PDA

View Full Version : гайд за новаци : как да свалим момиче стъпка по стъпка



insanities
02-20-2009, 20:09
Пускам рикуест за такова нещо,защото съм пълно зле в тая област.Немам никъв опит,а не ми достигат топките да събера сам.(ОТКРОВЕН СЪМ С ВАС!).
Да речем,че по отношение с момичетата съм забит някъде в 3-4 клас(то си е така де) :D .
Таа,харесвам една мацка от нашия клас,какво да направя,че да я спечеля?

(нека тази тема служи за гайд на задръстеняците кат мен)

insanities
02-20-2009, 20:11
И не ми е проблема да я заговоря,проблема ми е че не знам какво да кажа.Просто нищо не ми идва на ум,а уж се пиша много хитър.

hoobastank
02-20-2009, 20:13
Първо на колко си години?

insanities
02-20-2009, 20:13
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D

insanities
02-20-2009, 20:17
A,и скайпа е за путьовци,искам да мога да говоря с нея face 2 face.

Kostadin_682
02-20-2009, 20:18
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

insanities
02-20-2009, 20:20
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш
АХАХАХАХАХА :D

тва помага ли :D

My6mYLka
02-20-2009, 20:20
е кажи й кво ти дреме или ще спечелиш или ще загубиш 8-) ако не рискуваш нищо няма да стане преглътни си въздуха за 3сек отиваш при нея заговаряш я и хоп в миши капан (ако те харесва) де :lol: успех бее 8)

insanities
02-20-2009, 20:22
е кажи й кво ти дреме или ще спечелиш или ще загубиш 8-) ако не рискуваш нищо няма да стане преглътни си въздуха за 3сек отиваш при нея заговаряш я и хоп в миши капан (ако те харесва) де :lol: успех бее 8)

Е да де ама на мен проблема не ми е да я заговоря,проблема ми е че не знам какво да кажа,затова и питам.

insanities
02-20-2009, 20:23
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

А,и btw,използвах думата новак защото не можах да се сетя за друг заместител на думата нууб :D

EeeBobii
02-20-2009, 20:24
пич, говори така с момичето което харесваш, се едно говориш с роднина "сестра/братовчетка" нияма от какво да се притеснияваш :)

insanities
02-20-2009, 20:25
пич, говори така с момичето което харесваш, се едно говориш с роднина "сестра/братовчетка" нияма от какво да се притеснияваш :)

АЗ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ БЕ ПРОСТО НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА!

Kostadin_682
02-20-2009, 20:26
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

А,и btw,използвах думата новак защото не можах да се сетя за друг заместител на думата нууб :D
хахха... тоя пич кърти :razz:

insanities
02-20-2009, 20:27
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

А,и btw,използвах думата новак защото не можах да се сетя за друг заместител на думата нууб :D
хахха... тоя пич кърти :razz:
Естествено,че къртя.
Сега ми кажи как да й откъртя и путката и ще си златен,брато.

иии много гадна цензора исках да кажа п - у - т - к -а - т - а

Kostadin_682
02-20-2009, 20:29
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

А,и btw,използвах думата новак защото не можах да се сетя за друг заместител на думата нууб :D
хахха... тоя пич кърти :razz:
Естествено,че къртя.
Сега ми кажи как да й откъртя и п****та и ще си златен,брато.
Първо тряя да вдигнеш Левел, иначе ни стая брат :razz:

insanities
02-20-2009, 20:31
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

А,и btw,използвах думата новак защото не можах да се сетя за друг заместител на думата нууб :D
хахха... тоя пич кърти :razz:
Естествено,че къртя.
Сега ми кажи как да й откъртя и п****та и ще си златен,брато.
Първо тряя да вдигнеш Левел, иначе ни стая брат :razz:
Смей се ти,брат,ама вервай ми хората дето се интересуват от WoW са три типа : мъже,мъже които се представят за жени и жени които приличат на мъже.
Тя не е нито един от трите типа,тъй че ще ми трябва нещо повече от левъл.

Kostadin_682
02-20-2009, 20:34
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

А,и btw,използвах думата новак защото не можах да се сетя за друг заместител на думата нууб :D
хахха... тоя пич кърти :razz:
Естествено,че къртя.
Сега ми кажи как да й откъртя и п****та и ще си златен,брато.
Първо тряя да вдигнеш Левел, иначе ни стая брат :razz:
Смей се ти,брат,ама вервай ми хората дето се интересуват от WoW са три типа : мъже,мъже които се представят за жени и жени които приличат на мъже.
Тя не е нито един от трите типа,тъй че ще ми трябва нещо повече от левъл.
Ами кво да ти кава... излез от виртуалната реалност, и я офертирай за по кафенце... ако те отреже.. може би е лесбийка 8-)

hoobastank
02-20-2009, 20:34
да би било забавно :-D та по темата: най доброто ти оръжие е алкохола:) зависи как ти действа оба4е.Примерно на мене ми треа 100 да се отпусна..ина4е немога.Пробвай някой път да надъхаш класа си да излезете някоя ве4ер и удари 1 2 4ашки и тогава си поговори с мацката от мене имаш гарантиран успех :)

