PDA

View Full Version : вярвате ли...



PoisoNGirL
02-20-2009, 22:35
Може да е малко глупаво и сантиментално,но се запитах вярвате ли още,че ще намерите голямата и истинска любов.Тази,която да ви изпепелява,да ви се подкосяват краката и да умирате от щастие само като видите другия.Това е най-важното в живота нали?Да намерите тази половинка за себе си...Достатъчно ли ви е само да сте привлечени от някой и да не мислите вече за това?По-важни ли са вече парите и интересите от любовта или това е тема за която никой не говори...Сериозно в мен ли е грешката,че искам човека до мен да всичко,за което съм мечтала..?!

jane_17
02-20-2009, 22:38
Винаги ще вярвам в истинската любов :) Просто с времето представите ми за нея леко се променят....

My6mYLka
02-20-2009, 22:45
аз вярвам ... но пък времето показва всичко :?

elsy
02-20-2009, 23:03
Вярвам... ама ще си остана само с вярата 8-) 8-)

PoisoNGirL
02-20-2009, 23:16
имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?

cherinka
02-21-2009, 01:54
^даааааа :grin:
Само, дето, с който и да го споделя всичко това, което изписа, ме реже с един доста остър тон "никога няма да намериш подобно нещо" 8-)
Пука ли ти/ми. :booooomb:

Вяра, надежда и любов :booooomb: :-)

Valhala
02-21-2009, 02:32
I believe... :mrgreen:

NoHaB
02-21-2009, 05:19
Вярвам...

Sladyranna
02-21-2009, 05:23
Вярвам..Това не пречи по пътя на мечтата да се отбиеш леко от пътя с не-толкова сериозна връзка за забавление, нали така (:

mechtaq_za_teb
02-21-2009, 05:56
имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?Да... И когато ти отнемат този човек чувството на празнота е много болезнено. :(

3oPuTy
02-21-2009, 06:26
Може да е малко глупаво и сантиментално,но се запитах вярвате ли още,че ще намерите голямата и истинска любов.Тази,която да ви изпепелява,да ви се подкосяват краката и да умирате от щастие само като видите другия.Това е най-важното в живота нали?Да намерите тази половинка за себе си...Достатъчно ли ви е само да сте привлечени от някой и да не мислите вече за това?По-важни ли са вече парите и интересите от любовта или това е тема за която никой не говори...Сериозно в мен ли е грешката,че искам човека до мен да всичко,за което съм мечтала..?!
Ако това е истинската любов аз или съм я намерила или това не са признаците,които се проявяват,когато някой е истински влюбен :shock: :-D :oops: :-)
Всеки път,когато чуя гласа му и настръхвам,губя си граматиката,ставам една миличка като малко котенце,усмихвам се постоянно,забравям всичките си проблеми,а когато го видя да се усмихва сърцето ми е готово да изскочи :smt007 Да не говорим,колко щастлива ме прави,когато се притесни и не знае,какво да каже ... Прави се на приятно разсеян,почесва се там,където не го сърби и прави едни такива хубави муцинки :-) :-D или когато започне да ми говори милички неща (не,че не го прави постоянно,но ... :P) ... :-) :smt007 :-) Общо взето всяко нещо в него ме прави щастлива ...




имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?
Ммм може да се каже :oops: :-) :-) :-) :oops:

venom0706
02-21-2009, 07:34
Хах,и аз вярвам всеки път като срещна ново момиче,ама после..... :cry:

SkyEatsAirplane
02-21-2009, 08:18
Хах,и аз вярвам всеки път като срещна ново момиче,ама после..... :cry:същото ... вече не вярвам

KisSsSsSs
02-21-2009, 08:22
Вярвам в истинската любов и то силно.
Разбира се, че това е най-важното в живота
и нищо друго не може да го замени - нито
пари, нито нищо..
И съм си мислила, че искам да бъда с някой завинаги
и това не ме е плашило, напротив - давало ми
е сила и смелост, каквато никога не съм чувствала.

PoisoNGirL, не е грешка, че искаш всичко в никакъв случай.

