PDA

View Full Version : Кога разбирате че не обичате някого



bogzfaggot
02-19-2009, 17:04
Кога разбирате че вече нямате чувства към даден човек

cinderella_gugutka
02-19-2009, 17:06
еми когато не си мисля за него,когато нямам желание да го видя,да го прегърна и т.н.,когато не ми става гадно като си го представя(или го видя) с друга...

GossipGirl89
02-19-2009, 17:09
Еми аз до сега само 1 път съм обичала и все още обичам същото момче макар че сме разделени... Но може би когато усетиш, че връзката и изчерпана, когато дойде момент, в който ти и все едно дали ще го видиш тоя човек, когато усетиш, че можеш и без него, че не ти липсва както преди, че вече приемаш компанията му не като тръпка, а като ежедневие...

TooLittelTooLate
02-19-2009, 17:11
Когато спре да ми пука дали съм с него или с друг. Когато не ме интересува с коя е и какво прави. Когато престана да мисля за него, да го сънувам. Когато нямам желание да съм с него, да го прегърна/целуна.

BaiToq
02-19-2009, 18:20
Когато ми пратят факс от Анадола.

chill
02-19-2009, 18:37
Когато предпочета...хмм да отида на зъболекар, вместо да излезна с него,даа това определено ще значи,чи не го обичам :D Всъщност не мога да дам компетентно мнение,още не съм стигнала фазата с обичането

cherinka
02-19-2009, 18:50
Когато загубя интерес.
Друго няма какво да е..

KisSsSsSs
02-19-2009, 18:50
Когато започне да не ми липсва.
Когато разбирам, че мога без него.
Когато започне да се държи с мен ужасно.
Когато не ми трепва сърцето, виждайки го.
Когато не мисля за него.
Когато не ме интересува какво прави.
Когато просто престане да бъде част от живота ми.

YoAnNkA
02-19-2009, 18:54
Когато нямаш желание да излизаш с този човек,когато не ти пука за него и т.н.

anSsito
02-19-2009, 19:01
Ем когато не ми пука с кого е и какво прави.. Когато нямам желание да се виждам често с него,нямам желание да го целувам,прегръщам.. Когато нищо не трепва в мен дори при мисълта за него..

gLoRiToO
02-19-2009, 19:06
Когато не се интересувам от него вече,когато нито мисля за него нито ми пука какво прави и с кого е.Когато нямам желание да го виждам и ми стане безразличен 8) 8)

Viche
02-19-2009, 19:28
Когато не си мисля за дадения човек и не ми лиспва..

HipHopBlond
02-19-2009, 19:28
Когато започне да не ми липсва.
Когато разбирам, че мога без него.
Когато започне да се държи с мен ужасно.
Когато не ми трепва сърцето, виждайки го.
Когато не мисля за него.
Когато не ме интересува какво прави.
Когато просто престане да бъде част от живота ми.

+111

nicolepcd
02-19-2009, 19:49
Пиша СМС до Ивелина Христова, кеф ли ви е? :grin:

x3eme
02-19-2009, 19:49
Със думи не може да се опише,трябва да се изживее.

VerryBerry
02-19-2009, 20:04
Когато го видя нищо не ми трепва-абсолютно нищо

kypo
02-19-2009, 20:16
Когато го видя нищо не ми трепва-абсолютно нищо
на мен ми е интересно как това става ей така изведнъж. на предния ден някой е всичко за теб, а на следващия - хоп и вече нищо не трепва...
странно ми е, защото едно момиче ми го каза, но аз все още не мога да проумея как изведнъж става така
някой ще обясни ли?

My6mYLka
02-19-2009, 20:21
Когато започне да не ми липсва.
Когато разбирам, че мога без него.
Когато започне да се държи с мен ужасно.
Когато не ми трепва сърцето, виждайки го.
Когато не мисля за него.
Когато не ме интересува какво прави.
Когато просто престане да бъде част от живота ми.

но ако е бил първия човек който съм обичала (той е само един) когато го видя сякаш нещо ми става :?