Едит : 1-2 чашки не 12 :D :D иначе в такъв случай ще се получи друг ефект :razz: :razz: :razz:

ziko
02-20-2009, 20:34
Като първо бих те посъветвал найстина да спреш игрите...като второ ...преглеждай и другите теми тука ...могат да ти помогнат :)...като трето ....викаш не можеш да говориш с момичета....относно момичето което харесваш...трябва да поразпиташ някой за нея(за информация)..с тази информация ще ти е по лесно с самото общуване :)....за да те хареся едно момиче..начините са два : или да я размееш или да я замислиш :)...това мога да ти кажа/посъветвам.

insanities
02-20-2009, 20:35
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

А,и btw,използвах думата новак защото не можах да се сетя за друг заместител на думата нууб :D
хахха... тоя пич кърти :razz:
Естествено,че къртя.
Сега ми кажи как да й откъртя и п****та и ще си златен,брато.
Първо тряя да вдигнеш Левел, иначе ни стая брат :razz:
Смей се ти,брат,ама вервай ми хората дето се интересуват от WoW са три типа : мъже,мъже които се представят за жени и жени които приличат на мъже.
Тя не е нито един от трите типа,тъй че ще ми трябва нещо повече от левъл.
Ами кво да ти кава... излез от виртуалната реалност, и я офертирай за по кафенце... ако те отреже.. може би е лесбийка 8-)
Охохо лесбийка супер :grin:

Kostadin_682
02-20-2009, 20:36
Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

А,и btw,използвах думата новак защото не можах да се сетя за друг заместител на думата нууб :D
хахха... тоя пич кърти :razz:
Естествено,че къртя.
Сега ми кажи как да й откъртя и п****та и ще си златен,брато.
Първо тряя да вдигнеш Левел, иначе ни стая брат :razz:
Смей се ти,брат,ама вервай ми хората дето се интересуват от WoW са три типа : мъже,мъже които се представят за жени и жени които приличат на мъже.
Тя не е нито един от трите типа,тъй че ще ми трябва нещо повече от левъл.
Ами кво да ти кава... излез от виртуалната реалност, и я офертирай за по кафенце... ако те отреже.. може би е лесбийка 8-)
Охохо лесбийка супер :grin:
Ами комшията ми е на този етап, когато го отреже някоя, той каже... сигурно е лесбийка и не го е яд

insanities
02-20-2009, 20:37
Като първо бих те посъветвал найстина да спреш игрите...като второ ...преглеждай и другите теми тука ...могат да ти помогнат :)...като трето ....викаш не можеш да говориш с момичета....относно момичето което харесваш...трябва да поразпиташ някой за нея(за информация)..с тази информация ще ти е по лесно с самото общуване :)....за да те хареся едно момиче..начините са два : или да я размееш или да я замислиш :)...това мога да ти кажа/посъветвам.

aa мерси брат ей тва мнение чаках

мерси брат!

БАЗУКА!

си ти брато БАЗУКА!

EeeBobii
02-20-2009, 20:38
пич, говори така с момичето което харесваш, се едно говориш с роднина "сестра/братовчетка" нияма от какво да се притеснияваш :)

АЗ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ БЕ ПРОСТО НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА!



Казваш си какво си мислиш.....а не даго мислиш ако го кажеш това... че те помисли за идиот или ако кажеш това че ти се исме.... , затов говори така се едно не ти пула... ЕСТЕСТВЕН БЪДИ! :)

insanities
02-20-2009, 20:40
пич, говори така с момичето което харесваш, се едно говориш с роднина "сестра/братовчетка" нияма от какво да се притеснияваш :)

АЗ НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ БЕ ПРОСТО НЕ ЗНАМ КАКВО ДА КАЖА!



Казваш си какво си мислиш.....а не даго мислиш ако го кажеш това... че те помисли за идиот или ако кажеш това че ти се исме.... , затов говори така се едно не ти пула... ЕСТЕСТВЕН БЪДИ! :)
еее ти не си чак такава базука като горния ама пак ставаш по-скоро гранатомент 8)

nekaf
02-20-2009, 21:39
[quote:26202a53b9="hoobastank"]Първо на колко си години?
На 16,брато,на 16.
Което прави положението ми още по безнажедно,
Нищо чудно да направят филм за мене "16 годишен девственик",хаха :D
хах.. по начина, по който си написал темата, с тия рекусти и глупости, имам чувството, че играеш WOW ... 8-) ... ако е така като за начало спри да я играеш

А,и btw,използвах думата новак защото не можах да се сетя за друг заместител на думата нууб :D
хахха... тоя пич кърти :razz:
Естествено,че къртя.
Сега ми кажи как да й откъртя и п****та и ще си златен,брато.
Първо тряя да вдигнеш Левел, иначе ни стая брат :razz:
Смей се ти,брат,ама вервай ми хората дето се интересуват от WoW са три типа : мъже,мъже които се представят за жени и жени които приличат на мъже.
Тя не е нито един от трите типа,тъй че ще ми трябва нещо повече от левъл.
Ами кво да ти кава... излез от виртуалната реалност, и я офертирай за по кафенце... ако те отреже.. може би е лесбийка 8-)
Охохо лесбийка супер :grin:
Ами комшията ми е на този етап, когато го отреже някоя, той каже... сигурно е лесбийка и не го е яд[/quote:26202a53b9]

ебасииии колко много цитати един в друг :-o
а сега по темата... най ще ти е лесно като за начало със скайпа... ала бала лексиконче глупости... а ако толкова искаш фейс2фейс, говори си там с нея за разни глупости, единственото, което ще си помисли ще е ' тоя па къде се навира, ни познат, ни чужд'

jane_17
02-20-2009, 23:01
....за да те хареся едно момиче..начините са два : или да я размееш или да я замислиш :)...това мога да ти кажа/посъветвам.

