PDA

View Full Version : Сърбеж на интимните части?



Stela90
02-19-2009, 20:10
от няколко дена имам ужасен сърбеж отдолу,и отзад също :oops: анален не съм правила,или поне не съм усетила.иначе се задоволявам сама отзад много често,но само с ръка.момичета,имали ли сте такива сърбежи и то и отзад и отпред,на какво може да се дължи и как да го махна ужасно е..а не искам да ходя на гинеколог,защото ме е страх :(

Moderated by slun4ice
т.1 и т.7 от правилника

Rofl4e
02-19-2009, 20:13
ами подмивваи се със смрадлика.. тя е точно за това...
а сърбежа може да е от някаква раничка ако си си направила до като си се самозадоволявала
п.с. водиш ли полов живот

Stela90
02-19-2009, 20:14
да

SoFarSoG00d
02-19-2009, 20:15
Ами само гинеколог може да каже какъв е проблема,ако е нещо по-серизно трябва да пиеш антибиотик или пък да се мажеш с нещо.

Rofl4e
02-19-2009, 20:20
ако водиш полов живот може да си лепнала някоя болест и особено ако си сменяш често партниоррите затова по добре иди на гениколог

theteacher
02-19-2009, 20:37
Практикуваш ли безопасен секс или не? Възможно е да са гъбички, наскоро пила ли си антибиотици примерно?

titinkaa
02-20-2009, 04:45
И аз исмах такъв сърбеш отпред преди 2 седмици,но се подмивах с едно предписано от гинеколог точно за тази цел и най-вече за бялото течение казва се LACTACYD на мен ми подейства и сега да чукна на дърво съм добре :) пък ако тва не ти помогне вземи си Смрадлика вариш я и полсе я прецездаш и слагаш малко сода(хлебна) разбъркваш и се подмиваш с това.УСПЕХ :)

tedi_hi91
02-20-2009, 21:20
И аз исмах такъв сърбеш отпред преди 2 седмици,но се подмивах с едно предписано от гинеколог точно за тази цел и най-вече за бялото течение казва се LACTACYD на мен ми подейства и сега да чукна на дърво съм добре :) пък ако тва не ти помогне вземи си Смрадлика вариш я и полсе я прецездаш и слагаш малко сода(хлебна) разбъркваш и се подмиваш с това.УСПЕХ :)
А ще може ли да кайеш малко повече за този LACTACYD ? Смисъл как варират цените? Предполагам, че се взима от аптеките

Wrathchild
02-21-2009, 06:57
Значи не те е страх да правиш секс, но те е страх да отидеш на гинеколог, когато има проблем?

foreverr
02-21-2009, 08:18
Това нещо може да се е получило и почти съм сигурна, че се е получило, че каот сде задоволяваш отзад с ръка и след това както си бъркала отзад започваш отпред и микробите от там с епернасят в валагалището и почва да те сърби!!!Защото в една книжка имах и четах, че аок се бършех от дупето към путето може да разнесеш микроби от дупето на пут***.И ти си направила това.За да се оправиш си се бърши правилно и ако си се задоволявала отзад измий ръката и тогава почвай отпред.Мий се с интимен гел отдолу и то всеки ден!

hottie
02-21-2009, 08:37
Вместо да се самолекуваш отиди на гинеколог и то незабавно !

ThePainIsReaL
02-21-2009, 22:13
Задължително отиди на гинеколог. (Знам, че няма да отидеш. Ама трябва да го кажа.. )
Това не е шега. Сърбежът може да е симптом за доста неща, които не се виждат с просто око. Пък и гинеколозите не ядат пациенти.
И трябва да знаеш, че болести на половата система могат да се хванат не само от секс.

П.П. Като се замисля.. да не те сърби, щото си се обръснала навсякъде?