PDA

View Full Version : Как да му го кажа!?



shmatka888
02-21-2009, 12:33
Моята история започна преди 2-3 месеца на един купон.Бяхме 30-40 човека и купона си вървеше много добре и на мен ми беше мнго яко... Още по-хубаво ми стана когато едно момче започна да танцува с мен и по едно време ме извика навън.Е аз ест. излязах без много да се чудя :D ии..понатискахме се малко и общо взето това беше за вечерта.Пропуснах да кажа, че той беше доста пиян.Той е колкото мен и учи в моето даскало и всеки ден се виждаме.Проблема е там че от тази вечер мисля само за него и много го харесвам, а той се прави че не ме познава.Когато ме види се обръща на другата страна или си гледа нанякъде.Не сме говорили от тази вечер...аа също и преди това не сме :D Работата е там, че много го харесвам и искам да говоря с него..искам да му го кажа, да знам какво мисли и изобщо какво е мнението му за всичко това.А няма как да го заговоря, няма какво да направя...Чувствам се толкова безсилна ;( Моля ви дайте ми съвет...
Благодаря предварително

EeeBobii
02-21-2009, 12:37
Сложно ли е да го извикаш и да му кажеш че искаш да поговори те за случилото се оная вечер, ако ти каже че не помни нищо припомни му.... :)

TheNewReligion
02-21-2009, 12:52
Съветвам те да не правиш нищо. Щом "не си спомня", явно е било само за момента. Не си прави илюзии. Продължи напред. :)

silky92
02-21-2009, 12:52
Просто е -говори с него!!! :P

ef4etyYy
02-21-2009, 16:45
не помни :shock: :shock: или се прави че не помни :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
мисля че не си заслужава мацка...ако беше поне малко сериозно мислиш ли че щеше да е забраил.. човек кат е пиян доста простотии праи знам го от личен опит 8-) а ти сама каза че бил доста пиян...заеби го тоя :-) :-) keep walking

Korni_ReSeRvE
02-21-2009, 16:56
напълно съм съгласна с ef4etyYy !!! :)

shmatka888
02-21-2009, 17:00
Не не..не съм казала че не помни..много добре си помни той...Апък това "аз бях пиян" винаги ме е дразнело..като си пиян кво...тва не е оправдание. И аз знам че не е било нещо сериозно, а е било само за вечерта, ама аз си го хаерсвам...дори и аз незнам защо..не го искам, ама го харесвам ; /
А относно това просто да го извикам и да говоря с него..знам че не звучи сложно...ама за мен е :d някак тъпо ми се струва при положение че той "не ме забелязва"... Пък и не съм от тея хора...не бих посмяла..

Korni_ReSeRvE
02-21-2009, 17:10
Щом е почнал да се оправдава за станалото значи работата е ясна-остави го !

shmatka888
02-21-2009, 17:39
Щом е почнал да се оправдава за станалото значи работата е ясна-остави го !


Не, той не се е оправдавал, просто за всички това е оправданието, а аз с него изобщо не съм говорила!

ThePowerOfLove
02-21-2009, 17:45
Друг вариант е да накараш някой ваш общ познат (някой от купона) да излезете и да му кажеш да извика и тоя, дето си го харесала ;) Намери просто начин да се срещнете и да говорите :)

Kostadin_682
02-21-2009, 19:59
Моята история започна преди 2-3 месеца на един купон.Бяхме 30-40 човека и купона си вървеше много добре и на мен ми беше мнго яко... Още по-хубаво ми стана когато едно момче започна да танцува с мен и по едно време ме извика навън.Е аз ест. излязах без много да се чудя :D ии..понатискахме се малко и общо взето това беше за вечерта.Пропуснах да кажа, че той беше доста пиян.Той е колкото мен и учи в моето даскало и всеки ден се виждаме.Проблема е там че от тази вечер мисля само за него и много го харесвам, а той се прави че не ме познава.Когато ме види се обръща на другата страна или си гледа нанякъде.Не сме говорили от тази вечер...аа също и преди това не сме :D Работата е там, че много го харесвам и искам да говоря с него..искам да му го кажа, да знам какво мисли и изобщо какво е мнението му за всичко това.А няма как да го заговоря, няма какво да направя...Чувствам се толкова безсилна ;( Моля ви дайте ми съвет...
Благодаря предварително
Напийте се на следващия купон и говори с него 8-) :razz:

ef4etyYy
02-21-2009, 20:24
Щом е почнал да се оправдава за станалото значи работата е ясна-остави го !
тоя път аз съм съгласна с Korni_ReSeRvE 8-)

cherinka
02-21-2009, 20:43
Сложно ли е да го извикаш и да му кажеш че искаш да поговори те за случилото се оная вечер, ако ти каже че не помни нищо припомни му.... :)
Това ми се струва най-удачния възможен вариант.

От много време насам съм се замисляла, а и напоследък във форума все повече и повече се пускат теми за това, че ви е трудно да разговаряте с човек към когото имате чувства.
Изобщо не си мисли, че е сложно. Ни най-малко. А и го погледни от другата страна - сега си под напрежение, че не знаеш как да попдходиш към него и т.н. Ами ако преглътнеш всичкия си страх, не си ли се досещала, че след това ще ти е по-леко, защото вече си говорила с него и сте се изяснили?!
Стягай се и давай смело напред към целта. :smt023

valdesbg
02-22-2009, 05:59
Пропуснах да кажа, че той беше доста пиян.

ем...то е очевадно.


Аз като момче/мъж мога да ти кажа че той е бил само за едната вечер. Ако ще и животински секс да сте правили. Каквото е било - остава си там. Показателно е и това че не ти говори и се обръща като те види. Дали му е гузно, дали от гордост няма значение. Не се занимавай с него.

XTREMEFREERIDE
02-22-2009, 06:30
Първо се увери, че помни.

shmatka888
02-22-2009, 09:40
Много ви благодаря за съветите...мисля при първия удобен случай да говоря с него...или поне по някакъв начин да се сближим...само да не се уплаша в последния момент :D
:-)

insomnia79
02-22-2009, 10:32
V NIKAKUV SLU4AI ne trqbva da govori6 s nego ako ima6 pone malko samouvajenie.. sled takiva slu4ai ako mom4eto produljava da ti se kefi i na trezva glava ..tursi sam kontaktite s tebe.. ako se prai , 4e ne te poznava na4i zaebava6 i tva e .. prosto nqma jelanie.. I DA otide6 da govori6 s nego 6e se 4uvstva6 unizena .. za6toto ne vqrvm da otogovri po na4ina po koito bi iskala ... Ta dori i da go potursi6 i da trugne da stava svalkata ( koeto nqma veroqtnost da stane) toi 6te e izgubil interes o6te v na4aloto, za6toto si prekaleno lesna i dostupna.... sry ako te razo4arovam NO TOVA E FAKT

shmatka888
02-22-2009, 11:05
V NIKAKUV SLU4AI ne trqbva da govori6 s nego ako ima6 pone malko samouvajenie.. sled takiva slu4ai ako mom4eto produljava da ti se kefi i na trezva glava ..tursi sam kontaktite s tebe.. ako se prai , 4e ne te poznava na4i zaebava6 i tva e .. prosto nqma jelanie.. I DA otide6 da govori6 s nego 6e se 4uvstva6 unizena .. za6toto ne vqrvm da otogovri po na4ina po koito bi iskala ... Ta dori i da go potursi6 i da trugne da stava svalkata ( koeto nqma veroqtnost da stane) toi 6te e izgubil interes o6te v na4aloto, za6toto si prekaleno lesna i dostupna.... sry ako te razo4arovam NO TOVA E FAKT

:shock: :shock: Е...сега вече съм наистина объркана...Мисля че си права...това също съм си го мислила.. а и другото което е ако му кажа че го харесвам и той ще започне да се прави на велик...Аз..всъщност не очаквам да отговори на чувствата ми, просто искам да го знае..а кото се замисля защо?!?!Супер объркана съм! :shock:

insomnia79
02-22-2009, 11:35
ne ne ne trqbva da go znae .. momi4e imai dostoinstvo i za napred tr da go znae6 :) - za da te uvajavat mom4etata i za da te presledvat ..budi nedostupna ..mujete sa lovci .. ako te iska .. sam 6te te nameri . ako otide6 pri nego na tepsiq ... trqbva dosta da ti se kefi za da napravi ne6to .. a do tuka nqma takiva izgledi .. ddz :?
Az v moemnta imam problemi sus SOBSTVENOTO MI GAJE , za6toto e prekaleno ubeden v 4uvstvata mi i ne polaga nikakvi usiliq .. mujete obi4at nesigurnostta ..pla6at se ot emocionalni obqsneniq .. i da mu kaje6 4e go haresva6 nqma da ima polza :( :-) :-) :-) :-)

evelinka1122
02-22-2009, 12:02
еми съжаляваам.. КАК ЩЕ ГО ГОВОРИШ С НЕГО?!?! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! ма недей... той ако искаше нещо да стане между вас най-малкото щеше да те поздравява! и щеше да те потърси.... спри докато му е времето! каквото е станало, и каквото е било си е било за оная вечер... ох послушай ме !! зн ли колко съм си патила от такива вечери... мн алкохол и просто една целувка... не си въобразявай няма да стане нищо! не влагай напразни надежди.. няма смисъл само ти ще страдаш накрая! ще видиш... съжалявам... но просто това е моето мнение... :(

your_secret
02-22-2009, 12:07
Сложно ли е да го извикаш и да му кажеш че искаш да поговори те за случилото се оная вечер, ако ти каже че не помни нищо припомни му.... :)
Това ми се струва най-удачния възможен вариант.

От много време насам съм се замисляла, а и напоследък във форума все повече и повече се пускат теми за това, че ви е трудно да разговаряте с човек към когото имате чувства.
Изобщо не си мисли, че е сложно. Ни най-малко. А и го погледни от другата страна - сега си под напрежение, че не знаеш как да попдходиш към него и т.н. Ами ако преглътнеш всичкия си страх, не си ли се досещала, че след това ще ти е по-леко, защото вече си говорила с него и сте се изяснили?!
Стягай се и давай смело напред към целта. :smt023

ха!
много ти е лесно да го кажеш... нз аз лично съм така, според мен и това момиче, но просто ни е страх да не ни отхвърлят :o

cherinka
02-22-2009, 12:51
^ Тогава се запитай какво печеиш от този 'страх да не те отхвърлят'.
Мислиш ли, че и мен в момента не ме гложди такъв страх? Естествено, че да. Ама предпочитам да си пробвам късмета, отколкото да седя безучастно и да 'чакам' някой друг да свърши тая работа, вместо мен. :)

:-) стискай ми палци, след час ще проведа телефонен разговор 8-)

EeeBobii
02-22-2009, 13:00
Сложно ли е да го извикаш и да му кажеш че искаш да поговори те за случилото се оная вечер, ако ти каже че не помни нищо припомни му.... :)
Това ми се струва най-удачния възможен вариант.

От много време насам съм се замисляла, а и напоследък във форума все повече и повече се пускат теми за това, че ви е трудно да разговаряте с човек към когото имате чувства.
Изобщо не си мисли, че е сложно. Ни най-малко. А и го погледни от другата страна - сега си под напрежение, че не знаеш как да попдходиш към него и т.н. Ами ако преглътнеш всичкия си страх, не си ли се досещала, че след това ще ти е по-леко, защото вече си говорила с него и сте се изяснили?!
Стягай се и давай смело напред към целта. :smt023

ха!
много ти е лесно да го кажеш... нз аз лично съм така, според мен и това момиче, но просто ни е страх да не ни отхвърлят :o


А по добре ли е когато всичко свърши и той си намери друга...и ти тогава почваш да си измачваш, ако бех пробвала, какво щеше да стане или ниякакви такива мисли... затова се действа на време! Нищо не губиш , само можеш да спечелиш.

blackangel977
02-22-2009, 13:01
еми съжаляваам.. КАК ЩЕ ГО ГОВОРИШ С НЕГО?!?! В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ! ма недей... той ако искаше нещо да стане между вас най-малкото щеше да те поздравява! и щеше да те потърси.... спри докато му е времето! каквото е станало, и каквото е било си е било за оная вечер... ох послушай ме !! зн ли колко съм си патила от такива вечери... мн алкохол и просто една целувка... не си въобразявай няма да стане нищо! не влагай напразни надежди.. няма смисъл само ти ще страдаш накрая! ще видиш... съжалявам... но просто това е моето мнение... :(

napylno sym syglasna s evelinka
nqma smisyl da govori6 s nego
prosto ne mu obry6tai vnimanie i go podminavai kato pyten znak i vs 6te e ok :grin:

insomnia79
02-22-2009, 14:40
ama kak taka da si probava6 kusmeta .. momi4e toi ako te iska 6e naprai sam ne6to .. nqma smisul ... i da mu se predlaga6 edin vid samo 6e se 4uvstva6 kofti ....

shmatka888
02-22-2009, 15:33
А по добре ли е когато всичко свърши и той си намери друга...и ти тогава почваш да си измачваш, ако бех пробвала, какво щеше да стане или ниякакви такива мисли... затова се действа на време! Нищо не губиш , само можеш да спечелиш.


