PDA

View Full Version : Голям проблем с майка ми



balon4eee
02-21-2009, 16:45
maika mi ima problem s alkoxola ... vsu6tnost ne s alkoxola ami s birata po-to4no :-o Smisul pie edni xap4eta ot koito kogato izpie 2 biri i ve4e e piqna ii tq naposleduk mnogo zapo4na da pie ... gonela me e ot nas nad 3 puti prez no6ta , za6toto stava agresivna kogato se napie . 2 puti napravi opiti za samoubiistvo s xap4eta . Tq ima psixi4ni problemi spored men no ne xodi na psixolog ili ne6to drugo . Naskoro pak me izgoni ot nas i ba6ta mi se razqri ( toi raboti v dr grad i go nqma mnogo 4esto ) i zvunna na lelq mi koqto e notarius ... tq pogovori s neq i maika mi i kazala 4e go pravi za6toto se 4uvstva samotna .Mi da izliza navun ! oba4e tq ne iska i po cql den visi v nas sama . Samo problemi mi suzdava s tva piene ..
Predi malko se pribrqax i q zavavix otnovo piqna ,a na masata be6e ostavila pro6talna belejka kum mene . Iskala da se samoubie ( otnovo) ii az i vzex xap4etata i gi skrix . Sega kre6ti da i vru6tam lekarstvata ... ot malka se napiva taka i me obijda ;-( V momenta kre6ti " tupa prostitutki kude sa mi lekarstvata " ;-( nqma da citiriam drugite psuvni . ;-( Pisna mi ot neq ! Neprekusnato me tormozii , a ba6ta mi samo obe6tava da napravi ne6to , no na nego mu e lesno da doide za 1 4as da vidi v kakuv ad jiveq i otnovo da si se vurne a rabotaa i da me ostavi tuk . Sega 6te mii pravi problemi ili 6te uspee da se nagulta s xap4etata i pak 6te visq cqla no6t v Pirogov ;-( Kajete mi kakvo da pravq ?

Moderated by slun4ice
т.7 от правилника

shmatka888
02-21-2009, 17:30
Според мен най-добре е да говориш с нея обаче когато не е пияна.Говори и с баща си, ама сериозно! Консултирай се с някой..психолог, лекар..незнам.Тя ти е майка...грижа я е за теб.Като види колко страдаш ще разбере...Просто трябва да поговорите сериозно

deanne
02-21-2009, 17:42
Говори с нея, както ти каза иии Шматката. А баща ти моооже би можеш да го заплашиш, че ще избягаш от вас, ако не оправи нещата. Говори и с леля ти, да ти даде някви съвети.

Виж кви хапчета пие майка ти. Крий й и алкохола. Говори с нея да посети психиатър.

selens
02-21-2009, 18:54
Най-добре сплаши баща си с нещо за да се заеме по серозно със случая кажи му че ще избягаш или нещо такова :(

Darkkiss
02-21-2009, 19:52
оплачи се на имиграционните

Izzy_
02-22-2009, 06:01
Майка ти наистина има психични проблеми и то сериозни.Поговори пак с баща си,да се опита той да направи нещо,преди майка ти да се е самоубила или да те е убила теб,че както се държи.. :(

Rofl4e
02-22-2009, 09:38
Майка ти наистина има психични проблеми и то сериозни.Поговори пак с баща си,да се опита той да направи нещо,преди майка ти да се е самоубила или да те е убила теб,че както се държи.. :(
напълсно съм съгласна с теб

Balooon
02-22-2009, 10:25
Поговори с роднина да отидеш при него/ с лекар, за да се погрижат за майка ти...ние можем да ти съчувстваме, но не и да извършим това, което трябва да направиш ти :)

SoFarSoG00d
02-22-2009, 15:32
'Закрила на детето',бабаю/дядо,измести се при роднина,не знам,няма как да се справиш по друг начин,тя е зависима и не ми се вярва да се оправи,защото човек почне ли веднъж няма спиране,освен заплаши баща си,че ще ибягаш или нещо други,или пък отиди да живееш при него.

XTREMEFREERIDE
02-22-2009, 17:09
Боже!!!
Не искам да си помислям какъв живот живееш.
Няма да те съветвам да говориш с нея, защото явно е невъзможно.
Най-добре потърси помощ от роднини.

ToniStoraro
02-22-2009, 18:38
Повикай й лекар. Говори с баща си сериозно. Скрий й алкохола и хапчетата. Говори с нея докато не е пияна. Щом майка ти има такива проблеми, това се дължи според мен на пристрастяването си или към хапчетата, или към алкохола, или и към двете. Защото не е задължително да е пристрастена към алкохола, а по - скоро към хапчетата, които да ускоряват напиването от много малко. Най - вероятно има психичен проблем. Трябва й лекар, който да я консултира за лекарствата и ако продължава така й трябва лечение.

Lady_Black35
02-23-2009, 16:17
Според мен няма да има полза да говориш с нея. Смисъл можеш да опиташ, но тя щом е зависима значи надали един разговор ще я накара да спре, а напие ли се - ще забрави за какво сте говорили.
Най - добре да се преместиш при роднина ако баща ти не вземе някакви мерки. Или да говориш с някой лекар/психолог.

Slawi92
02-23-2009, 18:37
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121087

James
02-23-2009, 19:03
Аз мисля ,че когато е пияна е най правилния момент за сериозни разговори.......тогава се разчувстват най много...............Кажи и всичко това което искаш да и кажеш ..... мисля че това е вариант.....Успех!

SimonaShtonova
02-23-2009, 21:44
:shock:
не знам какво да ти кажа... това, което казваш и преживяваш е ужасно... Поговори отново с баща си сериозно, кажи му това, което си написала и тук, разкажи му всичко и го накарай да поговори с майка ти и да се консултират с лекар, а през това време ти се премести при баба си и дядо си примерно или при някои други близки... :(

nadety250
04-13-2009, 16:47
Balooon каза : Поговори с роднина да отидеш при него/ с лекар, за да се погрижат за майка ти...ние можем да ти съчувстваме, но не и да извършим това, което трябва да направиш ти :)
+1 :)

q4ooo
04-14-2009, 07:51
Не Знам Какво да кажа. никога не съм имала подобни проблеми... мислех да напиша да поговориш с нея докато е пияна, защото знам че когато човек е пиян е най- искрен, но после се сетих че тя става агресивна, когато е пияна... Май ще е най добре ако поговориш с баща ти да се прибере и да си намери работа във твоя град... След Като ти е баща би трябвало да осъзнае кое е по-важно : Кариерата му, или семейството, живота на жена му и детето му