PDA

View Full Version : Принтера печата бели страници...



Samoten89
02-21-2009, 08:53
Имам един принтер HP Laserjet IIIP който печата белис траници. Не само това ами не спира да ги изкарва, докато не се изключи. Понякога принтира страница, нормално, но много рядко. Много хора са имали такива проблеми точно с ХП принтерите. С различни версии и по-различни начини са ги оправяли, но при мен не става. Ако задам да принтира няколко страници първата може да е ок, но всички други са чисто бели. Всички настройки са добре. Понякога успява да принтира една ок и като искам няколко да принтирам on/off/on постоянно бутона му превключвам. Прави си тестове и грешки не дава. Адски дразнещо е. На няколко пъти съм го преинсталирал и не помага. Дори друга версия сложих сега. Друг драйвер и пак без ефект. Нонстоп изкарва страници. Сякаш си мисли ще съм му задал безброй страници а не е така.

Основно ме интересува алтернативни драйвери има ли за такива принтери? Настроиките не са проблем 100%, защото понякога успява да принтира. Има 6 бутона върху принтера от пред като пробвах reset & test, без ефект :(.

SoFarSoG00d
02-21-2009, 09:20
Имаш проблем с касетите явно...не е от драйвърите.Занеси го да ти го оправят,аз имах подобен проблем,ама смениха касетите и всичко си беше наред след това.

ivanstef
03-10-2009, 21:56
Да и аз имах подобен проблем ама познай какво. Тука важи НЯМА НИЩО ВЕЧНО. Айде през терасата и един нов за 70лв. Поне после да не те е ад като си огънеш ламарината да гаража (само в случай, че е под терасата).