PLuScHeTo
02-21-2009, 09:06
Винаги ще вярвам... Може би и сега вярвам, че съм я срещнала... :smt049 :smt049 :smt049 =P~

Snejkou
02-21-2009, 09:12
На 19 съм, не съм открил любовта, не вярвам и да я открия, това са глупости, вече в тоз фалшив свят нищо истинско няма. Нито открих истински приятели, камо ли за любов..търся достатъчно, но знам, че изобщо не си заслужава...

Bellatrix
02-21-2009, 09:14
Ем вярвам, разбира се! Аз я срещнах. С него сме сродни души (абсолютно 100%) и на мен представите ми за Голяма Любов и Сродна Душа съвпадат.

kypo
02-21-2009, 09:29
имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?Да... И когато ти отнемат този човек чувството на празнота е много болезнено. :(
колко познато... но надеждата умира последна

hoobastank
02-21-2009, 10:25
Сега като видях темата се замислих..Си4ките критерии съвпадат НО моятa любов е несподелена.Дали се 4увствам така заради предизвикателството да бъда с нея илииии е истинска любов хммм ще помисля по въпроса :)

Bellatrix
02-21-2009, 10:34
Сега като видях темата се замислих..Си4ките критерии съвпадат НО моятa любов е несподелена.Дали се 4увствам така заради предизвикателството да бъда с нея илииии е истинска любов хммм ще помисля по въпроса :)
Би станало истинска любов, ако се съберете. Сега са чувства, ама Голямото чувство идва, когато сте наистина заедно. И за предпочитане повече от 4-5 месеца.

evelinka1122
02-21-2009, 10:35
Може да е малко глупаво и сантиментално,но се запитах вярвате ли още,че ще намерите голямата и истинска любов. ДА, ВЯРВАМ... ДАЖЕ Я НАМЕРИХ :)
Тази,която да ви изпепелява,да ви се подкосяват краката и да умирате от щастие само като видите другия. ДА ЕЕ... СЪЩАТА!
Това е най-важното в живота нали? РАЗБИРА СЕ :)
Да намерите тази половинка за себе си... АХA
;-)
Достатъчно ли ви е само да сте привлечени от някой и да не мислите вече за това? AA? TОЯ ВЪПРОС НЕ ГО РАЗБРАХ.... :s
По-важни ли са вече парите и интересите от любовта или това е тема за която никой не говори... АА? КВИ ПАРИ КВИ 5 ЛЕВА
8-)
Сериозно в мен ли е грешката,че искам човека до мен да всичко,за което съм мечтала..?! НЕ... :)

bogzfaggot
02-21-2009, 13:03
Ем вярвам, разбира се! Аз я срещнах. С него сме сродни души (абсолютно 100%) и на мен представите ми за Голяма Любов и Сродна Душа съвпадат.Да ве...и аз така си мислех ама...възрастта си каза думата

sku
02-21-2009, 13:10
Ами да вярвам,че един ден ще намеря Голямата Любов или по-скоро тя ще намери мен :P И за това много не си давам зор сега,преди се измъчвах,че ми куца с мъжете и все попадам на неподходящи,обаче се замислих,че съм твърде млада за да ми пука чак толкова много-когато му дойде времето нещата ще се наредят от само себе си,или поне ще знам какво да направя :)

silky92
02-21-2009, 13:54
Дам вярвам ,досега малко съм си променила представите ,но все пак :P

cherinka
02-21-2009, 14:29
имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?Да... И когато ти отнемат този човек чувството на празнота е много болезнено. :(
колко познато... но надеждата умира последна
а ние като умрем педи нея, ко прайм

Complicated
02-21-2009, 14:57
Вярвам и винаги съм вярвала, въпреки всичко...
И аз съм мислила, че искам да бъда с някой завинаги [ дори сега го мисля :oops: ] и никога не ме е плашило, напротив...

Korni_ReSeRvE
02-21-2009, 15:18
И аз вярвам :grin: И энам че я има :-D

ThePowerOfLove
02-21-2009, 15:57
Вярвам, да!
Надявам се, че един ден и аз ще срещна така желаната любов ;)

x3eme
02-21-2009, 15:59
Вече не вярвам на нищо.

