PDA

View Full Version : Много съм висока



balon4eee
02-19-2009, 18:24
Висока съм 170см и имам чувството , че съм най-високото момиче в света . Вече почнах да се комплексирам от тва чувство на великан . Всички момичета около мен и в класа ми са по-ниски от мен , а даже и много момчета . От мъжете по-улицата съм по-висока , а да не говорим за жените. Преди бях доста ниска ,но наскоро с дръпнах бая и се чувствам супер гадно от височината си . Притеснявам , че изглеждам много грозно отстрани , когато застана до някое по-нисичко момиче и аз стърча като пръчка :( Добре че поне не съм дебела :x
Има ли някой със същите проблеми ? 8-)

billytalent
02-19-2009, 18:25
:-D Аз като съм 1.77 кво да кажа сигурно съм великан по тая логика

nicolepcd
02-19-2009, 18:39
Първо кажи на колко си години, и второ - не си чак толкова висока :-o Аз съм по-висока с 2-3см от теб, но не забелязвам да съм най-високата въобще. Преди не ми харесваше, но сега не ми пука особено. Колкото - толкова. :)

mechtaq_za_teb
02-19-2009, 19:02
Е и аз съм толкова :D А на колко си години?

KisSsSsSs
02-19-2009, 19:09
Е, не можеш да се смалиш.
Къде къде по-големи недостатъци
имат хората, ти от височината си
се комплексираш, спокойно
;)

hardball
02-19-2009, 19:11
178 по лична карта. И съм ебааати пича 8)

Goddess
02-19-2009, 19:22
Аз съм 1.72 и ходя и с токчета 10 - 12 см. Приела съм го като плюс, а не като комплекс.Стига повече високи мъже да има, нямам проблем. :-D

Darkkiss
02-19-2009, 19:27
инт аз съм 183-4см
некси така като те гледам не си по висока от мене...

SoFarSoG00d
02-19-2009, 19:32
Това не е проблем,има доста по-високи момичета,ама това не ги прави по-малко атрактивни или харесвани.Някои харесват високи,други миньони.

zxcvbnmasdfghjkl
02-19-2009, 20:08
"многоооо" 170 да прекалено много е 8) как може

Darkkiss
02-19-2009, 20:10
Това не е проблем,има доста по-високи момичета,ама това не ги прави по-малко атрактивни или харесвани.Някои харесват високи,други миньони.

мда

логиката ти е на 6

:razz: :razz: :razz:

LiveFlower
02-19-2009, 20:27
178 по лична карта. И съм ебааати пича 8)Да е?на снимките ми изглеждаш некво миньонче :D

ПТ: а бе,предполагам,че си към 7 клас,точно в тия години се усеща разминаване между ръста,едни се развиват по-бързо,други са в застой,то е нормално.Аз също в седми клас бях най-високата 1.68 и ми беше адски шибано,но пък тая година доста хора ме настигнаха,че и подминаха,а аз съм си 1.70 и вече си ми е перфе.


Исках да кажа,че ти си се развила по-бързо от другите,но след някоя година ще те настигнат,споко.

My6mYLka
02-19-2009, 20:27
аз съм 1.70 колкото тебе и до преди няколко месеца мн се дразнех че съм толкова но свикнах нормално тфа е бонус . а ти на колко си

aaasdfghjklll
02-19-2009, 20:51
е аз съм 180
да си режа краката ли :D
наистина, че понякога е малко кофти например ако си харесаш някой по-нисък ама заебаваш го и търсиш висок, първи критерий ръстта :P
не си позволявам токчета и толкова не е болка за умиране ама не виждам ти за 170 какво се притесняваш толкова
аз така си се харесвам, цялата крака :D
наистина, че има някои рокли от тея по дългите впитите дето като ги облека и ме правят като макарон :D но това не може да сме спре хаха

balon4eee
02-19-2009, 21:16
Еми да ... всъщност не съм 7 клас , на 15 съм . Абее не знам , дано да ми мине , че ми е тъпо така ...

