PDA

View Full Version : Как да забравя момиче ,която ми е съквартирантка ?



ziko
02-20-2009, 22:21
Така ..ще дам малко увод.
Следвам в Пловдив и съм на квартира с хазайка.Първите няколко дена бях сам (нямах съквартиран/ка...и нямах представа че ще имам)...но преди около месец и нещо дойде момичето (Мони и викам ), което сега не мога да забравя.
Самото опознаване беше интересно .....В първите дни бяхме само на"Здравей и здрасти" ...няколко дена по късно ме попита дали може да си провери пощата( имам в мойта стая комп. +нет) и след като го провери започнахме да си говорим и да се опознаваме...След това ...тя идваше всеки ден..стоеше при мен не час не два ..а доста повече (като казвам повече да е било цял ден до 1-2 сутринта)....и така ден след ден..приятелските ми чувства избледняха и се появи любов (малко силна дума ...да кажем,че мислих за нея по цял ден и нощ..поне до като заспя)....прекарвах си супер.. от раговори преминахме на закачки (било то с думи..гъделичкане и други който сега не се сещам)...и най-вече ни болеше корема от смях като почнем да се лигавим :)...правихме повечето неща заедно ...все едно бяхме гаджета ( аз по едно време си мислих че найстина сме..)...до тука нищо лошо...но идва и гадната част..
Както казах ние сме с хазайка (около 50 няма мъж и деца) ....бих могъл да кажа че тя ,хазяйката , повлия страшно много върху Монито...както имам предвид.
Трябваше да замина извън града за няколко дни...говорихме си всяка вечер по скайп(2-3 часа без да се спре)и през деня по телефона...но това което притесняваше Монито беше че хазайката започнала да я разпитва .."какво има м/у нас....какво сме правили до 2-3 сутринта"-това са някои от въпосите"...Монито казвала че няма нищо...до тук да кажем почти нищо лошо...но след това хазайката започнала да говори за мен и Монито на всеки който срещне...(даже се обаждала на мой и нейни близки ...да разправя какви сме ги вършели........а то дефакто нищо не сме правили...но тя продъжавала да говори и говори като украся приказките си с неверни неща.....всичко това става когато не бях там)...Идва и най-лошата част за мен...когато се върнах ...Монито беше изцяло променена...не идва при мен вече толкова често ...а ако дойде ...идва да си проверявя пощата и пак си отива в стаята.....дистанцира се от мен...това ме мъчи страшно много....но най-много ме мъчи е това че тя дори и не знае да мойте чувства(което е МНОГО странно ...понеже друго момиче на нейно място веднага би разбрало.....може би Монито да подориза само че изпитвам нещо към нея)...
За Монито мога да кажа че е имала връка с друг...но той скъсал с нея и тя все още има чуества към него (те да са скъсали преди 5-6 месеца)...сега не знам какво да правя ...мислил съм да и кажа какво чувтва(но не знам как ще реагира)...също така мисля да престана да мисля изцяло за нея (макар че ми е мн трудно като знам че е в другата стая)...и конкуренцията е голяма...затова ако може малко съвети ..какво да направя. :)

П.П. Благодаря на тези който стигнаха до края на историятаи за търпението което проявихте :)...но така най-добре ще получите представа.

Pliok0019
02-20-2009, 22:48
Кажи й истината.

Lolitta
02-21-2009, 00:27
Поговори с нея. Но излезте някъде на кафе, за да не слухти хазяйката. Мисля, че и Монито се е привързала към теб и има симпатии, но кой знае колко са те хранили. Излезте, разходете се, сподели и как седят нещата при теб.

PoisoNGirL
02-21-2009, 00:36
И аз съм на това мнение.Другия път,когато дойде при теб я попитай иска ли да излезете някъде да поговорите за случилото се:защо страни от теб,какво са и казали и т.н. Съмнява ме да не изпитва нещо към теб след като сте поддържали връзка дори когато не си бил в града.Вариантите са два:не иска да създава повече интриги и да се говори така за вас,а и от друга страна може още да я е страх да започне нова връзка.Обясни й,че не ти е безразлична,че ти е приятно да прекарваш времето с нея.Не оставяй нещата така,не се отказвай само заради хорската завист.Опитай!

