото и да става оцеляваме като нация и държава, така както беше след 5 века турско иго и после пак бяхме велик народ и велика държава до комунизма. И пак ще бъдем :)

SiegHeil
03-09-2009, 22:15
Ретарди като теб не заслужават внимание даже, толкова си клиширана че не се усещаш, живей си в стъкления свят :)

shady_cent
03-10-2009, 13:32
Боклукчийския САЩ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Каза защитника на кофата за боклук наречена България Razz Laughing
Аа, не се притеснявай, там накъдето е тръгнал любимия ти измислен САЩ върви само на зле и на зле. И сравнително скоро тази изгъзица, това недоразумение просто ще изчезне от картата на света, което ще е прекрасно :)

Защото света от САЩ е видял само зло и колкото по-бързо се разпадне тази изкуствена и крадлива държава, толкова по-добре. Тъкмо да си се върне на истинските му притежатели- етническите северноамериканци- индианците :)

Щото колкото и да ти се иска да вярваш, че САЩ е все още велика военно-икономическа сила се вижда, че изобщо не е такава- и икономическата криза го удари, и военно търпят поражения в Афганистан и Ирак. Просто несправедливостите в този живот рано или късно се поправят. А България е на над 1300 години и ще се оправи въпреки напъните на такива като САЩ да ни унищожат, защото който се е захванал с нас хубаво не е видял, а ние каквото и да става оцеляваме като нация и държава, така както беше след 5 века турско иго и после пак бяхме велик народ и велика държава до комунизма. И пак ще бъдем :)

Вярвай си :)


Ретарди като теб не заслужават внимание даже, толкова си клиширана че не се усещаш, живей си в стъкления свят :)

Bitch please :D Намерил се кой да го каже :shock: :-D

kristo
03-10-2009, 15:16
Кво да си вярвам, той Обама сам си признава военните неуспехи и тежката криза в която се намира САЩ в момента, да не си го измислям аз?

Wildchildd
03-10-2009, 16:58
Kristo, едва ли има смисъл да се спори с човек,който отговаря с "вярвай си".
За 16 годишните спермички не съществува такова нещо като любов към родината.

shady_cent
03-10-2009, 21:59
Кво да си вярвам, той Обама сам си признава военните неуспехи и тежката криза в която се намира САЩ в момента, да не си го измислям аз?

Има криза да, но ти изпадаш в крайности Сащ щели да се разпаднат бла бла бла... Булшит


Kristo, едва ли има смисъл да се спори с човек,който отговаря с "вярвай си".
За 16 годишните спермички не съществува такова нещо като любов към родината.

Г-н велика мисъл що не земеш да си траеш, а? Не същестува любов от моя страна към държава, която е нагледен пример за пълна деградация, да! И не виждам какво има да й обичам? Боклуците ли? Тъпите крадливи управляващи ли? Циганите, които имат повече привилегии от българите ли? Ниските заплати и високите цени ли? Съсипаната природа ли? Кажи ми какво, бе?! Седнали тука да се обесняват некви големи родолюбци колко ни е велика историята (половината минала в робство) и че сме имали хубава природа (повечето унищожена) ... Хора виe кьорави ли сте? Нещо пушите ли? Какво е не мога да разбера... На какво се базира голямата ви любов към Бг?! Мани мани писнало ми е от такива седнали да си вярват на глупостите, че Бг е номер 1...

LiveFlower
03-10-2009, 22:11
Добре,обясни ми ти,защо след като толкова ненавиждаш България,и не те интересува за нея,защо пишеш въобще в такива теми?


ПП.То нали в Америка голямата природа,нали голямата история,големия народ 8)

kristo
03-10-2009, 22:16
Кво да си вярвам, той Обама сам си признава военните неуспехи и тежката криза в която се намира САЩ в момента, да не си го измислям аз?

Има криза да, но ти изпадаш в крайности Сащ щели да се разпаднат бла бла бла... Булшит


Kristo, едва ли има смисъл да се спори с човек,който отговаря с "вярвай си".
За 16 годишните спермички не съществува такова нещо като любов към родината.

Г-н велика мисъл що не земеш да си траеш, а? Не същестува любов от моя страна към държава, която е нагледен пример за пълна деградация, да! И не виждам какво има да й обичам? Боклуците ли? Тъпите крадливи управляващи ли? Циганите, които имат повече привилегии от българите ли? Ниските заплати и високите цени ли? Съсипаната природа ли? Кажи ми какво, бе?! Седнали тука да се обесняват некви големи родолюбци колко ни е велика историята (половината минала в робство) и че сме имали хубава природа (повечето унищожена) ... Хора виe кьорави ли сте? Нещо пушите ли? Какво е не мога да разбера... На какво се базира голямата ви любов към Бг?! Мани мани писнало ми е от такива седнали да си вярват на глупостите, че Бг е номер 1...
Така първо ще те поздравя с една снимка, която показва истинската същност на "демократичния" и "антикомунистически" САЩ, който го кара на национализация по типично болшевишки :)
http://www.sarakt.org/images/Az-7.jpg

После без да задълбавам в темата, понеже наистина няма смисъл да се спори подробно с теб да ти обясня, че деградацията в България след 89-та дойде точно от САЩ и неговата идиотска извратена "култура". Нима от САЩ не дойдоха филмите, в който убийствата са основна ценност заедно с парите, разврата, простутията? Нима от САЩ не дойдоха гнусните извратени риалити предавания, в които за да покажеш колко си "силен" и "велик" трябва да ядеш паяци, хлебарки, змии, гущери, лайна, дрисня? Или ще ми кажеш, че това е нашенски патент, а? Нима точно американската "култура" не развали традиционната българска и я замени с култ към парите, пошлото, грозното, което обаче в очите на извратените янки изглежда "готино"?

После не ми говори за цигани, понеже САЩ е управляван от президент-негър в момента.