Armeika
02-19-2009, 22:28
170 е нормалната височина за жените къф е проблема не знам? :shock:
аз съм 168 и както казах и в една друга тема непрекъснато си ходя на токче 10 см и се чуствам много добре нз... свикнах и като съм без токче се чувствам някво джудже... :shock:
а бтв и аз преди се мислех за висока но вече мисля че съм си нормално момиче

Pliok0019
02-19-2009, 22:40
173 някъде съм аз. :D

KadifWerewolf
02-20-2009, 02:20
Eh eh 4ak si po visoka ot horata po ulicite? Az sum 10 santa nad teb i edinstveno zabelqzvam vuzrastnite hora da sa po niski ot men..Kato stanesh 210 moje da se poopla4ish :-o

actiongirl
02-20-2009, 08:22
искам да ти кажа височината ти е напълно нормална ...аз кат съм ти 1.65 .. и се чуствам като джудже .. какво да направя .. ! :)

hardball
02-20-2009, 09:26
178 по лична карта. И съм ебааати пича 8)Да е?на снимките ми изглеждаш некво миньонче :D
Да бе, всички като ме видят на снимка си представят 20 килограмово 150 сантиметрово тролче, истината обаче е друга :D
Седми клас аз бях 172. В най- лошият случай ще станеш висока като мен, не е толко страшно, обещавам :D

zvezdichkaaa
02-20-2009, 10:12
искам да ти кажа височината ти е напълно нормална ...аз кат съм ти 1.65 .. и се чуствам като джудже .. какво да направя .. ! :)



И аз съм толкова :D .На 15 съм -165-6 и се чувствам висока в никакъв случай джудже! :-D

tItEufFf
02-20-2009, 15:10
Аз съм 176, след 2 месеца ставам на 15
Когато спрях да се комплексирам от височината си, станах едно от най-хасреваните момичета в училище

SoFarSoG00d
02-20-2009, 15:28
Височината не е от значение!

Spamer
02-20-2009, 15:30
Чернобил не прощава 8-) Нормално е следващото поколение да е по-високо от предишното :) Пък и радиацията е повече 8-) аз мисля че 1.70 е перфектна височина, аз съм 1.80 и ми е доста кофти със завивките, пък и стандартните леглата са със фиксирана дължина :?

Sensuality
02-20-2009, 15:57
Само незнам ,защо се оплакваш има момичета,които биха дали всичко да са колкото тебе.
Аз съм около 173-175 ,незнам точно,но не се комплексирам. :-D Обувки на ток си нося спокойно. :)

evalongoriq
02-20-2009, 18:39
това трябва да те разва аз съм 1.61 и искам да съм по-висока.

Devilsplaymate
02-20-2009, 18:47
Изобщо не бива да те бърка. Има и къде-къде по-високи момичета, по 1.80 (като мен), че и повече. Проблемът е, че си внушаваш, че не ставаш. Не го позволявай.

Punisherrr
02-20-2009, 19:29
На 170см му викаш ВЕЛИКАН? :lol: я се стегни...
Айде като сме тръгнали да те утешаваме - аз съм 176-7 ;) И не се чувствам като великан :Ь смятам,че съм си с нормална височина. ;)
Въпрос на нагласа,а? 8-)

me4eto
02-20-2009, 19:37
пък аз съм на 18 и съм 1.70 пък не ми дреме гаджето ми е по-висок с цяла глава пък и момчетата в компанията ми тъй че.. не се коси

mrazqkindergarten
02-20-2009, 21:38
170 е нормалната височина за жените къф е проблема не знам? :shock:
аз съм 168 и както казах и в една друга тема непрекъснато си ходя на токче 10 см и се чуствам много добре нз... свикнах и като съм без токче се чувствам някво джудже... :shock:
а бтв и аз преди се мислех за висока но вече мисля че съм си нормално момиче

1,70-нормалната височина за момиче ? :razz: Бахти комплексарите честно... :? Много си зле,бе...1,68-джудже...нисичките кво да кажат :? ма пак са си сладки :wink:

