PDA

View Full Version : Как да постъпя ?!



xXx_
02-20-2009, 06:39
Здравейте..ще ви помоля за съвет,защото незнам какво да правя и как да постъпя.Всичко започна преди 4 години,когато се запознах с него.Той е от друг град и неговата и моята майка са доста близки приятелки.Поради доста причини,няколко месеца след срещата ни,той и цялото му семейство са заминали за друга държава.Преди 3 месеца..той ми е поискал скайпа(от братовчедка му,която ми е "приятелка") и започнахме да си пишем.В началото всичко започна като игра..чувахме се,пишехме си постоянно..Каза ми,че за тези 3 месеца се е привързал страшно много към мен (както и аз към него)..ии постоянно ми даваше надежди по скайп..дори ми каза,че ме обича(както и аз на него).Преди 5 дни той се върна в България,но дори не ми се обади или не ми писа SMS.Звънна ми чак в Сряда и ми каза,че се е прибрал..но е нямал възможност да ми звънне по-рано,защото през цялото време не е бил сам.Снощи ми се обади..говорихме доста време,но гласът му звучеше доста странно и различно..единственото което ми каза беше,че другата седмица ще идва в моя град и много искал да се видим..И точно преди да затворя телефона ми каза,че дори сега да не му вярвам..съм щяла да се убедя,когато го погледна в очите.. :(
Майка ми знае какво става между нас..и е много против това.Всяка вечер имам проблеми с нея,както и с баща ми.
Какво да правя,да послушам нашите и да се отдалеча от момчето,за което мисля постоянно и към което се привързах толкова много..или да направя това,което толкова силно искам.. :( :( :(

Len4etyYyy
02-20-2009, 07:01
Не виждам нищо лошо от това, че изпитвате чувства един към друг...Но защо вашите са против това, заради разстоянието ли ?

xXx_
02-20-2009, 07:04
Не виждам нищо лошо от това, че изпитвате чувства един към друг...Но защо вашите са против това, заради разстоянието ли ?
Не..най-вече се притесняват от разликата в годините.Той е на 19 (почти 20) , а аз съм на 14..
И може би майка ми е притеснена от самия факт,че с неговата майка са приятелки.. :(

Re5peC7
02-20-2009, 07:17
хммм...вечната дилема..да послушам нашите или сърцето си... аз предлагам да видиш какво ще стане като дойде :) и тогава да си прецениш

xXx_
02-20-2009, 07:20
хммм...вечната дилема..да послушам нашите или сърцето си... аз предлагам да видиш какво ще стане като дойде :) и тогава да си прецениш
Да,наистина съм поставена в такова положение в момента..
Ами освен да чакам момента в който ще се видим с него..а нататък каквото стане.. :)

soul1199
02-20-2009, 07:33
spored men izleste i taka 6e razbere6,kakvo 4yvstva6,ostavi se na te4enieto,kusmet :)

xXx_
02-20-2009, 07:36
spored men izleste i taka 6e razbere6,kakvo 4yvstva6,ostavi se na te4enieto,kusmet :)
Мерси много.. :)
Но дори и да умирам за това момче..и той за мен,може би с него нямаме бъдеще..майка ми ми каза,че ще направи всичко възможно,за да ме отдалечи от него.. :(

Re5peC7
02-20-2009, 07:45
виж сега дребчо..разстоянието е нещо което много би ви тежало не е така като по филмите, ако в близко бъдеще нямате светлинка да сте заедно, няма смисъл, защото така ще водите една непълноценна връзка. Разделени на километри един от друг, изпълнени със съмнения (колкото и да си вярвате) дали другия сега не се забавлява с някоя/някой друг/а , виждайки се за по няколко часа или в добрия случай ден, два...половинчата връзка...така че според мен ако когато погледнеш в бъдещето няма как да сте заедно........по-добре навреме спрете, за да не страдате след това повече

Pliok0019
02-20-2009, 07:49
Вижте се в уреченият ден. След това реши какво да предпиемеш.

В повечето случаи родителите са прави. Казвам го от личен и неуспешен опит. Всъщост...няколко бяха.

xXx_
02-20-2009, 08:28
Мерси много на всички за отговорите.. :)

cinderella_gugutka
02-20-2009, 09:28
spored men izleste i taka 6e razbere6,kakvo 4yvstva6,ostavi se na te4enieto,kusmet :)
Мерси много.. :)
Но дори и да умирам за това момче..и той за мен,може би с него нямаме бъдеще..майка ми ми каза,че ще направи всичко възможно,за да ме отдалечи от него.. :(
ето защо не споделям с майка ми :D ама след като ве4е си направила тъпата грешка да и кажеш сега ще си носиш последствията...колкото до мом4ето-излезте,поговорете си и ако го искаш не би трябвало да позволиш на родителите си или нещо друго да застане м/у вас

GabisiTa
02-20-2009, 13:17
spored men izleste i taka 6e razbere6,kakvo 4yvstva6,ostavi se na te4enieto,kusmet :)
Мерси много.. :)
Но дори и да умирам за това момче..и той за мен,може би с него нямаме бъдеще..майка ми ми каза,че ще направи всичко възможно,за да ме отдалечи от него.. :(

Дори майка ти да не го направи, разстоянието.... :?

varnen4e
02-20-2009, 13:32
Не мисля, че трябва да се влияеш от майка ти.
И на мен само ми правят проблеми... много е тъпо.

GossipGirl89
02-20-2009, 13:33
Вашите се притесняват заради разликата в годините ви. Страх ги е, че си още малка и може да те използва само. Ама родителите винаги са такива, при мен също е имало неозобрения, но никога не съм правила грешката да послушам тяхната моля, а не сърцето си и не съжалявам. Наистина после осъзнах, че за някои неща са били прави, но въпреки всичко не съжалявам за постъпките си, защото както има една дума "Дори и да падна искам да знам, че сама съм скочила, а не че някой ме е бутнал" ;)
Моят съвет е да се видиш с въпросното момче. Кофтито е, че ако нещата се получат ще ви дели разстояние, а любовта от разстояние хич не си е работа :? Адски болезнено става, защото без да усещаш се влюбваш, а като обстоятелствата не позволяват да си до човека, когото обичаш е много много гадно :(

XxXinSomniaXxX
02-20-2009, 13:35
Вижте се и тогава прецени.. Ако всичко потръгне така, както си си мислела не виждам причина да не си с него, а колкото до родителите ти - обясни им, че той значи много за теб :)

curka87
02-20-2009, 13:54
Не омаловажавай думите на родителите си. Те все пак искат най-доброто за теб. А и ако нещо не се получи както трябва, те ще са тези , които вупреки всичко пак ще те подкрепят.
НО не загърбвай чувствата ис заради тях. Срещни се с момчето и говори с него. Ако после сърцето ти подсказва, че това е ЧОВЕКА - действай!!!
От личен опит ще ти кажа, че ако се вслушаш сляпо в родителите си и им се подчиниш после може да съжаляваш до края на живота си.

mickelangelo
02-20-2009, 14:31
имаше една реклама на м-тел ... която завършваше така .. една циганка бяга от 1 сватба и казва към камерата " и накрая послушай сърцето а не разума " само .. от прочетено не разбрах .. той живее извън България или извън града ти ?

xXx_
02-20-2009, 14:34
имаше една реклама на м-тел ... която завършваше така .. една циганка бяга от 1 сватба и казва към камерата " и накрая послушай сърцето а не разума " само .. от прочетено не разбрах .. той живее извън България или извън града ти ?
Върна се в България..но сме от различни градове ..

ninjadorf
02-20-2009, 15:40
заеби .. не се занимавай