PDA

View Full Version : Има ли шанс според вас ?



smith88
02-20-2009, 12:26
Влюбен съм в една колежка . И за това в виновна тя ,смисъл не аз тръгнах да я свалям ,а по скоро тя . В последствие ми казва ,че скоро е скъсала с приятеля си и мн била привързана към него . Аз станах любопитен колко са ходили и се оказа ,че 2 месеца само са били заедно . Освен това ми каза ,че преди него била сама цели 2 години . Вчера онзи й се обадил и тя веднага стана по студена с мене . А иначе може да се каже ,че имахме няколко сладки нощи заедно . Все ми повтаряше ,че сега не можела да ми даде нищо по серизоно и била наранена , но си личи че има немалък интерес към мен .
:shock: Та моля ви дайте мнение как да изместя онзи ,който е с нея и дали имам шанс изобщо?! :neutral:

ziko
02-20-2009, 13:07
Влюбен съм в една колежка . И за това в виновна тя ,смисъл не аз тръгнах да я свалям ,а по скоро тя . В последствие ми казва ,че скоро е скъсала с приятеля си и мн била привързана към него . Аз станах любопитен колко са ходили и се оказа ,че 2 месеца само са били заедно . Освен това ми каза ,че преди него била сама цели 2 години . Вчера онзи й се обадил и тя веднага стана по студена с мене . А иначе може да се каже ,че имахме няколко сладки нощи заедно . Все ми повтаряше ,че сега не можела да ми даде нищо по серизоно и била наранена , но си личи че има немалък интерес към мен .
:shock: Та моля ви дайте мнение как да изместя онзи ,който е с нея и дали имам шанс изобщо?! :neutral:
Според мен може да пробваш ...това че не искала нищо сериозно да не те притеснява...имах подобна ситуация (но в моя случай с бифшия са били 2г.)...а в твоя случай е два месеца ...което както и да го гледам е нищо.
Та кани я на кафе , виждайте се по често и така ,обаждай и се :)

GabisiTa
02-20-2009, 13:10
Може би чрез теб е искала да забрави бившия си приятел, но може и да не е така... Най-добре говори с нея :)

varnen4e
02-20-2009, 13:31
Поговори с нея.

aka6a_vamp
02-20-2009, 13:44
Винаги има шанс.
Тва тръгнах да пиша 8-)

ninjadorf
02-20-2009, 15:37
бее.. 2 месеца не са толко много.. може би е толкова привързана към него.. щото е била много време сама преди тва.. незнам опитай се по някакъв начин.. излез с нея ако е възможно.. накарай я да се чувства добре с теб.. и може би ще се замисли .. нз 8-)

vesSynkaa
02-20-2009, 16:29
Еми според мен те е използвала за удушник , щом след като ония и се е обадил и тя веднага и изстинала към тебе .. Ноо все пак се пробвай и говори с нея .. Нищо не губиш , нали ?

kifla
02-20-2009, 16:32
Влюбен съм в една колежка . И за това в виновна тя ,смисъл не аз тръгнах да я свалям ,а по скоро тя . В последствие ми казва ,че скоро е скъсала с приятеля си и мн била привързана към него . Аз станах любопитен колко са ходили и се оказа ,че 2 месеца само са били заедно . Освен това ми каза ,че преди него била сама цели 2 години . Вчера онзи й се обадил и тя веднага стана по студена с мене . А иначе може да се каже ,че имахме няколко сладки нощи заедно . Все ми повтаряше ,че сега не можела да ми даде нищо по серизоно и била наранена , но си личи че има немалък интерес към мен .
:shock: Та моля ви дайте мнение как да изместя онзи ,който е с нея и дали имам шанс изобщо?! :neutral:
Не си давай сам напразни надежди!

sadsad
02-22-2009, 13:57
гледай я в ушите

Presley
02-22-2009, 14:03
Това е то.
3а любов трябват двама.
Момичето щом не и е до това сега,няма да ти се получат нещата.По-добре не й досаждай много много,эа да не си отрежеш пътищата тотално.

Incubus793
02-22-2009, 17:13
Ami mnogo momicheta obichat da si igraqt s mom4etat i kato gi swalqt we4e ne im e interesno ( ne 4e pri was mujete ne e taka de) ...nedei da se samozablujdawa6 ne moje6 da si siguren 4e ima ne6to seriozno kum teb. Moqt suwet e da opoznaesh momi4eto, da widi6 6to za 4owek e i posle si preceni kak da deistwa6 (: Uspeh! ;]]

mashin
02-22-2009, 17:16
ddz az o6te nqmam takiva problemi vsi4ki mi puskat :D

valdesbg
02-23-2009, 05:14
Влюбен съм в една колежка . И за това в виновна тя ,смисъл не аз тръгнах да я свалям ,а по скоро тя .
И ти като загорял тийн не отказваш на момата. Абе да не сте в съда че има виновни и невинни?

В последствие ми казва ,че скоро е скъсала с приятеля си и мн била привързана към него . Аз станах любопитен колко са ходили и се оказа ,че 2 месеца само са били заедно .
Грешка. Теб какво те бърка бившия/ите и? В момента ти си с нея, не я връщай назад.

Освен това ми каза ,че преди него била сама цели 2 години . Вчера онзи й се обадил и тя веднага стана по студена с мене .
Нормално. Ти не си я впечатлил по никакъв начин.

А иначе може да се каже ,че имахме няколко сладки нощи заедно . Все ми повтаряше ,че сега не можела да ми даде нищо по серизоно и била наранена , но си личи че има немалък интерес към мен .
Ем..съвсем нормално, драги. Жените са по чувствителни и по-лесно раними, или поне по-често го показват:)


:shock: Та моля ви дайте мнение как да изместя онзи ,който е с нея и дали имам шанс изобщо?! :neutral:
Хващаш лопатата отиваш до него и бой докато не можеш да разпознаеш какво е.

Сега сеиозно - шанс имаш ако се покажеш по-класен от другия. Трябва да покажеш няколко качества, които са важни за девойката а другия ги няма. Иначе не.

Абе с една дума стани за нея най-добрия. Не мога да ти помогна повече, защото нищичко на знам за девойчето.

evelinka1122
02-23-2009, 09:50
остави я да диша.. в смисъл не я търси... дай й време да разбере, с кой иска да бъде... и ако ти си човека съм сигурна, че тя ще те потърси :)