PDA

View Full Version : Измислих си една програма



napulnootchaqn
02-19-2009, 20:57
Я кажете добра ли е :D

Значи сутрин ставам 5:00 и бягам на тренажора 1 час до 6:00
След това влизам удрям си един душ и тръгвам за училище (ако имам занималня) , ако нямам отивам да хапна нещо например яице , портокали и такива работи...
А ако имам занималня тръгвам и по пътя мога да си зема 1 краосан Макс..

След това в 10:30 ям някакъв краосан или нещо подобно , абе общо взето някаква закуска..

После в 12:00 може пак да хапна нещо слабо , като фастъчки , солети или разни други такива работки..

После в 3 часа , може да хапна нещо от сорта на хотдог или нешо такова.... Абе нещо от бутката отсреща хах...

И после към 6-7 вечерта за вечеря нещо от сорта на риба , пиле , някаква консерва или нещо подобно...

И на другата сутрин пак така... Ставане в 5 бягане до 6 и т.н.
Кажете хубаво ли съм си го измислил и ще има ли ефект да сваля ненужните килца и да започвам да стягам :)

П.п Момче съм и съм на 15 и няколко месеца :D

nekaf
02-19-2009, 21:13
Я кажете добра ли е :D

Значи сутрин ставам 5:00 и бягам на тренажора 1 час до 6:00
След това влизам удрям си един душ и тръгвам за училище (ако имам занималня) , ако нямам отивам да хапна нещо например яице , портокали и такива работи...
А ако имам занималня тръгвам и по пътя мога да си зема 1 краосан Макс..

След това в 10:30 ям някакъв краосан или нещо подобно , абе общо взето някаква закуска..

После в 12:00 може пак да хапна нещо слабо , като фастъчки, солети или разни други такива работки..

После в 3 часа , може да хапна нещо от сорта на хотдог или нешо такова.... Абе нещо от бутката отсреща хах...

И после към 6-7 вечерта за вечеря нещо от сорта на риба , пиле , някаква консерва или нещо подобно...

И на другата сутрин пак така... Ставане в 5 бягане до 6 и т.н.
Кажете хубаво ли съм си го измислил и ще има ли ефект да сваля ненужните килца и да започвам да стягам :)

П.п Момче съм и съм на 15 и няколко месеца :D

ръст, килограми и горе долу от кой части искаш да свалиш?
с одебелено съм подчетал нещата, които не харесвам.
Освен това на тази възраст не е време за слабеене... точно сега
трябва да плющиш като невиждал, съпровождайки го със
тренировки, било то любим спорт (интензивно!) или фитнес.
Бягането ми допада като идея, но в 5 часа сутринта не вярвам
че ще имаш волята... Какво бих ти преложил аз :
- ориз без мазнини по него
- пилето също става, стига да не плува в мазнина
- боб, соя
- много ръжени изделия
- риба и яйца
- мляко, всякакво
- някакви мултивитамини
- всеки ден ПОНЕ по 1:30 часа ИНТЕНЗИВНИ тренировки по избор
Какво не бих ял (и не ям!) :
- мазно свинско
- мазни картофи, чипсове и подобни
- мазна скара
- мазно пиле
- абе направо всичко мазно
- кроасани, солети и други подобни боклуци
- консервирани и много обработвани продукти
Какво не трябва да се консумира, но го правя :
- алкохол (не много де хехехе)
- кафета повечко
- банички от ъгъла

ето ти малко опътване за храненето... наблягай на повече тренировки и от мен да знаеш, със глад няма да отслабнеш, пък и не трябва да се гладува точно във времето, когато организма ти най-силно се развива. Тренировките псвен че ще премахнат ненужния слой мазнина на ръцете, корема, краката и гушата, съшо така ще ти помогнат да развиеш скелета си и мускулите си, че дори да постигнеш хубав тонус, който да ти даде добър релеф :)

Sissy90
02-20-2009, 05:47
Съгласна съм с предишното мнение, особено за частта с храненето. По-добре не яж разните боклуци от типа на кроасани, закуски, чипс и т. н., или поне ги сведи до минимум. А вместо толкова много бягане, можеш да правиш разни упражнения - лицеви опори, клякания, напади, кофички, коремни преси... Все още не е много добра идея да ходиш на фитнес, защото може да ти навреди, но и с упражнения вкъщи можеш да се стегнеш - а по мое мнение един здрав, мускулест мъж изглежда много по-добре от някой слаб, който едва ли не може да ми обуе дънките :D
А ако имаш възможност да тренираш някакъв спорт - плуване, лека атлетика, футбол, баскетбол, волейбол - още по-добре.
Успех 8)

varnen4e
02-20-2009, 12:55
Колкото и да тичаш на този крос-тренажор, ако по цял ден се тъпчеш с кроасани и фъстъци ще отслабнешне тази сряда, а другия петък.

gsh
02-20-2009, 13:01
Все си станал в 5 часа да правиш това всеки ден :D

varnen4e
02-20-2009, 13:24
И аз след 3-тия ден мисля, че ще си се отказал...

