PDA

View Full Version : махане на лунички



girl4eety
02-21-2009, 07:28
имам лунички под устата над устата по носа под очите кажете нещо крем или бабини рецепти с които да ги махна защото не се харесвам и не ми казвайте от рода хора с лунички са много сладки

varnen4e
02-21-2009, 07:29
Пробвай с кисело мляко и краставици... чувала съм, че помагало.
Също и ако си намажеш лицето с намачкана ягода.

Pepincetyy
02-21-2009, 07:30
Виж тук: http://krasota.rozali.com/prirodni-sredstva/p7470.html
може да си харесаш нещо

colymoly
02-21-2009, 07:36
избелващ крем на Мелабел може би :-o или както аз си правя маска с кисело мляко и се мажа с крем от краставица ама е супер натурален просто е много свежарски и кожата не се омазнява от него

Pepincetyy
02-21-2009, 07:40
избелващ крем на Мелабел може би :-o или както аз си правя маска с кисело мляко и се мажа с крем от краставица ама е супер натурален просто е много свежарски и кожата не се омазнява от него
Киселото мляко наистина ли помага, че всички го предлагате, защото една моя приятелка се мажеше с кис. мляко, но нямаше при нея ефект.... или пък има значение и от кожата

colymoly
02-21-2009, 08:09
да помага, объркваш го с малко нарязан магданоз и разбъркваш хубаво с млякото, обаче при мен веднага след като измих сместа лицето ми почервеня и се побърках от чесане :D, мисля, че по държах повече от необходимото обаче, трябва около 15 минути, пък аз 20 го държах 8-)

SoFarSoG00d
02-21-2009, 08:26
Не може напълно да премахнеш луничките,има редица избелващи ркемове,които не са с доказано действие върху всички типове кожа,,знам,че само с лазер може да стане,иначе тия бабини рецепти не правят чудеса.

foreverr
02-21-2009, 08:32
Мила и аз имам лунички и не съм пробвала да иг махам, но една моя фр май почти ги беше махнала, но нз с кво и акто ги махна почти и като дойде лятото и от слънцето си се почвиха на ново, така, че не мисля, че има смисъл да ги махаш!

co0L_gIrL
02-21-2009, 08:56
Ем и аз имам лунички. Малко са но ги има.
Не съм опитвала да ги махам- мисля че придават чар (макар хич да не съм първа хубост)..
Просто не ми правят впечатление. :)

LiveFlower
02-21-2009, 09:00
С магданоз.
Аз също имах и известно време действах с магданоз и найстина имаше ефект.Да,не ги премахна напълно,но пай имаше резултат,а и може би щото не бях много постоянна. ..

colymoly
02-21-2009, 09:33
вижте к'во намерих в нета и то с любимият ми козметичен и напълно натурален продукт :grin:
Рецепта за изчистване на лунички

Всяка сутрин в продължение на 1 месец лицето се намазва сутрин с пресен сок от краставица. (Сокът се получава като краставицата се настъргва на пластмасово ренде и се прецеди с марля).
пробвай с това, краставицата за мен е уникална от около 3 седмици използвам крем от краставица и лицето ми се избели също така няма блясък напълно е матирано :grin: :grin: :grin:

harabelka
02-21-2009, 10:11
на коя фирма е този крем?

colymoly
02-21-2009, 10:15
BIOfresh има го навсякъде във всяка аптека или козметичен магазин напълно натурален все едно набрана краставица от градината адски свеж струва около 2 лева