е тва изказване е много мъдро м/у другото... действай по него ;)
Иначе.. почни да пускаш някви безобидни комплиментчета примерно... (така ще се чатне, че май имаш нещо към нея) пробвай да отбележиш, че е с много хубава блуза примерно (жените обичаме да ни оценяват вкуса :P )
Като ти е съученичка е по-лесно да я заговаряш.. така че... плямпай на воля :D Давай 2, 3 седмици така.. и после я покани на кафе... ако приеме - > евала :P Ако не -> лесбийка е (демек.. да не ти дреме) :D

Darkkiss
02-21-2009, 01:54
:lol:

Marky
02-21-2009, 06:00
....за да те хареся едно момиче..начините са два : или да я размееш или да я замислиш :)...това мога да ти кажа/посъветвам.

е тва изказване е много мъдро м/у другото... действай по него ;)
Иначе.. почни да пускаш някви безобидни комплиментчета примерно... (така ще се чатне, че май имаш нещо към нея) пробвай да отбележиш, че е с много хубава блуза примерно (жените обичаме да ни оценяват вкуса :P )
Като ти е съученичка е по-лесно да я заговаряш.. така че... плямпай на воля :D Давай 2, 3 седмици така.. и после я покани на кафе... ако приеме - > евала :P Ако не -> лесбийка е (демек.. да не ти дреме) :D Лошото е, че в много от случайте са заети, имат гаджета. :P
Първо разбери дали има друг, ама не от нея, научи от фртата.

venom0706
02-21-2009, 06:31
Пич,започни да живееш и все пак не прекалявай с алкохола. :D

insanities
02-21-2009, 07:11
Пич,започни да живееш и все пак не прекалявай с алкохола. :D

Еми замислям се за тва,само да си дигна паладина 70тка щото мн ми се играе паладин ще му зема холи и ретри гиър и след тва ше му мисля :oops:

EeeBobii
02-21-2009, 07:15
Излагате се с тея игри.И когато го вдигнeш 70 левал какво че стане... че забиеш мацката ли :? :razz:

Prestigi0
02-21-2009, 07:46
Излагате се с тея игри.И когато го вдигнeш 70 левал какво че стане... че забиеш мацката ли :? :razz:

Ти май живееш в миналия век? :D Вече се вдига до 80 левал :-P

Nitroglycerin
02-21-2009, 10:12
Спри да цъкаш смотаните игри и да зяпаш глупавите американски филми и ще си свалиш момичето.

mickelangelo
02-21-2009, 10:15
аи стига е .. и би могъл да свалиш момиче точка по точка ... успех ... !

myNameIsImmortal
02-21-2009, 10:46
само като каза рекуест разбрах, че играеш WoW :-o

evelinka1122
02-21-2009, 10:55
ПЪРВА СТЪПКА!!! харесваш си момиче :D
ВТОРА СТЪПКАА!!! отиваш и се запознавате ако са познавате прочети следващата стъпка
ИИ ТРЕТА СТЪПКААА!!! лапаш.. дъвки... или освежител за уста... и ментови бонбоки вършат раота 8-)
ЧЕТВЪРТА СТЪПКАААА!!! отиваш и я целуваш! и после гледай изражението й...
ма аз сериозно ти говоря не мисли, че са ебавам... мн искам някой го направи :grin: ай ако са навиеш после пиши ко е станало... :D че в един филм мн добре са получи :grin:

jghgh
02-21-2009, 11:20
Въобще пък не слушай горното мнение, най-много да ти забие един... или ако не е толкова отворена, просто да се смути и да се разочарова ("Къв е тоя дебил бе..") .. и да си избърше устата...
Мен ако някой непознат/полупознат ми се натресе и след два-три лафа понечи да ме целуне... епа, не мерси.. :booooomb:

Тва изобщо не е добра стратегия..

Като за начало наистина спри да играеш WOW, това е най-дебилната игра евър, да не говорим на кво заприличват хората, които редовно я цъкат..
Не знам какво да ти кажа да правиш, но ето какво да не:
-не се лигави
-не пускай някви тъпи лафове
-не й казвай "Харесвам те" - от мен да знаеш, кажеш ли й такова нещо, мигом ти се изпаряват шансовете ;) Въпреки че в тоя сайт хората винаги съветват "Отиди и й кажи", аз пък трябва да ти кажа че действия > думи

Мацките обикновено харесват атрактивни, недостъпни пичове... Това не значи да й се надуваш, но просто не й лягай в краката, защото няма да си й интересен, и дори и да й е пукало някога за теб, сега ще те има за едно нищо, дето й е на тепсия...

mirolubka
02-21-2009, 11:23
:D :D :D Kolkoto pove4e ti 4eta izkazvaniqta,tolkova po-qsno mi stava zashto ne si mogul da svalish macka do sega...

aka6a_vamp
02-21-2009, 11:25
Недейте така бе,момчето изглежда пичага :D Просто е малко по-задръстен(не го казвам с лошо) и затворен...излизай повече,стига си цъкал :D

oziato
02-21-2009, 13:05
бе оставете wow-a :D не тва му е проблема на човека(освен ако не се кефи на женските герой,че тва е извратено ) :D Просто си говорете за нещо.Забелязъл съм ,че когато не се държа по-различно с някое момиче отколкото с всеки друг нещата стават от самосебе си,стига да си паснем като характери.Стискам палци

bloodyF
02-21-2009, 13:30
отиваш ,целуваш я..ако ти отвърне един за друг сте ,ако ти бие шамар..намери си друга жертва :D