И накрая да ти кажа, че България и по-конкретно българите като народ имаме повече от 1300 години история, създали сме единствени ние три държави на територията на Европа, а относно "робството"- 5 века сме били под османска власт, безспорно, но не е било робство- дискриминация, геноцид да, но никога не сме се оставяли да бъдем роби, защото сме горд и непримирим народ, който би предпочел смъртта пред робството.

И накрая ще ти кажа, че точно такива корави народи, които минават през какви ли не лишения и гадости, но оцеляват са истинските народи! А не фалшивата, измислена и събрана от кол и въже американска "нация", която няма начин да не се разпадне на съставните си части, щото е изкуствено, а не естествено събрана, понеже няма идентичност, няма историческо минало, няма исторически и национален фундамент, няма нищо! Просто един сбор от хора, обединен от култа към парите- това са американците, това е нещастната Америка, която никога няма да стигне България, а България ще надживее със стотици години същия този САЩ!

shady_cent
03-11-2009, 00:50
Добре,обясни ми ти,защо след като толкова ненавиждаш България,и не те интересува за нея,защо пишеш въобще в такива теми?


ПП.То нали в Америка голямата природа,нали голямата история,големия народ 8)

Ами поставен е въпрос и аз дадох своя отговор ;)
Какво сте се заяли с Америка толкова не мога да ви разбера :? Защо след всеки мой пост някой яде темата САЩ, при положение, че говоря за Бг не съм поставила САЩ като някакъв култ, просто аз искам да отида там точка, к'ъв ви е проблема? Дошло било всичко лошо от там... Ама чакай бе човече я се замисли, ако бяхме толкова възвишени и велики нямаше да им тръгнем по 'акъла', нали така?! Ама нашите сейрджии копират всичко, каквото докопат --> хората го харесват (малеее великите гении) --> пълнят си гушите с много пари... Без подръжници нямаше да го има "Страх", за който очевидно намекна. Америка не може да ни накара да харесваме насила нещо, просто хората харесват доста от нещата, които идват от там колкото и да не ти харесва т'ва :) Гледай само за Мюзик Идиот колко много напиращи, заблудили се, че могат да пеят, имаше... За каква вина от страна на Америка говориш? Нима от там дойде противната гнусна промивка на мозъци, наречена чалга? Хич не ми се обеснявай, че някой си ни е виновен.. Никой не ни е виновен просто голяма част от българите са си сейрджии и продажници. Пък да не би преди 89 да е било по-добре?! Още по-зле е било... По-добре под влиянието на САЩ, отколкото на тъпата Русия... И какво против Обама имаш? Некъв расист ли си, к'во? Само за тая история се говори... Damn... Ти история ли ядеш? Има други важни неща освен историята, ама понеже няма за к'во друго да се хванете и все едно и също си повтаряте!
Ае мисля повече да не ви 'обезпокоявам' заблудите относно Бг... Добре че мечтите са безплатни, вярвайте си че Бг ще се оправи, докато седите тука да се лъжете колко сме велики, хора като мен ще си живеем живота в чужбина. И накрая когато се осъзнаете най-после (евентуално), че сте били заблудени хора обичащи държава, която ги ебава както си иска цял живот, ще е прекалено късно :) Ае със здраве всеки си има глава да мисли, който не може... Жалко за него :lol:

ПП: Относно снимката :lol: :lol: :lol: Мани мани ...

CeLyVka
03-11-2009, 08:29
България ще се промени когато животните наречени политици се променят ... Когато спрат да ни дават ролята на "разменни монети" ... В България вместо ние да управляваме политиците - те управляват нас ... Не знам до колко съм права, но с такова впечатление съм останала от целия този "конкурс по алчност" (правителството) ...

kristo
03-11-2009, 11:24
Добре,обясни ми ти,защо след като толкова ненавиждаш България,и не те интересува за нея,защо пишеш въобще в такива теми?


ПП.То нали в Америка голямата природа,нали голямата история,големия народ 8)

Ами поставен е въпрос и аз дадох своя отговор ;)
Какво сте се заяли с Америка толкова не мога да ви разбера :? Защо след всеки мой пост някой яде темата САЩ, при положение, че говоря за Бг не съм поставила САЩ като някакъв култ, просто аз искам да отида там точка, к'ъв ви е проблема? Дошло било всичко лошо от там... Ама чакай бе човече я се замисли, ако бяхме толкова възвишени и велики нямаше да им тръгнем по 'акъла', нали така?! Ама нашите сейрджии копират всичко, каквото докопат --> хората го харесват (малеее великите гении) --> пълнят си гушите с много пари... Без подръжници нямаше да го има "Страх", за който очевидно намекна. Америка не може да ни накара да харесваме насила нещо, просто хората харесват доста от нещата, които идват от там колкото и да не ти харесва т'ва :) Гледай само за Мюзик Идиот колко много напиращи, заблудили се, че могат да пеят, имаше... За каква вина от страна на Америка говориш? Нима от там дойде противната гнусна промивка на мозъци, наречена чалга? Хич не ми се обеснявай, че някой си ни е виновен.. Никой не ни е виновен просто голяма част от българите са си сейрджии и продажници. Пък да не би преди 89 да е било по-добре?! Още по-зле е било... По-добре под влиянието на САЩ, отколкото на тъпата Русия... И какво против Обама имаш? Некъв расист ли си, к'во? Само за тая история се говори... Damn... Ти история ли ядеш? Има други важни неща освен историята, ама понеже няма за к'во друго да се хванете и все едно и също си повтаряте!
Ае мисля повече да не ви 'обезпокоявам' заблудите относно Бг... Добре че мечтите са безплатни, вярвайте си че Бг ще се оправи, докато седите тука да се лъжете колко сме велики, хора като мен ще си живеем живота в чужбина. И накрая когато се осъзнаете най-после (евентуално), че сте били заблудени хора обичащи държава, която ги ебава както си иска цял живот, ще е прекалено късно :) Ае със здраве всеки си има глава да мисли, който не може... Жалко за него :lol:

ПП: Относно снимката :lol: :lol: :lol: Мани мани ...
А защо ти се занимаваш с БЪлгария, след като не ти пука затова дали ще се оправи или не? Защо си влезнала да пишеш в тази тема, за да ни дразниш ли само? Гледай си Америка, гледай си собствения живот и не се тревожи за нас останалите българи, който се гордеем, че сме българи и които поне ще се опитаме да променим нещо за България- сега дали ще стане или не- не знам, но поне няма да се предадем, да си стегнем багажа и да я напуснем. Щото по твойта логика всички до един трябва да напуснем България, което е гаранция, че тя никога няма да се оправи.

