PDA

View Full Version : ot protivoza4atu4nite li e ?



kat4enceto
02-21-2009, 19:15
na 15 sum i pravq sex ot okolo 3 mesca. V na4alot na fevruari otidihna ginekolkogi4en pregled profilakti4en, tam mi izpisaha protivoza4atu4ni za regulirane na cikula.. i ottam idva celiq problem piq si gi striktno po shemata doide mi na 13ti do 17-18 ti mi be6e po silen no ot tezi dni do sega mi e mn malko i samo sutrin kato stana i do sredata na denq ima malko kurvene.Tova normlano li e za6toto nikoga do sega ne mi e bilo taka?V ponedelnik otivam pak na pregled ama vse pak da vi popitam i vas ?PLS ne spamete i sry za latinicata :S

ThePainIsReaL
02-21-2009, 22:01
Първите месеци от приема на противозачатъчните е напълно нормално да получаваш междинно кървене.
Не се притеснявай. С времето ще спре.
А ти не го ли прочете това с листовката? 100% го пише.

kat4enceto
02-22-2009, 06:15
Pro4etoh q ama po4nah da se paniram 6toto tolkova mn vreme... a i to ne e mejdinno ami si prosduljava sled dnite s po-obilno te4enie.. :-o

cherrypezz
02-22-2009, 07:47
Извинявам се за мнението, може би не съм достатъчно запозната,но.....не си ли малко малка за противозачатъчни?Защо не използваш презерватив? :oops: вярно че са ти ги изписали,но просто питам....

Re5peC7
02-22-2009, 07:51
Извинявам се за мнението, може би не съм достатъчно запозната,но.....не си ли малко малка за противозачатъчни?Защо не използваш презерватив? :oops: вярно че са ти ги изписали,но просто питам....
Щото не можеш да четеш! :lol: за кво и е тоя презерватив, като става дума за цикъла?! :lol: хахаха


V na4alot na fevruari otidihna ginekolkogi4en pregled profilakti4en, tam mi izpisaha protivoza4atu4ni za regulirane na cikula..

cherrypezz
02-22-2009, 07:58
Еми да де.Цикъла с ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ ли се регулира или с някви други лекарства?!?!

Re5peC7
02-22-2009, 08:01
еми да това е едно от свойствата на противозачатъчното. С презерватив как ще стане тоя номер според теб?

cherrypezz
02-22-2009, 08:23
Ох добре де,само питах.

hottie
02-22-2009, 09:17
По принцип се води за нормално, т.е. ДА от противозачатъчните е, но ако продължава много дълог по-добре отиди пак на лекар, за да ти предпише други. Може би точно този вид не са за теб.

Re5peC7
02-22-2009, 10:04
Ох добре де,само питах.
няма лошо.. не съм го казал това карайки се :) и се извинявам ако така ти се е сторило, явно момента ми е бил такъв

Abigoria
02-22-2009, 10:48
Ох добре де,само питах.
няма лошо.. не съм го казал това карайки се :) и се извинявам ако така ти се е сторило, явно момента ми е бил такъв
Ей, гения, защо според тебе се наричат 'противозачатъчни'? И да, малка е, лекаря й явно е некомпетентен... Лично аз НИКОГА не бих изписала на някаква 15- годишна пикла, водеща полов живот 100% скришом от майка си, противозачатъчни. При условие, че са на хормонално равнище, не смятам, че са най- добрият вариант за едно 15 годишно момиче. И, към авторката, как по дяволите убеди майка ти да ти ги купи? :?

LovelyGirl
02-22-2009, 11:42
Абе тя ги пие за РЕГУЛИРАНЕ НА ЦИКЪЛА,не само за предпазване от бременност.Щом има нужда да ги пие,ще ги пие.Ей ама всички сте по-компетентни от лекарите,значи..

Abigoria
02-22-2009, 11:45
Абе тя ги пие за РЕГУЛИРАНЕ НА ЦИКЪЛА,не само за предпазване от бременност.Щом има нужда да ги пие,ще ги пие.Ей ама всички сте по-компетентни от лекарите,значи..
Айде, ******... Не ми се обяснява, проумей написаното по- горе.

LovelyGirl
02-22-2009, 12:06
Абе тя ги пие за РЕГУЛИРАНЕ НА ЦИКЪЛА,не само за предпазване от бременност.Щом има нужда да ги пие,ще ги пие.Ей ама всички сте по-компетентни от лекарите,значи..
Айде, ******... Не ми се обяснява, проумей написаното по- горе.


Айде без обиди,защото ти не можеш да разбереш.
Тя не ги пие,защото прави секс,а защото има проблеми с цикъла и и трябват Хормонални хапчета.За това са и изписани..
Какво да пие-аналгин ли като е на 15...

MakeMeLaugh
02-24-2009, 20:05
Abigoria,
при още 1 такава обида към някой или към тази потребителка ще бъдеш баннат без предупреждение!


Лични обиди, нападки и неприязън от потребители към потребители да не се виждат!

HyperBoy
02-24-2009, 20:57
Abigoria e иднствения стриктен потребител,който най много ми харесва.
Това че има глупави хора не означава чу друг потребител трябва да яде дървото ,след като просто са му избили нервите.

LovelyGirl
02-24-2009, 21:11
Abigoria e иднствения стриктен потребител,който най много ми харесва.
Това че има глупави хора не означава чу друг потребител трябва да яде дървото ,след като просто са му избили нервите.

Ако говориш за мен,по-добре прочети темата и ще разбереш,че всичко,което съм казала е вярно!
Това,че някой не е съгласен с чуждото мнение,не означава,че трябва веднага да скача,да обижда,да се заяжда и т.н.

batkodoki
02-25-2009, 00:06
na 15 sum i pravq sex ot okolo 3 mesca. V na4alot na fevruari otidihna ginekolkogi4en pregled profilakti4en, tam mi izpisaha protivoza4atu4ni za regulirane na cikula.. i ottam idva celiq problem piq si gi striktno po shemata doide mi na 13ti do 17-18 ti mi be6e po silen no ot tezi dni do sega mi e mn malko i samo sutrin kato stana i do sredata na denq ima malko kurvene.Tova normlano li e za6toto nikoga do sega ne mi e bilo taka?V ponedelnik otivam pak na pregled ama vse pak da vi popitam i vas ?PLS ne spamete i sry za latinicata :S

на 14-15 годишните стана мода да се изписват противозачатъчни с евфемизма "за регулиране на цикъла"...

ТОВА Е АБСУРДНО!

понякога наистина се чудя как и кому даваме Специалност....