п.с. момичетата не се впечатляват от WOW ;)

yahhooo
02-21-2009, 14:17
отиваш ,целуваш я..ако ти отвърне един за друг сте ,ако ти бие шамар..намери си друга жертва :D

п.с. момичетата не се впечатляват от WOW ;)

Те се впечатляват от цс или от свен

insanities
02-21-2009, 14:24
отиваш ,целуваш я..ако ти отвърне един за друг сте ,ако ти бие шамар..намери си друга жертва :D

п.с. момичетата не се впечатляват от WOW ;)

е да ама ако отида в някой компютърен клуб?
Тука в Ловеч има много,така хем ще изляза навън хем ще продължа да играя хем може да срещна някоя :D

insanities
02-21-2009, 14:25
виждате ли ме къв съм хитрец а

TheRestorer
02-21-2009, 14:41
Събери му ретри гиър, че така по-брутално да му се набиваш :D Или да ти го набиват (гледна точка) Не бе човече, то от тебе зависи, можеш да колиш на малигос ташаците, а можеш и нея хубаво да сбараш, ако не прекаляваш с левелинга :D

bloodyF
02-21-2009, 14:53
отиваш ,целуваш я..ако ти отвърне един за друг сте ,ако ти бие шамар..намери си друга жертва :D

п.с. момичетата не се впечатляват от WOW ;)

е да ама ако отида в някой компютърен клуб?
Тука в Ловеч има много,така хем ще изляза навън хем ще продължа да играя хем може да срещна някоя :D



може може,love is everywhere ;)

ама вместо да цъкаш там,вземи излез,разходи се с някой приятел и може да срещнеш Момичето. :P

myNameIsImmortal
02-21-2009, 14:54
отиваш ,целуваш я..ако ти отвърне един за друг сте ,ако ти бие шамар..намери си друга жертва :D

п.с. момичетата не се впечатляват от WOW ;)

Те се впечатляват от цс или от свен
грешка - познавам дори 4-5 момичета където са бая красиви и играят WoW 8-) дори има и едно момиче на 23 и приятеля и на 25 години - от 2 години живеят заедно и си имат 2 pc-та едно до друго и играят :)

Просто послушай jghgh

insanities
02-21-2009, 16:25
Събери му ретри гиър, че така по-брутално да му се набиваш :D Или да ти го набиват (гледна точка) Не бе човече, то от тебе зависи, можеш да колиш на малигос ташаците, а можеш и нея хубаво да сбараш, ако не прекаляваш с левелинга :D

ае мерси брато мерси за съветите на всички!

ef4etyYy
02-21-2009, 16:39
Въобще пък не слушай горното мнение, най-много да ти забие един... или ако не е толкова отворена, просто да се смути и да се разочарова ("Къв е тоя дебил бе..") .. и да си избърше устата...
Мен ако някой непознат/полупознат ми се натресе и след два-три лафа понечи да ме целуне... епа, не мерси.. :booooomb:

Тва изобщо не е добра стратегия..

Като за начало наистина спри да играеш WOW, това е най-дебилната игра евър, да не говорим на кво заприличват хората, които редовно я цъкат..
Не знам какво да ти кажа да правиш, но ето какво да не:
-не се лигави
-не пускай някви тъпи лафове
-не й казвай "Харесвам те" - от мен да знаеш, кажеш ли й такова нещо, мигом ти се изпаряват шансовете ;) Въпреки че в тоя сайт хората винаги съветват "Отиди и й кажи", аз пък трябва да ти кажа че действия > думи

Мацките обикновено харесват атрактивни, недостъпни пичове... Това не значи да й се надуваш, но просто не й лягай в краката, защото няма да си й интересен, и дори и да й е пукало някога за теб, сега ще те има за едно нищо, дето й е на тепсия... :razz:

BaiToq
02-21-2009, 17:37
Пускам рикуест за такова нещо,защото съм пълно зле в тая област.Немам никъв опит,а не ми достигат топките да събера сам.(ОТКРОВЕН СЪМ С ВАС!).
Да речем,че по отношение с момичетата съм забит някъде в 3-4 клас(то си е така де) :D .
Таа,харесвам една мацка от нашия клас,какво да направя,че да я спечеля?

(нека тази тема служи за гайд на задръстеняците кат мен)
Ок,пич,ще опитам да помогна.
Най-важното нещо е да не
ти пука и да не се притесняваш
от евентуално отхвърляне!
Няма да стане с една,с втора,
третата ще върже.
Все пак не си търсиш жена за брак,нали?
Щом е от твоя клас,ще ти е
по-лесно.
НО!!!НЕ ЗАБРАВЯЙ-АКО НЕ ТЕ ХАРЕСВА
Е МНОГО МОЛКО ВЕРОЯТНО ДА ЗАПОЧНЕ
ДА ИЗПИТВА ПРИВЛИЧАНЕ!
ОЩЕ НЕЩО!Момичетата(повечето)
не знаят какво искат!
Ако си много мил,ще искат по-лош,
ако си груб,ще искат да им се мазниш.
Много е важно да не се опитваш
да им угаждаш!
Ако не те харесва-майната и!
Така ще си спестяваш много главоболия
в бъдеще.
Това бяха базовите неща,
те са като Питагоровата теорема важни.

