PDA

View Full Version : КОНДИЛОМИ важно!



ch0c0late
02-20-2009, 16:35
Здравейте. Преди 3 години ми се появиха кондиломи.Бяха 2, когато отидох на гинеколог и тя ми каза,че нищо ми нямало.Сексуалните ми партниори са външно здрави.Но сега кондиломите ми са вече 15 някъде и ходих на друг гинеколог, който каза, че иска да ги махне с упойка,нещо като пълно упойка, каза анестезия.С местна щяло да стане много бавно и да боли.Какво мислите по въпроса?Моля ви,който е имал такъв проблем да сподели,много ме е страх.

ThePainIsReaL
02-21-2009, 22:20
Мисля, че трябва да потърсиш в друг форум информация за това. Тук няма да получиш пълната информация. Има форуми, в които пишат хора, които наистина са минали по този път, и то всички до един.
Напиши в гугъл какво те интересува, ще ти се отворят не един форуми.
Желая ти успех с лечението на тези неща. Знам колко упорити са болестите на половата система. Дано да се отървеш от тях.

mysterious93
02-22-2009, 11:41
kakvo e tova :-o

ch0c0late
02-24-2009, 20:34
Благодаря все пак. Явно наистина няма много хора, запознати с този проблем.

hottie
02-24-2009, 21:11
Кондиломите трябва задължително да се обгорят. Трябвало е още при първите 2, тъй като се разпостраняват. Също така предполагам ще ти изпише и някакъв имуностимулант.
Не мисля че болката ще е много силна. Това е 1есто срещано при жените, но трябва да се лекува.
Помоли я да ти направи и една цитонамазка.

batkodoki
02-24-2009, 23:38
Здравейте. Преди 3 години ми се появиха кондиломи.Бяха 2, когато отидох на гинеколог и тя ми каза,че нищо ми нямало.Сексуалните ми партниори са външно здрави.Но сега кондиломите ми са вече 15 някъде и ходих на друг гинеколог, който каза, че иска да ги махне с упойка,нещо като пълно упойка, каза анестезия.С местна щяло да стане много бавно и да боли.Какво мислите по въпроса?Моля ви,който е имал такъв проблем да сподели,много ме е страх.

ПОЛ&ВЪЗРАСТ?!

няма какво да мислим по въпроса, протокола е отдавна отработен и той задължително включва тоталното отстраняване на кондиломните тумори.
това е вирус и на практика нищо освен изкореняването му не дава задоволителни резултати, каквото и да ти говорят и предлагат като "мазиля" , "терапии" etc..мелнички за пари...

има много и различни начини на това "изкореняване" и със скалпел, или електрокоагулация ..etc...

грамотен спец!

ch0c0late
03-04-2009, 09:46
Аз знам, че задължително трябва да се махнат. Но просто се зачудих от това, че вторият гинеколог, при който ходих (уж по-разбирал) иска да ми ги гори с нещо като пълна упойка - венозна анестезия.А съм чувала само за махането им с местна упойка.Но той твърди, че моите (10-15 кондилома) са много и ще ме боли с местна.А ме е страх с тази почти пълна упойка.
П.С. Жена съм и съм на 19 години.

hottie
03-04-2009, 09:54
Не знам за упойката. И според мен по-често се практикува с местна упойка, но ако искаш се консултирай с още един лекар :)

chf0
03-04-2009, 19:14
Здравейте. Преди 3 години ми се появиха кондиломи.Бяха 2, когато отидох на гинеколог и тя ми каза,че нищо ми нямало.Сексуалните ми партниори са външно здрави.Но сега кондиломите ми са вече 15 някъде и ходих на друг гинеколог, който каза, че иска да ги махне с упойка,нещо като пълно упойка, каза анестезия.С местна щяло да стане много бавно и да боли.Какво мислите по въпроса?Моля ви,който е имал такъв проблем да сподели,много ме е страх.
Една приятелка преди две седмици се изчисти напълно от кондиломи. Мога да ти кажа че гинеколозите накоито си ходила са олигофрени, това е много сериозно и отделно заразяваш и други. Кондиломите трябва да се махнат напълно, но чрез дуги процедури , ако вече са в напреднал стадий тогава вече се махат чрез хироргическа намеса. Трябва да се лекуваш това е много опасно.