PDA

View Full Version : Следващата стъпка...



XxXinSomniaXxX
02-20-2009, 14:38
От около 2 месеца вече харесвам едно момче от моето училище и първо не знаех какво да правя, но, виждахме се често по коридорите и събрах смелост и се запознахме. От тогава аз не съм го заговаряла, то той често се закача с мен или просто ме пита нещо.. таа той ме заговаря все. :-D И сега не знам дали ме харесва, ама като се разминаваме винаги ме гледа ии така сега не знам какво още трябва да направя за да привлича вниманието му. Ама не ми казвайте порасни или нещо такова, знам, че не е голям проблем, но просто искам съвет как да постъпя.. :)

aka6a_vamp
02-20-2009, 14:43
Мислех да почна да те храня,ама друг ще го направи...
Та...вземи му скайп,общувай повече с него за сега...

Slawi92
02-20-2009, 15:17
xoi mu kaji ei pikli0o0 xaresvam te are se jenime ne me int ti kvo iskash i ne mi begai vuobshte :lol: :lol: :lol: xaxa kvi sa tiq tupi vupro si be lelele foruma se napulni samo s tapi temi a btw na kolko si godini

ninjadorf
02-20-2009, 15:31
покани го на кафе и ще си решиш проблема

BaiToq
02-20-2009, 16:28
Та...вземи му скайп.
Това е ключово.
Без Скайп животът на организмите
е невъзможен.
Бабите ни все със Скайп
са сваляли.


Какво толкова има да
привличаш,нали се познавате???
Говорете си,излезте,и след
това дай 10лв да ти кажа бъдещето ти.

kifla
02-20-2009, 16:30
xoi mu kaji ei pikli0o0 xaresvam te are se jenime ne me int ti kvo iskash i ne mi begai vuobshte :lol: :lol: :lol: xaxa kvi sa tiq tupi vupro si be lelele foruma se napulni samo s tapi temi a btw na kolko si godini
ВИнаги бъди директна в исканията си !!! 8-)

HipHopBlond
02-20-2009, 18:39
Мислех да почна да те храня,ама друг ще го направи...
Та...вземи му скайп,общувай повече с него за сега...

Мисля, че е време да спреш с малоумните си коментари, а? Много ли си отворена??? Че момичето е просто по-малко на възраст и търси помощ от няк'ви идеоти като тебе, понеже Мама и Тати са и купили щайга още докато е била малка и са я използва за глупости... (както повечето от нас нали :oops:) Искаш ли аз да почна да те храня понеже по цели денонощия не илизаш от тоя сайт? Get a life!!!

Виж отидете на кафенце, разходете се някъде като се пооправи времето, опознайте се и чак тогава прецени какво ше правиш ;) Задължително му вземи номера!!! Успех \\// :-)

mitkom89
02-20-2009, 19:18
Мислех да почна да те храня,ама друг ще го направи...
Та...вземи му скайп,общувай повече с него за сега...

Мисля, че е време да спреш с малоумните си коментари, а? Много ли си отворена??? Че момичето е просто по-малко на възраст и търси помощ от няк'ви идеоти като тебе, понеже Мама и Тати са и купили щайга още докато е била малка и са я използва за глупости... (както повечето от нас нали :oops:) Искаш ли аз да почна да те храня понеже по цели денонощия не илизаш от тоя сайт? Get a life!!!

Виж отидете на кафенце, разходете се някъде като се пооправи времето, опознайте се и чак тогава прецени какво ше правиш ;) Задължително му вземи номера!!! Успех \\// :-)

По принцип не ме кефиш, но ми хареса как я насра 8-) 8-)

А по темата, прави му някви намеци едно друго и може би той сам ще те покани да излезнете :) 8)

aka6a_vamp
02-20-2009, 19:19
Мислех да почна да те храня,ама друг ще го направи...
Та...вземи му скайп,общувай повече с него за сега...

Мисля, че е време да спреш с малоумните си коментари, а? Много ли си отворена??? Че момичето е просто по-малко на възраст и търси помощ от няк'ви идеоти като тебе, понеже Мама и Тати са и купили щайга още докато е била малка и са я използва за глупости... (както повечето от нас нали :oops:) Искаш ли аз да почна да те храня понеже по цели денонощия не илизаш от тоя сайт? Get a life!!!
Успокой се,русокоске!Баш с тоя пост на никого не преча,недей да се дървиш,да не почнем темата за русите педераси!Повече няма да ти отговарям,щото баш днес не ми се спами с педали..съветвам те и ти да не спамиш повече!Айде жив и здрав да си!

HipHopBlond
02-20-2009, 19:49
Мислех да почна да те храня,ама друг ще го направи...
Та...вземи му скайп,общувай повече с него за сега...

Мисля, че е време да спреш с малоумните си коментари, а? Много ли си отворена??? Че момичето е просто по-малко на възраст и търси помощ от няк'ви идеоти като тебе, понеже Мама и Тати са и купили щайга още докато е била малка и са я използва за глупости... (както повечето от нас нали :oops:) Искаш ли аз да почна да те храня понеже по цели денонощия не илизаш от тоя сайт? Get a life!!!
Успокой се,русокоске!Баш с тоя пост на никого не преча,недей да се дървиш,да не почнем темата за русите педераси!Повече няма да ти отговарям,щото баш днес не ми се спами с педали..съветвам те и ти да не спамиш повече!Айде жив и здрав да си!

Еххх 2310 мнения и нито едно смислено...

:D :D :D

My6mYLka
02-20-2009, 19:54
кажи как се запознахте :oops: :lol: :lol: :lol: абе що не излезете тоест да му пишеш и на кафе да го поканиш :lol: :lol:

Pliok0019
02-20-2009, 20:21
Вземи скайпа му - от него или някой общ познат.