Сега за твойта мацка.
Не показвай,че я харесваш.
Навъртай се около нея,говорете
си,слушайте музика в тъпите(или във всички)
часове,играйте волейбол/федербал
по физическо,разказвай и разни простотий,
но не и натрапвай себе си.
Пинизът е в това да я накараш
да и стане интересно и нещата
да се получат естествено.
Карай така 2-3 седмици и после
между другото я покани на кафенце,
или на концерт,или на някакво друго място.
Хубаво е да и имаш телефончето,
че събота/неделя/вечер да и цъкваш
СМС,да покажеш,че си мислиш за нея.
НО!Без да и се мазниш и
да и сваляш звезди!
Това после(звездите),мазнене-никога.

За какво да си говориш с нея?
За всичко.
В даскало-за учителката,за
моливчето......просто нормален
разговор,без трепет в гласните струни.
По-нататък-повече! :)

Re5peC7
02-21-2009, 17:51
днес се запознах с една булка дето играе WOW :D

My6mYLka
02-21-2009, 17:53
Пускам рикуест за такова нещо,защото съм пълно зле в тая област.Немам никъв опит,а не ми достигат топките да събера сам.(ОТКРОВЕН СЪМ С ВАС!).
Да речем,че по отношение с момичетата съм забит някъде в 3-4 клас(то си е така де) :D .
Таа,харесвам една мацка от нашия клас,какво да направя,че да я спечеля?

(нека тази тема служи за гайд на задръстеняците кат мен)
Ок,пич,ще опитам да помогна.
Най-важното нещо е да не
ти пука и да не се притесняваш
от евентуално отхвърляне!
Няма да стане с една,с втора,
третата ще върже.
Все пак не си търсиш жена за брак,нали?
Щом е от твоя клас,ще ти е
по-лесно.
НО!!!НЕ ЗАБРАВЯЙ-АКО НЕ ТЕ ХАРЕСВА
Е МНОГО МОЛКО ВЕРОЯТНО ДА ЗАПОЧНЕ
ДА ИЗПИТВА ПРИВЛИЧАНЕ!
ОЩЕ НЕЩО!Момичетата(повечето)
не знаят какво искат!
Ако си много мил,ще искат по-лош,
ако си груб,ще искат да им се мазниш.
Много е важно да не се опитваш
да им угаждаш!
Ако не те харесва-майната и!
Така ще си спестяваш много главоболия
в бъдеще.
Това бяха базовите неща,
те са като Питагоровата теорема важни.

Сега за твойта мацка.
Не показвай,че я харесваш.
Навъртай се около нея,говорете
си,слушайте музика в тъпите(или във всички)
часове,играйте волейбол/федербал
по физическо,разказвай и разни простотий,
но не и натрапвай себе си.
Пинизът е в това да я накараш
да и стане интересно и нещата
да се получат естествено.
Карай така 2-3 седмици и после
между другото я покани на кафенце,
или на концерт,или на някакво друго място.
Хубаво е да и имаш телефончето,
че събота/неделя/вечер да и цъкваш
СМС,да покажеш,че си мислиш за нея.
НО!Без да и се мазниш и
да и сваляш звезди!
Това после(звездите),мазнене-никога.

За какво да си говориш с нея?
За всичко.
В даскало-за учителката,за
моливчето......просто нормален
разговор,без трепет в гласните струни.
По-нататък-повече! :)


не съм очаквала да напишеш такова нещо . . :lol:

fluffka1
02-21-2009, 17:57
:lol: хаха, вий момчетата сте мн зле! ня значение кво ше й кажеш, само не й говори за WOWa!!!! може да е някое комплиментче, или нещо друго, все пак сте от един клас. 8) и се научи да говориш български, човечееее, кви рикуестове те гонят?!! :-D с тоз WOW, съвсем си се побъркал, пък и повечето момичета не харесват компютърни маняци.... 8)

Tempest
02-21-2009, 18:07
като гледам си някъв геймър... тва не е мноо хубаво като ше говориш сериозни раоти на миче... те са ти написали кво да прайш... ей тва е може би гайда за една несериозна връзка :D

sKa73r4o93
02-21-2009, 18:28
Пич,започни да живееш и все пак не прекалявай с алкохола. :D

Еми замислям се за тва,само да си дигна паладина 70тка щото мн ми се играе паладин ще му зема холи и ретри гиър и след тва ше му мисля :oops:баце от мене съвет - Ако още не си 70тка спирай да играеш докато е време... щото станеш ли 70тка ше си каеш ''Ем станах 70тка аре са почвам БГ-тата почвам да събирам от Сънлел, Блек Темпъл, Зул Аман, Хиджау Суммит и там другите инстове за 70 лвл, ше си събереш Джиарите супер трудно и супер дълго време , после ше каеш аре почвам да се тепа с алита , ше почнеш да събираш Джиар за ПвП , ше си наядеш героя на макс (тфа ше стане за супер мн време) и вече ше си толкова зарибен че няя моеш да спреш и да искаш...Ше почнеш да си дигаш и др герой и ше забраиш за истинския свят... Повярвай ми аз преди около 1 година имах Уориар 70тка супер як фулл Джиар за прот, армс , фури и Паладин 70тка Фулл Джиар за Ретри и Хоули и добрече ме баннаха, че да спра да играя и да си продалжа живота...иначе още щях да цикля като ненормален по 18-20 часа на ден... Не го приемай на базик брат спирай докато е време.

