PDA

View Full Version : Допитване до народа!



MeAgainstTheWorld
02-19-2009, 20:46
Когато дойде денят и ТЯ най - на края е приела да дойде във вашия апартамент или къща, всяко същество от мъжки пол би се запитало, "Как да я предразположа, за да успеем да си легнем и да изкараме няколко часа(а и може би и цялата нощ) в приятни емоции?".

Очаквам вашите мнения, съвети и коментари...

summerlove66
02-19-2009, 21:07
Ми примерно сега мога да ти разкажа как мене едно момче ме предразположи и ми беше много приятно ;]]
Значи като тръгнах към тях нямах намерение да правим нищо , просто да се видим .. Но той ми беше сготвил и то вкусно .. След това извади чашки и сипа по малко пиене и на двамата .. Камината беше запалена през цялото време .. Гледахме много яко филмче и през цялото време ми говореше на много яки темички и на мене ми стана много хубавко .. После започна да ми прави масаж .. Лелеле разтопих сеее :x След масажа целувки .. И то натам , особено като има и малко алкохолче става много яко .. :D

aaasdfghjklll
02-19-2009, 21:12
Ехе полека какви са тези филми дето се вкарвате :D
Тя щом е приела да дойде няма да е дошла да се гледате...

summerlove66
02-19-2009, 21:13
Ехе полека какви са тези филми дето се вкарвате :D
Тя щом е приела да дойде няма да е дошла да се гледате...
Е да , ама ако е първи път нали се сещаш няма да са толко лесни нещата ;]]

icobug
02-20-2009, 06:57
:booooomb:

Re5peC7
02-20-2009, 07:00
То се усеща..както си седите и си гледкате например филм и почвате да се целувате и тогава се разбира...лека полека стават нещата, ама целувките по врътлето много помагат, особенно като я видиш, че почва да се гърчи :D