My6mYLka
02-20-2009, 21:43
170 е нормалната височина за жените къф е проблема не знам? :shock:
аз съм 168 и както казах и в една друга тема непрекъснато си ходя на токче 10 см и се чуствам много добре нз... свикнах и като съм без токче се чувствам някво джудже... :shock:
а бтв и аз преди се мислех за висока но вече мисля че съм си нормално момиче

1,70-нормалната височина за момиче ? :razz: Бахти комплексарите честно... :? Много си зле,бе...1,68-джудже...нисичките кво да кажат :? ма пак са си сладки :wink:

тфа кво трябваше да зн че ниските са по добре от 1.70см момичета :o имаме от даскало ено момиче на моите години и сиг е 1.50 стига ми до рамото :lol: иначе е хубавка

mrazqkindergarten
02-20-2009, 21:51
170 е нормалната височина за жените къф е проблема не знам? :shock:
аз съм 168 и както казах и в една друга тема непрекъснато си ходя на токче 10 см и се чуствам много добре нз... свикнах и като съм без токче се чувствам някво джудже... :shock:
а бтв и аз преди се мислех за висока но вече мисля че съм си нормално момиче

1,70-нормалната височина за момиче ? :razz: Бахти комплексарите честно... :? Много си зле,бе...1,68-джудже...нисичките кво да кажат :? ма пак са си сладки :wink:

тфа кво трябваше да зн че ниските са по добре от 1.70см момичета :o имаме от даскало ено момиче на моите години и сиг е 1.50 стига ми до рамото :lol: иначе е хубавка

Ми не ама кво означава тва 1,70 нормален ръст?Височината е за мъжете...тва,че има и високи момичета даже повечето са е отделен въпрос :wink: и няма нищо лошо в тва...И кво ,като е 1,50???Не струва ли..аз познавам много ниски и хубави... :? А и момичето кво е виновно за ръста си,та се смееш... :? Не се избират нито приятелите,нито гаджето по ръст...а и така като говорите просто сигурно комплексирате още повече нисичките :?
П.П Да не кажете нещо,аз съм 1,67 :wink:

My6mYLka
02-20-2009, 22:12
170 е нормалната височина за жените къф е проблема не знам? :shock:
аз съм 168 и както казах и в една друга тема непрекъснато си ходя на токче 10 см и се чуствам много добре нз... свикнах и като съм без токче се чувствам някво джудже... :shock:
а бтв и аз преди се мислех за висока но вече мисля че съм си нормално момиче

1,70-нормалната височина за момиче ? :razz: Бахти комплексарите честно... :? Много си зле,бе...1,68-джудже...нисичките кво да кажат :? ма пак са си сладки :wink:

тфа кво трябваше да зн че ниските са по добре от 1.70см момичета :o имаме от даскало ено момиче на моите години и сиг е 1.50 стига ми до рамото :lol: иначе е хубавка

Ми не ама кво означава тва 1,70 нормален ръст?Височината е за мъжете...тва,че има и високи момичета даже повечето са е отделен въпрос :wink: и няма нищо лошо в тва...И кво ,като е 1,50???Не струва ли..аз познавам много ниски и хубави... :? А и момичето кво е виновно за ръста си,та се смееш... :? Не се избират нито приятелите,нито гаджето по ръст...а и така като говорите просто сигурно комплексирате още повече нисичките :?
П.П Да не кажете нещо,аз съм 1,67 :wink:


нямам предвид даже да я обидя все пак че ми е най добра фр :? началото на годината аз бях 1.67 ся закръглям на 1.70 просто казвам че макар и аз да се чуствам понякога "великан" такава ми е струкурата и немога да си одрежа краката да станат по къси

mrazqkindergarten
02-20-2009, 22:16
170 е нормалната височина за жените къф е проблема не знам? :shock:
аз съм 168 и както казах и в една друга тема непрекъснато си ходя на токче 10 см и се чуствам много добре нз... свикнах и като съм без токче се чувствам някво джудже... :shock:
а бтв и аз преди се мислех за висока но вече мисля че съм си нормално момиче

