PDA

View Full Version : "...и заживели щастливо до края на дните си."



Pliok0019
02-20-2009, 19:49
Здравейте!
Дойде моят ред пак да ви пиша!

С бившия ми сме разделени от около 10 месеца, не се бяхме виждали от 3-4. Днес отново се срещнахме. Прекарах невероятно...Само че знам конкретните причини заради които не би било редно да съм с него - той е неискрен, влюбва се краткотрайно и т.н...

Но за добро или лошо така и не срещнах някой който да ме впечатли повече от него. Искам го, той ме кани да се видим пак...Подозирам и какво ще последва.

Чудя се...дали съм душевен мазохист, заслужава ли си да преживя всичко отначало - невероятните моменти + болката накрая...

Въпроса ми е има ли смисъл, след като ми е известно че краят на приказката няма как да е "...И заживели щастливо до края на дните си..."?!

princesa_viki
02-20-2009, 19:52
Каквото и да те посъветваме,знам какво ще направиш.В края ще надделеят чувствата,дори и да не си искала....

Kostadin_682
02-20-2009, 19:53
Здравейте!
Дойде моят ред пак да ви пиша!

С бившия ми сме разделени от около 10 месеца, не се бяхме виждали от 3-4. Днес отново се срещнахме. Прекарах невероятно...Само че знам конкретните причини заради които не би било редно да съм с него - той е неискрен, влюбва се краткотрайно и т.н...

Но за добро или лошо така и не срещнах някой който да ме впечатли повече от него. Искам го, той ме кани да се видим пак...Подозирам и какво ще последва.

Чудя се...дали съм душевен мазохист, заслужава ли си да преживя всичко отначало - невероятните моменти + болката накрая...

Въпроса ми е има ли смисъл, след като ми е известно че краят на приказката няма как да е "...И заживели щастливо до края на дните си..."?!
Ами... ти си знаеш, дали си заслужава... не го познавам, не зная причината поради която сте се разделили...

tuzaro
02-20-2009, 19:53
не си срешнала оти не си дошла у Пловдив 8)

Pliok0019
02-20-2009, 20:00
Причината е че не му вярвам, а той ми е доказвал няколко пъти, че не мога да му имам доверие. И ме е страх да не ме предаде отново.


Tuzaro с теб някой ден ще се срещнем, но дано да е в София. :D

KimBerLy1912
02-20-2009, 20:01
Каквото и да те посъветваме,знам какво ще направиш.В края ще надделеят чувствата,дори и да не си искала....
Мда...права е...
В повечето случаи чувствата надделяват....И все пак не би ли ти се искало да повярваш...даже и за миг...колкото и да е невъзможно...че той се е променил? : ))
Не знам кво да те посъветвам....обаче знам-от тва бившите,по-голяма напаст няма : )

Pliok0019
02-20-2009, 20:02
Да. Прави сте и двете. Резултата май е ясен при нормално протекли обстоятелства.

Но той не се е променил, а аз дори не мога да се надявам Аз да го променя.

HipHopBlond
02-20-2009, 20:08
Живей за момента :) :grin:

tuzaro
02-20-2009, 20:11
Причината е че не му вярвам, а той ми е доказвал няколко пъти, че не мога да му имам доверие. И ме е страх да не ме предаде отново.


Tuzaro с теб някой ден ще се срещнем, но дано да е в София. :Dто остава и да не се срешнем 8-) да се надяваме да ме приемат нещо УАСГ или Любен Каравелов :lol:

tuzaro
02-20-2009, 20:12
Каквото и да те посъветваме,знам какво ще направиш.В края ще надделеят чувствата,дори и да не си искала....
Мда...права е...
В повечето случаи чувствата надделяват....И все пак не би ли ти се искало да повярваш...даже и за миг...колкото и да е невъзможно...че той се е променил? : ))
Не знам кво да те посъветвам....обаче знам-от тва бившите,по-голяма напаст няма : )майна кво е тва 1912...

KimBerLy1912
02-20-2009, 20:13
Да. Прави сте и двете. Резултата май е ясен при нормално протекли обстоятелства.

