PDA

View Full Version : Срамежливо момиче



xxxxxxxxxxx
02-20-2009, 19:59
Има едно момиче от училище с което сме гаджета вече от 2 седмици. тя е мн срамежлива и е постоянно заета. Излязохме 1 на среща ,вървеше страхотно и на края на срещата аз се приближих до нея тя ме погледна в очите и изведнъж си тръгна. В училище тя просто ме поглежда казва ми здрасти и ме подминава. след около 1 седмица бяхме на състезание по математика. на връщане от състезанието вървяхме заедно с 2 ма човека. Съвсем на краят на пътя и аз изостанах и мислех да я целуна за сбогом. незнам заради тези двамата или заради нещо друго пак се случи същото аз я погледнах в очите и тя ме погледна, аз се приближих до нея и изведнъж тя се одръпна и си тръгна.всяка събота и неделя тя е заета така че немога да я поканя на среща,а и е мн срамежлива и винаги върви с приятелки така че немога и да си говоря с нея на връщане защото приятелките и започват да си шушухат и хихикат и на нея и става неудобно
немога да се държа с нея като с гадже пред други хора, даже немога да я целуна
какво да правя

fluffka1
02-20-2009, 20:21
еми нали знае6, "забраненото е най-желано!" 8) незнам дали е толква срамежлива, може би се прави на недостъпна само за да засили инереса ти към нея, според мене ако наистина я харесваш, не се отказвай и се опитай да прекараш повече време насаме с нея. :)

sladur4etyYy
02-20-2009, 20:26
еми нали знае6, "забраненото е най-желано!" 8) незнам дали е толква срамежлива, може би се прави на недостъпна само за да засили инереса ти към нея, според мене ако наистина я харесваш, не се отказвай и се опитай да прекараш повече време насаме с нея. :)

хаха, тва да бяга, когато ГАДЖЕТО Й се опита да я целуне, не значи, че се прави на недостъпна, а по- скоро, че досега не се е целувала и я е страх да не се изложи.

roadrunner
02-20-2009, 20:27
ММММММ според мене не се прави,щом като я погледне в очите и бяга

Moje bi ne moje da se celuva :D :D :D

gree_girl
02-20-2009, 20:27
На колко сте ?

tuzaro
02-20-2009, 20:30
На колко сте ?8 и малко... Имал гаже от 2 седмици, ама тя неискала да му е гаже и да се целуват и да излизат... имаш гаже ама друг път...

plmn
02-20-2009, 20:33
имаш гаже ама друг път...

Има бе.Ама тя не знае. :lol:

tuzaro
02-20-2009, 20:47
Тцтцтц че сте ама..........Ами ако не е на 8 ами на 18 бе?Говори с нея,питай я що не ще и толкоз.Може накстина да не се е целувала и за тва да бяга.Ама то бягството не е решение :D :D :Dако е на 18, направо да ходи у манастир!

My6mYLka
02-20-2009, 20:49
Тцтцтц че сте ама..........Ами ако не е на 8 ами на 18 бе?Говори с нея,питай я що не ще и толкоз.Може накстина да не се е целувала и за тва да бяга.Ама то бягството не е решение :D :D :Dако е на 18, направо да ходи у манастир!

:lol: :lol: :lol:
ся сериозно вече момичето или не те ебава с извинение или трябва да е толкова срамежлива че да не може да те погледне :?

tuzaro
02-20-2009, 20:52
Тцтцтц че сте ама..........Ами ако не е на 8 ами на 18 бе?Говори с нея,питай я що не ще и толкоз.Може накстина да не се е целувала и за тва да бяга.Ама то бягството не е решение :D :D :Dако е на 18, направо да ходи у манастир!

