PDA

View Full Version : Как да надебелея



AlokiNn
02-20-2009, 22:13
http://www.teenproblem.net/teenid/gallery/AlokiNn/14930.html#teengallery
Ето ме мене.. ръце нямам никакви нито пък бедра. В смисъл мускули има но не и месо. И ако някой може да ми препоръча какво да ям :) иначе
15 години
177см висок
55 кг тежа
Тренирам: плуване и волейбол играя футбол и баскетбол с приятели събота и неделя карам кънки

colymoly
02-21-2009, 09:44
кажи какво ядеш по принцип дали се пазиш от мазно или хапваш всичко ако пък нямаш апетит пии пчелно млечице, няма да спреш да ядеш от него

Nitroglycerin
02-21-2009, 09:51
Спри се малко с тренировките и взимай бирена мая (в аптеката питай какви количества да взимаш дневно) от нея се повишава апетита и ще надебелееш проблема е че се качва по много маса на крака и корем.А ако не искаш да спираш с тренировките пий хранителни добавки за увеличаване на масата ама те са доста скъпички от по 50-60 лв 1 кг. ( във всеки фитнес магазин ги има).Може и да отидеш в някой фитнес център където ще ти направят най-точен хранителен режим (без да взимаш каквито и да е добавки).

AlokiNn
02-21-2009, 15:39
кажи какво ядеш по принцип дали се пазиш от мазно или хапваш всичко ако пък нямаш апетит пии пчелно млечице, няма да спреш да ядеш от него Ми ям всичко ма сланина и такива гадни неща не ям ама всичко др да дюнери пици всичко ям но каквото и да правя немога ..

colymoly
02-21-2009, 15:41
сланина и аз не ям ама с теглото съм добре :D яж храни богати на въглехидрати и спри с тези спортове :-D

AlokiNn
02-21-2009, 15:51
сланина и аз не ям ама с теглото съм добре :D яж храни богати на въглехидрати и спри с тези спортове :-D :shock: ама.. спорта :shock:

AlokiNn
02-21-2009, 15:53
Спри се малко с тренировките и взимай бирена мая (в аптеката питай какви количества да взимаш дневно) от нея се повишава апетита и ще надебелееш проблема е че се качва по много маса на крака и корем.А ако не искаш да спираш с тренировките пий хранителни добавки за увеличаване на масата ама те са доста скъпички от по 50-60 лв 1 кг. ( във всеки фитнес магазин ги има).Може и да отидеш в някой фитнес център където ще ти направят най-точен хранителен режим (без да взимаш каквито и да е добавки).Нямам време за фитнес най-много да отида до примерно била или кауфланд да си зема от там някви протеини те стават ли?

colymoly
02-21-2009, 16:10
е кво спорта няма как или практикувай само един от всички

AlokiNn
02-21-2009, 16:26
е кво спорта няма как или практикувай само един от всичкиЕми плуването ходя преди училище в училище волейбол и след даскало футбол баскетбол а събота или неделя карам кънки няма как аз без спорт ще откача

colymoly
02-21-2009, 17:06
тогава ще си бъдеш елегантен, като гледам си добре какво искаш повече освен, че не си затлъстял и застоял пред компютъра водиш и динамичен живот всички се стремят към това :grin:

nekaf
02-21-2009, 18:09
не ги слушай тия смешници дето викат да спреш спорта, те през живота си дъмбел не са виждали, че повечето и не знаят какво е! от трениране се синтезира тестостерон, който помага много на растежа. препоръчвам ти много протеини за да трупнеш още мускул (месото си е точно мускула), а един познат беше започнал да взима креатин (може би е било някакво менте, не знам) и мнооого бързо напълня, аз не ти препоръчвам такива лайна, но все пак зависи колко го искаш...