Kostadin_682
02-21-2009, 16:07
Има я... там някъде... спирам да я търся, тя сама ще дойде, ако не дойде здраве да е 8-)

angelcheeee_93
02-21-2009, 16:07
вярвам и мисля дори,че съм намерила тази любов

bullit
02-21-2009, 16:14
ne

emo_girl953
02-21-2009, 16:26
:) Ми Вярвам...

aka6a_vamp
02-21-2009, 16:29
Не,не вярвам...сигурна съм!Всеки има своята половинка,просто трябва да я намери...а,ако се не вярваш,това няма да се случи! :)

sweet_nothings
02-21-2009, 17:18
Вярата крепи човека ;)

BlackWings
02-21-2009, 17:21
Е да пък , старомодна съм в тва отношение , вярвам в голямата любов , иска ми се да я има наистина , искам да има за всеки хепи-енд като в приказките - може да е сладникаво , не ми пука , пак ми харесва и пак вярвам :wink:

SuNsEt
02-21-2009, 17:21
Вярвам в това,че нищо не е сигурно в живота.Ценните неща се губят най-лесно...Може би някой ден ще я намеря,а може би няма...важното е да съм щастлива от това,което ми поднася живота.

Jumbie483
02-21-2009, 17:46
В последно време и аз се чудя да вярвам ли или не :?
Бях толкова дълго с човек, който се кълнеше, че никога не се е влюбвал така и за първи път обича... а то какво :? и разбирам всичко след почти 4 годишна връзка :o

Bellatrix
02-21-2009, 17:58
Ем вярвам, разбира се! Аз я срещнах. С него сме сродни души (абсолютно 100%) и на мен представите ми за Голяма Любов и Сродна Душа съвпадат.Да ве...и аз така си мислех ама...възрастта си каза думата
Това, че някоя крава ти е разбила сърцето, не значи, че любов няма. Защо веднага щом някой ви зареже губите вяра във всичко?
И мен са ми разбивали сърцето (по точно един запомнящ се път), ама не се свих в песимистична черупка...
Не ти ли е гадно да живееш в свят, където не вярваш в нищо?

mislitelka
02-21-2009, 18:19
Не вярвам, че ще ми се случи точно на мен, иначе има сигурно.

valdesbg
02-22-2009, 07:44
Може да е малко глупаво и сантиментално,но се запитах вярвате ли още,че ще намерите голямата и истинска любов.Тази,която да ви изпепелява,да ви се подкосяват краката и да умирате от щастие само като видите другия.Това е най-важното в живота нали?Да намерите тази половинка за себе си...Достатъчно ли ви е само да сте привлечени от някой и да не мислите вече за това?По-важни ли са вече парите и интересите от любовта или това е тема за която никой не говори...Сериозно в мен ли е грешката,че искам човека до мен да всичко,за което съм мечтала..?!
Не, грешката не е в теб споко. Още много мислят така. Ще се намерите, няма да се пУашиш :)

MaLkaTa_LaDy
02-22-2009, 08:58
Да, вярвам! И ще продължавам да вярвам. Защото със всяка изминала година откривам все по-голяма част от любовта и я опознавам като чувство.

vlubeno_momi4e***
02-22-2009, 14:04
Вярвам.. ама ще си остана само с вярата.. ;D

mihichkaaa
02-22-2009, 20:01
вярвам.. :)

ponpon4eto
02-22-2009, 20:10
ми аз я бях намерила ма я загубих :cry: затова вече не :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

princesa_viki
02-22-2009, 21:15
Все още не мога да преценя,само на 17 съм.Мисля,че живота е пред нас и има още какво да научим и да видим.Да,влюбена съм истински,но не мога да кажа дали това е най-голямата ми любов все още :)

swap
02-22-2009, 21:32
:cry: az q namerih predi 2-3g i a ispusnah i do sega nesam se vlubval :smt073 :-k :smt022

mozyk
02-23-2009, 00:15
ИМА АМА ТРУДНО СЕ НАМИРА.

x3eme
02-23-2009, 00:33
Трябва да вярваме иначе сме за никаде.