:lol: :lol: :lol:
ся сериозно вече момичето или не те ебава с извинение или трябва да е толкова срамежлива че да не може да те погледне :? то май проблема е в него, щото той и е гаже пък тя нещо не му е...

cinderella_gugutka
02-20-2009, 21:04
на тва ходене ли му викаш :lol: за детската градина става

insanities
02-20-2009, 21:17
изпусни си ключовете кажи да ти ги вдигне и като се наведе я почни отзад много ще й хареса и сто процента ще стопи ледовете

fluffka1
02-21-2009, 11:30
еми нали знае6, "забраненото е най-желано!" 8) незнам дали е толква срамежлива, може би се прави на недостъпна само за да засили инереса ти към нея, според мене ако наистина я харесваш, не се отказвай и се опитай да прекараш повече време насаме с нея. :)

хаха, тва да бяга, когато ГАДЖЕТО Й се опита да я целуне, не значи, че се прави на недостъпна, а по- скоро, че досега не се е целувала и я е страх да не се изложи.
хаха :lol: не се бях сетила за това, права си, тва е по възможния вариант :D

SunFl0w3r
02-21-2009, 14:55
taka i ne razbrahme na kolko ste koeto sporeed mene e dosta vajno v cqlata taq sme6na situaciq

BlueCat
02-21-2009, 16:44
Ми малко странно ходите от 2 седмици, а доколкото разбрах сте почти само на здрасти. Поясни малко,тя е се дръпва само като се опиташ да я целунеш или попринцип е по-свита?

Bellatrix
02-21-2009, 16:48
Попитай я направо какво има. Защо не иска да се целувате и да показвате, че сте гаджета. Ако няма как да я дръпнеш настрана от приятелките и, има телефон, скайп, имейли...

time_remember15
02-21-2009, 16:50
на колко години сте?

lovely_b
02-22-2009, 08:36
Мислите ли , че някой ще отговори след ебавките горе. Разбирам майтап , майтап , ама :?

xxxxxxxxxxx
02-22-2009, 10:04
i dvamata sme na 12 godini,
poprincip e po svita

Serendipitys
02-22-2009, 10:09
Отивай да си играеш с колички и не се занимавай с подобни неща.

valdesbg
02-22-2009, 10:12
:D

Авторче - не си усложнявай живота. ЩЕ ти дойде времето и на теб. Само за сведение - вие не ходите, и момичето не иска нищо от теб. Ти се вкарваш с някакви истории.

VilleBaby
02-22-2009, 10:15
мамин златен :-) 8-) :lol:
абе човечко ти кво искаш момиче 5,6 клас да дойде свирка ли да ти врътне?
ми не се е целувала , СРАМ Я Е , може и да не иска да "ходи" с теб , а просто защото "всички нейни приятелки си имат гаджета"
дишай има време за тея неща :)
успех :P

silky92
02-22-2009, 10:30
Трябва да си изградиш доверие у нея ,да знае ,че може да разчита на теб и вече няма да е толкова срамежлива-трябва ти търпение :)

gree_girl
02-22-2009, 12:36
мамин златен :-) 8-) :lol:
абе човечко ти кво искаш момиче 5,6 клас да дойде свирка ли да ти врътне?
ми не се е целувала , СРАМ Я Е , може и да не иска да "ходи" с теб , а просто защото "всички нейни приятелки си имат гаджета"
дишай има време за тея неща :)
успех :P

И аз мислех да напиша същото. Щом е от по-срамежливите, може ти да си и първото гадже, или боже би не иска да ходите, или чака да и предложиш ... ако е 2рото не я притеснявай, остави я. Но ако е от останалите, ако наистина я харесваш направи усилия :) Ако си и първото гадже, мисля че тва ще е и първата и целувка, нормално е да се притеснява. :) Предразположи я, не я назорвай ... трябва и тя да го иска все пак. :) :) :)

myNameIsImmortal
02-22-2009, 13:31
Имам 2 въпроса към автора:
1ви: Тя каза ли ти лично на теб: Вече сме гаджета, изпитвам чувства към теб, харесвам те или нещо подовно?
2ри: По какво съдиш, че сте гаджета?

asi_basi
02-23-2009, 17:09
еми нали знае6, "забраненото е най-желано!" 8) незнам дали е толква срамежлива, може би се прави на недостъпна само за да засили инереса ти към нея, според мене ако наистина я харесваш, не се отказвай и се опитай да прекараш повече време насаме с нея. :)

хаха, тва да бяга, когато ГАДЖЕТО Й се опита да я целуне, не значи, че се прави на недостъпна, а по- скоро, че досега не се е целувала и я е страх да не се изложи.

