PDA

View Full Version : Какво да правя ? :(



dadode
02-21-2009, 19:15
Здравейте.От около 1 месец харесвам едно момиче.В момента уча в друг град,а то учи за първа година в старото ми училище.Когато беше междусрочната ваканция,старото ми училище учеше с нормални часове,а сегашното ми с часове по 15 минути и съответно се прибрах и отидох и карах 2 часа в старото училище.Та харесах въпросното момиче,разпитах няколко приятеля и ми дадоха Skype-а и.Та писахме си и т.н.До тук обаче.Не върви много в Skype да си пишем.Пишем си 30 мин - 1 час максимум и до там.Не знам защо така се получава.Бих искал да я поканя да излезем и т.н.,но проблема е,че не съм от най-хубавите момчета,че съм в града само петък следобяд,събота и неделя,че не искам да се разпространява,защото не искам да научават в старото ми училище и защото мисля,че пак ще стане като в Skype.А ми се струва,че даже и да излезем и т.н.,времето,в което мога да се виждам с момичето е много малко...1 ден и нещо,което ми се струва малко...Та не знам какво да правя.Повечето ще кажете да си го избия от главата това,но много я харесах.Та моля ви за съвет!Какво Да Правя ?

П.С : На една и съща възраст сме !

tuzaro
02-21-2009, 19:18
1,5 дена е повече отколкото нищо, ама питай момичето дали те харесва и тогава я покани на кафе.

dadode
02-21-2009, 20:12
1,5 дена е повече отколкото нищо, ама питай момичето дали те харесва и тогава я покани на кафе.
С момичето съм се виждал и съм говорил с нея точно 1 път.Нали казах.Това бяха 2 учебни часа.А бяха 10 приятеля там.

AFT
02-21-2009, 20:17
Тя сама ще си прецени дали два-три дена са и' достатъчни. Първо разбери дали те харесва, покани я да излезете. Голяма работа, ако те отреже, няма да е края на света. Не му мисли чак толкова, няма кой да те чака да се наканиш. (:

Re5peC7
02-21-2009, 22:17
като за начало спри да му мислиш толкова! По скайп не е като на живо, както и на живо не е като по скайп. Покани я на кафенце или цяла вечност ще се питаш ами ако бях направил така, какво ли щеше да стане...нищо не губиш приятелю, бъди само малко по-уверен в себе си :) Успех ти пожелавам

GossipGirl89
02-21-2009, 22:23
Събери смелост и я покани да излезете. Наистина има огромна разлика между скайпа и реалността... Убедена съм, че все ще намерите за какво да си говорите. А пък и по държанието й спрямо теб на живо ще разбереш дали имаш шансове с нея или не. ;)

valdesbg
02-22-2009, 06:18
Еми без да я поканиш да излезете...няма как да прогресираш. Другото са комплекси и безпочвени притеснения. За да харесаш някого е нужно точно едно мигване време. Така че за ден и половина...ехее колко неща могат да станат :)

Marky
02-22-2009, 06:25
Еми без да я поканиш да излезете...няма как да прогресираш. Другото са комплекси и безпочвени притеснения. За да харесаш някого е нужно точно едно мигване време. Така че за ден и половина...ехее колко неща могат да станат :) Да, ама нали ще му липсва мацката през останалото време...
Аз като имам гадже, държа максимално да се наслаждавам и да я виждам всеки ден.

Presley
02-22-2009, 14:17
Еми без да я поканиш да излезете...няма как да прогресираш. Другото са комплекси и безпочвени притеснения. За да харесаш някого е нужно точно едно мигване време. Така че за ден и половина...ехее колко неща могат да станат :)
Съгласна

Lysit0
02-24-2009, 11:41
Поговори си с нея и се изяснете.

vesSynkaa
02-24-2009, 11:47
Човек,скайп е друго,на живо е ДРУГО!
Едно е да си пишете по скайп ,
съвсем различно е да е да видите ;)
Отиди в старото ти даскало
/ или пиши в скайп / и я
попитай дали иска да излезнете
/ там кафе , ала бала квото си решиш /
и готово. Кво те боли не мога да разбера другите
кво говорят?Цял живот ли смяташ да се влияеш от
хорското мнение?Както се казва "Чуждото мнение ,
след моето погребение!" ;)
Пък и е много хубаво , че сте на една и съща възраст ,
защото така ще имате много повече теми за разговор и
предполагам сходни интереси.За тва че не му мисли толкова
и действай! =]]