1,70-нормалната височина за момиче ? :razz: Бахти комплексарите честно... :? Много си зле,бе...1,68-джудже...нисичките кво да кажат :? ма пак са си сладки :wink:

тфа кво трябваше да зн че ниските са по добре от 1.70см момичета :o имаме от даскало ено момиче на моите години и сиг е 1.50 стига ми до рамото :lol: иначе е хубавка

Ми не ама кво означава тва 1,70 нормален ръст?Височината е за мъжете...тва,че има и високи момичета даже повечето са е отделен въпрос :wink: и няма нищо лошо в тва...И кво ,като е 1,50???Не струва ли..аз познавам много ниски и хубави... :? А и момичето кво е виновно за ръста си,та се смееш... :? Не се избират нито приятелите,нито гаджето по ръст...а и така като говорите просто сигурно комплексирате още повече нисичките :?
П.П Да не кажете нещо,аз съм 1,67 :wink:


нямам предвид даже да я обидя все пак че ми е най добра фр :? началото на годината аз бях 1.67 ся закръглям на 1.70 просто казвам че макар и аз да се чуствам понякога "великан" такава ми е струкурата и немога да си одрежа краката да станат по къси
Еми какво,висока си :) ,но е гадно някои като вземе да се подиграва на някой нисък или висок...никой не си избира височината :) а и повечето момичета сме си хубави ,без значение с дълги крака или с къси :wink:

My6mYLka
02-20-2009, 22:21
170 е нормалната височина за жените къф е проблема не знам? :shock:
аз съм 168 и както казах и в една друга тема непрекъснато си ходя на токче 10 см и се чуствам много добре нз... свикнах и като съм без токче се чувствам някво джудже... :shock:
а бтв и аз преди се мислех за висока но вече мисля че съм си нормално момиче

1,70-нормалната височина за момиче ? :razz: Бахти комплексарите честно... :? Много си зле,бе...1,68-джудже...нисичките кво да кажат :? ма пак са си сладки :wink:

тфа кво трябваше да зн че ниските са по добре от 1.70см момичета :o имаме от даскало ено момиче на моите години и сиг е 1.50 стига ми до рамото :lol: иначе е хубавка

Ми не ама кво означава тва 1,70 нормален ръст?Височината е за мъжете...тва,че има и високи момичета даже повечето са е отделен въпрос :wink: и няма нищо лошо в тва...И кво ,като е 1,50???Не струва ли..аз познавам много ниски и хубави... :? А и момичето кво е виновно за ръста си,та се смееш... :? Не се избират нито приятелите,нито гаджето по ръст...а и така като говорите просто сигурно комплексирате още повече нисичките :?
П.П Да не кажете нещо,аз съм 1,67 :wink:


нямам предвид даже да я обидя все пак че ми е най добра фр :? началото на годината аз бях 1.67 ся закръглям на 1.70 просто казвам че макар и аз да се чуствам понякога "великан" такава ми е струкурата и немога да си одрежа краката да станат по къси
Еми какво,висока си :) ,но е гадно някои като вземе да се подиграва на някой нисък или висок...никой не си избира височината :) а и повечето момичета сме си хубави ,без значение с дълги крака или с къси :wink:


да съгласна съмм :smt006 :wink:

mrazqkindergarten
02-20-2009, 22:34
170 е нормалната височина за жените къф е проблема не знам? :shock:
аз съм 168 и както казах и в една друга тема непрекъснато си ходя на токче 10 см и се чуствам много добре нз... свикнах и като съм без токче се чувствам някво джудже... :shock:
а бтв и аз преди се мислех за висока но вече мисля че съм си нормално момиче

1,70-нормалната височина за момиче ? :razz: Бахти комплексарите честно... :? Много си зле,бе...1,68-джудже...нисичките кво да кажат :? ма пак са си сладки :wink:

тфа кво трябваше да зн че ниските са по добре от 1.70см момичета :o имаме от даскало ено момиче на моите години и сиг е 1.50 стига ми до рамото :lol: иначе е хубавка

