PDA

View Full Version : Потърси ме отново..!?



nencuHka
02-20-2009, 14:03
В доста странна ситуация съм.. обърках се..

Значи някои навярно си спомняt историята ми от Нова година (накратко разделих се с приятеля си,който ми каза че обича още бившата си..) ..

Та .. последните седмици Б. започна да ме търси пак. учи в друг град и събота и неделя си е тук само. Нямахме такива отношения след като се разделихме,смисъл ,че приятели - да ,но никога не ми е звънял така..когато е на компютъра ми пише винаги първи (РЯДКО СЕ СЛУЧВА) ,обажда ми се - тази седмица 3 пъти, пише ми смс-и сутрин и така цял ден си пишем.. ще ходя на хижа с класа си, той ще идва с нас (дълга история е защо,не съм го канила аз :-o ) ..

Просто се чувствам объркана,не знам какво иска ,защото или това са просто низ от случайности,или той отново иска нещо.. Дайте ми съвет..

Момчетата да кажат гледната си точка.. от полза ще ми е..мерси предварително :)

curka87
02-20-2009, 14:17
Добре де, а ти не казваш ти дали искаш да си пак с него.
Ако не искаш ..... няма значение какво прави той - ти си поддържаш само приятелски отношения и това е.
Ако обаче още имаш чувства към него - най-добре е да деистваш полека. Не бързай. Може би трябва да поизчакаш да видиш той до къде ще стигне. Ако той пак иска да е стеб- ще ти го покаже. Още повече, че ти казваш , че ще идва с вас на хижа...от това по-добро място за изясняване - няма.

mickelangelo
02-20-2009, 14:27
Ами какво ще правиш ти си е твоя работа .. аз ти казвам че той не знае какво всъщност иска ;)

kifla
02-20-2009, 15:58
В доста странна ситуация съм.. обърках се..

Значи някои навярно си спомняt историята ми от Нова година (накратко разделих се с приятеля си,който ми каза че обича още бившата си..) ..

Та .. последните седмици Б. започна да ме търси пак. учи в друг град и събота и неделя си е тук само. Нямахме такива отношения след като се разделихме,смисъл ,че приятели - да ,но никога не ми е звънял така..когато е на компютъра ми пише винаги първи (РЯДКО СЕ СЛУЧВА) ,обажда ми се - тази седмица 3 пъти, пише ми смс-и сутрин и така цял ден си пишем.. ще ходя на хижа с класа си, той ще идва с нас (дълга история е защо,не съм го канила аз :-o ) ..

Просто се чувствам объркана,не знам какво иска ,защото или това са просто низ от случайности,или той отново иска нещо.. Дайте ми съвет..

Момчетата да кажат гледната си точка.. от полза ще ми е..мерси предварително :)
Според мен е само заради тая хижа...просто иска да преспи с теб на хижата :? :? :?

nVm
02-20-2009, 19:22
В доста странна ситуация съм.. обърках се..

Значи някои навярно си спомняt историята ми от Нова година (накратко разделих се с приятеля си,който ми каза че обича още бившата си..) ..

Та .. последните седмици Б. започна да ме търси пак. учи в друг град и събота и неделя си е тук само. Нямахме такива отношения след като се разделихме,смисъл ,че приятели - да ,но никога не ми е звънял така..когато е на компютъра ми пише винаги първи (РЯДКО СЕ СЛУЧВА) ,обажда ми се - тази седмица 3 пъти, пише ми смс-и сутрин и така цял ден си пишем.. ще ходя на хижа с класа си, той ще идва с нас (дълга история е защо,не съм го канила аз :-o ) ..

Просто се чувствам объркана,не знам какво иска ,защото или това са просто низ от случайности,или той отново иска нещо.. Дайте ми съвет..

Момчетата да кажат гледната си точка.. от полза ще ми е..мерси предварително :)
Според мен е само заради тая хижа...просто иска да преспи с теб на хижата :? :? :?