А аз лично макари да не живея охолно, не мога да кажа, че съм чак толкова беден- верно е, дохода на семейството ми, както и на почти всички семейства на обикновени българи е доста нисък, но въпреки това се оправяме- не сме тръгнали по кофите за боклук. Имаме телевизори, хладилници, компютри, което означава, че въпреки ниския стандарт на живот сме пестеливи и предприемчиви и че когато искаме да си осигурим някакво удоволствие- успяваме да спестим пари и да си го набавим. Така че не се притеснявай, колкото и да сме зле се вижда, че малко по малко живота ни се стабилизира, точно защото сме предприемчив народ, а и търпелив, което е колкото отрицателно, толкова и положително.

А и както ти казах дори и да не се оправи България не бих я напуснал, защото ми е на сърцето и в нея се чувствам добре. Защото за мен и за мнозинството българи многото пари не са основна ценност в живота както е при американците- има и доста други неща, които са по-ценни от тях, няма да ти ги изброявам. А мога да ти кажа, че американците, които водят "прекрасен" живот масово ползват услугите на психотерапевти, отговори си на въпроса защо е така, нали имаха невероятен, прекрасен живот?

Както и да е, обещах да не съм подробен, затова тоя пост ми е последния, в които ти отговарям надълго и нашироко. И накрая само да ти кажа за Обама- не, не съм расист, просто ми е смешно как плюеш по циганите, а САЩ е управляван от негър в момента. А негрите и циганите спадат към една и съща раса, макари да са представители на различните й клонове и да има доста антропологични и други различия.

Wildchildd
03-11-2009, 13:10
shady_cent,Друго си е да се изнесем в чужбина, определено ще остана морално удовлетворен ако го направя.
България не е номер 1, но никога няма и да стане ако забегнем.
Ако човек има поне малко морал и достоинство, ще остане и ще се опита да промени нещо.
И да,аз съм расист.
Всъщност, що не земеш да си ебеш майката?
Пп:и не говори на бе.

Adwokat
03-11-2009, 21:09
Никога

Darkkiss
03-11-2009, 21:17
когато вие идиоти смотани
спрете да се правите на много велики
и спрете да преиждате в София само защото сте комплексирани

когато си седите по шибаните села и работите
и не да ми казвате ма аз зимам 600 кинта а бат изима 650
ми работите защото искате да се оправиме
тъпи боклуци

100% от вас като излезнат от БГ работят 10000 пъти повече от колкото сте способни защото искате да се оправите
а като сте в България само плуете и марзелувате

когато вие боклуци нещастни спрете да казвате на София селяни макар да нямате и най малка представа защо го казвате
и за тея дето ще кажат че имат представа
та нали 90% от тея селяни са дошли от родните ви крайща бе боклуци
вие дефакто наричате себе си селяни...

останалите 10% който живеят в София са си чисти Софиянци и им е писнало от вас боклуци нещастни

когато спрете да вярвате на некфи си пожарникари като бойко че ще направят нещо
и вместо ми обеснявате колко много прави той ми кажете 1 нещо дето е направил медииния боклук
вика аз ще асфалтирам тази улица
и кфо направи ????
10 метра и ги снима да покаже колко е направил

или като има некъф проблем как той е на мястото преди проблема даже да е станал бе

деа и наивните боклуци сте....

CeLyVka
03-11-2009, 21:43
когато вие идиоти смотани
спрете да се правите на много велики
и спрете да преиждате в София само защото сте комплексирани

когато си седите по шибаните села и работите
и не да ми казвате ма аз зимам 600 кинта а бат изима 650
ми работите защото искате да се оправиме
тъпи боклуци

100% от вас като излезнат от БГ работят 10000 пъти повече от колкото сте способни защото искате да се оправите
а като сте в България само плуете и марзелувате

когато вие боклуци нещастни спрете да казвате на София селяни макар да нямате и най малка представа защо го казвате
и за тея дето ще кажат че имат представа
та нали 90% от тея селяни са дошли от родните ви крайща бе боклуци
вие дефакто наричате себе си селяни...

останалите 10% който живеят в София са си чисти Софиянци и им е писнало от вас боклуци нещастни

когато спрете да вярвате на некфи си пожарникари като бойко че ще направят нещо
и вместо ми обеснявате колко много прави той ми кажете 1 нещо дето е направил медииния боклук
вика аз ще асфалтирам тази улица
и кфо направи ????
10 метра и ги снима да покаже колко е направил

или като има некъф проблем как той е на мястото преди проблема даже да е станал бе

деа и наивните боклуци сте....


Не слагай всички под общ знаменател ... Има хора, които наистина искат да успеят и да постигнат нещо в живота си и затова идват в София - заради образованието !

Darkkiss
03-11-2009, 21:56
когато вие идиоти смотани
спрете да се правите на много велики
и спрете да преиждате в София само защото сте комплексирани

когато си седите по шибаните села и работите
и не да ми казвате ма аз зимам 600 кинта а бат изима 650
ми работите защото искате да се оправиме
тъпи боклуци

100% от вас като излезнат от БГ работят 10000 пъти повече от колкото сте способни защото искате да се оправите
а като сте в България само плуете и марзелувате

когато вие боклуци нещастни спрете да казвате на София селяни макар да нямате и най малка представа защо го казвате
и за тея дето ще кажат че имат представа
та нали 90% от тея селяни са дошли от родните ви крайща бе боклуци
вие дефакто наричате себе си селяни...

