PDA

View Full Version : В джамия..??



MostHated
02-19-2009, 18:27
смърди ли на крака? там нали без обувки влизат ?

psychopath
02-19-2009, 18:28
и за това можеш да питаш в другата тема

MostHated
02-19-2009, 18:29
и за това можеш да питаш в другата тема
бих го питал, но ще прозвучи като обида, а аз против него нямам нищо.

пък и искам мнения!

Pliok0019
02-19-2009, 18:29
Да, сигурна съм че смърди.

SiSsKkAa
02-19-2009, 18:29
оф моля те престани с глупавите теми

Dumb
02-19-2009, 18:51
1- во темата е глупава!
2-ро джамията е храм и каквато и религия изповядваш би трябвало да имаш уважение!

SiegHeil
02-19-2009, 18:53
2-ро джамията е храм и каквато и религия изповядваш би трябвало да имаш уважение!
Това не променя факта че вътре смърди на крака 8-)

Dumb
02-19-2009, 18:56
...
нЕма смисъл

cherinka
02-19-2009, 19:09
2-ро джамията е храм и каквато и религия изповядваш би трябвало да имаш уважение!
Това не променя факта че вътре смърди на крака 8-)
ахахаххахаааааа :lol: :lol: :lol: аахахаххха :razz: :lol: :lol: ахааххаах :lol:

dobreSresan
02-19-2009, 19:12
А в Исакиевския събор мирише ли на водка от пияните руснаци ?

Замисли се колко обидно звучи въпроса ти .....

MostHated
02-19-2009, 19:16
А в Исакиевския събор мирише ли на водка от пияните руснаци ?

Замисли се колко обидно звучи въпроса ти .....

НЕ! Бил съм, и там не пият, пияни там не стъпват... а в джамия влизат по чорапи


видя се че си резачка и ти!

уважение имам само към моята религия! аз съм православен християнин, друго не признавам!

Dumb
02-19-2009, 19:18
И то праведен. Прочети малко повече и тогава ми кажи колко си християнин.

HexGirl
02-19-2009, 19:19
О боже кви са тия теми е ......... кат толко имаш мерак иди и подуши 8-)

MostHated
02-19-2009, 19:20
И то праведен. Прочети малко повече и тогава ми кажи колко си християнин.

не че нямам грехове, не че съм редовен да ходя на Църква, поне съм сигурен че не вярвам в алах...

Dumb
02-19-2009, 19:25
Ходенето не църква няма нищо общо. Това, че не вярваш не значи, че трябва да отричаш и принизяваш.
ПП: не желая да коментирам повече

BlueAvalanche
02-19-2009, 19:27
Смърди много ясно, нали рязаните копелета ходят там да се молят. Смърт.

MostHated
02-19-2009, 19:30
Ходенето не църква няма нищо общо. Това, че не вярваш не значи, че трябва да отричаш и принизяваш.
ПП: не желая да коментирам повече

Не принизявам а питам, мен ме питаха за Русия, отговорих!

Искам да знам дали мирише на крака,щот няма да вляза никога принципно!

моите уважения Dumb ти рязана ли си?

Dumb
02-19-2009, 19:31
Изключтелно интелЕгентен си.

MostHated
02-19-2009, 19:32
Изключтелно интелЕгентен си.
прекалено много ги защитаваш

Dumb
02-19-2009, 19:36
Разбира се!
Уважавам всяка една религия!

MostHated
02-19-2009, 19:41
Разбира се!
Уважавам всяка една религия!
аз пък не!

Dumb
02-19-2009, 19:42
Това те прави истински християнин!

ScionOfStorm
02-19-2009, 19:43
Ходенето не църква няма нищо общо. Това, че не вярваш не значи, че трябва да отричаш и принизяваш.
ПП: не желая да коментирам повече

Не принизявам а питам, мен ме питаха за Русия, отговорих!

Искам да знам дали мирише на крака,щот няма да вляза никога принципно!

моите уважения Dumb ти рязана ли си?

внимавай как й говориш.

BlueAvalanche
02-19-2009, 19:43
Dumb, поинтересувай се за възникването на Християнството и ще се отвратиш, повярвай...

MostHated
02-19-2009, 19:48
грозен, вземи си измий косата мазната , че още малко и майка ти от главата ти зехтин ще събира за салати

Skillett
02-19-2009, 19:49
даже не е и осторумно

BlueAvalanche
02-19-2009, 19:51
http://zamunda.net/details.php?id=99337&hit=1


Гледайте го това филмче, много е поучително. И елате ми говорете после за алах, Христос и не знам там какви измишльотини.

MostHated
02-19-2009, 19:53
даже не е и осторумно
истината не трябва да е

jghgh
02-19-2009, 19:53
Xейтим по тyрчолята, обаче все пак не мога да не съм обективна - не им смърди в джамиите... преди 4 години бях на екскурзия в Инстанбул и влизах в някои джамии.

и btw ние сега учим за Християнството.. и по История, и по БЕЛ.. ми доста неща не са ни наред на нас, православните, например че имаме олтар, завеска дето свещеникът "да общува с Бога" и всякакви такива щуротии, дето не трябва да ги има /точно сега ме мързи да обяснявам, но в Библията има пасаж където Бог казва че няма повече да слиза да общува с хората, защото не са познали Словото Му (Исус), и изречението е нещо подобно на "И завесата се раздра.." - това e момента в който Исус е разпнат и умира - и символиката със завесата е че вече Бог няма да слиза, а ние трябва вече да се молим на Сина Му => не трябва да има в църквите от ония завески, зад които само свещеници имат право да влизат, уж да общуват с бога.. то и икони според заповедта за кумирите не трябва да има, ама нейсе./


Ей ме и мен, дето не съм вярваща, ама запозната съм. : ) И уж нямаше да обяснявам, ама .. :oops:

Постът ми беше насочен към MostHated, дето е православен и "в тва било истината". Ама май не е..