+1 .. да определено тук според мен има нещо такова .. как преди не те е търсил,а я сега хижа тва онова сигурно си е казал,че може да спи с теб..ама я кажи ти обичаш ли го имаш ли нещо към него ?

princesa_viki
02-20-2009, 19:27
Според мен иска да се съберете.Ако беше с бившата си,мислиш ли,че щеше да ти звъни,да ти пише смс-и и в скайп?Това явно си е неговия начин да ти покаже ,че иска да се съберете

GossipGirl89
02-20-2009, 19:32
Може и да иска да се съберете отново, може и да иска само да преспи с теб. Кое от двете сама ще разбереш по поведението му ;) Щом си объркана явно и на теб все още не ти е безразличен :)

nencuHka
02-20-2009, 20:15
Аз чуства си имам към него,обаче просто не искам отново да рискувам да се съберем (евентуално) и да сгафи нещо пак...

Доколкото за хижата , още преди да разбере ,че ще ходим на хижа ми пишеше.. не знам.. за преспиването няма да стигне до там .. не знам.. аз също не съм безразлична,но се обърках съвсем..от една страна ми е приятно това негово държание,от друга не искам да е това,което започвам да си мисля,защото никога не бих му отказала...не мога да му устоя на този човек просто,въпреки всичко.. 8-)

Adwokat
02-20-2009, 20:33
Или в объркано момчето и незнае кво иска... или по точно не иска да е сам... или иска да прави секс с тебе :)

Valhala
02-21-2009, 01:38
Зарязал те е един път,дори да се съберете може да го направи пак... No mercy за такивааа,всичко под ножа :lol:
Аз като момче,напълно сериозно ще ти кажа,че той се надява на нещо в тая хижа... :?

mechtaq_za_teb
02-21-2009, 05:02
Случи ми се същото. Само че аз, наивна, чаках да ме потърси година и половина и той се сети тогава, когато вече бях щастлива с друг. :D Но се радвам, защото щях да направя огромна грешка.
Та по темата: Не си сигурна какво става, така че ако той иска нещо ще разбереш. Тогава обаче се замисли дали наистина има смисъл? И дали утре няма да ти каже, че още обича бившата си! Бъди предпазлива. :)

swap
02-21-2009, 12:01
ne se obijdai no si zimi 1 kotia prezarvativi... ili e vidial 4e s tep e bil po dobre i se e vlubil na novo :smt102

nencuHka
02-21-2009, 23:56
Тая вечер се държа особено добре.. Говорихме си и от бъзик на бъзик се разбрахме. Думите му бяха " Аз вече тебе те имам за голяма приятелка,всичко мога да ти кажа" ..

Радвам се..не исках да е нещо друго,просто защото знаех ,че няма да мога да му откажа въпреки всичко...

cherinka
02-22-2009, 01:25
А не си ли се замисляла, че в теб може да е видял голям и достоен приятел за уважение и за това и да те търси?
Неприбързвай толкова със заключенията.

valdesbg
02-22-2009, 06:37
Момчетата да кажат гледната си точка.. от полза ще ми е..мерси предварително :)

Никъде не си споменала ти какво чувстваш в момента и какво искаш от този човек. Как да ти помогнем? По въпроса - независимо каква е ситуацията, като се опариш един път не пипай пак. Щото ако се съберете пак той ще знае че може да те пързаля както си иска. И ще го прави. Мъжка му работа, какво да се прави :D

Но гледам че вече сте се разбрали..:) Нищо аз си пиша, може пък някой да ме чете :Р

MaLkaTa_LaDy
02-22-2009, 08:01
Добре де, а ти не казваш ти дали искаш да си пак с него.
Ако не искаш ..... няма значение какво прави той - ти си поддържаш само приятелски отношения и това е.
Ако обаче още имаш чувства към него - най-добре е да деистваш полека. Не бързай. Може би трябва да поизчакаш да видиш той до къде ще стигне. Ако той пак иска да е стеб- ще ти го покаже. Още повече, че ти казваш , че ще идва с вас на хижа...от това по-добро място за изясняване - няма.
Напълно съгласна. Но ако той иска с теб - не трябва да ти показва, а да ти доказва. Защото све пак той е скъсал с теб, до колкото разбрах.