sKa73r4o93
02-21-2009, 18:40
Начи и аз играя WoW имам 4 70тки роуг,паладин,уарлок и уориър,всичките фул епик и яко нагрухани (роуга ми има 2950 атак пауър ънбъфнат)) и няма кво да ти кажа друго освен е** момата,играй си играта :)

Играя в WoWCrack,който иска да ми пише там имам около 170 хиляди злато,ще раздавам на новобранците :)

В момента си играя с холи паладина и мога да ви кажа,че това е pure-melee-bane,oсобено ако можеш да го играеш,тъй че гиървай го на холи.
Ето още едно доказателство защо не бива да се играе УоУ ;)

sKa73r4o93
02-21-2009, 18:45
Начи и аз играя WoW имам 4 70тки роуг,паладин,уарлок и уориър,всичките фул епик и яко нагрухани (роуга ми има 2950 атак пауър ънбъфнат)) и няма кво да ти кажа друго освен е** момата,играй си играта :)

Играя в WoWCrack,който иска да ми пише там имам около 170 хиляди злато,ще раздавам на новобранците :)

В момента си играя с холи паладина и мога да ви кажа,че това е pure-melee-bane,oсобено ако можеш да го играеш,тъй че гиървай го на холи.
Ето още едно доказателство защо не бива да се играе УоУ ;)
Хах и къде е? Еми май беше тука ''е** момата,играй си играта''
Все пак ти си избираш - Дали да си нещастника на класа който има само 2-3 фр-та същите сдухани лолари, или да си пичага който представи си ИЗЛИЗА от тях ?!!? :)

EroSennin
02-21-2009, 18:55
Ти неси много тежък случай :) Аз имам 1 фр който заради Blizzard е още virgin :( (на 22 години е) аз слава бого се отказах от WOW на време, защото както знаеш от нея не ти остава време за реален социален живот, а само през интернет :( Иначе аз отаказах WOW посредсвом Warcraft :D

sKa73r4o93
02-21-2009, 19:08
Начи и аз играя WoW имам 4 70тки роуг,паладин,уарлок и уориър,всичките фул епик и яко нагрухани (роуга ми има 2950 атак пауър ънбъфнат)) и няма кво да ти кажа друго освен е** момата,играй си играта :)

Играя в WoWCrack,който иска да ми пише там имам около 170 хиляди злато,ще раздавам на новобранците :)

В момента си играя с холи паладина и мога да ви кажа,че това е pure-melee-bane,oсобено ако можеш да го играеш,тъй че гиървай го на холи.
Ето още едно доказателство защо не бива да се играе УоУ ;)
Хах и къде е? Еми май беше тука ''е** момата,играй си играта''
Все пак ти си избираш - Дали да си нещастника на класа който има само 2-3 фр-та същите сдухани лолари, или да си пичага който представи си ИЗЛИЗА от тях ?!!? :)

Хах,пука ми кой съм нали точно тия пичаги като влезнат в играта и излизат веднага,щото умират :D

Пък и толкова точно се изразяваш,вероятно си бил същия и бягаш от миналото си?Да не би и ти да си имал 2-3 приятели и после да си ги зарязал,като си станал "пичага"?Ако си направил така,съжалявам те.

Bros b4 whores,нали знаеш. Лол с тфа че като влезнат в играта умират и излизат веднага напрао ме разби xD Това е само игра ;) ...
И да, по-горе споменах че преди и аз бях такъф пристрастеняк с 2 70тки ... лятната ваканция на 2007 играх от 9 сутринта до 4-5 през нощта , заедно с 2 фр-та с които излизахме по половин час на ден и си говорехме как сме тепали алита или как сме били трашки в БТ... Ама предо около 1 година и нещо мене ме баннаха и аз спрях да играя и след 1 месец некаде реснаха Кроуоу (сървъра където играх) и другите ми 2 фр-та спряха да играят и си продължихме да си караме скейт и са се чувствам 100 пъти по-добре и напрао благодаря на ГМ-тата че ме баннаха и на Админа че ресна сървъра... и брато неща съжаленията на некъф очилат пъпчив нещастник, който в даскало си седи в ъгъла и не говори с почти никой а у тях пред компа е големия гъзар... ;)

sKa73r4o93
02-21-2009, 19:10
Ти неси много тежък случай :) Аз имам 1 фр който заради Blizzard е още virgin :( (на 22 години е) аз слава бого се отказах от WOW на време, защото както знаеш от нея не ти остава време за реален социален живот, а само през интернет :( Иначе аз отаказах WOW посредсвом Warcraft :D 8-) Бате уважавам те ;) :Д и мене след кат ме баннаха почнах да играя Дота и постепенно тя ми писна и така се отърсих от компютърните игри и са играя само в кефче да убивам времето 8-)

EroSennin
02-21-2009, 19:13
Дота не ме кефи мене развитие много ме радва и заради него и малко старкрафт и малко диабло отказах WOW :) аз всеки ден си играя по 1-2 часа развитие, то няма как да ти писне има безброй много такитики :)

sKa73r4o93
02-21-2009, 19:15
Дота не ме кефи мене развитие много ме радва и заради него и малко старкрафт и малко диабло отказах WOW :) аз всеки ден си играя по 1-2 часа развитие, то няма как да ти писне има безброй много такитики :)Пф мене пък развитието ми е супер скучно :lol: преди го играх и с орките изнасях с Блейдмастер и 2-3 грънта на 2рата минута ама ми писна 8-)