x3eme
02-23-2009, 00:37
Може да е малко глупаво и сантиментално,но се запитах вярвате ли още,че ще намерите голямата и истинска любов.Тази,която да ви изпепелява,да ви се подкосяват краката и да умирате от щастие само като видите другия.Това е най-важното в живота нали?Да намерите тази половинка за себе си...Достатъчно ли ви е само да сте привлечени от някой и да не мислите вече за това?По-важни ли са вече парите и интересите от любовта или това е тема за която никой не говори...Сериозно в мен ли е грешката,че искам човека до мен да всичко,за което съм мечтала..?!
Ако това е истинската любов аз или съм я намерила или това не са признаците,които се проявяват,когато някой е истински влюбен :shock: :-D :oops: :-)
Всеки път,когато чуя гласа му и настръхвам,губя си граматиката,ставам една миличка като малко котенце,усмихвам се постоянно,забравям всичките си проблеми,а когато го видя да се усмихва сърцето ми е готово да изскочи :smt007 Да не говорим,колко щастлива ме прави,когато се притесни и не знае,какво да каже ... Прави се на приятно разсеян,почесва се там,където не го сърби и прави едни такива хубави муцинки :-) :-D или когато започне да ми говори милички неща (не,че не го прави постоянно,но ... :P) ... :-) :smt007 :-) Общо взето всяко нещо в него ме прави щастлива ...




имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?
Ммм може да се каже :oops: :-) :-) :-) :oops:
Развълнува ме :smt007 ОБИЧАМ ТЕ :-) .

3oPuTy
02-23-2009, 00:51
Може да е малко глупаво и сантиментално,но се запитах вярвате ли още,че ще намерите голямата и истинска любов.Тази,която да ви изпепелява,да ви се подкосяват краката и да умирате от щастие само като видите другия.Това е най-важното в живота нали?Да намерите тази половинка за себе си...Достатъчно ли ви е само да сте привлечени от някой и да не мислите вече за това?По-важни ли са вече парите и интересите от любовта или това е тема за която никой не говори...Сериозно в мен ли е грешката,че искам човека до мен да всичко,за което съм мечтала..?!
Ако това е истинската любов аз или съм я намерила или това не са признаците,които се проявяват,когато някой е истински влюбен :shock: :-D :oops: :-)
Всеки път,когато чуя гласа му и настръхвам,губя си граматиката,ставам една миличка като малко котенце,усмихвам се постоянно,забравям всичките си проблеми,а когато го видя да се усмихва сърцето ми е готово да изскочи :smt007 Да не говорим,колко щастлива ме прави,когато се притесни и не знае,какво да каже ... Прави се на приятно разсеян,почесва се там,където не го сърби и прави едни такива хубави муцинки :-) :-D или когато започне да ми говори милички неща (не,че не го прави постоянно,но ... :P) ... :-) :smt007 :-) Общо взето всяко нещо в него ме прави щастлива ...




имали ли сте някога желанието да сте с някой човек до края на живота си и тази представа да ви радва,а не да ви плаши?
Ммм може да се каже :oops: :-) :-) :-) :oops:
Развълнува ме :smt007 ОБИЧАМ ТЕ :-) .
Но не повече от мен :x :-)

bogzfaggot
06-02-2009, 21:53
Ем вярвам, разбира се! Аз я срещнах. С него сме сродни души (абсолютно 100%) и на мен представите ми за Голяма Любов и Сродна Душа съвпадат.Да ве...и аз така си мислех ама...възрастта си каза думата
Това, че някоя крава ти е разбила сърцето, не значи, че любов няма. Защо веднага щом някой ви зареже губите вяра във всичко?
И мен са ми разбивали сърцето (по точно един запомнящ се път), ама не се свих в песимистична черупка...
Не ти ли е гадно да живееш в свят, където не вярваш в нищо?Ти тъпа ли си?Къде казах,че не вярвам О-о бах тъпите...

taffy
06-02-2009, 22:09
Не съм сигурна вече... Иска ми се да вярвам, въпреки, че съм доста песимистична, че мога да го намеря.. И все пак чакам..

haritov
06-02-2009, 23:18
аз вярвам че вече съм я открил но за съжаление ни пречат хартийките

Hilary_
06-03-2009, 03:32
Абе тая някакви надежди ... за нещп, което може би не съществувала... ама ще си я търся... може все у някой да я намеря... 8)