PDA

View Full Version : Проблем с къдренето с пресата Белисима Креативити



Infinity
02-20-2009, 15:40
От доста време имам вече тая преса,е това в моя случай не означава,че я използвам често де...засега само веднъж съм се изправяла,защото аз съм със права коса.Но проблемът,е че нещо не мога да схвана как се къдри с тая преса е аз не съм пробвала много пъти,но опитите ми бяха неуспешни,въпреки че гледах уж диска ама... :o Какво ще ме посъветвате имате ли проблем и вие с къдренето с тази преса или просто проблемът при мене е че не съм пробвала достатъчно пъти!? :-o :)

lady_leda
02-20-2009, 17:13
Оо,и аз я имам тая пресалПри мен къдренето не става,защото съм на етажи.Косата ти трябва да е доста дълга,за да се получат къдриците...... :D

lady_leda
02-20-2009, 17:14
Оо,и аз я имам тая пресалПри мен къдренето не става,защото съм на етажи.Косата ти трябва да е доста дълга,за да се получат къдриците...... :D

sweetsunshine
02-20-2009, 18:32
Оо,и аз я имам тая пресалПри мен къдренето не става,защото съм на етажи.Косата ти трябва да е доста дълга,за да се получат къдриците...... :Dнайстина е така.Едно момиче с коса до кръста се беше накъдрило много хубаво с тази преса,но ако си с коса до раменете едва ли ще успееш.

SoFarSoG00d
02-20-2009, 19:18
Трябва ти доста дълга коса,ами захващаш края на кичураи навиваш около пресата все едно навиваш на ролка,понеже тя загрява и отгоре прави къдрица.

gabi_94
02-21-2009, 07:04
и аз я имам пресата от два месеца някъде и нещо не мога да се накъдря с нея. Интересното е че при сестра ми става, косата и е малко под раменете и стават едри къдрици, ама аз на мен не мога да си направя, а косата ми е доста под раменете, освен това по принцип си е много чуплива. Не знам що така става, ще опитвам още де, а на теб препоръчвам да гледаш клипчета в ютуб, аз от там видях как става...

Infinity
02-21-2009, 09:01
Мерси,ще пробвам пак :)

colymoly
02-21-2009, 09:37
ако ти е по-къса косата изобщо не я гори с тази преса пробвай с ролки

sweetsunshine
02-21-2009, 15:00
Трябва ти доста дълга коса,ами захващаш края на кичураи навиваш около пресата все едно навиваш на ролка,понеже тя загрява и отгоре прави къдрица.тук не съм много съгласна(не казвам,че и така не става) но края на косата колко ще се изгори...поне с моята преса която пак къдри и загрява отгоре си се къдря като от корена хвана кичура и просто извъртя пресата на 180 градуса и така накрая става къдрица.

bybit0o0
02-23-2009, 14:41
е косата ти все пак не трябва да е тип прическа на алисия но примерно моята не е чак до кръста а къдриците се получават..аз имам друг проблем..правя си ги слагам им лак и като изляза след 30 мин вече не са под формата на къдрици а начупена магистрала..супер неoформено стои..все едно не съм се изправяла..Дайте съвет някакъв да ми се задържат.. :?

scr3am
02-23-2009, 14:49
Спокойно.И аз я имам тази преса от около 2-3 месеца.Отначало нищо не се получаваше като се опитвах да направя къдриците.но след няколко опитвания + белег на лицето вече се получават :)
Така,че моят съвет е ПРОДЪЛЖАВАЙ ДА ОПИТВАШ!