останалите 10% който живеят в София са си чисти Софиянци и им е писнало от вас боклуци нещастни

когато спрете да вярвате на некфи си пожарникари като бойко че ще направят нещо
и вместо ми обеснявате колко много прави той ми кажете 1 нещо дето е направил медииния боклук
вика аз ще асфалтирам тази улица
и кфо направи ????
10 метра и ги снима да покаже колко е направил

или като има некъф проблем как той е на мястото преди проблема даже да е станал бе

деа и наивните боклуци сте....


Не слагай всички под общ знаменател ... Има хора, които наистина искат да успеят и да постигнат нещо в живота си и затова идват в София - заради образованието !

то е ясно че има исключения
но общо взето
от 1000, 1 е такъв

а за образованието
това образование в България трябва да се изхвърли
само се стряскат децата за нищо
да не говориме че е супер подкупно
и се учат глупости

и като стигнеме в унитата като завършиш и никой не те признава защото знаят че власта е подкупна

когато народа се оправи
и си избереме найстина достойни хора да ни оправляват
който ще гледат за нашето добро (то не може да се избяга от корупноста, но може да се намали до минимално)

тогава може да почнеме да се оправяме...

CeLyVka
03-11-2009, 22:01
А има ли изобщо такива " достойни" хора, които да ни управляват ? Според мен - не ! Всички са много достойни преди избори, но след това ... политика все пак, няма какво да се очаква ...

Darkkiss
03-11-2009, 22:08
А има ли изобщо такива " достойни" хора, които да ни управляват ? Според мен - не ! Всички са много достойни преди избори, но след това ... политика все пак, няма какво да се очаква ...

според тебе как държави като Германия,Франция,Белгия и тн са успяли да станат лидери в Света ??? Явно имат добри оправляващи...
но за да имаш добри оправляващи, трябва да имаш и народ стъпил здраво на 2-та си крака...

kristo
03-11-2009, 23:21
:lol: :lol: :lol:

Прав си Даркнисе, за всичко си прав, селските конспиратори и заговорници са виновни за всичко. Дай да изберем теб за министър-председател и ще имаш възможност да изтрепеш всички селяни в България и ще оправиш нещата :razz:

Всъщност ти не се ли хвалеше с много високия за българските стандарти стандарт на живот на семейството ти? Аре сега ме "убеди", че големите ви доходи са честно спечелени от баща ти и майка ти чрез неуморен и потен труд, а не чрез труд плюс гепене оттук-оттам(от "гадните" селяни разбира се, ама те заслужават да бъдат крадени, нали?)

то е ясно че има исключения
но общо взето
от 1000, 1 е такъв

а за образованието
това образование в България трябва да се изхвърли
само се стряскат децата за нищо
да не говориме че е супер подкупно
и се учат глупости

и като стигнеме в унитата като завършиш и никой не те признава защото знаят че власта е подкупна

когато народа се оправи
и си избереме найстина достойни хора да ни оправляват
който ще гледат за нашето добро (то не може да се избяга от корупноста, но може да се намали до минимално)

тогава може да почнеме да се оправяме...
Ама разбира се, забраняваме образованието, щото е "тъпо" да се учи и ще управляват такива маймунки като теб с основно... Къде къде по-добре без образование- учат се някви простотии там- история, биология, математика, физика, химия. На кой му трябват тея дивотии, я гледай САЩ печелят рекордите за най-неук народ, обаче имат пари и си живеят "прекрасно"- чипс с пуканки и гледане на ръгби- невероятен живот, какво друго му трябва на човек...

Ако смяташ, че необразованите трябва да са бъдещето на България- евала, това е велика мисъл! Такива като теб с комплексарско-кръчмарски манталитет и начин на изразяване ще управляват, щото баща ти е еди кой си и ти си със самочувствието да си нещо много повече от всички останали българи, които щом разсъждават по по-различен начин от теб са тъпаци, олигофрени, селяни, абе изобщо не са хора... Що не се скриеш най-добре, сери си в раздел "България и тези които я напуснаха" и недей омирисва този ако обичаш, че зверски дразниш по всички параграфи.

Darkkiss
03-11-2009, 23:25
:lol: :lol: :lol:

Прав си Даркнисе, за всичко си прав, селските конспиратори и заговорници са виновни за всичко. Дай да изберем теб за министър-председател и ще имаш възможност да изтрепеш всички селяни в България и ще оправиш нещата :razz:

Всъщност ти не се ли хвалеше с много високия за българските стандарти стандарт на живот на семейството ти? Аре сега ме "убеди", че големите ви доходи са честно спечелени от баща ти и майка ти чрез неуморен и потен труд, а не чрез труд плюс гепене оттук-оттам(от "гадните" селяни разбира се, ама те заслужават да бъдат крадени, нали?)

то е ясно че има исключения
но общо взето
от 1000, 1 е такъв

а за образованието
това образование в България трябва да се изхвърли
само се стряскат децата за нищо
да не говориме че е супер подкупно
и се учат глупости

и като стигнеме в унитата като завършиш и никой не те признава защото знаят че власта е подкупна

когато народа се оправи
и си избереме найстина достойни хора да ни оправляват
който ще гледат за нашето добро (то не може да се избяга от корупноста, но може да се намали до минимално)

тогава може да почнеме да се оправяме...
Ама разбира се, забраняваме образованието, щото е "тъпо" да се учи и ще управляват такива маймунки като теб с основно... Къде къде по-добре без образование- учат се някви простотии там- история, биология, математика, физика, химия. На кой му трябват тея дивотии, я гледай САЩ печелят рекордите за най-неук народ, обаче имат пари и си живеят "прекрасно"- чипс с пуканки и гледане на ръгби- невероятен живот, какво друго му трябва на човек...