Но той не се е променил, а аз дори не мога да се надявам Аз да го променя.
Ами ако психически можеш да издържиш още 1 път не виждам защо да не пробваш...
Аз ако бях и даже и да знаех че няма да издържа,пак щях да пробвам...Май жените наистина много се поддаваме на емоции : )

KimBerLy1912
02-20-2009, 20:13
Каквото и да те посъветваме,знам какво ще направиш.В края ще надделеят чувствата,дори и да не си искала....
Мда...права е...
В повечето случаи чувствата надделяват....И все пак не би ли ти се искало да повярваш...даже и за миг...колкото и да е невъзможно...че той се е променил? : ))
Не знам кво да те посъветвам....обаче знам-от тва бившите,по-голяма напаст няма : )майна кво е тва 1912...
И аз щях да питам кво е тва локо :D :D :D
Айде че зехме да спамим в на момичето темата :-)

Pliok0019
02-20-2009, 20:14
Причината е че не му вярвам, а той ми е доказвал няколко пъти, че не мога да му имам доверие. И ме е страх да не ме предаде отново.


Tuzaro с теб някой ден ще се срещнем, но дано да е в София. :Dто остава и да не се срешнем 8-) да се надяваме да ме приемат нещо УАСГ или Любен Каравелов :lol:
:D

Ако идваш на протест/шестивие/митинг или нещо подобно ще се засечем :D


Аз ще се пробвам. :)

tuzaro
02-20-2009, 20:15
Причината е че не му вярвам, а той ми е доказвал няколко пъти, че не мога да му имам доверие. И ме е страх да не ме предаде отново.


Tuzaro с теб някой ден ще се срещнем, но дано да е в София. :Dто остава и да не се срешнем 8-) да се надяваме да ме приемат нещо УАСГ или Любен Каравелов :lol:
:D

Ако идваш на протест/шестивие/митинг или нещо подобно ще се засечем :D


Аз ще се пробвам. :)или някое гостуване на Локо 8-) иначе може да дойдеш за 6 септември, ше лъснем площада 8)
кимбърли, ти хубаво дете ли си?

Pliok0019
02-20-2009, 20:17
Далече е, ще видим организацията. :)

KimBerLy1912
02-20-2009, 20:38
Причината е че не му вярвам, а той ми е доказвал няколко пъти, че не мога да му имам доверие. И ме е страх да не ме предаде отново.


Tuzaro с теб някой ден ще се срещнем, но дано да е в София. :Dто остава и да не се срешнем 8-) да се надяваме да ме приемат нещо УАСГ или Любен Каравелов :lol:
:D

Ако идваш на протест/шестивие/митинг или нещо подобно ще се засечем :D


Аз ще се пробвам. :)или някое гостуване на Локо 8-) иначе може да дойдеш за 6 септември, ше лъснем площада 8)
кимбърли, ти хубаво дете ли си?
хахаха ако под хубаво разбираш фен на локо-неее :razz: :D :D :D

princesa_viki
02-20-2009, 20:41
Да. Прави сте и двете. Резултата май е ясен при нормално протекли обстоятелства.

Но той не се е променил, а аз дори не мога да се надявам Аз да го променя.
Нали знаеш поговорката "Вълкът козината си мени,но нрава-не".От личен опит мога да ти кажа,че колкото и да влагаш в това Той да се промени,никога няма да стане без негова помощ.И аз така вярвах ,че Той се е променил,ама ето на...не се е.Аз го допуснах втори път в живота ми и Края беше дори по-гадно от преди ,но не съжалявам.Едва ли ще съжаляваш и ти.

insanities
02-20-2009, 20:47
Здравейте!
Дойде моят ред пак да ви пиша!

С бившия ми сме разделени от около 10 месеца, не се бяхме виждали от 3-4. Днес отново се срещнахме. Прекарах невероятно...Само че знам конкретните причини заради които не би било редно да съм с него - той е неискрен, влюбва се краткотрайно и т.н...

Но за добро или лошо така и не срещнах някой който да ме впечатли повече от него. Искам го, той ме кани да се видим пак...Подозирам и какво ще последва.

Чудя се...дали съм душевен мазохист, заслужава ли си да преживя всичко отначало - невероятните моменти + болката накрая...

Въпроса ми е има ли смисъл, след като ми е известно че краят на приказката няма как да е "...И заживели щастливо до края на дните си..."?!
Напрай му една свирка и щи мине.

tuzaro
02-20-2009, 20:49
Причината е че не му вярвам, а той ми е доказвал няколко пъти, че не мога да му имам доверие. И ме е страх да не ме предаде отново.


Tuzaro с теб някой ден ще се срещнем, но дано да е в София. :Dто остава и да не се срешнем 8-) да се надяваме да ме приемат нещо УАСГ или Любен Каравелов :lol:
:D

Ако идваш на протест/шестивие/митинг или нещо подобно ще се засечем :D


Аз ще се пробвам. :)или някое гостуване на Локо 8-) иначе може да дойдеш за 6 септември, ше лъснем площада 8)
кимбърли, ти хубаво дете ли си?
хахаха ако под хубаво разбираш фен на локо-неее :razz: :D :D :Dщо не ми отговаряш на ЛС??

Kostadin_682
02-20-2009, 20:49
Здравейте!
Дойде моят ред пак да ви пиша!

С бившия ми сме разделени от около 10 месеца, не се бяхме виждали от 3-4. Днес отново се срещнахме. Прекарах невероятно...Само че знам конкретните причини заради които не би било редно да съм с него - той е неискрен, влюбва се краткотрайно и т.н...

Но за добро или лошо така и не срещнах някой който да ме впечатли повече от него. Искам го, той ме кани да се видим пак...Подозирам и какво ще последва.

Чудя се...дали съм душевен мазохист, заслужава ли си да преживя всичко отначало - невероятните моменти + болката накрая...

Въпроса ми е има ли смисъл, след като ми е известно че краят на приказката няма как да е "...И заживели щастливо до края на дните си..."?!
Напрай му една свирка и щи мине.
Остроумието ти води до глупости да знаеш

insanities
02-20-2009, 21:10
Здравейте!
Дойде моят ред пак да ви пиша!

С бившия ми сме разделени от около 10 месеца, не се бяхме виждали от 3-4. Днес отново се срещнахме. Прекарах невероятно...Само че знам конкретните причини заради които не би било редно да съм с него - той е неискрен, влюбва се краткотрайно и т.н...

Но за добро или лошо така и не срещнах някой който да ме впечатли повече от него. Искам го, той ме кани да се видим пак...Подозирам и какво ще последва.

Чудя се...дали съм душевен мазохист, заслужава ли си да преживя всичко отначало - невероятните моменти + болката накрая...

Въпроса ми е има ли смисъл, след като ми е известно че краят на приказката няма как да е "...И заживели щастливо до края на дните си..."?!
Напрай му една свирка и щи мине.
Остроумието ти води до глупости да знаеш
Е кво лошо има в тва да му напраи една свирка?На мен лично би ми харесало да ми направят свирка.

valdesbg
02-22-2009, 07:04
Здравейте!
Дойде моят ред пак да ви пиша!

С бившия ми сме разделени от около 10 месеца, не се бяхме виждали от 3-4. Днес отново се срещнахме. Прекарах невероятно...Само че знам конкретните причини заради които не би било редно да съм с него - той е неискрен, влюбва се краткотрайно и т.н...

Но за добро или лошо така и не срещнах някой който да ме впечатли повече от него. Искам го, той ме кани да се видим пак...Подозирам и какво ще последва.

Чудя се...дали съм душевен мазохист, заслужава ли си да преживя всичко отначало - невероятните моменти + болката накрая...

Въпроса ми е има ли смисъл, след като ми е известно че краят на приказката няма как да е "...И заживели щастливо до края на дните си..."?!

