PDA

View Full Version : Спешно имам нужда от съвет



Lightmyfire
02-21-2009, 12:50
Здравейте!
Моля ви за съвети, без да ме хокате, защото знам каква глупост направих и сега си блъскам главата в стената... Вчера правих секс с презерватив, момчето свърши, всичко ок. Но 30 мин по-късно пак го направихме - без презерватив. А не беше пишкал,нито измил, нищо. Вкара го само няколко пъти, не е свършвал.....но ми е супер притеснено. Та ...знам колко е тъпо, но какво бихте направили в моя случай....да пия ли ескапел или не.? ...овулацията ми беше минала преди 2 дни ....не бях в овулация демек..но не знам супер много се притеснявам.Помогнете ми. Кажете си мнението.

ReFlEcTiOn
02-21-2009, 12:58
правила съм го и нищо не е ставало ... мисля че няма проблем...

migancy
02-21-2009, 13:03
След 10 дена си направи тест за бременност :)

3oPuTy
02-21-2009, 13:27
Оффф ... Защо повечето момичета тук мислят за последствията пред свършен факт?!Всяка ходи се е*е както й е кеф,а после пие Ескапел ... Това са хапчета,а не бонбони бе хора!!! :-x
И айде по-спокойно!Аз от както се помня винаги съм правила секс без презерватив и (да чукна на дърво) дори до пиене на Ескапел не се е стигало!!!

bebok
02-21-2009, 13:57
sled vr si napravi test nemislq 4e si styva da pie6 hap4e.......

PLuScHeTo
02-21-2009, 14:45
По-спокойно ;)

ivsan4eto
02-21-2009, 14:55
Оффф ... Защо повечето момичета тук мислят за последствията пред свършен факт?!Всяка ходи се е*е както й е кеф,а после пие Ескапел ... Това са хапчета,а не бонбони бе хора!!! :-x
И айде по-спокойно!Аз от както се помня винаги съм правила секс без презерватив и (да чукна на дърво) дори до пиене на Ескапел не се е стигало!!!

И ся децата ще го вземат, като пример за подражание, ще правят безразборен секс без презерватив, после пак ще има "бременна ли съм или не" :x

AlokiNn
02-21-2009, 15:17
Абе то нищо че съм момче да зема и аз да глътна 1 ескапел да ми стане хубаво

galu6a
02-21-2009, 15:56
мисля ,че защотот и аз съм го правила така и да чукна на дърво нямам беб още ,но наистина сле 2 седмици може да си направиш тест за да си сигурна :)

anonimnaa
02-21-2009, 17:35
Можeше да се изпикае или измиe нищо нямаше да му стане.След 14 дни тест.

kradinero
02-21-2009, 17:37
Дааа... Задължително тест 8)

t1n4e7o
02-21-2009, 17:47
Една моя приятелка забременя така.. Добре че имаше 18 а приятеля й е по- голям та се оправиха.. Не си прави сама заключения и тичай по най- бързия начин за Ескапел!

marilyn
02-21-2009, 20:17
Абе то нищо че съм момче да зема и аз да глътна 1 ескапел да ми стане хубаво


ми те и без тва тука целия форум си го пият като бонбони, верно що не вземем всички да си пийнем...

AlokiNn
02-21-2009, 20:22
Абе то нищо че съм момче да зема и аз да глътна 1 ескапел да ми стане хубаво


ми те и без тва тука целия форум си го пият като бонбони, верно що не вземем всички да си пийнем...Нали а поне вкусни ли са?

marilyn
02-21-2009, 20:26
Абе то нищо че съм момче да зема и аз да глътна 1 ескапел да ми стане хубаво


ми те и без тва тука целия форум си го пият като бонбони, верно що не вземем всички да си пийнем...Нали а поне вкусни ли са?

Ми не съм пила още и сигурно съм единствената заблудена от форума дето не е пробвала...но има време. :D :D :D :razz:

AlokiNn
02-21-2009, 20:29
Абе то нищо че съм момче да зема и аз да глътна 1 ескапел да ми стане хубаво


ми те и без тва тука целия форум си го пият като бонбони, верно що не вземем всички да си пийнем...Нали а поне вкусни ли са?

Ми не съм пила още и сигурно съм единствената заблудена от форума дето не е пробвала...но има време. :D :D :D :razz: :lol: Аз ако почна да продавам в форума Ескапеле ще забогатея .. :lol:

marilyn
02-21-2009, 20:34
[b] ^^ =; Верно си е, сигурно Ескапел е най-продаваното лекарство сред младото поколение...

ThePainIsReaL
02-21-2009, 20:37
Аз лично не бих пила. Не смятам, че има нужда. Ако мислих, че имаше, щях да го напиша.

Относно всички дечица, които пият безразборно Ескапел, не знам как ще се оправят тези дечица, когато минем към системата в ЕС. (май трябваше да кажа в останалите страни в ЕС)
Вече в големите аптеки един Аулин не можеш да си купиш без рецепта, камо ли Ескапел.
Не им завиждам просто..

AlokiNn
02-21-2009, 20:49
Аз лично не бих пила. Не смятам, че има нужда. Ако мислих, че имаше, щях да го напиша.

Относно всички дечица, които пият безразборно Ескапел, не знам как ще се оправят тези дечица, когато минем към системата в ЕС. (май трябваше да кажа в останалите страни в ЕС)
Вече в големите аптеки един Аулин не можеш да си купиш без рецепта, камо ли Ескапел.
Не им завиждам просто.. Еми аз препоръчвам да се запасявате от сега в мазето :razz:

summerlove66
02-21-2009, 21:18
Не е нужно да пиеш според мене .. То почти няма шанс да е станало нещо и ако има то той е нищожен ;]]