PDA

View Full Version : Имам чувството,че никой не ме харесва...



rebelGIRL
02-21-2009, 18:09
като човек или приятел ...

Проблема е там ,че нямам истински приятели до мен, а също така и нямам много познати с които мога просто да изляза на рзходка или да пийнем по нещо в някое кафенце...
Винаги съм си мислила,че съм забавен човек, земен , истински , и че мога да съм истински приятел ... сега също мисля,че е така , но обстоятелствата понякога ме карат да си мисля ,че не допадам на никой :( Незнам какъв е проблема... държа се приятелски и никога надменно и "надуто"... въпреки това не съм намерила приятел ,който да е готов на всичко за мен.
Имам две съученички ,с които се движим винаги заедно и уж се имаме за приятелки- излизаме заедно, споделяме, събираме се , но усещам , че не съм за тази компания и понякога ми го доказват с поведението си .. Сигурна съм ,че ако някой от вас прекара един ден с нас ,ще се зачуди как така сме заедно :shock: И още по-гадно е когато някоя от тях ми каже колко ме обича, а това по нищо не си личи - нито по действията нито по каквото и да било...карат ме да живея в заблуда....Чувствам се ужасно самотна и празна ...
Може би аз имам прекалено високи изисквания към хората ... доста рядко се възхищавам на поведението на някой, но пък много често съм възмутена. :? А и като капак на всичко живея в малък град , в който всички се мислят за "звезди" - е не съм за такава компания ... [-X Радвам се ,че поне имам майка , която ме разбира и винаги мога да й споделя :mrgreen: :smt003
Нали казват , че за всеки влак си има пътници.. щом е така защо аз все още вървя пеш по прашния път ... дали някога ще намеря истински приятели ?... и възможно ли е наистина никой да не ме харесва ??? :-k И има ли такива от вас със същия проблем или съм само аз :(
Въпреки всичко се опитвам да съм весела и да прикривам истинските си чувства.. :grin:

SoFarSoG00d
02-21-2009, 18:14
Аз нямам никакви приятелки,ама ми е добре.Не се нуждая особено от лицемери до себе си :)

masal
02-21-2009, 18:20
Аз нямам никакви приятелки,ама ми е добре.Не се нуждая особено от лицемери до себе си :) !!!!!!!!

woshata
02-21-2009, 18:24
Аз нямам никакви приятелки,ама ми е добре.Не се нуждая особено от лицемери до себе си :)Ти наистина си адски тежък случай .. ходи се прегледай .
Омръзнало ми е да повтарям едно и също по темата за приятелите .. особено в един спор със Свастика тотално се изчерпах :-o както и да е .
Всеки има такива периоди .. и аз съм си мислела подобни неща,но тогава бях на 12-13 .. тогава не разбирах смисъла на думата приятелство .. а пък с майка ми и сега не споделям нищо .. та значи ако съдим по твоята логика съм била и по-зле . Хубаво е че държиш на възгледите си и на това което си .. и споко ще имаш истински приятели .. просто това е доста .. ъм труден процес докато ги откриеш :booooomb: И аз много търсих и в момента имам приятелка на която мога да разчитам за всичко и която адски обичам . Колкото и тъпо да звучи така е :) Абе може и глупости да изписах до сега,не знам и аз,обаче най-важното е да бъдеш себе си и така ..

UnaBletoLoVeU
02-21-2009, 18:25
Момичето, което познавам от мъничка сега се държи сякаш никога не сме били приятелки...обаче това е заради компанията, което така или иначе води до факта, че вече не сме приятелки.
Най-добрата ми приятелка от училище започна да се сближава много повече с 3то момиче, а преди се движехме 3те, но тя беше малко по-отстрани...това пък е, защото гаджето ми не я харесва и тя не го харесва и...да...
Сега не мога да кажа, че имам най-добра приятелка, в класа се разбирам с всички, нищо, че съм(сме) лицемерни понякога. Имам само две момичета, с които съм по-близка, едната от които виждам рядко.

И честно казано понякога ми липса времето с предишните ми най-добри приятелки, но през повечето време осъзнавам, че нямам нужда от хора, които ме разочароват..защото и аз се разочаровам много лесно. Гаджето и това е :) намери си някой, който да запълни празнината. Ако ще и куче да е, поне да го обичаш.

