PDA

View Full Version : Тука е само за умни :)



53downfall
02-20-2009, 23:12
Не за друго ами просто в някои други форуми все идиоти ми отговарят :-D .
Значи знам че темата е за здравни проблеми но има ли тук млади хора (до 17 год.) с проблеми в колената.Пукания на ставите и болежки при тичане и усилен спорт.С какво се мажите или какво правите за да избегнете тия досади???

cSSiE
02-20-2009, 23:20
ами колената могат да те болят и заради това, че си в период на растеж, развитие

53downfall
02-20-2009, 23:29
Да и на мен това ми казаха но болката е много досадна направо ме влудява.
Не може ли с по-модерни мерки да се ускори оздравяването?

cSSiE
02-20-2009, 23:37
Спорта е здраве ... ! аз спирам да не ти задръствам темата с излишни коментари :)

53downfall
02-20-2009, 23:40
спорта е лайно.

Drogom pritov sporta!

Дай ми 1 смислена причина защо???? :shock:

Dundy
02-21-2009, 14:16
спорта е лайно.

Drogom pritov sporta!

Дай ми 1 смислена причина защо???? :shock:
щото не го бива
мен от студа ме болят разни стари травми,но и колената ме боляха.Аз нищо не ги праих и те си спряха сами,така че ако имаш търпение..

Canis_Dirus
02-22-2009, 02:35
Не за друго ами просто в някои други форуми все идиоти ми отговарят :-D .
Значи знам че темата е за здравни проблеми но има ли тук млади хора (до 17 год.) с проблеми в колената.Пукания на ставите и болежки при тичане и усилен спорт.С какво се мажите или какво правите за да избегнете тия досади???Нормално е от тичане да те болят колената. Прсото тичането е адски натоварващо за ставите, особено за по-пълни хора. Трябва да си във форма, за да тичаш, а не да тичаш, за да си във форма.


Избягва се със - по-малко тичане. Заздравяване на цялостаната мускулатура на краката. Клек - по-малко повторения, повече килограми ПЕРФЕКТНА техника - никакво подлагане на дискове и тн. под петите! Тежеста да пада на петите! Напади, клекове на един крак.


В никакъв случай бедрено сгъване и разгъване и машини - машините изолитрат подържащата мускулатура и само ще си влошиш проблемите.


Свържи се с добър треньор.

www.spidersport.com
www.livetolift.com

redbul2
02-22-2009, 21:25
Вземи си капсули с глюкозамин.Вземай по една на ден 3-4 седмици до месец.И намали натоварването.Можеш да получиш артрит от износване на ставите.

deFakto
02-23-2009, 14:52
Наколенките на Доктор Ливаин ;)

Bimmer
03-22-2009, 16:02
Не за друго ами просто в някои други форуми все идиоти ми отговарят :-D .
Значи знам че темата е за здравни проблеми но има ли тук млади хора (до 17 год.) с проблеми в колената.Пукания на ставите и болежки при тичане и усилен спорт.С какво се мажите или какво правите за да избегнете тия досади???
Отиди на някой басейн, и аз имам подобен проблем - започнах волейбол и израснах с 17 см за година и колената сдадоха багажа и ми казаха да почна плуването... По-добре да е професионално, т.е. с треньор.
Лично мнение. Късмет.