Kostadin_682
02-21-2009, 19:17
Тва да не ви е игрална теба бе? :shock: ... айде пръскайте се от тука

sKa73r4o93
02-21-2009, 19:20
Начи и аз играя WoW имам 4 70тки роуг,паладин,уарлок и уориър,всичките фул епик и яко нагрухани (роуга ми има 2950 атак пауър ънбъфнат)) и няма кво да ти кажа друго освен е** момата,играй си играта :)

Играя в WoWCrack,който иска да ми пише там имам около 170 хиляди злато,ще раздавам на новобранците :)

В момента си играя с холи паладина и мога да ви кажа,че това е pure-melee-bane,oсобено ако можеш да го играеш,тъй че гиървай го на холи.
Ето още едно доказателство защо не бива да се играе УоУ ;)
Хах и къде е? Еми май беше тука ''е** момата,играй си играта''
Все пак ти си избираш - Дали да си нещастника на класа който има само 2-3 фр-та същите сдухани лолари, или да си пичага който представи си ИЗЛИЗА от тях ?!!? :)

Хах,пука ми кой съм нали точно тия пичаги като влезнат в играта и излизат веднага,щото умират :D

Пък и толкова точно се изразяваш,вероятно си бил същия и бягаш от миналото си?Да не би и ти да си имал 2-3 приятели и после да си ги зарязал,като си станал "пичага"?Ако си направил така,съжалявам те.

Bros b4 whores,нали знаеш. Лол с тфа че като влезнат в играта умират и излизат веднага напрао ме разби xD Това е само игра ;) ...
И да, по-горе споменах че преди и аз бях такъф пристрастеняк с 2 70тки ... лятната ваканция на 2007 играх от 9 сутринта до 4-5 през нощта , заедно с 2 фр-та с които излизахме по половин час на ден и си говорехме как сме тепали алита или как сме били трашки в БТ... Ама предо около 1 година и нещо мене ме баннаха и аз спрях да играя и след 1 месец некаде реснаха Кроуоу (сървъра където играх) и другите ми 2 фр-та спряха да играят и си продължихме да си караме скейт и са се чувствам 100 пъти по-добре и напрао благодаря на ГМ-тата че ме баннаха и на Админа че ресна сървъра... и брато неща съжаленията на некъф очилат пъпчив нещастник, който в даскало си седи в ъгъла и не говори с почти никой а у тях пред компа е големия гъзар... ;)
Не само очилат и пъпчив съм,имам и девствени мустачки.

>.<Бате нз ама дай Follow на некой докато си на инстанс и поразгледай в Youtube малко клипчета как хора, които са спрели Уоу-а разказват колко много съжаляват за изгубените години когато са играли и не са излизали навънка и са имали само фр-та които не са виждали а само са си писали...Разбирам те ти са си супер зарибен щото е мноо по-лесно да станеш пичага който го уважават сички в УоУ, отколкото в живота, и са немоеш да си осазнаеш проблема, ама ако го спреш някой ден ще видиш колко много ще съжеляваш че си играл тая шибана игра.

LizZz
02-21-2009, 19:21
Тва да не ви е игрална теба бе? :shock: ... айде пръскайте се от тука
А к'ъв си ти, че да казваш да се пръскат???? А?

Kostadin_682
02-21-2009, 19:30
Тва да не ви е игрална теба бе? :shock: ... айде пръскайте се от тука
К'ъв си ти, че да казваш да се пръскат???? А?
И аз, не знам кой съм, стига спамихте на човека в темата :x

LizZz
02-21-2009, 19:46
:lol:
Стига си се правил на големия лош батко, че ще те напляскам. 8) Изобщо не ме интересува к'ъв си, само не се опитвай да казваш на другите кво да правят.
Темата на разговора е тръгнала, какъв ти е проблема?
По всяко време може да се каже нещо ново, и което би могло да помогне на някой друг.

Kostadin_682
02-21-2009, 19:51
:lol:
Стига си се правил на големия лош батко, че ще те напляскам. 8) Изобщо не ме интересува к'ъв си, само не се опитвай да казваш на другите кво да правят.
Темата на разговора е тръгнала, какъв ти е проблема?
По всяко време може да се каже нещо ново, и което би могло да помогне на някой друг.
Мда... ще помогне на хората в раздел любов, да разберат как да играят Wow или Mu Online... доста ще помогне на хората... извинявам се :razz: :razz: :razz:
Къф ми е проблема ли? Че няма повече водка

got2Bthe1
02-21-2009, 19:53
:lol:
Стига си се правил на големия лош батко, че ще те напляскам. 8) Изобщо не ме интересува к'ъв си, само не се опитвай да казваш на другите кво да правят.
Темата на разговора е тръгнала, какъв ти е проблема?
По всяко време може да се каже нещо ново, и което би могло да помогне на някой друг.
Пи4 4овека си е направил темата 6тото има проблем ако си такъв самотник отвори си тема "Тъпо ми е говорете ми за УарКрафт...." тва тука верно стана ебати спама...

got2Bthe1
02-21-2009, 19:54
:lol:
Стига си се правил на големия лош батко, че ще те напляскам. 8) Изобщо не ме интересува к'ъв си, само не се опитвай да казваш на другите кво да правят.
Темата на разговора е тръгнала, какъв ти е проблема?
По всяко време може да се каже нещо ново, и което би могло да помогне на някой друг.
Мда... ще помогне на хората в раздел любов, да разберат как да играят Wow или Mu Online... доста ще помогне на хората... извинявам се :razz: :razz: :razz:
Къф ми е проблема ли? Че няма повече водка
Иам същия проблем брат...