AliceSw
02-19-2009, 20:26
разбирам, че вече не обичам, когато се хвана да се заглеждам по хората около мен, когато човекът е спрял да бъде единствен в главата ми...

miss_ludataa
02-19-2009, 21:25
ами как?!..Като предпочитам да ходя в час от колкото да съм с него :shock:

NightGuardian
02-19-2009, 21:28
Когато те изнервя направо като го видиш..
Когато нямаш желание за среща с него...

cherinka
02-20-2009, 10:34
Когато го видя нищо не ми трепва-абсолютно нищо
на мен ми е интересно как това става ей така изведнъж. на предния ден някой е всичко за теб, а на следващия - хоп и вече нищо не трепва...
странно ми е, защото едно момиче ми го каза, но аз все още не мога да проумея как изведнъж става така
някой ще обясни ли?
ми нищо не е вечно, бе, и аз съм се чудила на тва, ама простото обеснение е, че като се наспиш и ти идва друг акъл.

vlubeno_momi4e***
02-20-2009, 11:14
Когато тръпката изчезне...

mariqn_sexa
02-20-2009, 11:23
Когато не искаш да го/я виждаш.
Когато го/я видиш да не изстръпваш.
Когато не мислиш за него/нея преди да заспиш.
Когато не ти пука какво прави и какво става с него/нея.
Когато не ти се иска да го целунеш когато е доста близо до теб и те гледа в очите.
Когато спреш да си представяш че вървите заедно хванати за ръка по пясъка на морето на изгрев/залез слънце самички

silky92
02-20-2009, 11:38
Когато го видя нищо не ми трепва-абсолютно нищо
на мен ми е интересно как това става ей така изведнъж. на предния ден някой е всичко за теб, а на следващия - хоп и вече нищо не трепва...
странно ми е, защото едно момиче ми го каза, но аз все още не мога да проумея как изведнъж става така
някой ще обясни ли?

И аз в момента се чувствам по същият начин и не мога да си обясня,защо така се получава-може би понякога разбираш ,че всъщтност човека ,с който си бил вече не е така идеализиран както преди ,разочароваш се .Не знам :-o

GossipGirl89
02-20-2009, 12:00
Когато го видя нищо не ми трепва-абсолютно нищо
на мен ми е интересно как това става ей така изведнъж. на предния ден някой е всичко за теб, а на следващия - хоп и вече нищо не трепва...
странно ми е, защото едно момиче ми го каза, но аз все още не мога да проумея как изведнъж става така
някой ще обясни ли?

И аз в момента се чувствам по същият начин и не мога да си обясня,защо така се получава-може би понякога разбираш ,че всъщтност човека ,с който си бил вече не е така идеализиран както преди ,разочароваш се .Не знам :-o

А според мен това не става от днеска за утре, а през период от време. Просто през този период човека не е показал, че нещо не е наред или самият той не го е осъзнавал докато настъпи друг момент, в който се усещат разликите... Но въпреки всичко аз не вярвам, че когато има чувства те могат да изчезнат толкова бързо - днеска ги има, утре не... За мен това е невъзможно.

crushera
02-20-2009, 12:12
абсолютно съм сигурен, че това неможе да стане просто ей така, ако една любов е била истинска, тя не умира за една нощ или 2 или 3, ако тръпката е истинска тя не угасва, просто това е предтекст, че иска да е с друг или, че просто никога не те е обичала истински, но просто сега ти го показва и ти го разбираш. просто и е било добре да е обичана, но сега и е писнало... т.е. тя никога не го е чувствала истински! това е моето мнение, дано не засягам никой.

jane_17
02-20-2009, 13:23
когато ми е все тая дали ще ми се обади...
когато ми е все тая дали ще го видя...
когато ми е все тая дали ще се издъни...
И все пак ако е любов... няма да се изпари просто така... но.. любовта не винаги е достатъчна... недопустимо е да "изгубиш себе си" в една връзка... поведението му на "кретен" вече да приемаш за нормално... в такъв случай по-добре нещата да спрът... независимо колко силна е любовта... човек трябва да поставя себе си.. преди всичко (малко се отплеснах от темата)

XxXinSomniaXxX
02-20-2009, 13:28
Най-вече когато си с него и сякаш предпочиташ да си някъде другаде, правейки нещо по-забавно, когато спреш да го ревнуваш, когато за теб няма значение дали ще го видиш или дали ще ти се обади.. такива дребни неща :(

Re5peC7
02-20-2009, 13:50
Със думи не може да се опише,трябва да се изживее.
\:D/