PDA

View Full Version : Какво да му пиша?



penka
02-20-2009, 16:55
Здравеите
ще ви помоля за помощ защото няма кои да ми помогне...
преди половин година се разделих с гаджето с което бяхме заедно почти 2 години.след като се разделихме не се чухме повече но скоро той ме потърси и ме попита защо толкова време не съм му се обадила.въпреки всичко той искал да останем приятели...сега аз искам да го потърся първа за да разбере че още държа на него но нз какво да му пиша как да започна всичко.дайте някакви предложения моля ви :(

3oPuTy
02-20-2009, 17:01
Миии пишеш му в скайп "Здрасти :) Как си :)" и ако пита,защо го правиш му кажи,че си разглеждала абонатите,засякла си го и си решила да му пишеш за да не каже пак,че не се сещаш за него :-D
Или му пусни едно сигналче и после му кажи същото или че случайно си объркала номера ... След това му казваш "Така и така сме почнали ... Как си,що си :) "


Лично аз преди така правех и винаги се получаваше :-D

cherinka
02-20-2009, 18:31
^ аха, браво, от недъгавото ти "как си що си" пича е разбрал, че още имаш чувства към него
ахахахахахахахааахахаа
:smt023 евала

MissCoFFeTearOfl
02-20-2009, 18:40
3oPuTу е напълно права според мене ...
Успех!

3oPuTy
02-20-2009, 18:48
^ аха, браво, от недъгавото ти "как си що си" пича е разбрал, че още имаш чувства към него
ахахахахахахахааахахаа
:smt023 евала
Хах ти си можела да пишеш и отговори различни от "каса бира и кило свинско" :shock: :grin:


А щом е недъгаво,защо не дадеш по-компетентно мнение или въпроса е далеч от твоята компетентност?! :lol: :lol: :lol:

me40
02-20-2009, 18:53
ами съгласна съм с зориту няма смисъл още от ся да му изръсиш "обичам те още" глупаво ще е по-добре първо си по лафете виж той на кфа вълна е... започни с нещо просто "здравей кфо пр" и ако наистина те попита закфо му пиши "просто исках да видя как си" и тфа е не е толкова сложно :-D

LiL_MeoW
02-20-2009, 19:25
Сподели му че не знаеш кво да му кажеш и как решаваш проблема ... ефекта ще е потресаващ ...
П.С. сори за хеита, днес съм в много добро настоение :)

My6mYLka
02-21-2009, 18:13
Сподели му че не знаеш кво да му кажеш и как решаваш проблема ... ефекта ще е потресаващ ...
П.С. сори за хеита, днес съм в много добро настоение :)

8-)

BaiToq
02-21-2009, 18:28
:-o :-o :-o
Здравей????

Serendipitys
02-21-2009, 19:33
Не можеш да признаеш на човек, с когото си имала 2 годишна връзка, че държиш на него?

AFT
02-21-2009, 19:39
^ Еми, ако са тръгнали на 11 години и сега са на 13 ще е логично. ^^

kypo
02-21-2009, 19:56
абе вие жените сте много зле! защо винаги късате с някой, и сте толкова убедени че не го искате, а след 4-5-6 месеца се осъзнавате и искате да се върнете обратно? ето това не мога да разбера, що за хора сте??? защо никога не сте сигурни и си играете с чувствата на хората, тва "край" и след няколко месеца "прости ми, сбърках" е много глупаво...

got2Bthe1
02-21-2009, 20:03
Миии пишеш му в скайп "Здрасти :) Как си :)" и ако пита,защо го правиш му кажи,че си разглеждала абонатите,засякла си го и си решила да му пишеш за да не каже пак,че не се сещаш за него :-D
Или му пусни едно сигналче и после му кажи същото или че случайно си объркала номера ... След това му казваш "Така и така сме почнали ... Как си,що си :) "


Лично аз преди така правех и винаги се получаваше :-D
+1 така деликаааатно ще се полу4и :-D

tuzaro
02-21-2009, 20:09
:-o :-o :-o
Здравей????ти си луд, тва вече не е на мода... 8-)

aka6a_vamp
02-21-2009, 20:11
А даваш ли си сметка,че той иска много от теб.. 2 години сте били заедно,а сега да сте приятели..или е егоист,или иска да е близо до теб,за да се съберете.

valdesbg
02-22-2009, 05:51
Миии пишеш му в скайп "Здрасти :) Как си :)" и ако пита,защо го правиш му кажи,че си разглеждала абонатите,засякла си го и си решила да му пишеш за да не каже пак,че не се сещаш за него :-D
Или му пусни едно сигналче и после му кажи същото или че случайно си объркала номера ... След това му казваш "Така и така сме почнали ... Как си,що си :) "


Лично аз преди така правех и винаги се получаваше :-D
Ето го отговора.

penka
02-22-2009, 06:49
Благодаря на повечето от вас че се опитаха да помогнат но някои от вас пишат без да знаят
1-во не сме тръгнали на 11,точно тово че сме били 2 години заедно и след това в продължение на 6 месеца не сме се чували изгражда бариери между нас за това време и той и аз сме се променили и нищо не е както преди.затова незнаех как да започна...
2-ро не е нужно момичетата винаги да са виновни за раздялата и те да късат,той поиска да се разделим.ние доста често мислим по-трезво от вас.
така че моля ви не пишете глупости без да знаете

MaLkaTa_LaDy
02-22-2009, 07:55
Ако още го харесваш, по-добре недей му пиши. Но ако не е така - дайвай със "здравей" "как си" и такива подобни...