МНОГО ВНИМАВАЙ АКО ОТИДЕШ ВЪВ ФИТНЕС МАГАЗИН ДА НЕ ТИ ПРОБУТАТ МЕНТЕТА!!! От опит знам че търсят разни незапознати да им натикват ненужното...

п.с.: не ти трябва мазнина, а още мускул. в момента не че имаш много, даже и срено нямаш, просто нямаш и мазнина, която да ги покрие и се получава релеф.

заключение - ПОВЕЧЕ храна, наблягай на протеина за мускули

AlokiNn
02-21-2009, 18:12
не ги слушай тия смешници дето викат да спреш спорта, те през живота си дъмбел не са виждали, че повечето и не знаят какво е! от трениране се синтезира тестостерон, който помага много на растежа. препоръчвам ти много протеини за да трупнеш още мускул (месото си е точно мускула), а един познат беше започнал да взима креатин (може би е било някакво менте, не знам) и мнооого бързо напълня, аз не ти препоръчвам такива лайна, но все пак зависи колко го искаш...

п.с.: не ти трябва мазнина, а още мускул. в момента не че имаш много, даже и срено нямаш, просто нямаш и мазнина, която да ги покрие и се получава релеф.

заключение - ПОВЕЧЕ храна, наблягай на протеина за мускули Ми да направя ръце защото нямам и малко бедра и аз мисля за протеини :)

fluffka1
02-21-2009, 18:17
и аз съм така, слабичку съм, абе кво се притесняваш?! радвай се че не си дебела! според мен си си мн добре, 55 кг и 177см е добре, аз съм 37кг и около 155см, и и аз така немога да надебелея :D ама тва си ми е ген, предполагам че и при тебе е така, има мн хора с наднормено тегло, радвай се, че не си от тях, и не спирай спорта!!!

AlokiNn
02-21-2009, 18:26
и аз съм така, слабичку съм, абе кво се притесняваш?! радвай се че не си дебела! според мен си си мн добре, 55 кг и 177см е добре, аз съм 37кг и около 155см, и и аз така немога да надебелея :D ама тва си ми е ген, предполагам че и при тебе е така, има мн хора с наднормено тегло, радвай се, че не си от тях, и не спирай спорта!!!Ма чакай бе аз съм момче

fluffka1
02-21-2009, 18:29
и аз съм така, слабичку съм, абе кво се притесняваш?! радвай се че не си дебела! според мен си си мн добре, 55 кг и 177см е добре, аз съм 37кг и около 155см, и и аз така немога да надебелея :D ама тва си ми е ген, предполагам че и при тебе е така, има мн хора с наднормено тегло, радвай се, че не си от тях, и не спирай спорта!!!Ма чакай бе аз съм момче

ааааа :razz: :razz: :razz: :razz: еееми тогава нз, оправяй се , ходи на фитнес повечко... и пак съм на мнение да не спираш спорта :D :D :D

AlokiNn
02-21-2009, 18:31
и аз съм така, слабичку съм, абе кво се притесняваш?! радвай се че не си дебела! според мен си си мн добре, 55 кг и 177см е добре, аз съм 37кг и около 155см, и и аз така немога да надебелея :D ама тва си ми е ген, предполагам че и при тебе е така, има мн хора с наднормено тегло, радвай се, че не си от тях, и не спирай спорта!!!Ма чакай бе аз съм момче

ааааа :razz: :razz: :razz: :razz: еееми тогава нз, оправяй се , ходи на фитнес повечко... и пак съм на мнение да не спираш спорта :D :D :D Ем нямам време на фитнес ти видя ли ме на снимките кви ръце имам ](*,)

fluffka1
02-21-2009, 18:34
и аз съм така, слабичку съм, абе кво се притесняваш?! радвай се че не си дебела! според мен си си мн добре, 55 кг и 177см е добре, аз съм 37кг и около 155см, и и аз така немога да надебелея :D ама тва си ми е ген, предполагам че и при тебе е така, има мн хора с наднормено тегло, радвай се, че не си от тях, и не спирай спорта!!!Ма чакай бе аз съм момче