Ако смяташ, че необразованите трябва да са бъдещето на България- евала, това е велика мисъл! Такива като теб с комплексарско-кръчмарски манталитет и начин на изразяване ще управляват, щото баща ти е еди кой си и ти си със самочувствието да си нещо много повече от всички останали българи, които щом разсъждават по по-различен начин от теб са тъпаци, олигофрени, селяни, абе изобщо не са хора... Що не се скриеш най-добре, сери си в раздел "България и тези които я напуснаха" и недей омирисва този ако обичаш, че зверски дразниш по всички параграфи.

дори първия ред не ти прочетох
но докато има такива надути като тебе
няма да се оправи...

kristo
03-11-2009, 23:33
дори първия ред не ти прочетох
но докато има такива надути като тебе
няма да се оправи...
Не се и съмнявам, че не си прочел дори и първия ми ред, все пак в поста си ти задавам доста неудобни въпроси, на които нямаш готов отговор... Айде помисли, пък ако имаш достойнство ми отговори по-нататък и си признай грешките, защото в момента точно ти демонстрираш някакво ултра-самочувствие и непогрешимост.

А аз никак даже не съм надут. Да виждаш да съм тръгнал подобно на теб да плюя по всеки втори в този форум заради това, че не е съгласен с мен и да се самоизтъквам? И да използвам обидни квалификации? Замисли се много добре върху поведението си, щото се държиш изключително нагло и арогантно от край време...

Darkkiss
03-11-2009, 23:35
дори първия ред не ти прочетох
но докато има такива надути като тебе
няма да се оправи...
Не се и съмнявам, че не си прочел дори и първия ми ред, все пак в поста си ти задавам доста неудобни въпроси, на които нямаш готов отговор... Айде помисли, пък ако имаш достойнство ми отговори по-нататък и си признай грешките, защото в момента точно ти демонстрираш някакво ултра-самочувствие и непогрешимост.

А аз никак даже не съм надут. Да виждаш да съм тръгнал подобно на теб да плюя по всеки втори в този форум заради това, че не е съгласен с мен и да се самоизтъквам? И да използвам обидни квалификации? Замисли се много добре върху поведението си, щото се държиш изключително нагло и арогантно от край време...

тоя па
с тея чаршафи
лишени от логика
къде си тръгнал бе
не осещаш ли
че никой не те чете?

kristo
03-11-2009, 23:45
:lol: :lol: :lol:
Виждам много "аргументирано" ми отговори на въпросите...

А сетих се, ясно е, че не можеш да четеш, а и диктуваш на някой друг да ти пише постовете поради неграмотност \:D/

leviafana
03-14-2009, 00:30
shady_cent,Друго си е да се изнесем в чужбина, определено ще остана морално удовлетворен ако го направя.
България не е номер 1, но никога няма и да стане ако забегнем.
Ако човек има поне малко морал и достоинство, ще остане и ще се опита да промени нещо.
И да,аз съм расист.
Всъщност, що не земеш да си ебеш майката?
Пп:и не говори на бе.
Тататататаммм Пеееедалллл....Татататаммм.. . та значи копеленце шо не се завреш в задният си двор и не целунеш смръдливите си краци докат си копаш гроба БЕ?! Ти шо не ебеш твойта майчица така кат глеам 'яката' група на аватара ти сиг. си навит на майчицата си, а? Ae да неправиш забележки кой как пише ако ще и на ма ще ти пише макар че към теб ОЧЕВАДНО трябва се обръщат с алиоооо говедото? Там ли си?! Кат толко искаш си останеш у СМЪРДЕЛЛАНДИЯ остани си (така де България...) кво се бъркаш дет не те ебе Бе? Ае скрии се че си едно жалко подобие на крава... (даже не на крава ми на нз кво...)

shady_cent
03-14-2009, 00:48
shady_cent,Друго си е да се изнесем в чужбина, определено ще остана морално удовлетворен ако го направя.
България не е номер 1, но никога няма и да стане ако забегнем.
Ако човек има поне малко морал и достоинство, ще остане и ще се опита да промени нещо.
И да,аз съм расист.
Всъщност, що не земеш да си ебеш майката?
Пп:и не говори на бе.

Съжелявам, че се налага пак да пиша тука, но при положение, че такива миризливи изчадия като тебе се изказват няма как да си спестя поста...
Първо що ти не си ебеш майката бе педал расистки?! И второ някакво уважение ли заслужаваш и за т'ва се възмущаваш от 'бе'?!
България няма никога да е номер едно, ако ще целия китайски народ да се пресели тука, не ви ли стана ясно? Проблема не е в броя на хората, а в тъпотията на по-голямата част от българите. Вечно си траят, вечно завиждат, вечно гледат каква далавера да направят, гъза си за 2 кюфтета ще дадът... Цяла седмица ще му късат задника от бачкане, ама той доволен, че в петък вечер мое се забие в некоя кръчма да гледа Гъзис-Азис Лайв да надига шишето с ракийката-менте и т'ва е, никви цели... Ама заеби к'во да ти обеснявам на човека с големото достойнство и морал, който не зачита определени раси хора... Смешник.


И накрая само да ти кажа за Обама- не, не съм расист, просто ми е смешно как плюеш по циганите, а САЩ е управляван от негър в момента. А негрите и циганите спадат към една и съща раса, макари да са представители на различните й клонове и да има доста антропологични и други различия.

