PDA

View Full Version : КАПАН ЗА УЧИТЕЛИ !!!



Talyn
02-20-2009, 16:38
Здравейте от мен :) ;)
Може ли да споделите какви номера сте правили на учителите си :D ?Как ги прецаквате?
Ето някои предложения:
Намажете стола с лак за нокти минута преди учителя да влезе.Номера е там да не правите големи петна,а капчици.Дупето му ще запрелича на калинка :D :lol: Или смесете боя за обувки(в голямо количество,да речем ТУБИЧКА),олио и оцет.Разлеите малко по стола(пак минута преди да дойде) и петното е върху дрехата за цяла вечност.

Споделете някакви номера да подлодим учителите :grin: :-D :lol: :-P [/b]

YouCantStopMe
02-20-2009, 16:45
Че какво ми е направил учителя,че да му подготвям такива мръсни номерца.И аз понякога се смея на някой неща,но много често всички прекрачват границата.На мен лично много ме хваща яд на такива,които искат да направят мръсно на учтел,а той иска да ги научи на нещо.
Ужасно е.. :booooomb: :shock:

MrUndaztood
02-20-2009, 16:50
Ей хлапе,на колко си,9?10?

VerryBerry
02-20-2009, 16:55
не им блазя на учителите,които ти преподават..

deanne
02-20-2009, 17:25
Ха, ха, ние бяхме развинтили болтовете на стола на учителя, ама той видя. Един съученик му беше сложил кактус на бюрото, ама тоя все едно няма оцелял рецептор по него, сигурно щот беше дърт.
А един път на един учител му бяха сложили стола и бюрото направо на ръба на подиума и той се изръси, смех, смех :razz: ама него го мразеха. А тоя същия учител как кове пирони, маалииии :razz: как не си извади окото не знам, той пироните ги кове на дъската за картата по география, те префърчат над главата му и падат на първия чин :D

ANTIHUMAN
02-20-2009, 17:40
Че какво ми е направил учителя,че да му подготвям такива мръсни номерца.И аз понякога се смея на някой неща,но много често всички прекрачват границата.На мен лично много ме хваща яд на такива,които искат да направят мръсно на учтел,а той иска да ги научи на нещо.
Ужасно е.. :booooomb: :shock:

+1 :)

Axe_vs_Sword
02-20-2009, 17:55
Минута преди да влезе? Вие да не гледате в бъдещето бе?
Иначе съм съгласен с YouCantStopMe.

mitko93
02-20-2009, 17:56
za RD na edna g-ja po angliiski i podarihme 4im6ir sus supol i plunka, na edin gospodin mu slojihme tebe6ir na stola
na prah
i toi efekta si li4e6e
mn vreme
:grin: a postavqhme i gabari no se osti i ima6e pismenno :lol:

mon4eto
02-20-2009, 18:27
Да не съм на 5 та да правя на некви детски номерца :? Това е тъпо ...

Talyn
02-20-2009, 18:29
YouCantStopMe,аз неговоря за масов побои над учител или да направим така,че да се прибие. Говоря за безобидни шегички.Ето някои схванаха темата и писаха примери.

MrUndaztood, с пълния си разсъдак....на 16 съм...отговорът ми към теб и към ANTIHUMAN е същият като по горният.

Axe_vs_Sword, не сме стигнали до ниво врачки,но всеки от съучениците ми притежава един много странен атрибут измъдрен от природата...нарича се око.И то представи си имаме чифт.

mitko93,е това за госпожата ви по АЕ беше гадно.Ето това е лоша шега.

А де не засягам темата,че и вие от "примерните" постери сте били ученици(а някои още са).Неможе през всичките години да сте стояли примерно на чина...и вие сте шавали малко,но безобидно,нали? Но пък ако сте стояли примерно и мирно на чина си дори и през междучасията...то какво детство сте имали? (Знам,че не съм този,който да говори за ващо детство,извинете.Знам,че много ще кажат,че училището е място за учене,а не за игра.Но и вие сте били деца все пак.И вие сте гледали отстрани как другите деца ядът сладкия шоколад на забавлението и искате да ми кажете,че нито един път не сте ги поглеждали преглъщайки?).