ScionOfStorm
02-19-2009, 19:53
грозен, вземи си измий косата мазната , че още малко и майка ти от главата ти зехтин ще събира за салати

каня те. освен това ако ме познаваше поне малко щеше да осъзнаеш точно за косата ми колко е глупаво това, дето каза.

досега съм си мислел, че малко или много си имал мозък в главата и си го използвал, макар да те хранят постоянно. ама ако ще се държиш като путка няма никакъв смисъл, как може така да му говориш на момичето. ако беше някаква глупачка - да, но в тоя случай е дебилно.

а ти си толкова християнин, колкото аз съм силно вярващ, това е.

СинятаЛавина е прав, християнството далеч не е добричката и чиста религия, обаче има принос за оцеляването ни като БЪЛГАРИ.

MostHated
02-19-2009, 19:55
грозен, вземи си измий косата мазната , че още малко и майка ти от главата ти зехтин ще събира за салати

каня те. освен това ако ме познаваше поне малко щеше да осъзнаеш точно за косата ми колко е глупаво това, дето каза.

досега съм си мислел, че малко или много си имал мозък в главата и си го използвал, макар да те хранят постоянно. ама ако ще се държиш като п***а няма никакъв смисъл, как може така да му говориш на момичето. ако беше някаква глупачка - да, но в тоя случай е дебилно.

а ти си толкова християнин, колкото аз съм силно вярващ, това е.

СинятаЛавина е прав, християнството далеч не е добричката и чиста религия, обаче има принос за оцеляването ни като БЪЛГАРИ.

ем... кфо да ти кажа... всичко е глупаво, дори темата ще я заключат...

BlueAvalanche
02-19-2009, 19:56
СинятаЛавина е прав, християнството далеч не е добричката и чиста религия, обаче има принос за оцеляването ни като БЪЛГАРИ.

Тука спор няма, цялото ни освобождение е било свързано с християнството, особено като основен източник на надежда. Както и да е, аз лично не вярвам, имам си собствена теория за това.

Skillett
02-19-2009, 20:02
даже не е и осторумно
истината не трябва да е ахам..

kristo
02-19-2009, 20:04
Християнството е неизменно свързано с Българщината и българския национално-патриотичен дух. Защото първия етап от асимилирането на един народ е чрез религията, виждаме как мнозинството от българските мюсюлмани днес се пишат турци, уви... Така че Християнството е в основата на оцеляването на Българския народ по време на турското иго.

Pliok0019
02-19-2009, 20:06
СинятаЛавина е прав, християнството далеч не е добричката и чиста религия, обаче има принос за оцеляването ни като БЪЛГАРИ.

Тука спор няма, цялото ни освобождение е било свързано с християнството, особено като основен източник на надежда. Както и да е, аз лично не вярвам, имам си собствена теория за това.
Това е единственната причина да почитам християнството. Ролята му в исторята и това, че сплотява.

acdcfenka
02-19-2009, 20:13
СинятаЛавина е прав, християнството далеч не е добричката и чиста религия, обаче има принос за оцеляването ни като БЪЛГАРИ.

Тука спор няма, цялото ни освобождение е било свързано с християнството, особено като основен източник на надежда. Както и да е, аз лично не вярвам, имам си собствена теория за това.


Теорията ти да не е свързана с извънземните?

kristo
02-19-2009, 20:28
А аз почитам Християнството му не само заради положителната му роля за България и Българския народ, а защото си е единствената истинска и праведна религия. Разбира се, някои хора за своя полза умишлено са се опитвали да променят част от принципите му най-вече що се отнася до Католическия клон на Християнството, но Православието е запазило на 99% чисти и неопетнени принципите на Вярата още от Христово време та до днес :)

Jesus
02-19-2009, 20:43
Ето ви пример с корана :х Той разрешава убийството :x
Докато християнството те учи на морални ценности да уважаваш всички хора, без значение положение в обществото, вяра, материално състояние и т.н

scyLLa
02-19-2009, 20:58
Никога не съм влизал в джамия и няма да влезна.Не знам дали мирише на крака и не ми трябва да знам.Аз си гледам моята религия и не ме интересува за другите.

InitialD
02-19-2009, 22:33
А в Исакиевския събор мирише ли на водка от пияните руснаци ?

Замисли се колко обидно звучи въпроса ти .....

НЕ! Бил съм, и там не пият, пияни там не стъпват... а в джамия влизат по чорапи


видя се че си резачка и ти!

уважение имам само към моята религия! аз съм православен християнин, друго не признавам!


Един човек ... видял истината и тя го е освободила!!! :)

StayFly
02-19-2009, 23:50
http://urss.ru/covers_ru/50339.gif

InitialD
02-19-2009, 23:53
^ LAME!!!!

StayFly
02-19-2009, 23:56
АХхАхАХах....... гузен негонен бяга !!!?.,,,../?!!!#^&*$?!?##!

machoka
02-20-2009, 00:32
На умен ли се правиш?!

Не ти отива.