ааааа :razz: :razz: :razz: :razz: еееми тогава нз, оправяй се , ходи на фитнес повечко... и пак съм на мнение да не спираш спорта :D :D :D Ем нямам време на фитнес ти видя ли ме на снимките кви ръце имам ](*,)
бях пропуснала да видя снимките :-D ами не мисля че си толква зле, обаче си мисля че те познавам отнякъде..... от къде си? 8)

AlokiNn
02-21-2009, 18:41
и аз съм така, слабичку съм, абе кво се притесняваш?! радвай се че не си дебела! според мен си си мн добре, 55 кг и 177см е добре, аз съм 37кг и около 155см, и и аз така немога да надебелея :D ама тва си ми е ген, предполагам че и при тебе е така, има мн хора с наднормено тегло, радвай се, че не си от тях, и не спирай спорта!!!Ма чакай бе аз съм момче

ааааа :razz: :razz: :razz: :razz: еееми тогава нз, оправяй се , ходи на фитнес повечко... и пак съм на мнение да не спираш спорта :D :D :D Ем нямам време на фитнес ти видя ли ме на снимките кви ръце имам ](*,)
бях пропуснала да видя снимките :-D ами не мисля че си толква зле, обаче си мисля че те познавам отнякъде..... от къде си? 8)София :D Овча купел да казвам ли къде уча

fluffka1
02-21-2009, 18:44
и аз съм така, слабичку съм, абе кво се притесняваш?! радвай се че не си дебела! според мен си си мн добре, 55 кг и 177см е добре, аз съм 37кг и около 155см, и и аз така немога да надебелея :D ама тва си ми е ген, предполагам че и при тебе е така, има мн хора с наднормено тегло, радвай се, че не си от тях, и не спирай спорта!!!Ма чакай бе аз съм момче

ааааа :razz: :razz: :razz: :razz: еееми тогава нз, оправяй се , ходи на фитнес повечко... и пак съм на мнение да не спираш спорта :D :D :D Ем нямам време на фитнес ти видя ли ме на снимките кви ръце имам ](*,)
бях пропуснала да видя снимките :-D ами не мисля че си толква зле, обаче си мисля че те познавам отнякъде..... от къде си? 8)София :D Овча купел да казвам ли къде уча
:lol: не няма нужда, явно те бъркам :D ай приятно надебеляване! :P

AlokiNn
02-21-2009, 18:47
и аз съм така, слабичку съм, абе кво се притесняваш?! радвай се че не си дебела! според мен си си мн добре, 55 кг и 177см е добре, аз съм 37кг и около 155см, и и аз така немога да надебелея :D ама тва си ми е ген, предполагам че и при тебе е така, има мн хора с наднормено тегло, радвай се, че не си от тях, и не спирай спорта!!!Ма чакай бе аз съм момче

ааааа :razz: :razz: :razz: :razz: еееми тогава нз, оправяй се , ходи на фитнес повечко... и пак съм на мнение да не спираш спорта :D :D :D Ем нямам време на фитнес ти видя ли ме на снимките кви ръце имам ](*,)
бях пропуснала да видя снимките :-D ами не мисля че си толква зле, обаче си мисля че те познавам отнякъде..... от къде си? 8)София :D Овча купел да казвам ли къде уча
:lol: не няма нужда, явно те бъркам :D ай приятно надебеляване! :P :razz: Ма аз не искам да стана свиня искам маса да направя

Firstwave
02-22-2009, 09:47
Спортувай , хапвай колкото ти се яде и имай търпение. И аз бях като теб. Ама с годините бавно започна да се трупа маса. Търпение и постоянство му е майката.