Kostadin_682
02-21-2009, 19:55
:lol:
Стига си се правил на големия лош батко, че ще те напляскам. 8) Изобщо не ме интересува к'ъв си, само не се опитвай да казваш на другите кво да правят.
Темата на разговора е тръгнала, какъв ти е проблема?
По всяко време може да се каже нещо ново, и което би могло да помогне на някой друг.
Мда... ще помогне на хората в раздел любов, да разберат как да играят Wow или Mu Online... доста ще помогне на хората... извинявам се :razz: :razz: :razz:
Къф ми е проблема ли? Че няма повече водка
Иам същия проблем брат...
лошото е че чак утре ще взема заплата :(

got2Bthe1
02-21-2009, 19:57
аи стига сме писали 4е по4нахме и ние да спамиме :D

LizZz
02-21-2009, 19:58
Я не спамете бе! 8-)

Kostadin_682
02-21-2009, 20:00
Спирам, спирам

TheRestorer
02-21-2009, 20:03
Приятелите са междинни, но епиците са вечни (soulbond)

LizZz
02-21-2009, 20:21
Приятелите са междинни, но епиците са вечни (soulbond)
А, да. Това го бях чел някъде преди.. Едновременно и смешно и жалко...

Rozi4ka8
02-21-2009, 21:05
gledai sega kak se pravi... 1.prestani da misli6 samo za seks 2. otidi pri neq i se zagovori parvo za muzika(primerno) 3.zapo4ni da i govori6 hubavi dumi kato : - dnes izglejda6 mnogo dobre ili dnes si po krasiva ot v4era i po malko krasiva ot utre... napravo 6te q razbie6 kogato po4en6 da i se usmihva6 s prilastitelna usmivka i moje da i predloji6 nqkoi pat da izleznete i tka ;)

valdesbg
02-22-2009, 06:05
ОМеГе 6 страници с глупости....

Ние сме лоши усери, много лоши...

:D

Marky
02-22-2009, 06:09
ОМеГе 6 страници с глупости....

Ние сме лоши усери, много лоши...

:D Тва е шот автора е озаглавил темата все едно той е написал гайда.... и на секи му стаа интересно, влиза, чете поства, модератор влиза, чете, заключва :D

BaiToq
02-22-2009, 07:35
gledai sega kak se pravi... 1.prestani da misli6 samo za seks 2. otidi pri neq i se zagovori parvo za muzika(primerno) 3.zapo4ni da i govori6 hubavi dumi kato : - dnes izglejda6 mnogo dobre ili dnes si po krasiva ot v4era i po malko krasiva ot utre... napravo 6te q razbie6 kogato po4en6 da i se usmihva6 s prilastitelna usmivka i moje da i predloji6 nqkoi pat da izleznete i tka ;)
:grin: :grin: :grin: :lol: :lol: :lol:

valdesbg
02-22-2009, 07:39
Тая тема ме предразполага към спам. Странно защо ли :Р А и щом БайТоя е наоколо...няма начин просто :grin:

ef4etyYy
02-22-2009, 09:55
Тая тема ме предразполага към спам. Странно защо ли :Р А и щом БайТоя е наоколо...няма начин просто :grin: 8-)

Mooo6no
02-22-2009, 13:43
Знам, че има случай на някаква мацка, дето се чукала с друг, за да получи някакви вещи, точки или и аз нз какво от неговия герой.... така че всички големи льольовци, така де - УОУ-овци... пускайте офертите за героите си... 8-)

jghgh
02-22-2009, 15:40
^

А как ви се струва обявлението на една геймърка, която срещу 5000 злато (ингейм валутата), с които да си закупи грифон, предлага незабравима нощ със себе си. Не, не ви лъжа, нито пък се майтапя. Това го пуснаха по всички PC медии, даже по родните. Сделката се осъществи, въпросната дама е „щастлива с новия си летящ превоз, а и е запазила спомена за една прекрасна вечер”. Здраве му кажи! Прочее, мацката беше страхотно парче. Но проститутка излиза по-евтино, ако си напаравим кратка справка с актуалните цени на златото в WoW.




http://www.sivosten.com/content.php?review.716 <- струва си цялото да се прочете - за всички Уоу-аджии, особено оня зарибения дето не схваща защо неговият живот не струва нищо пред нормалния... ама кво да се прави, PC човек, цъка игри, "ебe" моми (сигурно насън) и така...

Спирайте ги тея глупости е! Само се повреждате... Вземете попрочетете някоя книга, щото тия игри ви brainwash-ват ужасно много и една келява приказка не може да се каже с вас...

BaiToq
02-24-2009, 16:20
Тая тема ме предразполага към спам. Странно защо ли :Р А и щом БайТоя е наоколо...няма начин просто :grin: 8-)
Амчи той БайТоя ни
въ ие почнал уа,
вий кък я мислити тай :grin:

fc
02-27-2009, 16:18
Всичко с времето си. Излизай с момичета но само като приятели да привикнеш към обстановката. Според мен това е най-добрата идея. Малко тренировки преди да отидеш на състезанието. Пич спри WOW. Аз стигнах до 65 левел и спрях :) Понеже бях голям нууб и този с който играех спря да играе и не ми плащаше акаунта :) Много съм му благодарен.