Споко има далеч по крайни мазохистични случаи(като моя). Смисъл има да си преживееш всичко пак. Сега обаче ще знаеш какво ще следва и мисълта ми е че може да сте ден за ден. От което ти няма да загубиш ако не вложиш прекалено много чувства. След като знаеш края на приказката - играй според него и болка няма да има. Макар че аз не бих тръгнал с бивша по никакъв повод. Щом сме се разделили значи е имало причина :)

XTREMEFREERIDE
02-22-2009, 07:17
Опитай.Ако не го направиш, после ще се чудиш "какво е щало да стане ако съм опитала??" и следователно ще се ядосваш.Опитай!!!

Bellatrix
02-22-2009, 07:30
Всички хора донякъде сме мазохисти. Бих те посъветвала да не го правиш, защото после ще те боли още повече, но ти тъй и тъй ще го направиш, поне ще те посъветвам да не залагаш големи надежди и да не се потапяш твърде дълбоко в чувства.

Giva
02-22-2009, 07:34
Ти сама си знаеш какво ще стане,знаеш че не е постоянен и че най-вероятно ще те нарани,знаеш че историята ви няма да завърши така както ти желаеш.Света не свършва с него.Все още се намират момчета,които са сериозни (жалко че са малко) и държат на думата си.Все пак решението е изцяло твое,но според мен шанса да се е променил е минимален.

hottie
02-22-2009, 07:48
Ами то е ясно кое е най-добре за теб. Ти сама си го знаеш. Но е факт, че ако те покани утре на среща и отидеш и нещата се вазвият добре ти ще отстъпиш. От друга страна няма да можеш да се отпуснеш, защото винаги ще имаш едно на ум.
Аз съм сигурна, че човек може да се промени от любов, но това си остава рядкост.
Аз на твое място бих си живяла живота , пък каквото стане. Но ако наистина ти е било много кофти преди 10 месеца и трудно си го преодоляла може би няма смисъл да рискуваш.

ThePowerOfLove
02-22-2009, 07:59
По-добре не си причинявай тея страдания. Едва ли се е променил.
Моят съвет е да не се връщаме към нещо минало, а да гледаме напред ;]

Sharpay
02-22-2009, 13:33
струва си да преживееш мъката накрая.. аз бих възродила връзката си за още малкоо от онези изпепеляващи моменти в началото на връзката..

jghgh
02-22-2009, 15:55
Хм, никакъв смисъл няма.
Връщаш се назад в развитието си.. Я карай напред, какво ще "възродяваш" миналото.. Не е кой знае колко героично да постъпиш такa... Пък за неискрен и бързо (oт)влюбващ се човек струва ли си изобщо?



Кво се излагаш пак да тръгваш с него?
И да те желае, и да не те.. щом е по-добре да не се събирате отново (а смятай че във всички положения щом веднъж си се разделил с някой няма никакъв смисъл пак да тръгвате), не се събирайте..

Преживяваш го и толкова.

Достойнство бе.. свирнал ти и ти веднага - по-добре не му връзвай.

vesSynkaa
02-22-2009, 16:36
Еми щом знаеш , че не можеш да му имаш доверие можеш ли да ми кажеш какъв е смисъла да тръгваш с него ?

woshata
02-22-2009, 16:56
Ми не знам ко да ти кажа ..
От една страна да рискуваш за момента от друга не си струва като знаеш сама финала на историята ..
По-добре продължавай напред.

thefresh
02-22-2009, 17:36
Sama trqbva da reshish tova nqma znachenie kakvo kazvame nie, no ako reshish da se vpusnesh v afera s nego se postarai da go promenish toest da mu pokajesh che trqbva da razchitate edin na drug ili ako si s nego budi s nego zaradi dobroto staro minalo prekarvaite si dobre dryj se leko vurvejno pokazvai mu che tova za teb ne e neshto seriozno a vryzka s koqto iskash da se zabavlqvash i da igraesh po negovite pravila ne se vlubvai ili mn privyrzvai :)

evelinka1122
02-22-2009, 20:36
аз ако бях на твое място щях да си прекарам още една вечер с него... въпреки, че ще ме боли... въпреки, всичко.... имала съм такива моменти... де да знам.. аз си живея на мига... на този принцип съм... и не съжалявам за нищо!
а по принцип.. всяка приказка си има своя край... от теб зависи дали той ще е добър или лош....

myNameIsImmortal
02-22-2009, 20:51
Здравейте!
Дойде моят ред пак да ви пиша!

