PDA

View Full Version : Искам съвет ...



djupito
02-19-2009, 17:53
Ето моята история ... Имам си сериозен приятел, но има едно момче с което бях преди време дори заради него се бяхме разделили с моя приятел, но пак се сабрахме ... та по темата това другото момче е голям женкар и исках да му отмъстя т.е. исках да се влюби в мен и така да го накарам да страда, но точно когато това се получи ... когато той се влуби в мен и когато ми каза, че съм му разбила сърцето изведнъж ми стана нещо и незнам дали не изпитвам нещо към него ... а и да кажа с него се занимавах почти половин година ... и дори когато се скарам с приятеля си понякога започвам да му пиша ( на другия ) по скайп или пак се сещам за него ... кажете ми според вас изпитвам ли нещо към него ... :(

cinderella_gugutka
02-19-2009, 17:56
ами по добре си задай въпроса ако изпитваш нещо към него възможно ли е да стане нещо м/у вас (1-о си имаш приятел,който ще нараниш а едва ли ще го оставиш толкова лесно и 2-о не се знае дали другото мом4е би ти простило).избираш един от 2-та и оставяш напълно другия...не е 4естно така

KisSsSsSs
02-19-2009, 18:01
Според мен изпитваш нещо към него.
Търсиш го за подкрепа или съвет, дори и по скайп.
Просто не е трябвало да му "отмъщаваш"..
Тука ти е грешката.. много е глупаво

GossipGirl89
02-19-2009, 18:02
Ние не сме врачки и няма как да знаем какво изпитваш и дали изпитваш нещо - това можеш да си го почувстваш само ти. Отмъщението е кофти нещо и не знам защо изобщо си си помислила да му отмъщаваш, но станалото-станало. Това, което правиш обаче не е никак честно спряма сериозният ти приятел и ако разбере как всеки път като се скарате ти тичаш при другия да знаеш, че никак няма да остане доволен... Изясни се със себе си и реши с кой от двамата искаш да бъдеш, но задължително избери единия !!! Недей така да си правиш експерименти, защото накрая от два стола на земята ще останеш...

cherinka
02-19-2009, 18:40
Не изпитваш нищо съществено към него.
Просто некви спомени, отломки са останали в теб след него.
Трий го отвсякъде.
От скайп, от джи-ес-ем-а, игнор пълен отвсякъде и се наслаждавай на връзката с настоящия си приятел! :-)

BaiToq
02-19-2009, 19:22
кажете ми според вас изпитвам ли нещо към него ... :(
Не.
В момента си гладна.

vivteen
02-19-2009, 19:34
Не изпитваш нищо съществено към него.
Просто некви спомени, отломки са останали в теб след него.
Трий го отвсякъде.
От скайп, от джи-ес-ем-а, игнор пълен отвсякъде и се наслаждавай на връзката с настоящия си приятел! :-)


И аз мисля така.Сама каза,че е женкар.Няма зящо да се занимаваш с него.Бъди с приятеля си. :)

citygirl
02-28-2009, 22:15
Хахаха и аз исках да отмъстя на един, че нарани много една моя приятелка и го накарах да се влюби в мен. АДСКИ ТЪПО, защото без да искам АЗ също се влюбих в него.. Беше ужасно.. но както и да е.. Ъмм мисля, че трябва да го отпишеш този :? Ако изпитваш нещо към него ще ти бъде трудно, но според мен трябва да го направиш... Пък и дори и да изпитваш нещо, едва ли ще е ЛЮБОВ.. Предполагам, че е само привличане :)

vesSynkaa
02-28-2009, 22:21
Пфф и аз зарязах момчето на мечтите ми заради друго и сега
съжелявам,че съм го направила :? Пуу :? Явно все още не си го
забравила ... И когато ти се отдаде възможност се сещаш за хубавите
изживявания с него. :) В тфа няма лошо . :) Трябва само че да разбереш
към кой от двамата изпитваш чувства и да се насочиш към него .. :)