Пак ще кажа,темата не е с цел осакатяване на учител,а коварни безопасни шегички,с които можете да се посмеете.

Jumbie483
02-20-2009, 19:24
Хах нашия клас не правим номерЦа на учителите...
Но се избазикахме миналата година с предишната по английски (много я мразехме). Бяхме бутнали бюрото до края на подиума... И понеже знаем, че тя обича да сяда на него (не не стола, а на бюрото) го дръпнахме към края, така че при повечко натиск да падне :D
И тя влиза и още с почването се тропна там и то бюрото така яко се изряска на пода, а тя падна на подиума :?
Сега ми се струва много тъпо, ама то от ненавист човек какви ли не глупости върши..
btw тая миналогодишната беше на 19 години... тъй че все още не изпитвам съжаление към нея :o

tItEufFf
02-20-2009, 20:12
Намажете стола с лак за нокти минута преди учителя да влезе.Номера е там да не правите големи петна,а капчици.Дупето му ще запрелича на калинка :D :lol: Или смесете боя за обувки(в голямо количество,да речем ТУБИЧКА),олио и оцет.Разлеите малко по стола(пак минута преди да дойде) и петното е върху дрехата за цяла вечност.
[/b]

Учителите едвам намират пари за дрехи, аз ще им правя петна за цяла вечност. Тъпо е...
И това според мен е унижение, не безобидна шегичка...

Научи се да пишеш грамотно

great_mari
02-20-2009, 20:21
Намажете стола с лак за нокти минута преди учителя да влезе.Номера е там да не правите големи петна,а капчици.Дупето му ще запрелича на калинка :D :lol: Или смесете боя за обувки(в голямо количество,да речем ТУБИЧКА),олио и оцет.Разлеите малко по стола(пак минута преди да дойде) и петното е върху дрехата за цяла вечност.
[/b]

Учителите едвам намират пари за дрехи, аз ще им правя петна за цяла вечност. Тъпо е...
И това според мен е унижение, не безобидна шегичка...

Научи се да пишеш грамотно
+1 за Титеуффф...ако на мен ми направят подобно нещо едва ли бихазавършили повечето :x :?

ANTIHUMAN
02-20-2009, 21:24
Talyn и аз не ти говоря за масов побой. Просто е тъпо да правиш ,,номерца''. Защото тези хора - учителите с ясното си съзнание искат да те научат на нещо, а не да не можеш да си напишеш името. Тези хора искат да те научат пак повтарям, а не да си станеш тъпо говедо! Но каквото и да си говорим, няма да се промениш!

Mastta
02-21-2009, 07:22
Че какво ми е направил учителя,че да му подготвям такива мръсни номерца.И аз понякога се смея на някой неща,но много често всички прекрачват границата.На мен лично много ме хваща яд на такива,които искат да направят мръсно на учтел,а той иска да ги научи на нещо.
Ужасно е.. :booooomb: :shock:

Talyn
02-21-2009, 07:48
Talyn и аз не ти говоря за масов побой. Просто е тъпо да правиш ,,номерца''. Защото тези хора - учителите с ясното си съзнание искат да те научат на нещо, а не да не можеш да си напишеш името. Тези хора искат да те научат пак повтарям, а не да си станеш тъпо говедо! Но каквото и да си говорим, няма да се промениш!

Pozna nqma da se promenq pone za sega....

6tom tolkova ne vi haresva temata triite q

marto16
02-21-2009, 12:58
Ние веднъж сложихме на тая по музика една кабърка с острото нагоре,а на една по математика и намазахме цялата облегалка с мастило и тя даже и не забеляза :D :D :D

marin4itu
02-21-2009, 14:33
Здравейте от мен :) ;)
Може ли да споделите какви номера сте правили на учителите си :D ?Как ги прецаквате?
Ето някои предложения:
Намажете стола с лак за нокти минута преди учителя да влезе.Номера е там да не правите големи петна,а капчици.Дупето му ще запрелича на калинка :D :lol: Или смесете боя за обувки(в голямо количество,да речем ТУБИЧКА),олио и оцет.Разлеите малко по стола(пак минута преди да дойде) и петното е върху дрехата за цяла вечност.