Len4etyYyy
02-21-2009, 07:59
Поговори с нея. Но излезте някъде на кафе, за да не слухти хазяйката. Мисля, че и Монито се е привързала към теб и има симпатии, но кой знае колко са те хранили. Излезте, разходете се, сподели и как седят нещата при теб.
+1

Bellatrix
02-21-2009, 08:20
А ти как очакваш да реагира? Представям си каква сол са и трили на главата нейните родители, познати и тн като хазяйката ви е говорила. все пак Мони е младо момиче и родителите и едва ли им харесва идеята дъщеричката им да живее с някого, с когото има и нещо повече. На момичето може да са му забранили да общува повечко с тебе, може да се страхува хазяйката ви да не я изгони...

Може и да те е харесвала, може и не, ама в тази среда едва ли имате шанс за нещо повече от тайна връзка.

myNameIsImmortal
02-21-2009, 08:45
Пробвай се да и обясниш всичко и ако ти отвърне на чувствата, понеже хазяйката ти sthe продължи да ги върши такива, защото тея бабки са гадни същества, отиваш, плаще ти за квартирата и й казваш "Чао, сега ще си намерим къде другаде да си правим нашите неща до 2-3 часа"

MaRiQnKa
02-21-2009, 08:59
Сподели й какво чустваш, и ако тя чуства същото по-добре си намерете друга квартира, защото явно хазяйката ще попречи на вкичко, което може да се зароди между вас.

ziko
02-21-2009, 09:55
Сподели й какво чустваш, и ако тя чуства същото по-добре си намерете друга квартира, защото явно хазяйката ще попречи на вкичко, което може да се зароди между вас.
преди да замина говорихме двамата да си намерим квартира....но като се върнах ...почна да говори в единственочисло :(

ziko
02-21-2009, 10:00
А ти как очакваш да реагира? Представям си каква сол са и трили на главата нейните родители, познати и тн като хазяйката ви е говорила. все пак Мони е младо момиче и родителите и едва ли им харесва идеята дъщеричката им да живее с някого, с когото има и нещо повече. На момичето може да са му забранили да общува повечко с тебе, може да се страхува хазяйката ви да не я изгони...

Може и да те е харесвала, може и не, ама в тази среда едва ли имате шанс за нещо повече от тайна връзка.

Bellatrix на тебе ако родителите ти кажат да не се срещаш с твоя приятел ще го направиш ли ?...
малко сме големи за "тайни връзки "...
и найстина не знам как ще реагира сега...затова се чудих.

ziko
02-21-2009, 10:05
Поговори с нея. Но излезте някъде на кафе, за да не слухти хазяйката. Мисля, че и Монито се е привързала към теб и има симпатии, но кой знае колко са те хранили. Излезте, разходете се, сподели и как седят нещата при теб.

Много добре ме разбра ..и се радвам :)...даже почна че е слухтила...
Там е работата че ако ви покажа клипчета който сме си правели ...ще си помислите че сме гаджета.

mickelangelo
02-21-2009, 10:10
струва ми се че си изпуснал момента. . но просто .. и кажи каквото мислиш за нея .. остави .. хората .. те винаги приказват за нещо ..

ziko
02-21-2009, 10:13
струва ми се че си изпуснал момента. . но просто .. и кажи каквото мислиш за нея .. остави .. хората .. те винаги приказват за нещо ..

и аз така мисля ... но пак ще пробвам. :)

valdesbg
02-22-2009, 06:57
Ами какво да ти кажа - Мони знае перфектно какво чувстваш към нея. Иначе не би се съгласил да седи толкова време с теб. Не знам хазяйката какво точно е говорила, но факта че разправя неверни неща е бил ключовия момент. Не можеш да го промениш, а и предполагам че Мони нарочно се е отдръпнала, защото само това е видяла като изход. Станалото станало - няма как да изтриеш думите и спомените. Ако изчакаш - 100 % ще загубиш всичко каквото е останало в нея. Затова моя съвет е - покани я да излезете някъде - извън квартирата на кафе/кино/разходка/window shoping/галерия/музей/изложба бла бла. Започни от нищото разговора, съвсем без да намекваш каквото и да било. Постепенно вмъквай лека по лека темата за ВАС(всъщност не знам какво искаш от това момиче, но предполагам че искаш да тръгнете, ако не знаеш - изясни си и тогава прави каквото и да е друго). Слушай и анализирай нейното поведение. Ако се отпусне и ти каже какво я притеснява - екстра, ако ли не не я насилвай. Има вариант да ти откаже да излезете - тогава ти е ясно за какво иде реч нали. А принципно сам си се насадил - седите до 2-3 часа и не правите нищо... Заедно сте по цял ден и ти не действаш. Нормално е момичето да се отдръпне, защото те е помислила за страхливец. И това го има като вариант. Във всеки един случай - действай бързо, щото ще изпуснеш влака.