O6te 6tom pro4etoh temata i razbrah 4e prosto ne se e celuvala, zatova bqga 6tom iska6 da q celune6...Ne se li seti za tova otdavna? Sledva6tiq pat predi da se opita6 da q celune6 moje da i kaje6 4e se dose6ta6 4e eneopitna i da ne se trevoji

asi_basi
02-23-2009, 17:10
еми нали знае6, "забраненото е най-желано!" 8) незнам дали е толква срамежлива, може би се прави на недостъпна само за да засили инереса ти към нея, според мене ако наистина я харесваш, не се отказвай и се опитай да прекараш повече време насаме с нея. :)

хаха, тва да бяга, когато ГАДЖЕТО Й се опита да я целуне, не значи, че се прави на недостъпна, а по- скоро, че досега не се е целувала и я е страх да не се изложи.

O6te 6tom pro4etoh temata i razbrah 4e prosto ne se e celuvala, zatova bqga 6tom iska6 da q celune6...Ne se li seti za tova otdavna? Sledva6tiq pat predi da se opita6 da q celune6 moje da i kaje6 4e se dose6ta6 4e eneopitna i da ne se trevoji

beiho
02-23-2009, 18:46
ти искаш всичко да стане светкавично, по-добре остави нещата сами да се подредят, да се запознаете по-добре, а не от първата среша да се мляскате зад стената-опитай се да си кавалер малко.Това че сте гаджета, означава, че засега сте просто гаджета и всичко е въпрос на време. Явно нямаш опит в тази работа, но бъди толерантен и търпелив.

evelinka1122
02-23-2009, 18:50
стъпка по стъпка... и това ще стане не се притеснявай :)

HipHopBlond
02-23-2009, 19:46
Ако нямаш сериозни чувства, по-добре остави на някой друг да се занимава... Иначе може и да се прави на недостъшна, но не ми се вярва...
Успех

P.S.: Мани го тоя инвалид Тузаро... някъв селтак, който по цял ден се надява някоя да му върже поне в интернет :lol: :lol:

TheNewReligion
02-23-2009, 20:42
i dvamata sme na 12 godini,
poprincip e po svita
На 12 значи...Може би се срамува, че ще се изложи, докато се целувате. Или пък не те взема насериозно? Говори с нея.

YouKnowImBetterThanYou
02-23-2009, 20:46
Срамежливо ли е момичето в действителност или ти си се вкарал във филма, че сте си гадженца? За 2 седмици само с една срещичка и вече си си наумил, че ходите ли? Може пък да не е срамежлива, а представи си, че го прави умишлено? Просто ей така, да те отреже деликатно? Не се плаши от това, случва се понякога в живота.

mizzzuno
02-24-2009, 20:04
Може тя да е таен агент и да се притеснява от обвързвания.

stealthyGirl
02-25-2009, 07:41
Да, ако я харесваш - бъди търпелив, за да станете гаджета (защото все още не сте...). :)

myNameIsImmortal
02-25-2009, 11:21
Може тя да е таен агент и да се притеснява от обвързвания.

:razz: :razz:

rena
02-25-2009, 11:55
с риск да те обидя, тя просто не те харесва или има друг :?
но има и други риби в морето.. не е нужно да си имаш приятелка.. като ходиш на плажа не си носиш пясък, нали :oops: така че секс или любов както искаш го наричай,
чукай тази кучка и след нея не тичай. :lol:

BloomF
02-25-2009, 12:14
Тая май е много зле.

yahhooo
02-25-2009, 13:16
Тая е мн задръстена

Cherry_f
02-25-2009, 15:21
Не мислиш ли,че трябва да поговориш с нея,преди да пускаш теми ? :?

malkotoo
02-25-2009, 15:30
тия неща и ги кажи на нея и я попитай защо бяга :shock: