PDA

View Full Version : Имам баси гадния проблем



hakera12
02-21-2009, 16:35
Можете да ме помислите за гей с тези думи но не съм значи проблема е следния на жената постоянно и се ебе дееби само секс секс секс а аз съм влюбен в нея и тя в мене аама работата е така че 90% си мисли за секс 10% е настроена любовно какво може да я направи да се чуства обратното искам да разбера :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( има ли възможност да обърна процентите? :( :( ДА СПОМЕНА ЧЕ Е НИМФОМАНКА 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

pachonik
02-21-2009, 16:40
spored men ima 6ans ,no na nqkoi momi4eta im e zalojeno da sa perverzni !Spored men trqbva da i otgovarq6 na nujdite- ako tq iska po 2 puti na den ti iskai po 3 i na neq 6te i pisne! :smt003

kasanova1994
02-21-2009, 16:43
tva ako proglem mu kazvach.... da ne si slabak we :D? kvo da ne te izmori :D ebi q dokato se imori i shte ostai na mira ;D

Bellatrix
02-21-2009, 17:12
Проблем е, разбира се. Хубавият секс е супер, но всеки от време на време има нужда от малко романтика. Да се погушкате, поцелувате, да си поговорите... Тааа... ти задоволяваш ли я качествено? Защото, ако не, може това да е причината да иска толкова много? Да е незадоволена?

anonimnaa
02-21-2009, 17:27
Проблем е, разбира се. Хубавият секс е супер, но всеки от време на време има нужда от малко романтика. Да се погушкате, поцелувате, да си поговорите... Тааа... ти задоволяваш ли я качествено? Защото, ако не, може това да е причината да иска толкова много? Да е незадоволена?
+1

sKa73r4o93
02-21-2009, 18:10
Можете да ме помислите за гей с тези думи но не съм значи проблема е следния на жената постоянно и се е** дееби само секс секс секс а аз съм влюбен в нея и тя в мене аама работата е така че 90% си мисли за секс 10% е настроена любовно какво може да я направи да се чуства обратното искам да разбера :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( има ли възможност да обърна процентите? :( :( ДА СПОМЕНА ЧЕ Е НИМФОМАНКА 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ ОМГ вие болни ли сте бе не виждате ли че тоя е некъф малчуган и си измисля некфи тъпи историйки просто щото нема кфо да праи? 1во вижте как е писал с тея % и тфа ''само секс секс секс'' и 2ро вижте му ника? Хакера12?!?!!? мислите ли че възрастен човек би си написал такъф ник ? тфа е некаф 12 годишен пиклио ... ;) Администраторите заключете тая тема писна ми на к*ра от такива тъпи теми...!

x3eme
02-21-2009, 18:31
Не е нужно да е НИМФОМАНКА,за да обожава секса :) .

AlokiNn
02-21-2009, 19:00
Проблем е, разбира се. Хубавият секс е супер, но всеки от време на време има нужда от малко романтика. Да се погушкате, поцелувате, да си поговорите... Тааа... ти задоволяваш ли я качествено? Защото, ако не, може това да е причината да иска толкова много? Да е незадоволена?
+1+2

hakera12
02-22-2009, 16:36
Можете да ме помислите за гей с тези думи но не съм значи проблема е следния на жената постоянно и се е** дееби само секс секс секс а аз съм влюбен в нея и тя в мене аама работата е така че 90% си мисли за секс 10% е настроена любовно какво може да я направи да се чуства обратното искам да разбера :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( има ли възможност да обърна процентите? :( :( ДА СПОМЕНА ЧЕ Е НИМФОМАНКА 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ ОМГ вие болни ли сте бе не виждате ли че тоя е некъф малчуган и си измисля некфи тъпи историйки просто щото нема кфо да праи? 1во вижте как е писал с тея % и тфа ''само секс секс секс'' и 2ро вижте му ника? Хакера12?!?!!? мислите ли че възрастен човек би си написал такъф ник ? тфа е некаф 12 годишен пиклио ... ;) Администраторите заключете тая тема писна ми на к*ра от такива тъпи теми...!


в смисал задоволявам я 2 пъти седмично но тя колкото повече го прави толкова повече иска.....ЕИ тапак аз съм на 17 години момче дееби кфо мислиш че съм некфо пишлеме на 13 годинки ли ве грешиш :D :D

djuki
02-22-2009, 16:51
е то 2 пъти седмично и на мен не ми стигат от време на време . особенно след хубав секс ми се иска още един хубав секс :oops:

sinoverdose
02-22-2009, 17:36
Хаха да не си мислиш че си много голям на 17 :lol: Приятелката ти на колко е ? Малко е 2 пъти седмично! На мен 3 пъти на ден някой път не ми стигат,а вие 2 пъти седмично! Давай на ден да я задоволяваш по 2-3 пъти да видиш как ще обърне процентите :P 8-)

mysterious93
02-22-2009, 19:18
Можете да ме помислите за гей с тези думи но не съм значи проблема е следния на жената постоянно и се е** дееби само секс секс секс а аз съм влюбен в нея и тя в мене аама работата е така че 90% си мисли за секс 10% е настроена любовно какво може да я направи да се чуства обратното искам да разбера :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( има ли възможност да обърна процентите? :( :( ДА СПОМЕНА ЧЕ Е НИМФОМАНКА 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ ОМГ вие болни ли сте бе не виждате ли че тоя е некъф малчуган и си измисля некфи тъпи историйки просто щото нема кфо да праи? 1во вижте как е писал с тея % и тфа ''само секс секс секс'' и 2ро вижте му ника? Хакера12?!?!!? мислите ли че възрастен човек би си написал такъф ник ? тфа е некаф 12 годишен пиклио ... ;) Администраторите заключете тая тема писна ми на к*ра от такива тъпи теми...!

e чак пък възрастен..все пак е тийн форум :D иначе си личи че е ебавка..

DiabolicalSoul
02-22-2009, 19:24
Можете да ме помислите за гей с тези думи но не съм значи проблема е следния на жената постоянно и се е** дееби само секс секс секс а аз съм влюбен в нея и тя в мене аама работата е така че 90% си мисли за секс 10% е настроена любовно какво може да я направи да се чуства обратното искам да разбера :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( има ли възможност да обърна процентите? :( :( ДА СПОМЕНА ЧЕ Е НИМФОМАНКА 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[еми като се измориш викай да помагаме :grin:

не се сърди :) иначе тва е положението не може да промениш човека, с който си.

marto16
02-22-2009, 19:38
Можете да ме помислите за гей с тези думи но не съм значи проблема е следния на жената постоянно и се е** дееби само секс секс секс а аз съм влюбен в нея и тя в мене аама работата е така че 90% си мисли за секс 10% е настроена любовно какво може да я направи да се чуства обратното искам да разбера :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( има ли възможност да обърна процентите? :( :( ДА СПОМЕНА ЧЕ Е НИМФОМАНКА 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ ОМГ вие болни ли сте бе не виждате ли че тоя е некъф малчуган и си измисля некфи тъпи историйки просто щото нема кфо да праи? 1во вижте как е писал с тея % и тфа ''само секс секс секс'' и 2ро вижте му ника? Хакера12?!?!!? мислите ли че възрастен човек би си написал такъф ник ? тфа е некаф 12 годишен пиклио ... ;) Администраторите заключете тая тема писна ми на к*ра от такива тъпи теми...!

Ти пък на 16 за мн голям се имаш :razz: :D :razz: :D
Относно темата:Пич,ти си бълък!Кой ли мъж не мечтае за такава жена,а ти-оплакваш се :D Ми Скъсай я от чукане,докато не почне да се моли да спреш и готово,къв ти е проблема?!?

torresinho
02-23-2009, 08:21
Е за такова момиче мечтая ...

SiSsKkAa
02-23-2009, 08:38
Можете да ме помислите за гей с тези думи но не съм значи проблема е следния на жената постоянно и се е** дееби само секс секс секс а аз съм влюбен в нея и тя в мене аама работата е така че 90% си мисли за секс 10% е настроена любовно какво може да я направи да се чуства обратното искам да разбера :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( има ли възможност да обърна процентите? :( :( ДА СПОМЕНА ЧЕ Е НИМФОМАНКА 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ ОМГ вие болни ли сте бе не виждате ли че тоя е некъф малчуган и си измисля некфи тъпи историйки просто щото нема кфо да праи? 1во вижте как е писал с тея % и тфа ''само секс секс секс'' и 2ро вижте му ника? Хакера12?!?!!? мислите ли че възрастен човек би си написал такъф ник ? тфа е некаф 12 годишен пиклио ... ;) Администраторите заключете тая тема писна ми на к*ра от такива тъпи теми...!

Ти пък на 16 за мн голям се имаш :razz: :D :razz: :D
Относно темата:Пич,ти си бълък!Кой ли мъж не мечтае за такава жена,а ти-оплакваш се :D Ми Скъсай я от чукане,докато не почне да се моли да спреш и готово,къв ти е проблема?!?

Момчето не е балък.Тя като винаги иска секс той може да си помисли,че за нея това е най-важното,а никой не иска да бъде използван само за секс нали?Задоволявай я поне веднъж на ден и тя ще си е доволна даже може да не иска понякога

beretta92sd
02-23-2009, 08:40
Пууу супер проблем имаш направо като нети харесва мацката че иска мн секс , дай я на мене и на работа ще си я вземам с мене да я еба и в къщи и по улиците , супер си е направо ко се оплакваш.

SiSsKkAa
02-23-2009, 08:43
Пууу супер проблем имаш направо като нети харесва мацката че иска мн секс , дай я на мене и на работа ще си я вземам с мене да я е** и в къщи и по улиците , супер си е направо ко се оплакваш.

Така не мислиш ли,че секса става еднообразен и когато знаеш,че можеш да го получиш ,когато си поискаш започва да ти става и скучен

InSoMn1aC
02-23-2009, 08:47
Можете да ме помислите за гей с тези думи но не съм значи проблема е следния на жената постоянно и се е** дееби само секс секс секс а аз съм влюбен в нея и тя в мене аама работата е така че 90% си мисли за секс 10% е настроена любовно какво може да я направи да се чуства обратното искам да разбера :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( има ли възможност да обърна процентите? :( :( ДА СПОМЕНА ЧЕ Е НИМФОМАНКА 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[
Нищо не можеш да направиш, пич 8) Няа да можеш да я промениш ... пък камо ли да й промениш чувствата... :?

beretta92sd
02-23-2009, 09:13
Ми по хубаво да можеш да го получиш от колкото да не можеш изобщо.
А защо да е еднобразен , ти ако си свикнала правиш само френска вагинален секс и да е в къщи на леглото , много ясно че бързо щи писне .
Но когато имаш партниор които обича да екпериментира и да опитва нови неща и няма значение за него каде щего правите, в къщи на леглото или някаде навънка .Ей тогава секса с тоя човек щи омръзне много трудно.

SiSsKkAa
02-23-2009, 10:35
е не виждаш ли какъв й е нейния партнъор .мисли си,че два пъти седмично е достатъчно и се чуди що и се иска на нея.

dimitar_ak
02-23-2009, 10:53
Като е толкоша сексуална мога да те отменям понякога

shmatka888
02-23-2009, 11:31
Еми явно тя си изразява любовта чрез секса...Ако неискаш говори с нея :D

experiment_m
02-23-2009, 13:15
Не се дърпай от хубавото!
Докато не почнете да го правите всеки ден и то по няколко пъти - всичко е наред. Момичето си е нормално. Ти, какво, да не искаш да играете карти с нея? :razz:

billycohen
02-23-2009, 14:52
1 път седмимно е МАЛКО
2 нормално---
но в случай като твоя е нормалнто да иска момичето повече. Понякога това е само период от нуколко месеца..... правете го по често и ще утихне.... за известно време :-D

за теб може да е проблем но почти всеки търси гадже като твоето :D моли се да не се обърне положението

jjjjjj6363
02-23-2009, 15:24
nee zateb prosto

meni18
02-23-2009, 15:51
Правете го по-често.Тогава момичето ти ще е задоволено и ще имате време и за някакви разговори,различни от темата за секса.Но от личен опит да ти кажа,може и да не я задоволяваш,а да симулира и за това да иска още и още докато изпита оргазма истински.Постарай се повече следващия път ;-) :wink:

marto16
02-23-2009, 16:12
е не виждаш ли какъв й е нейния партнъор .мисли си,че два пъти седмично е достатъчно и се чуди що и се иска на нея.

Еми ето за това ти казвам че е бълък :D Тя умира за секс а той само 2 пъти в седмицата.Мен понякога ми се случва да не можем по цяла седмица поради липса на време,на място и др. важни причини и направо превъртам.Тоя пич как го кара така...нз :-D