Такаа... Не плюя по циганите, защото са черни или просто защото са цигани. Просто не мога да приема, че те са нещо повече от мене и могат да се ползват с няк'ви привилегии все едно са допринесли за нещо... Ебати и сравнението направи честно Обама и циганите... Разликата е от тука до Луната :lol: :lol:

SiegHeil
03-14-2009, 00:56
Проблема не е в броя на хората, а в тъпотията на по-голямата част от българите. Вечно си траят, вечно завиждат, вечно гледат каква далавера да направят, гъза си за 2 кюфтета ще дадът...
Разпознаваш ли се тук ? :)

kristo
03-14-2009, 13:14
Съжелявам, че се налага пак да пиша тука, но при положение, че такива миризливи изчадия като тебе се изказват няма как да си спестя поста...
Първо що ти не си ебеш майката бе педал расистки?! И второ някакво уважение ли заслужаваш и за т'ва се възмущаваш от 'бе'?!
България няма никога да е номер едно, ако ще целия китайски народ да се пресели тука, не ви ли стана ясно? Проблема не е в броя на хората, а в тъпотията на по-голямата част от българите. Вечно си траят, вечно завиждат, вечно гледат каква далавера да направят, гъза си за 2 кюфтета ще дадът... Цяла седмица ще му късат задника от бачкане, ама той доволен, че в петък вечер мое се забие в некоя кръчма да гледа Гъзис-Азис Лайв да надига шишето с ракийката-менте и т'ва е, никви цели... Ама заеби к'во да ти обеснявам на човека с големото достойнство и морал, който не зачита определени раси хора... Смешник.

България не е номер 1 и няма да стане наистина. Щото през вековете много народи, които сега ни се пишат големи "приятели" и "спасители" са се погрижили България да е малка и слаба. Обаче въпреки това след Освобождението България пак е по-силна от всичките си съседи и ги бие където ги свари. И икономически, и военно- във всяко едно отношение. След това обаче твоите любими американчета заедно с английските цървули ни харизват на Сталин и СССР и 45 години комунистите избиват цвета на Българската нация! Затова и сега няма български национален елит, който да поведе народа ни пак напред и да си върнем част от славата на царска БЪлгария. За сметка на това се появиха всевъзможни помияри като тебе, които да помагат за по-лесното загробване и заличаване на страната не като си дават гъза на американци, западняци и какви ли не. Въобще не ви пука за България, само злорадствате колко зле са нещата и това ви дава право да се държите безнаказано и арогантно с нея, с останалите българи.

Цяла седмица ще му късат задника от бачкане, ама той доволен, че в петък вечер мое се забие в некоя кръчма да гледа Гъзис-Азис Лайв да надига шишето с ракийката-менте и т'ва е, никви цели...
Мхмм, също като американците- бачкане по 15 часа на ден за някакви си уж "много" пари, които обаче никога не им стигат, затова се хвърлят още повече да бачкат, щото за тях парите са смисъла на живота, после през уикенда нагъване на чипс и пуканки пред телевизора, където гледат ръгби, бейзбол или хокей на лед(а може и НБА в най-добрия случай) и през другото време правене на нищо, щото в САЩ или само се бачка, или само се гледа ръгби. Те друг живот нямат- пълна скръб. Неслучайно повечето американци са с психически проблеми от този скапан живот, който ги превръща в роботи, в роби на парите. Това е "великата" Америка, това е "прекрасния" живот, за който мечтаеш.

А ние българите може да сме бедни и пак намираме начин да се забавляваме много по-добре, да се чувстваме разкрепостени и освободени духовно, да си живеем живота както ни е кеф, а не да се чудим с какво да си зашълним свободното време. И отделно намираме начин винаги да си осигурим що годе нормален живот чрез спестявания, щото имаме акъл в главата си, нещо, което американците, които си харчат парите само за простотии нямат!

shady_cent
03-14-2009, 14:28
Проблема не е в броя на хората, а в тъпотията на по-голямата част от българите. Вечно си траят, вечно завиждат, вечно гледат каква далавера да направят, гъза си за 2 кюфтета ще дадът...
Разпознаваш ли се тук ? :)

Абсолютно не. Но виж тебе те разпознавам :)


България не е номер 1 и няма да стане наистина. Щото през вековете много народи, които сега ни се пишат големи "приятели" и "спасители" са се погрижили България да е малка и слаба. Обаче въпреки това след Освобождението България пак е по-силна от всичките си съседи и ги бие където ги свари. И икономически, и военно- във всяко едно отношение. След това обаче твоите любими американчета заедно с английските цървули ни харизват на Сталин и СССР и 45 години комунистите избиват цвета на Българската нация! Затова и сега няма български национален елит, който да поведе народа ни пак напред и да си върнем част от славата на царска БЪлгария. За сметка на това се появиха всевъзможни помияри като тебе, които да помагат за по-лесното загробване и заличаване на страната не като си дават гъза на американци, западняци и какви ли не. Въобще не ви пука за България, само злорадствате колко зле са нещата и това ви дава право да се държите безнаказано и арогантно с нея, с останалите българи.

Цяла седмица ще му късат задника от бачкане, ама той доволен, че в петък вечер мое се забие в некоя кръчма да гледа Гъзис-Азис Лайв да надига шишето с ракийката-менте и т'ва е, никви цели...
Мхмм, също като американците- бачкане по 15 часа на ден за някакви си уж "много" пари, които обаче никога не им стигат, затова се хвърлят още повече да бачкат, щото за тях парите са смисъла на живота, после през уикенда нагъване на чипс и пуканки пред телевизора, където гледат ръгби, бейзбол или хокей на лед(а може и НБА в най-добрия случай) и през другото време правене на нищо, щото в САЩ или само се бачка, или само се гледа ръгби. Те друг живот нямат- пълна скръб. Неслучайно повечето американци са с психически проблеми от този скапан живот, който ги превръща в роботи, в роби на парите. Това е "великата" Америка, това е "прекрасния" живот, за който мечтаеш.

