PDA

View Full Version : една можеби много банална и глупава тема



2s
02-19-2009, 17:41
здравейте всички, предполагам има много такива теми, но имам нужда от помощ...
и така, в моето училище има едно момче в долния випуск, което много харесах още първия път, когато го видях, но имам проблем, не се познаваме, имам скайпа му, но той обикновенно не отговаря като му пиша, а в училище все не се престрашавам да се запознаем, притеснявам се да не изглеждам глупаво, а и той винаги си е с неговата компания...по-големия проблем е, че разбрах, че има приятелка...много хора ме посъветваха да го забравя, но не мога...всеки ден го гледам от далеч и го искам, но незнам какво да направя...ако някой може да ми помогне, ще съм му много благодарна :-k

ivcheto0o
02-19-2009, 17:44
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: i az sam v sa6toto polojenie :cry:

2s
02-19-2009, 17:45
(hug) ужано е... :cry: и точно това е най-тъжното, не съм само аз така

Bellatrix
02-19-2009, 17:50
Не сядай на стол, където вече има двама души. Щом си има приятелка, остваи го и не се мешай. Ей така най-мразя и толкова често става: хващаш си гадже, щастлива си и се намира някоя дълбоко влюбена да ти го вземе. Женска солидарност няма ебаси...

2s
02-19-2009, 17:52
аз не се опитвам да ги разделям, ако трябва ще го чакам да се разделят, но няма да се откажа от него

My6mYLka
02-19-2009, 18:03
по добре го забравяй :( не искаш да им разваляш връзката нали ? знам колко трудно ще ти бъде ама по добре не се меси може някой др да те чака 8-)

Kostadin_682
02-19-2009, 18:06
здравейте всички, предполагам има много такива теми, но имам нужда от помощ...
и така, в моето училище има едно момче в долния випуск, което много харесах още първия път, когато го видях, но имам проблем, не се познаваме, имам скайпа му, но той обикновенно не отговаря като му пиша, а в училище все не се престрашавам да се запознаем, притеснявам се да не изглеждам глупаво, а и той винаги си е с неговата компания...по-големия проблем е, че разбрах, че има приятелка...много хора ме посъветваха да го забравя, но не мога...всеки ден го гледам от далеч и го искам, но незнам какво да направя...ако някой може да ми помогне, ще съм му много благодарна :-k
Еми... добре те съветват, забрави го...

2s
02-19-2009, 18:07
опитах да го забравя, но не мога, прекалено сулно го искам, а и аз не им се меся във връзката, не се опитвам да ги разделя и но го искам, когато се разделят тогава, но до тогава?

Kostadin_682
02-19-2009, 18:10
опитах да го забравя, но не мога, прекалено сулно го искам, а и аз не им се меся във връзката, не се опитвам да ги разделя и но го искам, когато се разделят тогава, но до тогава?
А мислила ли си, че може да не се разделят?

2s
02-19-2009, 18:11
опитах да го забравя, но не мога, прекалено сулно го искам, а и аз не им се меся във връзката, не се опитвам да ги разделя и но го искам, когато се разделят тогава, но до тогава?
А мислила ли си, че може да не се разделят?

ами те нещата вървят на там, тъй че това не е опция...

pam1
02-19-2009, 18:13
Не сядай на стол, където вече има двама души. Щом си има приятелка, остваи го и не се мешай. Ей така най-мразя и толкова често става: хващаш си гадже, щастлива си и се намира някоя дълбоко влюбена да ти го вземе. Женска солидарност няма ебаси...

+1 :o

2s
02-19-2009, 18:16
не разбирате ли, аз не се опитвам да ги разделя, те сами отиват на там нещата, аз нямам нищо общо...

BaiToq
02-19-2009, 18:19
здравейте всички, предполагам има много такива теми, но имам нужда от помощ...
и така, в моето училище има едно момче в долния випуск, което много харесах още първия път, когато го видях, но имам проблем, не се познаваме, имам скайпа му, но той обикновенно не отговаря като му пиша, а в училище все не се престрашавам да се запознаем, притеснявам се да не изглеждам глупаво, а и той винаги си е с неговата компания...по-големия проблем е, че разбрах, че има приятелка...много хора ме посъветваха да го забравя, но не мога...всеки ден го гледам от далеч и го искам, но незнам какво да направя...ако някой може да ми помогне, ще съм му много благодарна :-k
Не разваляй щастието на хората.

miss_ludataa
02-19-2009, 18:34
ех!Хм,ми нядавам се да не се опиташ да ги разделиш,защото е много тъпа постъпка!Просто го остави да си живее живота и не му се бъркай!Нека си е хепи с гърлфрендката =щ на колко си ?

2s
02-19-2009, 18:36
на 15 съм

KisSsSsSs
02-19-2009, 18:55
Просто не виждам какво може да направиш,
освен да изчакаш и да видиш как ще се
развият отношенията му със сегашната му приятелка.

Хубаво е, че не се опитваш да ги разделиш,
както биха направили много eлемантарни момичета.

My6mYLka
02-19-2009, 19:03
то 100% ли си сигурна че не вървят нещата защото ако не си сиг не си давай надежди . ами той имали някфо симпатий към тебе ?

cskar43t0
02-19-2009, 19:15
Просто не виждам какво може да направиш,
освен да изчакаш и да видиш как ще се
развият отношенията му със сегашната му приятелка.

Хубаво е, че не се опитваш да ги разделиш,
както биха направили много eлемантарни момичета.

+1!!!Това е решението!

2s
02-19-2009, 19:19
то 100% ли си сигурна че не вървят нещата защото ако не си сиг не си давай надежди . ами той имали някфо симпатий към тебе ?


не съм забелязала, но ми казаха, че се е случвало да ме загледа

2s
02-19-2009, 19:20
Просто не виждам какво може да направиш,
освен да изчакаш и да видиш как ще се
развият отношенията му със сегашната му приятелка.

Хубаво е, че не се опитваш да ги разделиш,
както биха направили много eлемантарни момичета.


не искам да ги разделям, така най-много да ме намрази, просто ми е трудно дори да отида и да се запозная лично с него

My6mYLka
02-19-2009, 19:22
аз ти препоръчвам да разбереш дали нещо може да стане между вас не случайно той да си продължи с неговата фр а ти само да го чакаш :( мн кофти ситуация :( наблегни повече да гледаш жестовете му дали има някакви намеци и без това времето ще си покаже :) айде успех :)

2s
02-19-2009, 19:24
аз ти препоръчвам да разбереш дали нещо може да стане между вас не случайно той да си продължи с неговата фр а ти само да го чакаш :( мн кофти ситуация :( наблегни повече да гледаш жестовете му дали има някакви намеци и без това времето ще си покаже :) айде успех :)

10х за съвета и дано имам късмет :)

cskar43t0
03-03-2009, 20:55
аз ти препоръчвам да разбереш дали нещо може да стане между вас не случайно той да си продължи с неговата фр а ти само да го чакаш :( мн кофти ситуация :( наблегни повече да гледаш жестовете му дали има някакви намеци и без това времето ще си покаже :) айде успех :)

10х за съвета и дано имам късмет :)

Дано..стискам палци :)