PDA

View Full Version : Подарък за РД-момче?



divanetyyy
02-19-2009, 19:42
Здравейте :) В началото на март приятеля ми,с когото сме от близо 2 месеца,има рожден ден..Знам,че има мн такива теми за подаръци,но ако можетe да ми дадете някакви идеи за подарък,които да не е толкова материален,и да не е важно колко пари сам пръснала по него,а да е нещо по-романтично..Например за 14-Ти февруари от всичките ми материални подаръци той се зарадва най-много на наша снимка в рамка..любимата му..затова питам,не мога да се сетя за нещо оригинално..Което да му стопли сърцето,и да му покаже колко държа на него.. :)

PePeLePew
02-19-2009, 19:49
това със снимка ти е било добра идея може да я доразвиеш като занесеш снимката ви в най-близкото фото и да я направят като пъзел .... но все пък се повтаряш така .....

cinderella_gugutka
02-19-2009, 19:58
еми може да поръ4аш 4аша с ваша(или само негова) снимка на нея

miss_ludataa
02-19-2009, 21:12
Хм..ми може не му подариш гривна,герданче с вашите буквички!
Може да купиш някфа яка тетрадка и да пишеш разни милички неща!
Хм..ако водите полов живот може някоя супер страстна вечер да му подариш,а защо не и ден :) ..

ддз!За сега това ми хрумна :oops:

cherinka
02-20-2009, 10:50
кашон свинско и каса бира

sadsad
02-20-2009, 10:57
кашон свинско и каса бира
Това да не е някакъв ритуал в тоя форум вече :D

Mr_Crowley
02-20-2009, 11:50
Свирка... :-o

Priceless
02-20-2009, 11:53
Свирка... :-o

Най- доброто просто 8-)

GossipGirl89
02-20-2009, 11:55
Това с причините дето напоследък стана мания :D
В една кутийка, примерно кутийката да е с формата на сърце, купуваш цветна хартия (3-4 цвята), изрязваш сърчица и по тях пишеш колкото причини се сещаш, поради които го обичаш :)

3oPuTy
02-20-2009, 11:58
кашон свинско и каса бира
Не мислиш ли,че вече освен банална си и адски дразнеща и изтъркана с тоя лаф?! :-o


По темата:
-пад за мишка с ваша снимка
-правиш един колаж от ваши снимки и го носиш в някое фото да ти го направят на плакат :)
-пъзел (както казаха вече)
-има едни чаши с черно (като гумено) покритие,в които като налееш гореща вода се показва някаква картинка ... може да направиш нещо такова пак с ваша снимка или с надпис "I LOVE YOU!"
...
Абеее сещам се и за още неща,но не съм сигурна дали пак ще се зарадва на подарък с ваша снимка :-o В смисъл то е ясно,че ще му хареса,но едва ли ще е толкова въодушевен,както на 14-ти :)
Замисли се малко :) Има доста неща,които може да му подариш и които да не са от списъка с редовните и изтъркани подаръци :)