PDA

View Full Version : Айде и моята мъка



lovely_b
02-20-2009, 19:54
Понеже много ми се говори за това , а в момента няма с кой... Всичко започна в края на лятото. Запознах се с него (попаднахме в една компания) и ми беше страшно антипатичен още като го видях , да кажем направо че не го понасях. Той ми намери скайпа ,пишеше ми всеки ден , даже по няколко пъти...оказа се , че не е толкова лош... Говорихме постоянно ,малко по малко ми стана страшно симпатичен, доверих му се , привързах се към него. Говорихме за всичко чувствах , че няма нещо което да не мога да му кажа. Така беше...после разбрах ,че е влюбен в мен. Шок... как беше възможно, та нали самия той ме запозна с негов приятел по който си падах ?! Какво трябваше да направя? Как можех да го запазя като приятел, Господи ,не исках нищо друго ,само да не изчезне човека който ме разбираше така добре и обичах като брат. Панкьосах се. Какво да правя...и така направих нещо ,което оценявам като огроомна грешка-тръгнах с него. Бях объркана, не знаех точно какво чувствам и мислих че постъпвам правилно. Той ме уверяваше , че каквото и да стане той винаги ще бъде до мен , както винаги до сега .Всички ми казваха " Той те обича , толкова сте яки, ами ако той е човека който търсиш , ако не опиташ никога няма да разбереш? '' И аз се подведох...беше супер. В началото. И после онова ужасно чувство на угризение - той все още беше "брат ми ". 3 седмици...не можех да продължавам така. Разделихме се. Нещата не се промениха много и аз си мислех ,че всичко ще е както беше преди. Да ама не. Някой се възползвал от това че той е уязвим на тема "мен" и му наговорил разни неща...незнам как е успял да го настрои срещу мен. Аз незнаех . Точно тогава се цупх за някаква глупост и така и не разбрах какво се случва. Той спря да ми говори, аз също не му говорих , нали бях нацупена. Когато ми "мина" той не беше същия. Нещо се беше променило. По късно от обща приятелка разбрах ,че той бил страшно наранен . Озлобил се, искал да ми отмъсти... и го направи де , настрои доста хора против мен , направо ми вгорчи живота. А аз не спирам да си го обичам. От черни мисли за това как ме мрази,или как не му пука за мен обикновенната ми настинка се превърна в синозит, не можех да спя , нямах апетит ,нямах настроение. Разболях се още повече. Всички ми казваха - говори с него , нещата ще се оправят. Същите "всички" , този път нямаше да слушам другите. Не можах да преглътна гордостта си- той беше нарушил обещанието си , беше предал приятелството ми! Не му писах , не му се обадих. Тишина. Болезнена , гадна тишина. И изведнъж го видях. Мина покрай мен ,усмихна се и каза "здрасти". И деня ми се промени. Нещо стана... гордостта ми се изпари. Почувствах ,че наистина ако говоря с него нещата ще се оправят. Бях щастлива за 1 път от толкова време. Изтичах в къщи и му писах по скайп. Тъпи теми , колкото да говорим за нещо. Вече нямахме толкова много общи неща. А по начина който ми отговаряше... колкото да отговори - наистина вече не му пука. И сега пак нз накъде. Не мога да го забравя , държа прекалено много на него , обичам го прекалено много.А на него не му пука :razz: .
И тва е :-D . Много мерси на тези които си направиха труда да ми четат глупостите :) .

KisSsSsSs
02-20-2009, 20:20
Това, което си написла, съвсем не е глупост ;)
Не знам.. просто той те обича по един начин,
ти по друг.. какво може да се направи..
Сърце ли е да му кажеш "Обичай го по онзи начин"..
:(

princesa_viki
02-20-2009, 20:24
От всичко написано само 1 не разбрах-обичаш го само като приятел или като нещо повече?Ако толкова много искаш да бъде до теб(независимо как)му обясни всичко.Това,което написа тук,трябва и той да го знае.Не мисля,че не му пука за всичко станало,може би просто не иска да покаже колко е раним и наранен.Все пак това си е твоят приятел!Не се отказвай толкова лесно от него!

F_CK_all_I_need_is_U
02-21-2009, 08:12
Преди 2 седмеци бях в точно такава ситуация.Говори с него,щом е имал чувства към теб,значи има шанс пак да сте приятели.Сближете се отново.Покажи му каква си,за да не вярва на чужи приказки.успех [мечок]

nikolaynikolov
02-21-2009, 08:49
Това е много тежко за един мъж. Мъж не може да бъде просто приятел с жена освен ако няма други мисли за нея, но това трудно може да стане.

Той е влюбен в теб, а ти искаш само приятелство. Така само ще го измъчваш! Повярвай. Говори ти мъж който е патил от такива неща. Ако не си влюбена в него и ако нямаш чуство на любовно привличане към него, по-добре е да го оставиш да си върви по пътя. Да му мине, да те забрави и да си живее живота.

Ако го търсиш и му казваш колко ти липсва, но само като приятел ще е много грубо спрямо него!

Помисли добре, защото не може това да е игра. Не може да си играем с чуствата на хората!

ziko
02-21-2009, 10:17
Това е много тежко за един мъж. Мъж не може да бъде просто приятел с жена освен ако няма други мисли за нея, но това трудно може да стане.

Той е влюбен в теб, а ти искаш само приятелство. Така само ще го измъчваш! Повярвай. Говори ти мъж който е патил от такива неща. Ако не си влюбена в него и ако нямаш чуство на любовно привличане към него, по-добре е да го оставиш да си върви по пътя. Да му мине, да те забрави и да си живее живота.

Ако го търсиш и му казваш колко ти липсва, но само като приятел ще е много грубо спрямо него!

Помисли добре, защото не може това да е игра. Не може да си играем с чуствата на хората!
Много съм съгласен с nikolaynikolov...приятелство между момиче и момче може да има САМО АКО момичето и момчето си има приятел/ка...в противен случай един от двамата ще се влюби (ад 70 % ще е момчето)....затова преди даправиш каквото ида е било...си изясни твойте чувства...
п.п. това че те отбягва е типична мъжка постъпка...нали се сещаш че една любов може да се забрави така лесно.....аз съм сигурен че още те обича....но всичко зависи от теб..
п.п. когато решиш да говориш с него да не е по скайп или по тел :)