PDA

View Full Version : Как се качват снимки на диск?



Sweet__Dream
02-21-2009, 10:25
Искам да попитам как се качват снимки на диск с Nero.Аз пробвах,където е записване на диск,но ми изписва,че има някаква грешка или проблем.Благодаря предварително за помоща. :) :) :)

Samoten89
02-21-2009, 10:35
Искам да попитам как се качват снимки на диск с Nero.Аз пробвах,където е записване на диск,но ми изписва,че има някаква грешка или проблем.Благодаря предварително за помоща. :) :) :) Проблеми/грешки има много. Защо не напишеш какво точно е или принт скрийн пейнт и качваш някъде снимката?

Sweet__Dream
02-21-2009, 15:39
Когато вляза в програмата и отивам Audio за запис.На този формат на който се записват песните.Но не успявам да ги кача.Може би нещо не правя както правя.

adrenal1n
02-21-2009, 15:40
За празен диск ли говорим?

Sweet__Dream
02-21-2009, 16:02
Да,но просто не искат да се качат. :-o :)

adrenal1n
02-21-2009, 16:21
Влиза в My Computer, десен бутон на CD-ROM-а, даваш Format и след това на снимките даваш само Copy и Paste :) А с Nero-то би трябвало през DATA да стане ;) Make Data CD

Schnitzer
02-27-2009, 00:27
Когато вляза в програмата и отивам Audio за запис.На този формат на който се записват песните.Но не успявам да ги кача.Може би нещо не правя както правя.Пускаш НЕРО,отгоре си избираш дали ще ги записваш на ДВД диск или ЦД,след това отиваш на ДАТА(иконката е едно листче),Make Data Disc и ПЪРЖИШ! 8-) А да не забравиш да си адднеш снимките или квото имаш да качваш преди да почнеш пърженето. :D :D