PDA

View Full Version : ПОМОООЩ!!! НЯМА ОПРАВИЯ



ping
02-20-2009, 16:40
Хора от 1 година вече одя по гинеколози и какво ли не пия.Откиха ми гъбичката Кандида Крузей ,която причинява бялото течение.Ще полудея.Имам бяло течение от 3-4 години .Какво ли не четох ...че трява да не изпозвам сапун а само с вода,понякога само с гел ,трява редовно да ходя с превъзка ,за да намали,че понякога било хронично и не можело да с еоправи и т.н. .Досега съм пила лекарсва като Дифлукан,Орунгал,Клотримаз ол и използвам интимен гел Лактацид ....няма оправия братче ....ако някой е имал подобен проблем и ако може да ми даде съвет ще се радвам

theteacher
02-20-2009, 17:33
Здравей. Най-ефикасното лекарство против вагинални гъбички, което аз знам се казва Микомакс. Вярно е, че е възможно да хронифицират - тогава изглежда няма оправия. Но при всички случаи гинеколозите са най-добрия съвет.

aaasdfghjklll
02-20-2009, 17:35
Ако ползваш някакви лекартства локално, може да не са гъбички вече ами да е дисбактериоза искай пак изследвания да ти направят.
Ако водиш полов живот трябва и приятеля ти да се лекува защото може и той да ти ги предава.
Прави си промивки от тези на Тантум Роза или има едни на Флоражин те са готови в опаковки, ако нямаш дамски душ ама едната е към 5 лева, а ако си земеш душ той е към 5 левки и после разтворите на Тантум Роза са по лев и нещо.
Пери си бельото на най-силна температура, даже може да го изваряваш от време на време със малко сода във водата и го глади с ютията. Носи повече памучни бикини или боксерки, избягвай прашки.
Мога да ти препоръчам други лекарства като Фунголон и Микомакс, но не знам дали стават за тоя тип гъбички.
Ама ако имаш бяло течение по малко и не ти дразни е нормално...може да се филмираш..