maximen
02-22-2009, 09:47
проблемът ми е подобен - на 29 години съм висок 175 (нисък ръст), бицепс 27, бедро 49, глезен 22, , тегло 69 кг изследвания си правих лекарите казват няма нищо
зная че е смешно но не ми се смейте срам ме е лятото да ходя с къси панталони , тениска и леки дрехи на вън :shock:
Очаквам съвет благодаря предварително!

redbul2
02-22-2009, 11:38
Имаш слаби ръце.На тая възраст бицепс 27?Поне 35 трябва да бъде.Краката не са чак толкова слаби.За тоя проблем можеш да си помогнеш единствено ти самия.Първо-често и здраво ядене.Второ-обездвижването стопява мускулите и човек става слаб и хилав.Опитай нещо-фитнес,тенис,плуване,каран колело и т.н.

Maver1k
02-22-2009, 15:23
spri da sportuwash i shte widish kwo prase shte stanesh :) uspehi :) aa ama ne da prekalqwash ponamali malko sporta shtot wsichki maznini deto gi poemash posle kato nqmash prawilno hranene i nqma da kachwash ti wsichko go izrazhodwash tai che ti preporachwam da se pozanimawash samo s pluwane i fitnes moi ... pochwai da wzimash aminokiselini i creatin i kato se plushtish s wsqkakwi wredni hrani za 2 meseca ti kazwam che shte stanesh ama hiper zwqr...

AlokiNn
02-22-2009, 22:06
spri da sportuwash i shte widish kwo prase shte stanesh :) uspehi :) aa ama ne da prekalqwash ponamali malko sporta shtot wsichki maznini deto gi poemash posle kato nqmash prawilno hranene i nqma da kachwash ti wsichko go izrazhodwash tai che ti preporachwam da se pozanimawash samo s pluwane i fitnes moi ... pochwai da wzimash aminokiselini i creatin i kato se plushtish s wsqkakwi wredni hrani za 2 meseca ti kazwam che shte stanesh ama hiper zwqr...Абе тоя в фитнеса луд ли е :shock: аз викам 10 лв и ми прави програма тоя вика 50 лв и аз го гледам тъпо ... малко помощ защото май не ме е*ава за цената дайте няква програма да следвам

Nitroglycerin
02-23-2009, 12:04
не ги слушай тия смешници дето викат да спреш спорта, те през живота си дъмбел не са виждали, че повечето и не знаят какво е! от трениране се синтезира тестостерон, който помага много на растежа. препоръчвам ти много протеини за да трупнеш още мускул (месото си е точно мускула), а един познат беше започнал да взима креатин (може би е било някакво менте, не знам) и мнооого бързо напълня, аз не ти препоръчвам такива лайна, но все пак зависи колко го искаш...

МНОГО ВНИМАВАЙ АКО ОТИДЕШ ВЪВ ФИТНЕС МАГАЗИН ДА НЕ ТИ ПРОБУТАТ МЕНТЕТА!!! От опит знам че търсят разни незапознати да им натикват ненужното...

п.с.: не ти трябва мазнина, а още мускул. в момента не че имаш много, даже и срено нямаш, просто нямаш и мазнина, която да ги покрие и се получава релеф.

заключение - ПОВЕЧЕ храна, наблягай на протеина за мускули "смешниците" казват спиране на тренировките за месец два не за повече.То с тренировка нивото на тостестерона скача ама с това израходваш повече хранителни вещества което означава,че допълнително ще отслабнеш.Протеините (изкуствено създадените) натоварват много черния дроб и можеш (особенно в пубертета) да си докараш мононуклеози и още купища проблеми със здравето.Креатините се садържат в тъканта но допълнителното им добавяне може да доведе пак до проблеми.И в фитнес магазините кой те бие да ходиш да си взимаш добавки, отиди просто за да ти изготвят хранителен режим.

Приемай повече яйца,месо (по-добре чисто без сланина),ориз,бобови храни и богати на фибри храни.(бирената мая отключва апетита богата е на витамини и организма се възстановява по-бързо от тренировка и е ефтина)