С бившия ми сме разделени от около 10 месеца, не се бяхме виждали от 3-4. Днес отново се срещнахме. Прекарах невероятно...Само че знам конкретните причини заради които не би било редно да съм с него - той е неискрен, влюбва се краткотрайно и т.н...

Но за добро или лошо така и не срещнах някой който да ме впечатли повече от него. Искам го, той ме кани да се видим пак...Подозирам и какво ще последва.

Чудя се...дали съм душевен мазохист, заслужава ли си да преживя всичко отначало - невероятните моменти + болката накрая...

Въпроса ми е има ли смисъл, след като ми е известно че краят на приказката няма как да е "...И заживели щастливо до края на дните си..."?!

Споко има далеч по крайни мазохистични случаи(като моя). Смисъл има да си преживееш всичко пак. Сега обаче ще знаеш какво ще следва и мисълта ми е че може да сте ден за ден. От което ти няма да загубиш ако не вложиш прекалено много чувства. След като знаеш края на приказката - играй според него и болка няма да има. Макар че аз не бих тръгнал с бивша по никакъв повод. Щом сме се разделили значи е имало причина :)
или моя предишния.. т'ва беше пълен душевен мазохизъм.. :?

По темата: Както казваше Костадин:
Не се връщайте при бивши..

NaNa_SladuRana
02-22-2009, 20:53
вдигнали голяма сватба за чуда и приказ и заживели дълго и щастливо до края на дните си...Разбира се тези дни се изнизвали неусетно,а заедно с тях и фрази от рода на :
-ало заспалата красавица,изпра ли ме доспехите
-Пак ли забрави да купиш тоалетна хартия тъп царски син такъв
-Поне веднъж можеше да не чистиш докато гледам рицарските турнири,поне да беше Пепеляшка,охо Пепеляшка
-Другите крале водят жените си през 9 планини в 10та,а ти само някакви модерни суперскоростни каляски си купуваш и ме лъжеш,че са били тикви.
-Докато аз съм на командировка и убивам поредния дракон ти тука ми се въргаляш с 7 мъже!Поне си намери по-добро оправдание от това,че като са джуджета се броят за 3
и т.н. но все пак какво е една приказка без скандали,та нали няма да е интересна на слушателите

NaNa_SladuRana
02-22-2009, 20:56
отплеснах се от темата,но заглавието емн сладурско,но иначе това е на-голямата грешка да се връщаш при бивш каквото е било-било,запази хубавите спомени,а не опропастявай и тях...Казвам го от мичен опит :?

valdesbg
02-23-2009, 05:51
или моя предишния.. т'ва беше пълен душевен мазохизъм.. :?

По темата: Както казваше Костадин:
Не се връщайте при бивши..


Я кажи ко било. И май аз тръбя да не се връщате при бивши. Косьо копира от мен :Р

Pliok0019
02-25-2009, 17:11
Еххх проблемът е че той не знае какво иска. :)

Ще поживеем, ще видим..

ImmortalForever
02-25-2009, 17:14
Главата в торбата и кфото стане

TooLittelTooLate
02-25-2009, 17:24
Всико зависи от теб. Каквото и да ти кажем тук, ти ще постъпиш според чувствата си. Аз ако бях на твое място и имах чувства към дадения човек, определено бих рискувала- пък квото стане, стане. Защото бих се върнала и изживяла цялата болка от начало(щот още не съм напълно) дори за един от ония "нашите" мигове.

yan4etyy
02-25-2009, 18:43
Живей за момента :) :grin:
:grin: +1

Ou7taControL
02-27-2009, 03:23
знам го това чувство.. гадно е.. ти си знаеш защо сте скъсали и ако мислиш че се е променил, че нещата ще са различни и няма д аимате проблеми действай.. но ако не.. недей, бъди МЪЖ :)

miss_asi
02-27-2009, 06:05
Въпреки всичкото това двуумене всички сме наясно какво ще избереш.

