PDA

View Full Version : Антибиотик+бира??



mgxpower
02-21-2009, 10:29
Може ли?!
Бира ще пия няма да се напивам , но просто съм на рожден ден и няма как цяла вечер да дремя на една кола пък и няма да съм с колата :oops: какво може да ми стане?!

п.с антибиотика е аугментин + още хапове и мизерии!

Sigrina
02-21-2009, 10:30
1-2 бири - ок :)
повече недей :-)

mgxpower
02-21-2009, 10:33
1-2 бири - ок :)
повече недей :-)Ще те назнача за личен лекар!

п.с очаквам и други мнения хора от личен опит , които са поркали докато са били болни :lol:

afterforever
02-21-2009, 10:37
живи хора, които са "поркали" и са били на антибиотик, няма да намериш, така че не чакай от мъртъв писмо

mgxpower
02-21-2009, 10:38
Аз не ви говоря да се нашибам с твърд алкохол и да не мога да вървя в пътя малко биричка за наздраве и колкото да ми стане весело...

Sigrina
02-21-2009, 10:52
живи хора, които са "поркали" и са били на антибиотик, няма да намериш, така че не чакай от мъртъв писмо
Значи аз пиша от отвъдното :D

afterforever
02-21-2009, 11:35
как викаш е нетът там? върви ли, а скайпа, важно е :lol:

gia_sena_mono
02-21-2009, 11:59
По-добре недей.Какво ще ти стане,ако не пиеш алкохол една вечер?

bloodyF
02-21-2009, 12:27
2-3 бири мах ;) нищо няма да ти стане (личен опит) :)

Fortuna
02-22-2009, 09:03
Amiii az taka pih biura i predi tva pih hap4eta i ot 1 2 biri bqh mata hari ina4e o6te s1m jiva

Firstwave
02-22-2009, 09:42
Опасно е ако изпиеш 500 водка. Нищо няма да ти стане от няколко бири. Проблема е че се намалява действието на антибиотика. Брей не знаех че се намирам в отвъдното.

mmKamm
02-22-2009, 10:46
п.с очаквам и други мнения хора от личен опит , които са поркали докато са били болни :lol:
нищо няма да ти стане :lol: повярвай..тва лято бях мн болна и бях на някви антибиотици + още мизерии обаче все пак е лято и купона си те1е..пък и нямах родителски тела наблизо...ии си порках през цялото време :) нищо не ми се случи...по жива съм от всякога 8-) а не съм пила само 2-3 бири :-D бира, водка, шотове и т.н. смсл не съм се ограничавала...

Abigoria
02-22-2009, 11:10
Предполагам имаш лекар, който ти е изписал антибиотика... Врътни един телефон и питай , деа! Мислиш ли, че някой тука ще ти каже нещо правилно? Всеки организъм е различен, както и влиянието на антибиотика върху него. Да речем, на тебе твоят антибиотик ти върши работа, ама нали се сещаш, че на мене примерно няма да ми повлияе? Стъпи на земята и се осъзнай, което ще рече, не задавай въпроси на хора, пишещи трите си имена на латиница и с 10 тона правописни грешки, а звънни на лекаря си! Нищо няма да ти стане!

mgxpower
02-22-2009, 12:05
Предполагам имаш лекар, който ти е изписал антибиотика... Врътни един телефон и питай , деа! Мислиш ли, че някой тука ще ти каже нещо правилно? Всеки организъм е различен, както и влиянието на антибиотика върху него. Да речем, на тебе твоят антибиотик ти върши работа, ама нали се сещаш, че на мене примерно няма да ми повлияе? Стъпи на земята и се осъзнай, което ще рече, не задавай въпроси на хора, пишещи трите си имена на латиница и с 10 тона правописни грешки, а звънни на лекаря си! Нищо няма да ти стане! Само не ми дръж такъв тон.

Abigoria
02-22-2009, 17:51
Предполагам имаш лекар, който ти е изписал антибиотика... Врътни един телефон и питай , деа! Мислиш ли, че някой тука ще ти каже нещо правилно? Всеки организъм е различен, както и влиянието на антибиотика върху него. Да речем, на тебе твоят антибиотик ти върши работа, ама нали се сещаш, че на мене примерно няма да ми повлияе? Стъпи на земята и се осъзнай, което ще рече, не задавай въпроси на хора, пишещи трите си имена на латиница и с 10 тона правописни грешки, а звънни на лекаря си! Нищо няма да ти стане! Само не ми дръж такъв тон.
Съжалявам, целта не беше да те издразня, приеми, че се изнервих на многото неточни според мен мнения... Представи си, че се натровиш? Кво правиш? Промивка на червата, клизми и т. н. Както и да е, прави, квото сметнеш за добре, злобата в предния ми отг. не беше адресирана към теб...

mgxpower
02-23-2009, 01:11
Както и да е казах , че съм на рожден ден все пак трябваше да си налея алкохол заради наздравицата...налях си бира изпих 5-6 глътки заложих повече на храната хапнах като прасе и осъзнах , че без алкохол е най-добре!

cherrypezz
02-23-2009, 15:37
Най-много да ти стане лошо (от 1 2 ),ама повече недей!

Nitroglycerin
02-23-2009, 15:59
2-3 бири и може да каже чао на черния си дроб.До колкото си спомням аугментина беше общоспектарен антибиотик който ти натоварва зверски черния дроб и 200мл бира са достатъчни да станеш за дисекция на студенти.Най-доброто което може да ти се случи е да колабираш на партито.

eazye
03-17-2009, 11:33
Мене ми се е случвало кат сам на антибиотик да пия по 5-6 бири ама сам жив още :lol: