PDA

View Full Version : Заедно просто ей така??? (главно към момичетата)



crushera
02-21-2009, 09:23
Това е поредната странна тема от моя страна :) Значи въпроса ми е малко странен, не искам да засегна никой, просто искам да Ви попитам дали Ви се е случвало или възможно ли е да сте с някой просто, защото мразите самотата и се възползвате от това, че той изпитва силни чувства към Вас? И давали ли сте си сметка, ако сте го правили какво е чувството в човека отсреща? Един вид да симулирате цяла връзка, просто защото се чувствате самотни??? И в края на тази "обречена" връзка мислили сте какво можете да причините на този човек?

mechtaq_za_teb
02-21-2009, 09:25
Просто ей така?! Лично аз не намирам смисъл в това. Ако нямам чувства, няма да бъда с този човек.

LittlePrincess
02-21-2009, 09:27
Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!

Jumbie483
02-21-2009, 09:31
да, но беше преди много години
но въпросния човек си ми го върна, като ме заразя за другата си любов малко след това :D

Bellatrix
02-21-2009, 09:33
Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
+1. Това е егоизъм висша степен. Да оставиш някого с осакатено сърце, за да не ти е тъпо събота и неделя, а да има с кой да излизаш. :x

Blab
02-21-2009, 09:37
Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
+1. Това е егоизъм висша степен. Да оставиш някого с осакатено сърце, за да не ти е тъпо събота и неделя, а да има с кой да излизаш. :x
!

bloodyF
02-21-2009, 09:49
Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
+1. Това е егоизъм висша степен. Да оставиш някого с осакатено сърце, за да не ти е тъпо събота и неделя, а да има с кой да излизаш. :x
!

YoAnNkA
02-21-2009, 09:51
не съм имала такъв случай и никога не бих била с човек,към който да нямам чувства и да съм просто "ей така" с него,това си е чист егоизъм и подигравка към човек :(

ThePowerOfLove
02-21-2009, 10:01
Каква е тая глупост ? Не съм го правила :?

mickelangelo
02-21-2009, 10:11
за момента да .. просто за изживяването секс-а ... и тнт .. но и 2 мата сме знаели че е за момента .. а да съм с някоя .. просто еи така за спорта ... не !

NaNa_SladuRana
02-21-2009, 10:20
губиш си времето по този начин,а животът е кратък :)

angelcheeee_93
02-21-2009, 10:21
НЕ!

mmKamm
02-21-2009, 10:25
Това е поредната странна тема от моя страна :) Значи въпроса ми е малко странен, не искам да засегна никой, просто искам да Ви попитам дали Ви се е случвало или възможно ли е да сте с някой просто, защото мразите самотата и се възползвате от това, че той изпитва силни чувства към Вас? И давали ли сте си сметка, ако сте го правили какво е чувството в човека отсреща? Един вид да симулирате цяла връзка, просто защото се чувствате самотни??? И в края на тази "обречена" връзка мислили сте какво можете да причините на този човек?
И аз не мога да открия какъв е смисълът в "просто така" , но го правя може би несъзнателно...нали знаеш, когато си сам/а искаш някого и може би за това се възползваш от неговите чувства, без дори да се замислиш как ще реагира той на твоята безчувственост..и когато ти писне...го разкарваш без да се интересуваш от това как той ще го преживее, без да даваш смислени обяснения, защото това не може да се разбере от човек, който не го е правил.

aka6a_vamp
02-21-2009, 10:29
Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!

AFT
02-21-2009, 10:30
Това, че няма смисъл, не означава, че никой не го прави. ;д Най-малкото в тоя форум половината 'плейбойчета' са на тоя принцип. Всъщност съм забелязала, че момичетата по-рядко си позволяват подобни връзки, най-често момченцата имат "ей така" преживявания. Не го казвам, защото съм момиче.

mmKamm
02-21-2009, 10:33
Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!
не е точно така човек..

3oPuTy
02-21-2009, 10:35
Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
+1. Това е егоизъм висша степен. Да оставиш някого с осакатено сърце, за да не ти е тъпо събота и неделя, а да има с кой да излизаш. :x
!
+++1!!! :?

evelinka1122
02-21-2009, 10:38
хм... интересен въпрос... :) ами лично аз не съм го правила, но познавам хора които са го правили.... поуката от приказката е, че насила хубост не става и, че няма как да отвърнеш със същите чувства на този човек..... това е супер голямо залъгване... така най-вече момчето което изпитва обич страда.... мислиш ли, че това не се усеща? единия те целува и прегръща с такава топлота, нежност и обич, а др просто еу така.... само и само да не е сама.... то няма как да стане.... това не е пълноценна връзка.... надявам се да отг на въпроса ти :)

aka6a_vamp
02-21-2009, 10:46
Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!
не е точно така човек..
Еми така е за мен в повечето случаи...колкото и да е самотен човек,тва не е начинът,а и нараняваш човек,който държи на теб.

sweet_nothings
02-21-2009, 10:48
Да, аз съм в такава ситуация в момента.. без майтап. Бях просто мн объркана, пък той мн държеше да тръгнем и... така. Разбрахме се след това, квото и да става да не се сърдим един на друг и да си останем приятели, както бяхме и преди да тръгнем. :)

evelinka1122
02-21-2009, 10:50
Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!
не е точно така човек..
Еми така е за мен в повечето случаи...колкото и да е самотен човек,тва не е начинът,а и нараняваш човек,който държи на теб.
че мн ясно, че е курвенско! играеш си с чувствата на хората.... и що ? просто за спорта.. :?

mmKamm
02-21-2009, 11:31
Ами точно в такава ситуация не съм била,но съм правила нещо подобно...та имам предвид,че да тръгнеш с някого без да имаш каквито и да било чувства си е...как беше думата-курвенско!
не е точно така човек..
Еми така е за мен в повечето случаи...колкото и да е самотен човек,тва не е начинът,а и нараняваш човек,който държи на теб.съгласна съм, че не е тва начина, но има хора, които не се усещат и тва не сначи, че са курви, в смисъл такъв, че просто несъзнателно нараняват човека, който държи на тях, подтикнати от самотата си несъзнателно дават надежди на този който ги обича и т.н трудно е да го обясня :) но няма зн въпрос на мнение

AFT
02-21-2009, 14:20
За вас всичко живо е курва. o_O Това, че използваш някой, не значи, че си курва.

едит: Ква е тая цензура уе! :X

Wrathchild
02-21-2009, 14:31
Навремето бях така. Все си търсех авантюри, харесаше ми някой, а после... не ми беше интересен. 1 седмица и следващия. Сега го намирам за глупаво, но тогава бях малка.
Курва не мисля, че съм била. Нито съм спала с някой от тях, нито манталитета ми е бил курвенски.

Korni_ReSeRvE
02-21-2009, 14:31
Това да си с някого просто ей така е глупаво.Играеш си с чуствата на човека до теб и му създаваш илюзии за нещо нереално.Караш го да мечтае за невъзможното. Това е чиста проява на егоизъм. :(

Baby_b
02-21-2009, 14:57
Ами аз съм имала 1 такава връзка. Всъщност момчето наистина беше влюбено в мен, а аз от скука излизах с него. Е, не продължи дълго време щото ми стана гузно ама все пак...

Kostadin_682
02-21-2009, 15:08
Няма никакъв смисъл от ' просто ей така '. Не може да се подиграваш с чувствата на този човек, за да не си сама!
+++

emo_girl953
02-21-2009, 15:28
Просто ей така?! Лично аз не намирам смисъл в това. Ако нямам чувства, няма да бъда с този човек.

+1 Няма смисъл

Sweet_Play_F
02-21-2009, 15:30
И ако разбера че някой си е ходил с мен просто ей така нз какво ще му се случи

SuNsEt
02-21-2009, 15:36
Имаш предвид самотна в Онзи смисъл на ласки,целувки и всичко останало...Не бих си причинила да съм с някой заради самотата си,защото той може да не знае,че аз не го обичам,но аз ще го знам.Ще знам,че го лъжа,че се насилвам да го заобичам,а това ще ме изяжда отвътре.

BrokenInnocence
02-21-2009, 15:37
Имала съм няколко възможности за подобни връзки и не съм се възползвала от нито една... и не, не беше от гузна съвест, а от чист егоизъм- когато съм с някой, към който не изпитвам нищо просто ми е някак... смотано, тъпо, безинтересно... Не обичам да си губя времето.

sextazy_baby
02-21-2009, 16:25
Много е тъпо,не виждам никакъв смисъл в такива връзки

valdesbg
02-22-2009, 06:49
Това е поредната странна тема от моя страна :) Значи въпроса ми е малко странен, не искам да засегна никой, просто искам да Ви попитам дали Ви се е случвало или възможно ли е да сте с някой просто, защото мразите самотата и се възползвате от това, че той изпитва силни чувства към Вас? И давали ли сте си сметка, ако сте го правили какво е чувството в човека отсреща? Един вид да симулирате цяла връзка, просто защото се чувствате самотни??? И в края на тази "обречена" връзка мислили сте какво можете да причините на този човек?

Просто така е запазена марка на момчетата. А иначе не бих разбил излюзиите на някого. Ако ще започвам нещо подобно - ясно ще заявя че не искам нищо сериозно и че ще е просто ей така. Имам омичета, които точно това искат.

Та така :)

MaLkaTa_LaDy
02-22-2009, 07:52
Аз не бих. Така освен, че наранявам "момчето до мен", наранявам още повече себе си. Защото ако любовта не е истинска е трудно да се симулира.

Blab
02-22-2009, 07:58
^а ако е истинска, лесно ли се симулира 8-)

gabiiTu
02-27-2009, 18:45
Правила съм нещо подобно тръгнах с ено момче което ме харесваше само за да мога да накарам едно друго да ревнува и да разбере някои неща...и успЯх :grin:




П.П. Не ме винете , защото тва момче дето тръгнах с него и уж ме харесваше ми изневери с ено друго момиче и стааНаа каШа :-D ... така че не съм направила нищо лошо :)

Yancheto
02-27-2009, 19:59
О,не бих го направила!Не искам да наранявам никого...Гадно е.В момента имам шанс за такава връзка...Но ясно казах на момчето,че нищо няма да излезе.

vlubeno_momi4e***
02-28-2009, 22:03
Никой не бива да се подиграва по тоя начин с чувствата на хората!!

ivcheto0o
03-01-2009, 06:30
emi da hodih s edno mom4e be6e mi simpati4en , no ne e bilo prosto za da ne sam sama. i za dvamata ne be6e ni6to seriozno i to priklu4i sled 2 sedmici . nqma6e naraneni taka4e ne mislq 4e imam za kakvo da sajalqvam

gabi_94
03-01-2009, 06:53
аз лично не бих тръгнала с някой само защото той ме харесва, пък и мразя самотата. Имало е такива моменти, можех да постъпя точно така, но не мисля че трябва да заблуждавам някой. Имам обаче доста приятелки, които постъпват по този начин и много се дразня, ама това си е тяхна работа...