PDA

View Full Version : Не я разбирам..



slackware11
02-20-2009, 15:27
Здравейте...
Значи имам следният проблем...
Има едно момиче с което до съвсем скоро бяхме приятели /приятели като приятели/.. но работата е там , че при мен се появиха много силни чувства и се чудех как да и го кажа. От много време и намеквах , че ме интересува , че постоянно мисля за нея ... но все не сабирах смелост да и го кажа в очите / от страх че ще ме отреже /. И ето един ден се видяхме /дали сгреших че заведох един приятел с мен/ и още щом я видях я гушнах .. целунах ... всичко стана както си го мислех.. тръгнах си и след мъничко /1-2 часа/ и написах смс " обичам те". Никакъв отговор от нейна страна, звъня и не вдига , не отговаря на смс-те както преди... Като я помоля да се видим си намира оправдание от рода на "Чистя , уча, спими се".. иииии направо се побърквам. Дали не сгреших като и казах толкова рано че я обичам.. чудя се...И дали не съм я изплашил с чувствата си... :cry:

aka6a_vamp
02-20-2009, 15:30
Много си бил рязък...да я целунеш без да знаеш дали те харесва,най-малкото...

ninjadorf
02-20-2009, 15:30
да сгрешил си като си и казал че я обичаш..

slackware11
02-20-2009, 15:30
Много си бил рязък...да я целунеш без да знаеш дали те харесва,най-малкото...
Ами тя ме помоли за целувка

Empowered
02-20-2009, 15:39
Kaji 4e ako ima nujda ot vreme da obmisli ne6tata 6te i go dade6 no da ne te otbqgva po tozi na4in.. :?

vesSynkaa
02-20-2009, 16:21
Много си бил рязък...да я целунеш без да знаеш дали те харесва,най-малкото...
Ами тя ме помоли за целувка

Еееми щом тя те е помолила значи не е от тва .. Ама според мене тя иска да сте просто приятели и не изпитва нищо повече от приятелсвки чувства .. По начина , по който се държи си е точно тва .. Обясни и че , ако не иска нищо повече от приятели няма да ставате и че искаш отново да сте както преди ии готово .. : )

kifla
02-20-2009, 16:27
Малко си избързал..и определено след като не ти дига тел и не ти отговаря си я оплашил с това признание...

HipHopBlond
02-20-2009, 19:19
Търпението е качество, което малко хора притежават. Дано си 1 от тях!!!

tuzaro
02-20-2009, 19:23
не та аресва, грозен си.

GossipGirl89
02-20-2009, 19:27
Ами може би наистина малко си избързал с това "обичам те" - въезможно е да е уплашена. Но щом не ти вдига телефона и си намира тъпи оправдания по-вероятно е да не изпитва същото към теб и да се чувства някак гузно заради това, че сте били приятели... Най-добре я помоли да се срещнете и да поговорите - да ти каже какво същност изпитва и какво иска.

princesa_viki
02-20-2009, 19:35
Може да й трябва време да помисли.А може би си прибързал с това "Обичам те".Само тя знае отговора на въпроса ти :?

Jumbie483
02-20-2009, 19:49
Защо не идеш до тях и да поговорите на 4 очи ?

anSsito
02-20-2009, 20:04
Поговори с нея лично и й обесни всичко - за чувствата ти.. и й кажи, че ако не може да има нещо повече м/у вас то поне приятелството ви да не се губи.. След това й дай време.. не я притискай..
Иначе с това "Обичам те" си прибързал..

fluffka1
02-20-2009, 20:12
според мен и трябва време. 8) и да малко си бил рязък, съгласна съм

insanities
02-20-2009, 20:19
SMS-ите са за путьовци,брат,да й го беше казал в очите нямаше да има този ефект.

UglyBakaGurl
02-20-2009, 20:26
Търпението е качество, което малко хора притежават. Дано си 1 от тях!!!

+1 :)

Lolitta
02-20-2009, 20:32
Наистина е било тъпо да и казваш че я обичаш. Според мен те е помислила за лекомислен, отчаян... Как може самия ти да си сигурен, че изпитваш такова нещо, толкова скоро, че чак да и го казваш :?

swap
02-21-2009, 12:03
celunia !!!!!!!! :|

Marky
02-21-2009, 12:15
celunia !!!!!!!! :|
Леле, ти какъв си неграмотен...не стига, че 'целуни я" са две различни думи... даже не прочете поста му. Вече я е целунал.
Аз бих казал, че си избързал с целувката, а не с "обичам те".
А другите, кви глупости му говорите, кое момиче ще се "уплаши", че някой я харесва и обича (освен ако не е лесбийка :D )

MeGGiTy
02-21-2009, 19:17
Така изведнъж да и кажеш "обичам те" може най-малкото да е сресне и целувката още повече. Може би по-правилното решение е било да си поговорите и когато усетиш взаимност от нейна страна да действаш. Все пак като мине малко време и я оставиш да си помисли може и да "не те отреже", но ако стане така дайте я по-спокойно. :)

valdesbg
02-22-2009, 05:43
Е ти пак като не си я нае*ал пак добре... :) Още един два пъти като я свършиш тая простотия и ще видиш къде бъркаш. Ама така е - сухо дупе риба не яде.

Hints - сигурен ли си че намеците ти са били ясни? Сигурен ли си че тя ги е възприела като такива? Сигурен ли си че и тя е имала интерес? Абе изобщо какво знаеш за нея.(тук усещам че ще смотолевиш нещо, ама да видим...)