Ми не ама кво означава тва 1,70 нормален ръст?Височината е за мъжете...тва,че има и високи момичета даже повечето са е отделен въпрос :wink: и няма нищо лошо в тва...И кво ,като е 1,50???Не струва ли..аз познавам много ниски и хубави... :? А и момичето кво е виновно за ръста си,та се смееш... :? Не се избират нито приятелите,нито гаджето по ръст...а и така като говорите просто сигурно комплексирате още повече нисичките :?
П.П Да не кажете нещо,аз съм 1,67 :wink:


нямам предвид даже да я обидя все пак че ми е най добра фр :? началото на годината аз бях 1.67 ся закръглям на 1.70 просто казвам че макар и аз да се чуствам понякога "великан" такава ми е струкурата и немога да си одрежа краката да станат по къси
Еми какво,висока си :) ,но е гадно някои като вземе да се подиграва на някой нисък или висок...никой не си избира височината :) а и повечето момичета сме си хубави ,без значение с дълги крака или с къси :wink:


да съгласна съмм :smt006 :wink:

Радвам се :smt003 :)

cwetityy
02-21-2009, 10:36
аз съм 1.69 на 14 години съм също се 4уствам височка..но да не ти пука :]]~

zxcvbnmasdfghjkl
02-21-2009, 10:41
аз съм 169/170 и се чувствам страхотно :grin: и с токче също :) хубаво е да получваш комплименти :)

sweetsunshine
02-21-2009, 13:53
е аз съм 180
да си режа краката ли :D
наистина, че понякога е малко кофти например ако си харесаш някой по-нисък ама заебаваш го и търсиш висок, първи критерий ръстта :P
не си позволявам токчета и толкова не е болка за умиране ама не виждам ти за 170 какво се притесняваш толкова
аз така си се харесвам, цялата крака :D
наистина, че има някои рокли от тея по дългите впитите дето като ги облека и ме правят като макарон :D но това не може да сме спре хахаИ аз съм 180 а съм на 14.Авторката да не се комплексира аз даже съм по-малка от нея.
Иначе съм свикнала вече да коментират ръста ми.Един път тръгнах със 6 см токче и някви от 12 клас от даскало викат "тая е по-висока от баща ми" бяха момчета.Иначе другите като има кажа,че са ниски(момчета по 170 примерно) казват ние не сме ниски ти си висока да ама не.Момче 170 е ниско да не говорим за по ниски които ми казват,че са си нормално...
иначе нямам комплекси от ръста си даже си се кефя на моменти щото другите са някви ниски с много грозни крака а аз съм висока ислаба и имам дълги крака(1 метър :D ) иии обаче найстина е гадно сега,че първия критерий за момчетата ти е височината,щото все пак ти да си 180 и да ходиш със момче 170-175 леко ми е смешно на мен.ама пък иначе има и доста високи момчета,така че не е болка за умиране.Според мен си е много хубаво да си висок.На тази възраст се забелязва разликата определено,но след време като порастнат и другите ще има разлика(например с моя ръст)5 см+ - .

Та гледам по-долните коментари се спори нещо.Не искам да се намесвам,но само да кажа,че нееднократно например като се скарам с някого ми казват великан и т.н. та за това има само 1 дума комплексари...

hardball
02-21-2009, 14:40
Аз като съм 178 и ходя и с токчета и всичко никой досега не е посмял да направи коментар по въпроса :-o

Izzy_
02-21-2009, 15:01
Висока била. :lol: Ти на 1.70,ако викаш великан,нз.. Щом си на 15 в никакъв случай не си висока,по-скоро може да се каже обратното. ;)

Dundy
02-21-2009, 16:13
Висока била. :lol: Ти на 1.70,ако викаш великан,нз.. Щом си на 15 в никакъв случай не си висока,по-скоро може да се каже обратното. ;)
е чак обратното не,но височината си е мн хубава.Аз по автобусите не се комплексирам,даже се кефя,че съм по-висока от някои,но аз съм по-скоро по средата :D :D