Споделете някакви номера да подлодим учителите :grin: :-D :lol: :-P [/b]

Пожелавам ти един ден да станеш учител :?

YouCantStopMe
02-21-2009, 14:40
YouCantStopMe,аз неговоря за масов побои над учител или да направим така,че да се прибие. Говоря за безобидни шегички.Ето някои схванаха темата и писаха примери.

Безобидни,а? :-o
Хах..дори и да са такива, не мисля че има защо да се правят след като тоя човек после ще иска да ни научи на нещо.. а ние да му правим мръсно ( дори и по твойта логика да е безобидно ).. На учителите им е писнало от такива '' малки номерца ''.

taNcheto93
02-21-2009, 15:10
Много сте зле. И какво ще постигнете с тези "безобидни шегички"?! И аз не ги обичам учителите, но все пак и те са хора :oops: . Я престанете с тези детски простотии. Talyn, може да си на 16, но си с акъл на лапе от детската градина :-x :?

angelcheeee_93
02-21-2009, 15:13
когато бяхме по-малки ...мислехме да сложим лепило на стола му (не си спомням дали стана :D )

emo_girl953
02-21-2009, 15:46
Че какво ми е направил учителя,че да му подготвям такива мръсни номерца.И аз понякога се смея на някой неща,но много често всички прекрачват границата.На мен лично много ме хваща яд на такива,които искат да направят мръсно на учтел,а той иска да ги научи на нещо.
Ужасно е.. :booooomb: :shock:

+1 :)



+1000

gia_sena_mono
02-21-2009, 20:31
Пожелавам ти един ден да станеш учител :?

TheNewReligion
02-21-2009, 20:34
Това си е за твоя сметка. "Кой каквото прави- на себе си го прави", нали знаеш. :)

Talyn
02-21-2009, 20:40
Знам.И искам да кажа,че съм дошъл за друго.Неискам съвети от ляво и дясно! Които мисли да дава съвет,като тъпизма "Дано станеш учител" или "това не е хубаво,те са добрички същества",моля изобщо да не пише. АЗ ТЪРСЯ МНЕНИЯ ЗА ПАКОСТИ,БЕЛИ,ЗАКАЧКИ(или както искаите го наричаите) НЕ ЗА ПОУКИ,НАСОЧВАНИЯ И СПИРАНИЯ.


АМАН ОТ ФИЛОСОФИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Axe_vs_Sword
02-22-2009, 01:58
Търси ги другаде, това е teenproblem.net, а не kidsproblem.net

selens
02-22-2009, 08:13
Аз не съм правила защото ме е страх от последствията ..... :-D но мои съученици са -
Бяха сложили лепило на стола на господина по Химия а той си седна после даже си стана и нищо не забеляза ..... но е забелзал когато си е видял панталона със сигурност :D

Talyn
02-22-2009, 08:47
Абе и аз като вляза и искам малко да се посмея и намирам точно 2-3 мнения свързани с темата и останалото е философия.Айде млъкнете бе ,ако искате направете си тема "Ай тука да смърдим и да сме кисели щото сме философи" и си пишете там.Дори тука автора да е попитал как сте убивали учител или др. хората да си пишат по темата ,тфа не е ли правило?Айде , като не можете да измисллите някой номер ,макар ,че със сигурност сте правили (ама добре ,правете се на света вода ненапита ,"много респект ще получите тук") трябва да философствате , не можете да пропуснете да напишете мнение , нали трябва да се трупат?бъдете си хейтъри somewhere else и оставете хората да си говорят за тва!

+ 1000000000000000000000000000000000000000000

pam1
02-22-2009, 10:51
Да не съм на 5 та да правя на некви детски номерца :? Това е тъпо ...
+1

FlashMX
02-22-2009, 10:54
Зимаш един стол и докато е на дъската го удряш със всичка сила... СМЯХ...

shadow4e
02-22-2009, 10:55
Край на темата. Преди е имало такива теми, които са получавали доста отговори, а сега има упреци. Това може само да ме радва :wink: