PDA

View Full Version : Проблем с менструацията, кафеникаво течение



shlioc
02-21-2009, 15:32
Не ми идва, а това до сега не ми се е случвало общо взето от както ми дойде за първи път. Имам приятел, с който живея 3 години вече. Правим го само с презерватив. В края на Януари започна да ми тече слабо някаква кафява течност... но тъй-като съм в друга държава, не мога да отида на лекар, знаете как е.. След няколко дни слабото кафяво течение спря. И на 10-11 този месец трябваше да ми дойде, но уви, вече сме 21, а още НИЩО!!! Купих си тест преди няколко дни - отрицателен е. И адски започвам да се притеснявам какво може да е ...


Moderated by slun4ice
т.1 от правилника

titinkaa
02-21-2009, 18:49
Ми има една такава тема на една моя пр пак става въпрос за кафявото течение,и тя ходи на гинеколог прегледа я и й изписа няква хапчета,каза й че ако до 15дни не й дойде да иде пак да я прегледа,и дойде й и сега всичко й е наред,не е нищо опасно тя дори е девствена така че не се дължи на факта че правиш секс спокойно ще я питам мойта приятелка кво е пила и ще ти кажа :)

baby_inloff
02-21-2009, 19:43
ами може да си се наакала беееее :lol:
от къде си сигурна кво е тфа кафявото :?
ЛОЛ колко си забавна :| Хората задават сериозен въпрос... момичето е притеснено .. а ти се еба*аш :x

Naughty_
02-21-2009, 19:44
ами може да си се наакала беееее :lol:
от къде си сигурна кво е тфа кафявото :?
omg :booooomb: ти си доста ограничена ( по-зле от тъпа)

Мойта гинеколожка каза, че кафявото течение си е пак цикъл, просто докато излезне потъмнява и ми каза да си го броя като цикъл.

shlioc
02-21-2009, 19:59
10x girls :-)

shlioc
02-21-2009, 20:03
ами може да си се наакала беееее :lol:
от къде си сигурна кво е тфа кафявото :?

Мацка, съжалявам, но отдавна съм минала 13-годишната ти възраст.. :smt006

SadoCunt
03-03-2009, 13:28
А може и да си настинала. Аз някои пат като настина имам сходен проблем. Вместо нормалния цикал запо4ва да ми те4е бяло те4ение смесено с малко кръв и има кафеникав цвят. Така ми се полу4ава когато ми настинат бъбрецитеили зоната на кръста. Не е 4ак толкова сериозно но все пак се консултираи с гинеколког когато мже6 :-)

LovelyGirl
03-03-2009, 13:42
ще я питам мойта приятелка кво е пила и ще ти кажа :)

На твоята приятелка са и изписали лекарствата след преглед!От къде знаеш,че на авторката и има същото нещо?Не трябва да се пият лекарства,които са ти препоръчали,а такива,каквито са ти изписали :!: ;)

hottie
03-03-2009, 16:19
Може да е нещо от хормоните, може да е свързано и с климата, както и още други причини.
Няма как да ти дадем съвет. По-добре отиди на гинеколог. И аз съм живяла в чужбина и знам как е, така че винаги можеш да намериш начин да посетиш лекар. Тук никой не може да ти даде адекватен съвет.

ChristinaPop
12-03-2009, 21:59
ne iskam re6enie na pr a prosto da vidq dali nqkoi zn za ko stava vupros..6toto v momenta nqmam vuzmojnostta da otida na ginekolog, a iskam pone malko da se uspokoq hah
posledno mi doide na 10 noemvri i mi svur6i na 15..vsi4ko si be6e normalno
e da, no predi 1-2 sedmici pravihme sex s priqtelq mi i ... ( kolkoto i da mi e sme6no) kogato svur6ih te4nostta be6e bledo rozova i malko po gusta ot normalnoto....ot tam po4nah da imam vmesto bqlo te4enie, koeto e normalno pri men zimata, bledo rozovo...trqbva6e da otida na ginekolog no poradi edi kakvi si pri4ini ne mojeh to4no togava i li4nata mi lekarka mi izpisa ampuli koito da si slagam ve4er v produljenie na 10 dni...
taka i napravih...vsi4ko si mi se opravi nqmah nito parene nito surbej..ni6to
no sega ot 1-2 dni ve4e imam kafqvo te4enie...4udq ko da pravq dokato otida na ginekolog...
tursih ne6to v google ama vsi4ki statii sa za bremennost i takiva gluposti deto men me pla6at
ta ako na nqkoi mu se e slu4valo i moje pone za malko da me uspokoi 4e e ne6to normalno 6te sum mn blagodarna :D

mercedes190e
11-15-2010, 21:22
вчера го правих за първи път а днес ми тече кафяво нормално ли е?

emilia_1232
06-23-2013, 18:46
От 7 януари ми идва но все има кафяво течение и много се притеснявям дали ми има нещо,но ме е страх да отида на генеколог.Твойта генеколожка дано да казва правилно.И ти ли си така като мен.

emilia_1232
06-23-2013, 18:49
omg :booooomb: ти си доста ограничена ( по-зле от тъпа)

Мойта гинеколожка каза, че кафявото течение си е пак цикъл, просто докато излезне потъмнява и ми каза да си го броя като цикъл.

От 7 януари ми идва но все има кафяво течение и много се притеснявям дали ми има нещо,но ме е страх да отида на генеколог.Твойта генеколожка дано да казва правилно.И ти ли си така като мен.

emilia_1232
06-23-2013, 18:50
в

~The Smile~
06-23-2013, 20:03
От 7 януари ми идва но все има кафяво течение и много се притеснявям дали ми има нещо,но ме е страх да отида на генеколог.Твойта генеколожка дано да казва правилно.И ти ли си така като мен.

Може да е признак, че ще ти идва. Не се притеснявай. Дошло ти е скоро и има още да се регулира. Така че не е страшно да "пропуснеш" някой път. И аз съм пропускала по един или два месеца.

nor4eto99
06-23-2013, 20:15
На мен докато ми се регулираше още, от март ми скочи направо на август и беше много яко, спестих бая от превръзки :D