БТВ - Ти нали имаше приятелка? Или охранителя ти я взе?




Едно аверче също пише от моя профил …това трябвало да е било неговата тема:
отностно моя проблем:
Като цяло не съм предприемал нищо повече поради това че не знам как точно ще реагира…може би тука ми е грешката…но както и да е …не мога да върна назад времето.
Отностно „Слушай и анализирай” правя го и така си правя някой изводи…установих че тя не е влюбена в никой (което до някъде е хем добре хем лошо….макар че тръпката от предишния й още я има)…
За излизането няма да е проблем…утре тя е свободно и може да я питам дали и и се излиза…чудя се тогава ли я поразпитам (намекна)?
Също се чудя дали да и кажа ,че чувствата ми вече не са приятелски?...а това дали тя знам за тях…се съмнявам…което,пак казвам, е странно.

Гледай сега - жените са безпогрешен радар за чувства. Ако има нещо което могат перфектно освен пилеенето на пари и време то това е познаването на чувствата. Ако си тъжен, ако си весел, ако си влюбен, ако си нещастен - винаги ще го усетят. Ако тези чувства са насочени към тях - смятай че вече са го разбрали. В кръвта на жените е да усещат когато някой се влюби в тях. Нещо като шесто чувство, женска интуиция...както искаш го наречи. Казвам ти го като експерт в "Слушай и анализирай" тактиката. Така че Мони знае отлично какво чувстваш. И това донякъде е повлияло.

Относно това че не си действал - потвърждаваш думите ми само. Показал си се като страхливец и тя се е разочаровала. Какво значение има как ще реагира тя? Дори тя самата не знае как. Важното е как ще реагираш ти. Жените не обичат смотльовците, по никакъв начин. За тях е важно да усетят мъжа в човека до тях. Само тогава те ще дадат воля на чувствата и желанията си. Иначе - просто се прибират в черупката си и чакат следващия.

Какво можеш да направиш - четейки горните редове + предното ЛС предполагам вече знаеш какво трябва да направиш. Бъди мъж а не п*тка. Изведи я, разходи я намекни и за чуствата ти, не се опитвай да шикалкавиш и да се оправдаваш с пътуването ти и така нататък. Бъди директен, но не нагъл.Ако видиш признаци че и тя те харесва и иска да има нещо повече - не се колебай а скъси дистанцията моментално. Гушни я през кръста, хвани ръката и, погали я по бузата... Ако не реагира остро на тези и подобни докосвания - няма да се дърпа и на целувка. Внимание - гърдите са забранена зона когато сте на публично място.

Успех, и пиши какво се е случило после.

Bellatrix
02-22-2009, 07:32
А ти как очакваш да реагира? Представям си каква сол са и трили на главата нейните родители, познати и тн като хазяйката ви е говорила. все пак Мони е младо момиче и родителите и едва ли им харесва идеята дъщеричката им да живее с някого, с когото има и нещо повече. На момичето може да са му забранили да общува повечко с тебе, може да се страхува хазяйката ви да не я изгони...

Може и да те е харесвала, може и не, ама в тази среда едва ли имате шанс за нещо повече от тайна връзка.

Bellatrix на тебе ако родителите ти кажат да не се срещаш с твоя приятел ще го направиш ли ?...
малко сме големи за "тайни връзки "...
и найстина не знам как ще реагира сега...затова се чудих.
Ако наистина го харесвам, няма да се съглася с родителите естествено. Това може да ти говори само, че явно не те харесва чак толкова много.