И това е така...нищо няма да ми стане да опитам.Аз съм почти убедена че нищо няма да стане между нас...ако ме отхвърли..много важно, поне ще знам че съм опитала и съм му казала.все пак това е едно момче...всички ми казват че не си заслужава и знам че е така..ама го харесвам...може би просто трябва да изчакам да ми мине :D

shmatka888
02-22-2009, 15:35
А и другото което е...И да не беше станало всичко в оная вечер щях да харесвам някой друг и може би пак щях да искам да го знае...Тая вечер няма много общо..може да ми е само в полза...

EeeBobii
02-22-2009, 16:58
Аз съм си казал мнението, от тук нататък всичко е в твои ръце.... я си представи че това момче не е за испускане, ако се напил да си престраши страха и искал да целува момичето което харесва, а сега просто да го е срам :? вариантите са много.....Просто ако не направиш крачката няма как да разбереш :) :-o

ПС: Прави това, което го намираш за добре! :)

6o6kotooo
02-22-2009, 17:05
Съветвам те да не правиш нищо. Щом "не си спомня", явно е било само за момента. Не си прави илюзии. Продължи напред. :)

+1
уф и аз съм на тфа мнение

beachy_bunny
02-22-2009, 17:10
Най-добре ще е ако го оставиш ... Ако искаше да има нещо с теб щеше да ти каже поне едно " Здрасти " или пък поне да те погледне ... Не си набивай филмите , после ще се получи много кофти ....

mashin
02-22-2009, 17:17
:D :D

SunShinePearl
02-22-2009, 17:28
Съветвам те да не правиш нищо. Щом "не си спомня", явно е било само за момента. Не си прави илюзии. Продължи напред. :)
+1

shmatka888
02-22-2009, 17:33
Най-добре ще е ако го оставиш ... Ако искаше да има нещо с теб щеше да ти каже поне едно " Здрасти " или пък поне да те погледне ... Не си набивай филмите , после ще се получи много кофти ....

Някой път съм го забелязала че ме гледа...ама неиска погледите ни да се засекът...като го погледна и се обръща

mIsHeTy
02-22-2009, 17:50
щом дори не те поздравява...тогава къф е смисъла да го викаш и да говориш с него...то е ясно че квото било оная вечер..било и ся вече не иска да има общо с теб..не си вкарвай филмите за да не страдаш повече после...

shmatka888
02-22-2009, 17:58
щом дори не те поздравява...тогава къф е смисъла да го викаш и да говориш с него...то е ясно че квото било оная вечер..било и ся вече не иска да има общо с теб..не си вкарвай филмите за да не страдаш повече после...

Добре де хораа...разбрах че всичко си е било за вечерта!А ако не беше се случило нищо тогава и аз пак го харесвах?!!? пак щях да искам да му го кажа и пак щях да се чудя.... :x

ponpon4eto
02-22-2009, 19:18
Може да е бил пиян онази вечер :? и ся явно дори няма смелост да те погледне :? :shock:
Ем кат се прави на кретен заебаваш го и тва е :grin:

babybo
02-22-2009, 22:21
Нека ти кажа нещо, което мисля, че е доста правилно ... Когато човек е пиян, той прави това, което когато е трезвен го е срам да извърши.. пияния човек говори и прави, това, което иска... Един път едно момче ми каза, че ме обича, когато беше пиян... на другата сутрин го попитах дали наистина е така... а той ми каза - Вярно е, но ако не бях пиян нямаше да ти го кажа... така, че според мен просто го е страх да те заговори... говори с него бе ... няма да загубиш нищо ...
УСПЕХ ! :grin: :grin: :grin: :grin:

insomnia79
02-23-2009, 09:17
a edna priqtelka puk se zabiva s edin 3 puti doakto toi be6e qko piqn i si4kite mu frndove razpravqha 4e na trezvo vuob6te ne i se kefi i daje q misli za grozna...

evelinka1122
02-23-2009, 09:31
a edna priqtelka puk se zabiva s edin 3 puti doakto toi be6e qko piqn i si4kite mu frndove razpravqha 4e na trezvo vuob6te ne i se kefi i daje q misli za grozna...
:D алкохола не прощава..... :-D

shmatka888
02-23-2009, 10:44
Нека ти кажа нещо, което мисля, че е доста правилно ... Когато човек е пиян, той прави това, което когато е трезвен го е срам да извърши.. пияния човек говори и прави, това, което иска... Един път едно момче ми каза, че ме обича, когато беше пиян... на другата сутрин го попитах дали наистина е така... а той ми каза - Вярно е, но ако не бях пиян нямаше да ти го кажа... така, че според мен просто го е страх да те заговори... говори с него бе ... няма да загубиш нищо ...
УСПЕХ ! :grin: :grin: :grin: :grin:

Това и мен ме объркваше...ама вече няма значение ...ТОЙ СИ НАМЕРИ ПРИЯТЕЛКА :cry: :cry: :cry: Така че няма смисъл да пишете повече... :cry:

kiflichk1
02-23-2009, 12:39
ако човека си имаше интерес щеше да те потърси бе мацко 8-) .. това че е пил наистина не го оправдава :) ..защото има хора и познавам такива хора които са били страшно пияни и на другия ден са помнели всичко като ясно небе :D .. така 4е да щом се прави заеби го не си струва ;) следващият е след 5 мин : :D както казва хората ..
както беше казало едно момиче още в началото ..
KEEP GOING :-) 8-)

yozii
02-23-2009, 13:28
Има два варианта
1.Той те харесва и затуй се е натискал с теб докате е бил пиян,щот ако е трезвен няя да му стиска да те заговори и може би сега си е намерил ново гадже за да та забрави.
2.Той се е натискал с теб само е тъй,щот нямал с кого да се ебава и хич не ти обръща внимание просто защото не те забелязва.
Ти си прецени кой от двата варианта.

insomnia79
02-23-2009, 18:38
Има два варианта
1.Той те харесва и затуй се е натискал с теб докате е бил пиян,щот ако е трезвен няя да му стиска да те заговори и може би сега си е намерил ново гадже за да та забрави.

Ti si qka optimistka maco
:D

anitram
02-24-2009, 16:31
eh kakvi lubovni istorii da razkaja i az moqta v klasa mi ima edno mom4e mn go haresvam :oops: :oops: no toi si haresva druga men me haresva kato fr minalata godina razbra 4e go haresvam i mi razbi syrceto no sega smqta 4e ne go haresvam ve4e taka i po dobre no az si prodyljavam ! nikoga ne se otkazvai dokato ne napreavi6 tova koeto iska6 ! :oops: idi pri tova mom4e i go popitai haresval li te e i za da te zabrai li si e nameril priqtelka ako ne e strahlivec 6te ti otgovori ako li ne strahlivec e[/b]

anitram
02-24-2009, 16:31
eh kakvi lubovni istorii da razkaja i az moqta v klasa mi ima edno mom4e mn go haresvam :oops: :oops: no toi si haresva druga men me haresva kato fr minalata godina razbra 4e go haresvam i mi razbi syrceto no sega smqta 4e ne go haresvam ve4e taka i po dobre no az si prodyljavam ! nikoga ne se otkazvai dokato ne napreavi6 tova koeto iska6 ! :oops: idi pri tova mom4e i go popitai haresval li te e i za da te zabrai li si e nameril priqtelka ako ne e strahlivec 6te ti otgovori ako li ne strahlivec

Cherry_f
02-25-2009, 16:01
Уста нямаш ли ? Ее предполагам имаш .. ;] ми използвай я ! :grin:

Balmy_I
02-25-2009, 17:00
амии просто се заговорете за нещо,то от само себе си нищо няма да стане,ама така като виждам,или той не помни нищо или неиска да си спомня или си чуди ти какво си мислиш :-D абе стана много объркано,просто го питай :)

yan4etyy
02-25-2009, 18:10
Друг вариант е да накараш някой ваш общ познат (някой от купона) да излезете и да му кажеш да извика и тоя, дето си го харесала ;) Намери просто начин да се срещнете и да говорите :)

111111111
02-26-2009, 18:51
Съветвам те да не правиш нищо. Щом "не си спомня", явно е било само за момента. Не си прави илюзии. Продължи напред. :)
+

shmatka888
02-27-2009, 12:24
Съветвам те да не правиш нищо. Щом "не си спомня", явно е било само за момента. Не си прави илюзии. Продължи напред. :)
+


Мммм да вече май се получава :) спокойно оправям се :)

GaBiIi__
02-27-2009, 14:51
Съветвам те да не правиш нищо. Щом "не си спомня", явно е било само за момента. Не си прави илюзии. Продължи напред. :)

revennge
02-27-2009, 15:00
Съветвам те да не правиш нищо. Щом "не си спомня", явно е било само за момента. Не си прави илюзии. Продължи напред. :)

+1 :-o