SoFarSoG00d
02-21-2009, 18:27
'Нямам приятели,имам само познати'
Достатъчно зряла съм за да твърдя,че между жени приятелство няма,винаги има задни мисли,завист и т.н.т.....та това го казвам от собствен опит.

deanne
02-21-2009, 18:33
Ми и моите френдове се броят на пръстите на едната ми ръка и са предимно момчета, само едно момиче. Неведнъж са ме лъгали, дааа животът е гаден. Нямам си приятел, което силно ме притеснява и аз се чудя кво ми има :neutral:

Bellatrix
02-21-2009, 18:37
'Нямам приятели,имам само познати'
Достатъчно зряла съм за да твърдя,че между жени приятелство няма,винаги има задни мисли,завист и т.н.т.....та това го казвам от собствен опит.
Съгласна съм. Имам приятели, но все са мъже и нямаме нечовешки близко проятелство, за да спазваме все пак приятелската дистанция.
А и аз знам от опит, че тая величина женско приятелство е много рядко срещано нещо.

woshata
02-21-2009, 18:40
От вашите коментари вече почвам да се чувствам излъгана от живота :-# Ужас .

Pedigree
02-21-2009, 18:40
Достатъчно зряла съм за да твърдя,че между жени приятелство няма,винаги има задни мисли,завист и т.н.т
Баш.
Вярно е, че женските са тъпи, завистливи, злобни и тнт, но не съм съгласна. Приятели се намират трудно, но се намират. Аз си имам една истинска приятелка, с която се познаваме от .. ехехех, от бебета. :) И си казваме всичко една на друга, помагаме си, тя ме уважава, аз нея, държим една на друга. Не един път ми е доказвала, че ми е истинска приятелка. Не ме е разочаровала, надявам се, и аз нея.

По темата: повтарям, приятели трудно се намират. познати(с които ще се поздравиш, на които ще се усмихнеш, ще кажеш "кво стаа".. иии, може да пиете кафе) се намират лесно. Хубаво е, че поне можеш да споделяш с мамето. :P Не се притеснявай, излизай повече, все ще си намериш някой с времето. И недей да мислиш, че никой не те харесва. Харесвай се ти, за да те харесват и останалите. Бъди по-уверена.

Bellatrix
02-21-2009, 18:42
От вашите коментари вече почвам да се чувствам излъгана от живота :-# Ужас .
Споко де, не е невъзможно да намериш съвсем истинска приятелка, просто е мнооого сложно.

SoFarSoG00d
02-21-2009, 18:43
В момента,когато се появи индивид от срещуположния пол-мъж,когато той е атрактивен и желан от двете 'приятелки',незабелязано се промъква завист,спортна злоба и приятелството ...........
Това е човешката природа,състезателен дух,спортна злоба и борба за собствена територия.

woshata
02-21-2009, 18:44
От вашите коментари вече почвам да се чувствам излъгана от живота :-# Ужас .
Споко де, не е невъзможно да намериш съвсем истинска приятелка, просто е мнооого сложно. :lol: :lol:
Почвам да се раздвоявам .
Един път нямало начин приятелство между момичета .. другия път просто било много трудно . Ахам .
Ае да не се отклоняваме от темата,но наистина тая логика ми е адски странна. :booooomb:

woshata
02-21-2009, 18:47
В момента,когато се появи индивид от срещуположния пол-мъж,когато той е атрактивен и желан от двете 'приятелки',незабелязано се промъква завист,спортна злоба и приятелството ...........
Това е човешката природа,състезателен дух,спортна злоба и борба за собствена територия.Гаджето на най-добрата ми приятелка е момче за което съм мечтала винаги само че единственото,което изпитвам е радост,че са заедно и че са щастливи .
В човешката природа има твърде много изключения .. и тук идва клишето " не слагай всички под общ знаменател " .

SoFarSoG00d
02-21-2009, 18:47
Добре замисли се,следната ситуация:Ти и твоята приятелка 'А' харесвате едно и също момче Х,ама сте лудо влюбени и двете в него,ти започваш да правиш всичко възможно да го привлечеш и тя прави същото,да ама момчето Х избира твоята приятелка А,защото повече му допада,ще останат ли отношенията ти с А същите при положение,че всеки ден ги виждаш с Х влюбени за ръка :)

SoFarSoG00d
02-21-2009, 18:48
В момента,когато се появи индивид от срещуположния пол-мъж,когато той е атрактивен и желан от двете 'приятелки',незабелязано се промъква завист,спортна злоба и приятелството ...........
Това е човешката природа,състезателен дух,спортна злоба и борба за собствена територия.Гаджето на най-добрата ми приятелка е момче за което съм мечтала винаги само че единственото,което изпитвам е радост,че са заедно и че са щастливи .
В човешката природа има твърде много изключения .. и тук идва клишето " не слагай всички под общ знаменател " .
Естествено,че има изключения,за което те поздравявам,но дълбоко в себе си не искаш ли да си на нейно място?!

woshata
02-21-2009, 18:48
Добре замисли се,следната ситуация:Ти и твоята приятелка 'А' харесвате едно и също момче Х,ама сте лудо влюбени и двете в него,ти започваш да правиш всичко възможно да го привлечеш и тя прави същото,да ама момчето Х избира твоята приятелка А,защото повече му допада,ще останат ли отношенията ти с А същите при положение,че всеки ден ги виждаш с Х влюбени за ръка :)НИКОГА АМА НИКОГА НЯМА ДА РАЗВАЛЯ ПРИЯТЕЛСТВО ЗАРАДИ МЪЖ .. твърде смешно е .. момчетата си идват и отиват

woshata
02-21-2009, 18:48
В момента,когато се появи индивид от срещуположния пол-мъж,когато той е атрактивен и желан от двете 'приятелки',незабелязано се промъква завист,спортна злоба и приятелството ...........
Това е човешката природа,състезателен дух,спортна злоба и борба за собствена територия.Гаджето на най-добрата ми приятелка е момче за което съм мечтала винаги само че единственото,което изпитвам е радост,че са заедно и че са щастливи .
В човешката природа има твърде много изключения .. и тук идва клишето " не слагай всички под общ знаменател " .
Естествено,че има изключения,за което те поздравявам,но дълбоко в себе си не искаш ли да си на нейно място?!Не .

SoFarSoG00d
02-21-2009, 18:49
Добре замисли се,следната ситуация:Ти и твоята приятелка 'А' харесвате едно и също момче Х,ама сте лудо влюбени и двете в него,ти започваш да правиш всичко възможно да го привлечеш и тя прави същото,да ама момчето Х избира твоята приятелка А,защото повече му допада,ще останат ли отношенията ти с А същите при положение,че всеки ден ги виждаш с Х влюбени за ръка :)НИКОГА АМА НИКОГА НЯМА ДА РАЗВАЛЯ ПРИЯТЕЛСТВО ЗАРАДИ МЪЖ .. твърде смешно е .. момчетата си идват и отиват
Така е и аз съм така,само че не бях аз тази,която развали приятелството,а моята най-добра приятелка,т.е си мислех,че е такава,та има много изключения и разумните хора трябва да съхранят приятелството си въпреки всичко,но за съжаление са на изчезване,иска ми се и на мен да намеря приятел,но за съжаление.............

RAWRRR
02-21-2009, 18:51
SoFarSoG00d,не знам колко си зряла,ама да твърдиш че всички жени завиждат и лицемерничат не говори добре за теб.Говори че си чепата и че си егоист.Затова не можеш да се сприятелиш с някой с некористни цели.

Pedigree
02-21-2009, 18:53
Добре замисли се,следната ситуация:Ти и твоята приятелка 'А' харесвате едно и също момче Х,ама сте лудо влюбени и двете в него,ти започваш да правиш всичко възможно да го привлечеш и тя прави същото,да ама момчето Х избира твоята приятелка А,защото повече му допада,ще останат ли отношенията ти с А същите при положение,че всеки ден ги виждаш с Х влюбени за ръка :)НИКОГА АМА НИКОГА НЯМА ДА РАЗВАЛЯ ПРИЯТЕЛСТВО ЗАРАДИ МЪЖ .. твърде смешно е .. момчетата си идват и отиват
има много изключения и разумните хора трябва да съхранят приятелството си въпреки всичко,но за съжаление са на изчезване
Ето го тънкият момент.
Има разлика от това, че НЯМА приятелКИ, и че са на изчезване.

SoFarSoG00d
02-21-2009, 18:55
SoFarSoG00d,не знам колко си зряла,ама да твърдиш че всички жени завиждат и лицемерничат не говори добре за теб.Говори че си чепата и че си егоист.Затова не можеш да се сприятелиш с някой с некористни цели.
Напротив,просто много пъти съм била използвана и предавана от хора,за които съм давала всичко,а накрая...

acdcfenka
02-21-2009, 18:56
SoFarSoG00d,не знам колко си зряла,ама да твърдиш че всички жени завиждат и лицемерничат не говори добре за теб.Говори че си чепата и че си егоист.Затова не можеш да се сприятелиш с някой с некористни цели.
Напротив,просто много пъти съм била използвана и предавана от хора,за които съм давала всичко,а накрая...

Колко познато ми звучи. :?

SoFarSoG00d
02-21-2009, 18:58
Ами за съжаление се чувствам доста самотно на моменти,иска ми се да изляза с някого и да споделя някои си мои неща,преди съм го правила ,обаче моите тайни се превръщаха в обществено достояние,та се отказах накрая в търсене на приятели.Споделям на гаджето си и на майка ми,поне знам,че няма да бъда предадена.Но все пак имам необходимост от други хора,с които да излизам,общувам,но както казах създала съм си нещо като защита и не допускам хора до себе си,понеже доста пъти съм страдала заради добрите си намерения и излишна наивност,но човек съди по себе си....

Swinkenhoffer
02-21-2009, 18:59
Вие си говорете каквото искате, ама е факт, че предпочитам да общувам повече с момчета, отколкото с момичета... имам само една добра приятелКА, но на нея дори не гледам като на същество от женски род. :D Всичките ми други близки хора, извън семейството, са мъже... и така се чувствам много по-добре, отколкото когато преобладаваха представителките на нежния пол.

EroSennin
02-21-2009, 19:15
Стига сте се заяждали !!!!! Дай ми дефиниция за приятел ? и ще осъзнаеш какво всъщност очакаваш от тях :) Запомни различни хора, различни гледни точки :)

babity
02-21-2009, 19:20
Много ми е познато това, което описва авторката. Доскоро и мен подобно нещо ме измъчваше. С времето осъзнах, че наистина съм очаквала адски много. Ок, приятел, ама той/тя също е човек и си има собствени желания и виждания, и изисквания, и всичко каквото имам и аз. Лично мен ме мъчеше адски много това, че се чувствах втора цигулка постоянно. След един сериозен размисъл стигнах до заключение, че това, че аз нямам други приятели освен нея, не ме я задължава да е 24/7 с мен. Като прибавихме, че се дистанцирах малко и сега се чувствам доста по - независима, мисля че се получи добре, а и най - важното - вече не се сдухвам така за глупости.

MostHated
02-21-2009, 19:25
Авторке, замисли се ако някой те въсприема като най добра приятелка, и да ти види темата... как ли ще се почуства, съвет от мен : "огледай се!" всеки си има приятел, не вярвам, че си сама на тоя свят

woshata
02-21-2009, 19:28
Добре замисли се,следната ситуация:Ти и твоята приятелка 'А' харесвате едно и също момче Х,ама сте лудо влюбени и двете в него,ти започваш да правиш всичко възможно да го привлечеш и тя прави същото,да ама момчето Х избира твоята приятелка А,защото повече му допада,ще останат ли отношенията ти с А същите при положение,че всеки ден ги виждаш с Х влюбени за ръка :)НИКОГА АМА НИКОГА НЯМА ДА РАЗВАЛЯ ПРИЯТЕЛСТВО ЗАРАДИ МЪЖ .. твърде смешно е .. момчетата си идват и отиват
Така е и аз съм така,само че не бях аз тази,която развали приятелството,а моята най-добра приятелка,т.е си мислех,че е такава,та има много изключения и разумните хора трябва да съхранят приятелството си въпреки всичко,но за съжаление са на изчезване,иска ми се и на мен да намеря приятел,но за съжаление.............
Аз нямам никакви приятелки,ама ми е добре.Не се нуждая особено от лицемери до себе си :)
:wink:
И ти не знаеш какво говориш .

LiveFlower
02-21-2009, 19:43
SoFarSoG00d,не знам колко си зряла,ама да твърдиш че всички жени завиждат и лицемерничат не говори добре за теб.Говори че си чепата и че си егоист.Затова не можеш да се сприятелиш с някой с некористни цели.
Напротив,просто много пъти съм била използвана и предавана от хора,за които съм давала всичко,а накрая...След като позволяваш да се случва :)

Аз досега истински приятели не съм имала,имам само приятели,с които да се разведрявам и забавлявам,такива с които да се чувствам добре и с които да си помагаме,когато трябва.Но никога не съм изисквала да са на 100 % с мене,затова и не се сърдя,когато стане някой гаф ;)

JUSTDNB
02-21-2009, 19:45
Ami to kolkoto i da ne ti puka i da se opitva6 da se abstrahira6 ot fakta,v edin moment vse nqkoga obstoqtelstvata se sti4at taka,4e pak se zamislq6 - "Nqmam priqteli,samoten/a sam..." i t.n. Spored mene po skoro v taq tema ne trqbva vsi4ki da se jalvame,za6toto da si go kajem vse pak - 4ovekut e sklonen da prauveli4ava i dramatizira.Sas sigurnost vseki se e 4uvstval taka v daden moment,sam i bez priqteli.Naistina nqma da e lo6o ponqkoga da se ogledame malko okolo nas,no sa6to taka e vqrno,4e kogato mnogo puti sa te precakvali i nakraq po4va6 da si malko ili mnogo vrajdeben kam drugite,a taka nqma da razbere6 koga nqkoi naistina moje da ti bude piqtel.Az pone,se opitvam da gledam vinagi ot dobrata strana,da sam usmihnata,vesela,e ne vinagi e vazmojno,no ina4e ne si struva.Prosto trqbva da riskuva6 i tova ne se otnasq samo za priqtelstvoto,ina4e nikoga nqma da nameri6 tva,koeto tarsi6.

selens
02-21-2009, 20:47
Всеки минава през това ....

Seducti0n
02-21-2009, 21:03
:) Явно просто не си случила на хора, а е безмислено да се променяш за да се харесаш на някого.
Приятелството е нещо, което се изгражда с времето, а не за ден или два.Всеки един твой добър познат има потенциала да ти бъде истински приятел, ако ти самата прецениш, че той го заслужава, че е направил достатъчно за теб, че е с нещо по-специален от масата хора, с които можеш да излезнеш на кафе, да си говорите за общи неща и т.н.
Недей да страдаш и да вървиш против себе си.
Не се самообвинявай затова, че критериите ти са неосновано завишени.
Дори и да е така, дори и това донякъде да е пречка, един ден може да се превърне в доста ценен плюс, имай го предвид.
Единственото, което можеш да направиш за момента е да спреш да си втълпяваш някакви глупости в главата и да си мислиш, че нещо не ти е наред.
Баба Ванга е казала, че най-ценното човешко качество е търпението.
И наистина е така.Просто трябва да го осъзнаеш и да го проявиш за да успееш.(:
Успех.

EroSennin
02-21-2009, 21:08
Нищо чудно че те поканиха да говориш по телевизията, доста добре се справяш :)

Seducti0n
02-21-2009, 21:35
:) Благодаря.

SWASTIKA
02-21-2009, 21:59
Аз нямам никакви приятелки,ама ми е добре.Не се нуждая особено от лицемери до себе си :)Ти наистина си адски тежък случай .. ходи се прегледай .
Омръзнало ми е да повтарям едно и също по темата за приятелите .. особено в един спор със Свастика тотално се изчерпах :-o както и да е .
Всеки има такива периоди .. и аз съм си мислела подобни неща,но тогава бях на 12-13 .. тогава не разбирах смисъла на думата приятелство .. а пък с майка ми и сега не споделям нищо .. та значи ако съдим по твоята логика съм била и по-зле . Хубаво е че държиш на възгледите си и на това което си .. и споко ще имаш истински приятели .. просто това е доста .. ъм труден процес докато ги откриеш :booooomb: И аз много търсих и в момента имам приятелка на която мога да разчитам за всичко и която адски обичам . Колкото и тъпо да звучи така е :) Абе може и глупости да изписах до сега,не знам и аз,обаче най-важното е да бъдеш себе си и така ..
Не нарушавай третата Божия заповед...

woshata
02-21-2009, 22:07
Щом видях че си писал в темата 90% бях убедена и че ще ме цитираш.. :lol:

SWASTIKA
02-21-2009, 22:10
Щом видях че си писал в темата 90% бях убедена и че ще ме цитираш.. :lol:
Така е по-добре.

woshata
02-21-2009, 22:11
Щом видях че си писал в темата 90% бях убедена и че ще ме цитираш.. :lol:
Така е по-добре.Моля .. за какво говорим ? :lol:
Се тая .. айде бай че не ми се занимава ..

SWASTIKA
02-21-2009, 22:15
Щом видях че си писал в темата 90% бях убедена и че ще ме цитираш.. :lol:
Така е по-добре.Моля .. за какво говорим ? :lol:
Се тая .. айде бай че не ми се занимава ..
Нека някой ПО, да проследи дискусията и да ти обясни.

Kya
02-22-2009, 00:56
като човек или приятел ...

Проблема е там ,че нямам истински приятели до мен, а също така и нямам много познати с които мога просто да изляза на рзходка или да пийнем по нещо в някое кафенце...
Добре бе мама му стара.. За какво са ти тия така наречени "приятели"? Да има с кой да си харчиш парите или търсиш някой който да те наскърбява, някой с който да споделяш може би или просто защото е АДСКИ модерно да имаш приятели да ходите по безмислените кафенца за да си говорите безмислени простотиики? Замисли се малко за какво са ти "приятели". Аз ще ти отговоря - те са само за да кажеш че имаш приятели и това е.


Винаги съм си мислила,че съм забавен човек, земен , истински , и че мога да съм истински приятел ... сега също мисля,че е така , но обстоятелствата понякога ме карат да си мисля ,че не допадам на никой :( Незнам какъв е проблема... държа се приятелски и никога надменно и "надуто"... въпреки това не съм намерила приятел ,който да е готов на всичко за мен.
Ох просто знам за какво говориш. Минах през същото. Няма да разказвам. Сама ще видиш. Един ще бъде човекът който ще бъде готов на всичко за теб. Един ще бъде и това няма да е момиче.. Не търси приятелство в жени. Вярвай ми! Жените са противни. Ако са ти "приятелки" и движат с теб то те имат някаквва полза от това. Ти само гледай колко повече ще се държат надуто и надменно.


Имам две съученички ,с които се движим винаги заедно и уж се имаме за приятелки- излизаме заедно, споделяме, събираме се , но усещам , че не съм за тази компания и понякога ми го доказват с поведението си .. Сигурна съм ,че ако някой от вас прекара един ден с нас ,ще се зачуди как така сме заедно :shock: И още по-гадно е когато някоя от тях ми каже колко ме обича, а това по нищо не си личи - нито по действията нито по каквото и да било...карат ме да живея в заблуда....Чувствам се ужасно самотна и празна ...
Този случай ми е познат. Среща се често. Казвам ти спри да излизаш с тия пачаври. Обещавам ти че ще ти донасят само нещастие докато общуваш с тях. Ще те унизяват по гаден начин. Като гледам вече са и започнали. Правят го за да изпъкнат най - често(не съм сигурна за конкретният случай) Тези хора се наричат използвачи. Има различни видове хора, държане на хора, ситуации и т.н. (каквото се сетиш изобщо) Опитавай се да сортираш всичко което видиш и го помни. Всеки вид и подвид можеш да определиш по някоя характеристика. Надявам се да ме разбереш...


Може би аз имам прекалено високи изисквания към хората ... доста рядко се възхищавам на поведението на някой, но пък много често съм възмутена. :? А и като капак на всичко живея в малък град , в който всички се мислят за "звезди" - е не съм за такава компания ... [-X Радвам се ,че поне имам майка , която ме разбира и винаги мога да й споделя :mrgreen: :smt003
Нали казват , че за всеки влак си има пътници.. щом е така защо аз все още вървя пеш по прашния път ... дали някога ще намеря истински приятели ?... и възможно ли е наистина никой да не ме харесва ??? :-k И има ли такива от вас със същия проблем или съм само аз :(
Въпреки всичко се опитвам да съм весела и да прикривам истинските си чувства.. :grin:
Личи по стълът ти че ти чак сега започваш да вървиш по тази прашна пътека (започваш да осъзнаваш къде се намираш по дяволите).
Аз ще те посъветвам да си гледаш своят собсвен живот и да не се мешаш в други съдби. Просто не ги оплитай. Стига ти само твоят живот повярвай ми. Работи над себе си. Гледай себе си. Гледай си учението.. И си намери някакви начини да се забавляваш сама - да си бъдеш себедостатъчна. Казвам ти изрично да не се занимаваш с други хора. Наблюдавай ги отстрани и сама ще рабереш колко проблеми си навличат само от факта че са се събрали накуп. Проблемът на хората идва от самите тях. Сама казваш че за всеки влак си има пътници и по думите ти личи че ти е писнало да чакаш своят влак. Я се замисли на колко си години. Твоят влак ще дойде и ако спреш да мислиш само за него ще дойде приятно и неочаквано. Не мисли за другите мисли за себе си и наблюдавай другите. Учи се от техните грешки. Не се прецаквай заради тях. В момента съм сигурна че пиша на вятъра и че нищо няма да разбереш от това което се опитвам да ти кажа (разбрах го само заради това че си пуснала тоя тип тема), но поне и други хора ще го прочетат. Надявам се да съм била полезна. Мога да говоря и да споря адски на тая тема.

ПРИЯТЕЛИ НЯМА!!!!

:-x

psychopath
02-22-2009, 01:16
Аз нямам никакви приятелки,ама ми е добре.Не се нуждая особено от лицемери до себе си :)NC

gsh
02-22-2009, 01:26
общувай с повече хора, разбери от какво се интересуват и най-важното - не се притеснявай, да не ти пука :)

Blab
02-22-2009, 04:29
Четейки такива теми, се чувствам най-щастливият човек на света.

Девойките, които заклеймяват с етикетчета, явно страдат от предразсъдъци и са с ниска самооценка. Прощавайте, но човек съди за другите по себе си.

В този ред на мисли, всяка отсечка има 2 края, но не всеки 2 точки свързват отсечка в живота. Даваш-получаваш, открити отношения, престореност на най-горния рафт в шкафа.

Нямало приятели.
Приятелите били, за да ходиш с тях на кафенце.
Ихууууу. ГИниални. *поклон*

ПП: Всяко същество има различни от тези на околните нужди и дажби.

neocide
02-22-2009, 09:23

selens
02-22-2009, 09:23
Приятели има но не всички са завинаги а за определен период от време след това всеки тръгва по своя път :)

scyLLa
02-22-2009, 09:56
Еми точно де за всеки влак си има пътници а ти вървиш по прашния път, той влака се движи по релсите :D

rebelGIRL
02-22-2009, 13:09
Еми точно де за всеки влак си има пътници а ти вървиш по прашния път, той влака се движи по релсите :D

ако вървя по релсите нима не рискувам някой влак да ме премаже ...

rebelGIRL
02-22-2009, 13:13
Благодаря на всички :mrgreen:
Сега се чувствам малко по-добре и вярвам,че някъде там има още една самотна душа,която чака точно мен ;-)
Пожелавам успех на всички в търсенето на истински приятел , както и на мен самата :-)
Още един път благодаря ви ! :P

hardball
02-22-2009, 14:58
'Нямам приятели,имам само познати'
Достатъчно зряла съм за да твърдя,че между жени приятелство няма,винаги има задни мисли,завист и т.н.т.....та това го казвам от собствен опит.
Дрън- дрън.

Блаб, +1 :D

Canis_Dirus
02-22-2009, 15:07
Жените са куpви до една и затова нямат приятелки! Жените не са на тая планета за приятелство, а за ебaне!

hardball
02-22-2009, 15:09
Аз си имам приятелки, това как ще го обясним :-o

YouKnowImBetterThanYou
02-22-2009, 15:10
Ще е съмнително всички да те харесват, нали? Никой не може да се хареса на всички, ако се харесваш на всекиго, то най-вероятно ще има някаква причина от сорта на пари и интереси, но не заради хубавата ти личност. Също така още по-лошо е ако се опитваш ти самата да се харесаш на всички! Това няма да е въможно никога да стане освен ако не се намесят някакви фактори, като тези които изброих вече малко по-нагоре. Основното, което мога да ти дам като съвет е да гледаш на хората малко по-снизходително. Това не означава обезателно да се надуваш, но да показваш някакъв харектер, който да кара хората да те уважават, а не просто да те използват. Ще видиш, че ако се опиташ в повечето ситуации да налагаш своето мнение като основно, стига да не прекаляваш да го изопачаваш пред чуждите, но все пак да покажеш, че стоиш зад думите си и не могат да те правят на балама, то бързо бързо ще видиш как околоните ще те уважават повече. Също така е необходимо да знаеш, че всяко приятелство е специално. Трябва да имаш различен подход към всяка личност, с която общуваш. Всички са различни, общувай с колкото е възможно повече характер и лека по-лека ще усвоиш схемите, по които се печелят приятели и как да ги задържиш около себе си. Успех! :)

RAWRRR
02-22-2009, 15:10
Ми да,именно курвалъкът е причина жените да нямат приятелки от същия пол.Конкуренция,безкористн и отношения...не,не жените са свикнали да са добри с някого,само ако знаят,че могат да получат нещо в замяна.Доброто отношение не е достатъчно.

hardball
02-22-2009, 15:11
^ Притеснява ме да го чуе от теб Х.х Ние от различни полове ли сме? :D

RAWRRR
02-22-2009, 15:15
Това го казах,за жените които отричат женското приятелство.Това са реалните им доводи,не лицемерието или по-лошото им чувство за хумор,в сравнение с това на мъжете и блабла.
Аз вярвам в женското приятелство.

Canis_Dirus
02-22-2009, 15:28
Аз си имам приятелки, това как ще го обясним :-o
не правиш секс редовно

FockidyFockFock
02-22-2009, 15:30
Социопати и мръсници! :razz:

RAWRRR
02-22-2009, 15:34
Аз си имам приятелки, това как ще го обясним :-o
не правиш секс редовно

това отпада като версия,защото и аз имам приятелки 8-)

Boot
02-22-2009, 15:55
Това го казах,за жените които отричат женското приятелство.Това са реалните им доводи,не лицемерието или по-лошото им чувство за хумор,в сравнение с това на мъжете и блабла.
Аз вярвам в женското приятелство.
Аз имам женски приятелки, обаче е факт, че жените никак не са забавни. През живота си съм срещала максимум 5 момичета с наистина добро чувство за хумор, които са сме сцепвали буквално от смях.

А с мъже винаги е забавно. Ви-на-ги. И затова предпочитам да общувам с мъже :)

Briseis
02-22-2009, 15:57
на всеки са му се случвали кофти ситуации с "приятелки". мен обаче това не ме кара да губя вяра в женското приятелство. наистина има такива само за кафета, но има и такива приятелства, които се градят на честни отношение, искреност и взаимопомощ.
въпреки че съм била "предавана" аз си имам приятелки и се радвам, че е така...

w1ky
02-27-2009, 15:33
Хах.. няма да намериш приятелите си в тази компания.. те сами няма да дойдат.. Просто направи нещо, за да изпъкнеш и да станеш интересна на околните, за да искат да сте приятели.. С добро и мило отношение и с огаждане на всички нищо няма да постигнеш.. напротив.. това ще им позволява само да те използват, защотото знаят, че си мила и няма да откажеш.. Огледай се.. Няма човек без приятел.. Може би има някои, който те обича и държи на теб, но ти да не му обръщаш внимание.. Изразявай мнение и просто бъди себе си.. Аз вече намерих истинската си приятелка и сега тя ми е като сестра.. :grin:

rebelGIRL
03-24-2009, 16:56
Ключ :)

DimovB
04-27-2009, 10:59
Дай някоя снимчица да видим оправдана ли е тъгата ти :D

MaLty
04-27-2009, 11:24
Имам най-добра приятелка и най-добър приятел..с приятелката се познаваме от бебета..знае всичко за мен и аз за нея..немога да кажа чее има някфа женска злоба и т.н..е не е късно де :D Иначе по темата..абе всеки е имал такива периоди..аз имах период в който мислех че сички са ме заебали даже и наще ама и тфа отмина ;)

PainMonopoly
04-27-2009, 12:16
И още по-гадно е когато някоя от тях ми каже колко ме обича, а това по нищо не си личи - нито по действията нито по каквото и да било...карат ме да живея в заблуда...."Приятелките" ти са типични лицемерни ЖЕНИ. Пробвай да си намериш приятел момче.



Имам две съученички ,с които се движим винаги заедно и уж се имаме за приятелки- излизаме заедно, споделяме, събираме се , но усещам , че не съм за тази компания и понякога ми го доказват с поведението си .. Сигурна съм ,че ако някой от вас прекара един ден с нас ,ще се зачуди как така сме заедно :shock:

Тва вече ми звучи познато. Ами след като знаеш, че те нямат за нищо, просто се мъкнеш с тях и не ги вземаш насериозно. Намираш си други приятели, които те приемат такава каквато си.

PainMonopoly
04-27-2009, 12:17
Жените са куpви до една и затова нямат приятелки! Жените не са на тая планета за приятелство, а за ебaне!!!!