Говрете си известно време, после го покани на кафе/разходка/кино/театър.

StayFly
02-20-2009, 23:14
...

Перхидролке по- леко с обидите. Не приляга на една дама да се заяжда по този селски начин с останалите потребители.

PoisoNGirL
02-21-2009, 00:44
Оххх едно време беше по два начина:Ако си срамежлива пращаш някоя по-отракана приятелка да те набута..ако неее отиваш сама.
След като той не може да върже още,че го харесваш определено ти трябва да направиш първата крачка.Намери начин да го заговориш на някоя обща тема,да се окажете "случайно" в една посока след даскало,да му кажеш "искаш ли да идем(само двамата или с компания) някъде..импровизирай.Въпро а е да му привлечеш вниманието и да си поговориш с него.Може да се окаже,че ти харесва на визия,а нямате нищо общо..Проучи нещата.

feelthebeat92
02-21-2009, 05:44
...

Перхидролке по- леко с обидите. Не приляга на една дама да се заяжда по този селски начин с останалите потребители.
Я се успокой бе, гангстер.

StayFly
02-21-2009, 08:27
Много си малък, за да ми се правиш на тежко лайно.

aka6a_vamp
02-21-2009, 08:51
Абе вие двамата нещастници,я земете си направете една тема и там пишете колко много ви дразня,колко съм неграмотна,тъпа и т.н.,щото не сте особено интересни!

StayFly
02-21-2009, 09:06
Не говорех на теб, но както и да е.

aka6a_vamp
02-21-2009, 09:10
:shock: :shock: Ти...как можа да си помислиш,че говоря за теб :shock: :shock: леле..имах предвид блондито и feelthebeat92 :?

evelinka1122
02-21-2009, 09:26
skype му е майката :)

XTREMEFREERIDE
02-22-2009, 06:57
Против тъпите скайп изпълнения съм, но в случая, опитай...

valdesbg
02-22-2009, 07:20
Нямам никакво желание да помагам на един неориентиран субект с пуберско мислене.. :) Русия - лежи си там и поддържай съмнението че си идиот. Че гледам нещо упорито ни убеждаваш че е така.


Мислех да почна да те храня,ама друг ще го направи...
Та...вземи му скайп,общувай повече с него за сега...

Честно дори и това не напира в мен. Лошото е че започвам да свиквам с този тип теми.



Та...вземи му скайп.
Това е ключово.
Без Скайп животът на организмите
е невъзможен.
Бабите ни все със Скайп
са сваляли.


:lol: :lol: :lol: :lol:

No way

Giva
02-22-2009, 07:27
Ако си по-срамежлива вземаш му скайп-а -там всичко винаги е лесно.После се уговаряте за кино,разходка,кафе или друго и то ако се харесвате и 2та ще стане работата :P

HipHopBlond
02-23-2009, 20:07
Къде си бе fifty :lol: Ако питаш мене тряа да смениш ника на lay low, щото като гледам, даже и "мадамите", които защитаваш ти се нахвърлят...
Аре Soulja Boy, като се нучиш да слушаш истински hiphop, можеш да ми държиш сметка какво пиша и за кой, до тогава или се покрий, или ни направи услуга и умри :) \\//

vesSynkaa
02-23-2009, 20:19
Еми ние няма как да знаем дали те харесва честно да ти кажа ..
Казваш "запознахме се" и "Харесва ли ме ? :-) " .
От къде да разберем ние ? На карти ли да ти гледаме ?
То вече ти казаха к'во да правиш , няма к'во да се повтарям.
Комуникирай повече с него / без значение къде / и
се уговорете за среща и като излезнете няколко пъти
ше разбереш . Ае успех ! =]]

BaiToq
02-24-2009, 16:19
Абе вие двамата нещастници,я земете си направете една тема и там пишете колко много ви дразня,колко съм неграмотна,тъпа и т.н.,щото не сте особено интересни!
И БайТоя ще е там!!!



ВАЛДЕС-Най-големият 8)

myNameIsImmortal
02-24-2009, 16:41
Ето ти моето мнение по темата:
Според мен недей веднага да се изтипосаш пред него с думите "Харесвам те, а ти мен?" защото ако е от типа момчета където обичат да си играят с момичетата ще стане неприятно /за теб/. Но не се прави и на недостъпна красавица, защото това също е много гадно и когато той загуби интерес за теб /ако има чувства/ ще стане гадно /отново за теб/. Зему му скайп, телефон дори и там ако има регистрация по някакви сайтове където можеш да му пращаш ЛС-та. Не прекарвай и много време в скайп заедно с него - в смисъл не да станеш Скайп Ниндя и в скайпа да можеш да му говориш по-отпуснато, а когато застанеш пред него да ти омекнат коленете и да ти се "изкриявят" гласните струни и да не можеш да кажеш 2 думи.. Общо взето е това. Когато се разминавате му мяткай и ти по някой див поглед с който да го накараш да се замисли малко и се опитай по някакъв начин да разпалиш изкрите /ако има такива защото не знам ситуацията/ просто се изисква време, както когато засадиш нещо и чакаш да го откъснеш, така и тук трябва да "засадиш" тръпката и да му привлечеш вниманието и след това да "обереш" любовта /ако се появи и ако той има чувства!/


Успех :)

angelcheeee_93
02-24-2009, 16:45
Блъскаш се занарочно в него и си готова :D

ПОвече контакти с него-скайп-телефон и т.н

valdesbg
02-24-2009, 17:42
ВАЛДЕС-Най-големият 8)

:smt006

My6mYLka
02-24-2009, 17:55
спираш го и следва разговор в който ш му искаш скайп например :)