А ние българите може да сме бедни и пак намираме начин да се забавляваме много по-добре, да се чувстваме разкрепостени и освободени духовно, да си живеем живота както ни е кеф, а не да се чудим с какво да си зашълним свободното време. И отделно намираме начин винаги да си осигурим що годе нормален живот чрез спестявания, щото имаме акъл в главата си, нещо, което американците, които си харчат парите само за простотии нямат!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ейй голяма скука в тая Америка тц тц :lol: :lol: :lol: Не е като тука дето има голям избор от забавления :razz:
"В таз държава или си беден или къде да си похарчиш парите няма
и за това съм открит по-добре ми е да съм бандит..." :D
Американците нямали акъл.. харчели си парите за глупости.. Ама ти от къде падаш ? Какво си се вторачил в тях като тук хората са още по-зле :lol: :lol: :lol: Познавам много хора, които няма какво да ядът, но страдат от манията да си купят маркови дрешки или най-скъпото телефонче :lol: И ще ми говориш, че американците са материалисти.. Може и да са, но българите не сме по-различни :) Те поне имат какво да харчат :lol:

Ааа btw като споменаваш психични проблеми... Те тук хич не са по-малко, всеки месец да си в стрес ала 'леле как хем да си платя всички сметки, хем да успея и нещо за ядене да си купя..' после пускаш новините, където чуваш, че отново има поскъпване на еди какво си.. Това малко стрес ли е?! Всеки ден да чуваш за пияни шофьори причинили катастрофа, постоянно да гледаш някакви мутри как си правят каквото им е кеф и се измъкват безнаказано... Ае свали най-после розовите очила и виж къде живееш бе... Баси кьоравия народ ](*,)

leviafana
03-14-2009, 16:12
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ейй голяма скука в тая Америка тц тц :lol: :lol: :lol: Не е като тука дето има голям избор от забавления :razz:
"В таз държава или си беден или къде да си похарчиш парите няма
и за това съм открит по-добре ми е да съм бандит..." :D
Американците нямали акъл.. харчели си парите за глупости.. Ама ти от къде падаш ? Какво си се вторачил в тях като тук хората са още по-зле :lol: :lol: :lol: Познавам много хора, които няма какво да ядът, но страдат от манията да си купят маркови дрешки или най-скъпото телефонче :lol: И ще ми говориш, че американците са материалисти.. Може и да са, но българите не сме по-различни :) Те поне имат какво да харчат :lol:

Ааа btw като споменаваш психични проблеми... Те тук хич не са по-малко, всеки месец да си в стрес ала 'леле как хем да си платя всички сметки, хем да успея и нещо за ядене да си купя..' после пускаш новините, където чуваш, че отново има поскъпване на еди какво си.. Това малко стрес ли е?! Всеки ден да чуваш за пияни шофьори причинили катастрофа, постоянно да гледаш някакви мутри как си правят каквото им е кеф и се измъкват безнаказано... Ае свали най-после розовите очила и виж къде живееш бе... Баси кьоравия народ ](*,)[/quote]

Напълно вярно! :) Американците може са секви ма поне не са прост посредствен народ дет само чака да види някой с мечта и бърза я стъпчи щото неможе ти да си БЪЛХАРИН (опа българин) и да искаш да постигнеш нещо повече от висене на работа която бе харесваш за некви си мижави парички дет неможеш и носна кърпа си купиш с тях! Мноо прост народ сте се навъдили бе, много ви е пораснало самочувствието нещо а? "Горди сме че сме българи! *просташки викове*" от кво сте горди бе?! Че живеете в миризлива държавица оправлявана от цигани дет дори не са българи ли бе!?! Мен лично ме е срам че съм българка! Неможе тъпи необразовани цигани да се ползват с повече прибилегии от нас! Държавата е наша нали? Ма тва хич не си личи... А вие сте се хвърлили в една патриотическа тъпотия и сте толко сляпи че не вие оправлявате ами циганите ви диктуват правилата! Ужас! На тва се вика тъпизъм от класа и то не кв да е класа S класа! Ше се блъскате в стената ма нема я заобиколите , тя ви е кривата! Ае блъскайте си се и оставете хората които не са сляпи от тъпотия да си живеят живота! 8-) ](*,) :smt119 :smt119

Vesk0u
03-14-2009, 17:41
Една държава малка, като България неможе да действа сама... Колкото и да ни се иска това е самата истина - без Русия/СССР за никъде не сме... И ако не вярвате ето ви един прост пример - пропадането на българската нация и най-вече на младото поколение след 1989-та.

Wildchildd
03-14-2009, 18:12
Измисленият шарп ела да ми го кажеш в очите.Такива същества като шарп скинове в България не съществуват,чудя се няма ли някой истински скин да ти го каже.
Американчето, ако става дума мразя чалгата,биг брадър и всичката простотия, но като нещо не ти харесва се опитваш да го промениш.Не мисля,да се занимавам с деградиралата ти личност повече.

leviafana
03-14-2009, 18:51
Алиооо говедол! Ела и ще ти го кажа да не мислиш че ме е страх от некво си бебенце? Мухахахахаха!!! Недей че ще ме умориш от смях! Жалък си... Не че ти дължа обяснение, но ще ти го кажа от мен да мине... знам че вече няма подобни движения не съм тъпа позираща кранта кат някои (визирам теб :) ) не че е твоя работа но аз поне чета преди да пиша или слагам нещо! Ти па вместо се заяждаш са пикс и т.н. вземи сабери малко инфо и тогава ми се заяждай! Мое съм момиче ма си ми на един косъм те пречукам! Мноо ме е страх от тебе ужс къде да се скрия бе :shock: ПАНИКАААА!!!!! :lol: :lol: :lol:

shady_cent
03-14-2009, 18:58
Измисленият шарп ела да ми го кажеш в очите.Такива същества като шарп скинове в България не съществуват,чудя се няма ли някой истински скин да ти го каже.
Американчето, ако става дума мразя чалгата,биг брадър и всичката простотия, но като нещо не ти харесва се опитваш да го промениш.Не мисля,да се занимавам с деградиралата ти личност повече.

Абе расисткото лайно пак ли се размириса нещо бе?! К'во пак наддаваш воя на големия патриот и защитник на Бълхария бе? Какво си направил ти за тази държавица, може ли да ме светнеш? Ае хубаво на нас не ни пука за Бг не претендираме, че сме допринесли за нещо ама вие големите усти, форумни смелчаги к'во сте направили ?! Седите тука да обвинявате тези, които искат да се изнесат... и как няма да искаме да се изнесеме при наличието на такива заблудени овце?! Гнийте си тука като ви е кеф да живеете кучешки живот само не обвинявайте тези, който не се задоволяват с мизерията.

