PDA

View Full Version : L Carnitine - сън



MrUndaztood
02-20-2009, 15:34
Значи всяка и само сутрин пия 20 мл L carnitine вече 4 дена.Та или е съвпадение или не,но през този период съм едва ли не като умрял.Час след като съм го изпил определено имма повече енергия (само да уточня,НЕ е това причината,за която го пия,а просто заради упражненията) за няколко часа,но след около 3-4 часа вече съм като умрял в даскало,ще заспа на чина,едва се прибирам и само като полегна и очите ми се затварят.Може и да е от преумората,щото лягам в 1 ставам в 6 и до 3 ч на даскало,нооо...за това искам да попитам тези,които го(са го) пили дали са имали такъв проблем

HyperBoy
02-20-2009, 15:44
Аз го пиех през лятото защото се занмивах с паркур..ии от сутрин до късно вечерта си скачам и не се изморявам..,но когато се прибера и застана на 1 място за повече от 10 минути,заспивам.

От преумората би трябвало да е..

Ако искаш кажи какви са съставките и мога да ти дам повече инфо. :-D

MrUndaztood
02-20-2009, 15:48
Ето го:

http://www.explode.bg/liquid-l-carnitine.html

HyperBoy
02-20-2009, 16:02
Аз използвах таблетките..
Пак мисля че няма нищо общо с спането..
Просто когато си уморен не го усещаш (примерно че трябва да си починеш) защото медикамента дава допълнителна сила..,но след като ефектът отслабне се чувстваш като пребит..защото си МЕГА-претоварен. :)

..все едно да изпиеш 3 red-bull ,да испушиш 1 коз и да почнеш да тичаш..естествено че след 1вия километър би трябвало да си изморен..но не го усещаш и продължаваш да тичаш..вече 2 километра..иии КОЛАБИРАШ :grin: :D :D

MrUndaztood
02-20-2009, 16:10
Епа още не ми е паднал толкоз акъла,че и такива работи да зимам :-D Въпреки че съм против добавките,но за 1 месец малко повечко няма да навреди,пък и ми е за първи път де.
Да,по всяка вероятност е така.

Wrathchild
02-20-2009, 16:37
Абе ти спи по 5 часа всеки ден, пък няма да ти се спи...

MrUndaztood
02-21-2009, 14:49
Абе ти спи по 5 часа всеки ден, пък няма да ти се спи...

От карнитина е,днеска съм спал 13 часа.Пих като станах 20 милилитра 5-6 часа стоях пред компютъра и гледах филми и сега вече започва да ми се преспива (никога не е ставало).Явно ще го карам за през ден или смъкна на 10-15 мл или пък ще пия вечерта.

Nitroglycerin
02-21-2009, 15:14
Кво се тровите с некви изкуствено създадени препарати.Може самото вещество да се садържа в тъканите,но е изкуствено създадено и е възможно да има непоносимост от организма.Спри го тоя ел-карнитин и си тренирай без добавки.