Magichkaa_
02-21-2009, 20:23
Не трябва да се комплексираш от ръстта си.Приеми се такава,каквато си...и какво като си по-висока т`ва ти е плюс-може да станеш манекенка 8) Въобще не се отчайвай.. ръста не изгражда човека,ако се притесняваш от това,че никой няма да те хареса и т.н.Моят съвет е пълен напред и да не ти пука,ако ще и 190см да станеш :)

Izzy_
02-22-2009, 05:54
Висока била. :lol: Ти на 1.70,ако викаш великан,нз.. Щом си на 15 в никакъв случай не си висока,по-скоро може да се каже обратното. ;)
е чак обратното не,но височината си е мн хубава.Аз по автобусите не се комплексирам,даже се кефя,че съм по-висока от някои,но аз съм по-скоро по средата :D :D
Ами да,добра си е височината,обаче определено не е някакъв великан за каквато явно се мисли. :lol: Съседкта ми например е около 1.80,мн. е слаба и ходи на по 7-8 см. ток,обаче аз не я възприемам като великан,напротив-сладка е. :)

Overpowered
02-22-2009, 11:35
Не трябва да се комплексираш от ръстта си.Приеми се такава,каквато си...и какво като си по-висока т`ва ти е плюс-може да станеш манекенка 8) Въобще не се отчайвай.. ръста не изгражда човека,ако се притесняваш от това,че никой няма да те хареса и т.н.Моят съвет е пълен напред и да не ти пука,ако ще и 190см да станеш :)


айде ти стани 190 и да видиме дали няма да ти пука :lol: :lol:

teddybearhugx
02-22-2009, 12:27
7 klas - 1,70?!
:D omg .. twa si e napylno normalno!
az sym 6-ti i sym 1,67/1,68 ..
aa kolkoto do momchetata te se razwiwat mn po bawno .. sled wreme shte te nadminat, powqrwai mi .. az lichno pochnah da rasta oshte wyw 2-ri klas :oops: i mi beshe mn kofti, a sega kato pochnaha i momicheta i momcheta da me razminawat se chuwstwam prekaleno niska :D
gore glawata :)

DeSsiTy
02-28-2009, 18:35
И аз мисля че човек трябва да се харесва такъв какъвто е - макар че и аз преди не се харесвах особено,но разбрах че тва не е правилно и ся се харесвам каквато съм и си имам самочувствието :D (е погрижих се за себе си-щото кат лапе бях мн зле)...аз съм някаде 170/175 висока и обожавам високи токчета и послоянно си ги нося :-P

DisciplineAndOrder
02-28-2009, 19:32
аз пък съм много ниска. :-|

кво да праиш

Tutmanik
02-28-2009, 19:36
И аз съм толкоз и имам същия проблем..всички момичета от класа ми са някви требнички мънички сладички..а аз някакъв слон.. и на всичкото отгоре съм 53 кила :x
7 клас съм...

LittlePrincess
02-28-2009, 19:42
Ако беше ниска щеше да има ' ниска съм, комплексира се ' е, няма угодия просто.

DimovB
02-28-2009, 20:15
аз съм 196, спешно си търсим дълга мацка

NaughtyOne
02-28-2009, 20:55
И аз съм толкоз и имам същия проблем..всички момичета от класа ми са някви требнички мънички сладички..а аз някакъв слон.. и на всичкото отгоре съм 53 кила :x
7 клас съм...

Ъм 53 кила са си съвсем нормални за високо момиче...ако примерно беше 150 висока и ако тежеше толкова щеше наистина да имаш проблем с килограмите...не очаквай на твоята височина да тежиш колкото дребничките от класът ти...пък и кой знае дребничките от моя клас пък тежат колкото мене въпраки че съм почти 180 :D

vlubeno_momi4e***
02-28-2009, 22:13
Едни са ниски ..други високи. Такъв е живота,ако всички бяха еднакви нямаше да е интересно. ; ))