PainMonopoly
02-27-2009, 08:56
Направи първото нещо което ти дойде на акъла.

Това, че после ще ти е зле, си е за после. Важното е да ти е добре СЕГА. :)

LudoMlado
02-27-2009, 08:58
Само в приказките :D

jghgh
02-27-2009, 10:43
Направи първото нещо което ти дойде на акъла.

Това, че после ще ти е зле, си е за после. Важното е да ти е добре СЕГА. :)
Тва па е най-тъпата философия евър
Сега, та сега.. после реки сълзи и сополи..

Мислете малко по-разумно бе, хора, няма по-тъпо и гнусно решение от емоционалното, абсолютно заклевам се!


А и като тръгнете, например, още от 1вата седмица пак ще видиш ония нервещи нещица, дето са били причина да скъсате. Пак щ'и изскочи някоя простотия от миналото (непроменила се разбира се, и трудно подлежаща на промяна*), щ'и бърка в очите и в здравето...

*Щом на разпада на връзката ви тия черти не са се променили (предполагам не е имал воля/достатъчно желание да ги промени ЗАРАДИ теб), сега ли ще бъдат променени (от него?) Явно тогава не си е дал адекватна сметка кво трябва да промени и кво не за да останете заедно. Сега ли ще си я даде..

Мисли за сега, ама с изглед бъдещето да е благоприятно
Щото наистина няма особен смисъл да се връщаш при миналото и да (пре)повтаряш една и съща история.. никво развитие не е туй.

Се'а, тва което казаха всички и аз го мисля.. едва ли ще послушаш някого, сигурно пак ще си тръгнете. Е, от лош опит не боли глава.. т.е боли де, ама поне се облагородява човек, научава нещо.. само че защо не го научиш само теоретично.. защо ти е пак практика? :? :-D
Сигурно е кофти че мисля само в черно и бяло, но не мисля че една приключила вече връзка може да бъде същата като преди.. обикновено даже е лабава и предварително обречена, но ти си знаеш. Тва беше от филмираната! 8-)

PainMonopoly
02-27-2009, 11:02
Много демагогстваш.

Ако не се научиш да действаш ПРАВИЛНО на мига, никога няма да разбереш що е щастие. И аз постоянно планирах, обмислях всичко, оглеждах от всички възможни ъгли, уж разумно да действам, да се предпазвам от грешки, и какво? Кюрец. Провървя ми чак като започнах да действам импулсивно.

В крайна сметка сме животни и си имаме инстинкти. Други видове имат само тях и пак успяват да оцелеят чрез тях.

Ама добре, нека е най-тъпата философия евър, пък да те видим до къде ще стигнеш така.

jghgh
02-27-2009, 11:17
Някои неща са такива, каквито са. Например че почти няма случаи приключила вече връзка да е същата или по-добра, а точно обратното - по-лоша, даже по-болезнена. (И това не го пише само в Cosmo 8-))
Супер е че споделяш опит, тва ми напомня да си помисля че има твърде много истини че да налагам своята.. :mrgreen: (e, в случая мисля че съм права)



пп. Епа аз пък само импулсивно действах преди, ама резултатът беше кюрец, както викаш.. така че явно има случаи и случаи. На мен ясно ми се показа неведнъж че да слушаш емоциите си в доста случаи е неадекватно, неправилно.

Просто мисля че в нейния случай е по-добре да не се поддава толкова на чувствата, ама тя ше си реши де.

PainMonopoly
02-27-2009, 11:26
Неслучайно натъртих ПРАВИЛНО. Кюреца при тебе вероятно е дошъл от недостатъчен житейски опит и други фактори. Да действаш импулсивно и същевременно правилно, е нещо, което се научава. С времето и с практиката.

Когато имаш 1 секунда за да реагираш за нещо, не можеш да мислиш. В такива ситуации разликата между инстинкти и мислене може да е еквивалентна на разликата между живота и смъртта.

В нейния случай има и друго. Тя казва, че е имала незабравими мигове с него, но е имало и болка. Аз лично смятам, че щом е била щастлива, страданието след това си е струвало.