ПП: Американче съм, а? Мерси за комплимента 8)

kalashnik
03-14-2009, 18:59
Аре всички да спрете да се заяждате, единствената силна организация е армията, и не тя трябва да се подчинява, а всички на нея.

Wildchildd
03-14-2009, 19:00
Въобще не съм обърнал внимание, че си момиче,също си нямам на идея защо го прие като заплаха :lol: (не че ми пука).
Информация си имам достатъчно,и незнам с какво позирам.Чакам да ми обясниш

Колкото до пречукването 8-) :lol: :lol: не мисля,че имаш причина да го правиш :lol:
Въобще не знам защо се захвана с мен, но ми е доста интересно от къде се взе и почна да ми обясняваш кво говедо съм хаха.Нито ме знаеш,нито ме познаваш.
shady_cent, мене живота ми не минава във форума, няма как да знаеш какво правя през останалото време.И си мери приказките :)

kalashnik
03-14-2009, 19:02
Казах, че това не е темата където да се заяждате.

Wildchildd
03-14-2009, 19:05
Казах, че това не е темата където да се заяждате.
Извинявам се.Не трябваше да се захващам, но бях длъжен да отговоря на левиафана, защото ме нападна безпричинно.За спора шеидито аз съм виновен.

leviafana
03-14-2009, 19:08
МУХАХАХАХАХАХАХА!!!! НЕЕЕЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: нееее тва е убииствоооо!!!! СМЯХ!!!!! 8-[ Хюстан имаме проблем!!!! А ти от къде се извъди такъв дебил бе? Седнал тука се заяжда със shady_cent за дет кат сички НОРМАЛНИ хора иска се избави от тъпизма на овце кат тебе!!! НЕЕЕЕ ТИ СИ УБИЕЦ НА НЕЖНИ ДУШИ!!!!!! Толко не съм се смяла от нз от колко време!!! Брато треа станеш комик ше те глеам сека вечер и ако ми тъпееш ше метам по едно доматче да те свестя от патриотичното ти блеене :) :)

Wildchildd
03-14-2009, 19:10
МУХАХАХАХАХАХАХА!!!! НЕЕЕЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: нееее тва е убииствоооо!!!! СМЯХ!!!!! 8-[ Хюстан имаме проблем!!!! А ти от къде се извъди такъв дебил бе? Седнал тука се заяжда със shady_cent за дет кат сички НОРМАЛНИ хора иска се избави от тъпизма на овце кат тебе!!! НЕЕЕЕ ТИ СИ УБИЕЦ НА НЕЖНИ ДУШИ!!!!!! Толко не съм се смяла от нз от колко време!!! Брато треа станеш комик ше те глеам сека вечер и ако ми тъпееш ше метам по едно доматче да те свестя от патриотичното ти блеене :) :)
Унтерменш,ако имаш да ми кажеш нещо даи на ЛС,защото преебахме темата на човека.Толкова от мен.

shady_cent
03-14-2009, 19:12
МУХАХАХАХАХАХАХА!!!! НЕЕЕЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: нееее тва е убииствоооо!!!! СМЯХ!!!!! 8-[ Хюстан имаме проблем!!!! А ти от къде се извъди такъв дебил бе? Седнал тука се заяжда със shady_cent за дет кат сички НОРМАЛНИ хора иска се избави от тъпизма на овце кат тебе!!! НЕЕЕЕ ТИ СИ УБИЕЦ НА НЕЖНИ ДУШИ!!!!!! Толко не съм се смяла от нз от колко време!!! Брато треа станеш комик ше те глеам сека вечер и ако ми тъпееш ше метам по едно доматче да те свестя от патриотичното ти блеене :) :)

HELL YEAH :lol: :lol: :lol: :lol: Заеби ги направо нема смисъл да си хабиме нервите за такива :lol:

Vesk0u
03-14-2009, 19:12
С това темпо до 25-30 години няма да има България...

leviafana
03-14-2009, 19:16
МУХАХАХАХАХАХАХА!!!! НЕЕЕЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: нееее тва е убииствоооо!!!! СМЯХ!!!!! 8-[ Хюстан имаме проблем!!!! А ти от къде се извъди такъв дебил бе? Седнал тука се заяжда със shady_cent за дет кат сички НОРМАЛНИ хора иска се избави от тъпизма на овце кат тебе!!! НЕЕЕЕ ТИ СИ УБИЕЦ НА НЕЖНИ ДУШИ!!!!!! Толко не съм се смяла от нз от колко време!!! Брато треа станеш комик ше те глеам сека вечер и ако ми тъпееш ше метам по едно доматче да те свестя от патриотичното ти блеене :) :)
Унтерменш,ако имаш да ми кажеш нещо даи на ЛС,защото преебахме темата на човека.Толкова от мен.

Дам имам и ще ти го кажа направо. Извиняваш се на шеди че си тъпа овца и нема те закачам повече :) Ако ли пък не (не те заплашвам) но си вадя цветния речник 8-)

kalashnik
03-14-2009, 19:19
Помолих модераторите да закючат темата ми, защото излезе от предназначението си, надявам се да стане в най-скоро време.

kristo
03-14-2009, 20:03
Абе някой хора верно сте се оляли тука бе! И моя тон не е от най-приятните, и аз се заяждам понякога, ама това вашето е пълната простотия! То бива псувни, обиди, заплахи- като толкова искате да се биете- оговорете се на ЛС и се бийте, няма проблем. Ама не занимавайте всички с това.

Няма да коментирам в тази тема повече, за да не се задълбочават споровете и кавгите. Така нормален спор не може да се води, а темата се превърна в леш... за съжаление.

MakeMeLaugh
03-14-2009, 20:51
Помолих модераторите да закючат темата ми, защото излезе от предназначението си, надявам се да стане в най-скоро време.