titinkaa
02-20-2009, 13:48
Оо ти ако си мислиш,че с тея кроасани и хот-дог ще отслабнеш мн се лъжеш,ако искаш ефект просто спри кроасаните и тем подобни храни и яж повече плодове и зеленчуци

slim__shadygirl
02-20-2009, 14:02
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Аааа нее :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Infinity
02-20-2009, 15:33
Оо ти ако си мислиш,че с тея кроасани и хот-дог ще отслабнеш мн се лъжеш,ако искаш ефект просто спри кроасаните и тем подобни храни и яж повече плодове и зеленчуци
Ами да ти какво си мислиш,че си открил/а Америка ли!? :lol: Ако може цял ден да се тъпчеш и да отслабваш+това този един час до никъде няма да те оправи :)

napulnootchaqn
02-20-2009, 16:30
Хаха аз не знам кво трябва да се яде и какво не трябва , така , че не ми се карайте толкова много :D:D:D

И я кажете тогава какво да ям в тези часове които съм казал... :D
а иначе аз освен бягането си правя и други упражнения , дъмбели ала бала ... :)

Иначе тежа към 68-70 кг и съм висок към 175 ;)

zai4ety13
02-20-2009, 16:38
....

napulnootchaqn
02-20-2009, 16:52
а какво :)

zai4ety13
02-20-2009, 16:53
..

zai4ety13
02-20-2009, 16:53
а какво :)

kakvo kakvo xD

zvezdichkaaa
02-20-2009, 16:55
when you can live forever, what do you live for ?


Когато можеш да живееш вечно за какво живееш?
Иначе и аз несхванах.А според мен наблягай на пилешко със зеленчуци,но не такива,като ориз и картофи.Според мен най-подходящи за диета са тези на който не им е нужна обработка

zai4ety13
02-20-2009, 16:58
when you can live forever, what do you live for ?


Когато можеш да живееш вечно за какво живееш?
Иначе и аз несхванах.А според мен наблягай на пилешко със зеленчуци,но не такива,като ориз и картофи.Според мен най-подходящи за диета са тези на който не им е нужна обработка

о сори.просто пробвах кодовете и писах разни неща.и вместо "преглед" натиснах "прати" сори

Smile2girl
02-20-2009, 17:35
нещо не ми харесва,а па и от къде тая воля -5.00 :-o

napulnootchaqn
02-20-2009, 17:54
Ем щото нали уш колкото по рано тичкаш толкова по дбре :D

nekaf
02-20-2009, 21:44
Ем щото нали уш колкото по рано тичкаш толкова по дбре :D

глупости... и освен това 70 кила за 175 въобщеееее не е много...
аз съм 77, а съм висок 180. не ми личи да съм дебел, нямам излишни
мазнини, хората си мислят че съм около 60... (ако настоявате и снимка ще си направя по гащи хахаха), докато просто не ям боклуци и си спазвам хранителната програма, която ти дадох в началото на темата и си ходя на фитнесче (разбирай дигане на тежести с големите де хехехе) ВСЕКИ ДЕН ПО ПОНЕ 1 час!!! и съм си добре...

foreverr
02-21-2009, 06:41
От бягането сиг ще има ефект, нооо тея кроасани и закуски са толкова калоричниии че ефекта от бягането ще си иде!!!Почни по диетични храни!!!

galu6a
02-21-2009, 08:08
не мисля ,че хогдога е добра идея :)

napulnootchaqn
02-21-2009, 12:37
То и на мен не ми личи грам , но искам просто да махна ненужните мазнини , за да мога да се стегна иначе не става :)

KadifWerewolf
02-21-2009, 14:03
za hranata ne vseki moje da si kupi podhodqshta hrana i da ti kaja po-dobre e hot dog ili kroasan ot kolkoto da ne qdesh nishto! i dori i da si hapvash tezi neshta shte ima efekt, 1 chas bqgane na den e dosta dobre i shte otslabnesh kakvoto i da qdesh.. a pyk ako qdesh prekaleno mn che da nqma efekt ot bqganeto shte povurnesh taka ili inache :razz:
A za tova che bqganeto e polezno rano - moje i vecher da e vuprosa e che kato se naspish e hubavo da bqgash.. no ne si prekusvai sunq zaradi tova.. ako shte stavash v 5 si lqgai ot rano che da ne ti se spi.. otvori prozorec da vliza chist vuzduh i po4vai da bqgash :)

Pepincetyy
02-21-2009, 14:43
От бягането ще има ефект, но тея кроасани и дюнери и т.н са толкова калорични че ефект няма да има !!!Почни по диетични храни!!!Яж повече плодове, пий повече вода и така, а и незнам как всяка сутрин можеш да ставаш в 5.00 часа за да тичаш :?

hardball
02-21-2009, 14:51
Аз ставам в 5 без 15 да тичам, голямо важно...
С малко мерак не го усещаш даже :Р