PDA

View Full Version : питанка относно иследване



sl
02-21-2009, 11:22
здр оня ден ходих до КАБКИС да се иследжа за HIV жената която ми взема крав казаче трябжа да е минало поне месец от акта за да може резултата да е реален беше минало месец и една седмица вчера си вземах резултатите отрицателни но все пак да попитам някои които е по запознат да сам спокоина ли че ми няма нищо мерси предварително

theteacher
02-21-2009, 11:51
Резултатът ти е почти сигурен негативен (около 98%), препоръчва се тест на 3-тия месец, който е 100 % сигурен. Кажи за какво става дума, за да може да се прецени какъв е риска ти?

sl
02-21-2009, 12:00
полов акт без презерватив

theteacher
02-21-2009, 13:38
Направи си тест на 3-тия месец, който най-вероятно също ще е отрицателен.

titinkaa
02-21-2009, 13:55
при полов акт без презерватив,дори мъжа да е свършил извън теб пак има вероятност от забременяване,защото мъжа отделя малка течност като хормони,не си го измислям казвал ми го е мъж който знае за тея неща.

kalpazanka
02-21-2009, 13:58
при полов акт без презерватив,дори мъжа да е свършил извън теб пак има вероятност от забременяване,защото мъжа отделя малка течност като хормони,не си го измислям казвал ми го е мъж който знае за тея неща.
Това пък в каква връзка го написа?!И какви хормони, к'ви 5 лв?!

theteacher
02-21-2009, 14:17
при полов акт без презерватив,дори мъжа да е свършил извън теб пак има вероятност от забременяване,защото мъжа отделя малка течност като хормони,не си го измислям казвал ми го е мъж който знае за тея неща.

Жалко, че никой не пита за забременяване, та да използваме тази информация.

ThePainIsReaL
02-21-2009, 22:04
при полов акт без презерватив,дори мъжа да е свършил извън теб пак има вероятност от забременяване,защото мъжа отделя малка течност като хормони,не си го измислям казвал ми го е мъж който знае за тея неща.

Жалко, че никой не пита за забременяване, та да използваме тази информация.
...която е толкова тъпо поднесена.

По темата, доколкото съм чела при рискови ситуации тест се прави на първия месец, на третия месец, после на шестия месец.

cherrypezz
02-22-2009, 07:33
при полов акт без презерватив,дори мъжа да е свършил извън теб пак има вероятност от забременяване,защото мъжа отделя малка течност като хормони,не си го измислям казвал ми го е мъж който знае за тея неща.

При полов акт без презерватив,дори мъжа да е свършил извън теб пак има вероятност от ЗАРАЗЯВАНЕ (ако той е заразен де) бих казала аз. :-o

theteacher
02-22-2009, 21:20
Тестът на третия месец е окончателен.