PDA

View Full Version : Заради "чуждо мнение" сгреших ужасно!?..



malka_diva4ka
02-21-2009, 19:22
ми преди да четете квото и да е..
ше ви кажа че това е моята история..
може да вас да е тъпа и така нататък..
но за мен е нещо важно да кажа на някой за това..





Преди около 2-3 месеца едно момче от моя град ми писа по скайп..
запознахме се.. оказа се че имаме общи интереси,познати и така нататък.. след около една седмица той ме попита дали искам да се хванеме-да бъдем гаджета..
сега идва и най тъпото..
точно тогава не бях на моя компютър а на гости..
и той тогава ме попитах..
моята приятелка искаше да го види..
и той пак ми прати снимка..
тя като го видя каза че е грозен..
че за нищо не стаа..на нищо не прелича..
аз се повлиах от нейното мнение и му казах НЕ..




мн го харесвах,но..
след 1-2 дни се видяхме случайно.. нали имахме общи познати..
той почна да ме обижда и така нататък..
стана ми толкова гадно..
че направо..
:?


той си имаше гадже от около 5-6 месеца..но скъсаха.. :razz:
и преди като ги виждах заедно ми ставаше едно такова мн гадно..
сега хора ако може да ми кажете какво да направя..
за да го върна някакси!?..



мерси за отговорите.. :)
и ако може без обиди.. :oops: :)

Kostadin_682
02-21-2009, 19:25
ми преди да четете квото и да е..
ше ви кажа че това е моята история..
може да вас да е тъпа и така нататък..
но за мен е нещо важно да кажа на някой за това..





Преди около 2-3 месеца едно момче от моя град ми писа по скайп..
запознахме се.. оказа се че имаме общи интереси,познати и така нататък.. след около една седмица той ме попита дали искам да се хванеме-да бъдем гаджета..
сега идва и най тъпото..
точно тогава не бях на моя компютър а на гости..
и той тогава ме попитах..
моята приятелка искаше да го види..
и той пак ми прати снимка..
тя като го видя каза че е грозен..
че за нищо не стаа..на нищо не прелича..
аз се повлиах от нейното мнение и му казах НЕ..




мн го харесвах,но..
след 1-2 дни се видяхме случайно.. нали имахме общи познати..
той почна да ме обижда и така нататък..
стана ми толкова гадно..
че направо..
:?


той си имаше гадже от около 5-6 месеца..но скъсаха.. :razz:
и преди като ги виждах заедно ми ставаше едно такова мн гадно..
сега хора ако може да ми кажете какво да направя..
за да го върна някакси!?..



мерси за отговорите.. :)
и ако може без обиди.. :oops: :)
пхахааа :lol: ... сапун сапун... еми... кажи му че си била пияна тогава, и за това си го отрязала... :razz:

My6mYLka
02-21-2009, 19:26
ми първоо не се повлиявай от др мнения :x
второ вземи му пиши че искаш да излезете и тогава поговори за това че си му отказала да тръгнете щото не си била сиг в чувствата си :) айде Успех !

KisSsSsSs
02-21-2009, 19:54
О, Боже :shock: :shock: :shock:

Защото приятелката ти е казала НЕ,
тя ли живее вместо тебе...

Не знам дали сега имаш шанс.
Пиши му или го заговори някакси,
но не знам...ужасно глупаво си постъпила.

cherinka
02-21-2009, 20:39
^ а неговата постъпка след казаното "НЕ" не е ли глупава ?!
С какво право той ще я обижда и ще се държи гадно с нея ?! Да приемем, че наистина не е искала да е с него. Това си е нейно право, нейн личен избор да избира с кого да бъде и с кой - не. А на него какво му дава право да се държи грубо с нея?!

Заеби, и двамата не ви бива.
Още по-чудно ми е, че за подобна глупост се допитваш до други хора.
Не стига, че се влияеш от мнението на приятелката си и твърдиш, че не искаш да е повече така, ами и пишеш във форум как да се справиш с проблема си.

Ако искаш аз да ида да говоря с него, че искаш да си с него и съжаляваш за казаното 'не'. По-лесно ли ще ти е?
Или може би не би могла да се сетиш сама как да направиш подобно елементарно нещо.
Момичеееееее, я се стягай и тичай при него да се изясните!

azz_azz
02-21-2009, 21:52
1-во - Ти си постъпила тъпо като си се повлияла от приятелката си...все пак ти ще ходиш с него,а не тя...супер детинска тъпотия.

2-ро - По някакво странно стечение на обстоятелствата приятелката ти се е оказала права с думите "не става за нищо" това доказва реакцията му след като си му казала не.Пълно леке е според мен така че не се занимавай с него и не съжалявай.

3-то - Съвет - За напред недей да се влияеш така от хорското мнение защото може да изтървеш правилния човек заради хорската простотия.Нали знаеш "хората са овце" никой няма право да решава вместо теб.Тва е то..

GossipGirl89
02-21-2009, 22:19
Аз затова никога не се влияя от чуждото мнение - каквото и да ми говорят за един човек докато не се убедя сама, че е така не слушам никой. Не е трябвало да я слушаш. Пък и момчето може изобщо да не е грозно. Замисляла ли си се, че ако твоята приятелка тогава е била без гадже и ухажори може в тоя момент като е видяла, че ти ще си хванеш приятел нарочно да ти е казала така, за да не остана само тя сама ? ;) Според мен е напълно възможно да е станало точно така.
А колкото до момчето - всички го нападате ама е нормално по някакъв начин да се защити... Не е хубаво това, което прави като я обижда ама те са деца :shock: Доколкото виждам тя е 7 клас - не вярвам той да е много по-голям от нея... тъй че кво да се очаква на такава възраст :)

Авторке, аке искаш да си сего се разберете да се видите и му кажи, че съжаляваш за станалото и искаш да пробвате отново.

beachy_bunny
02-21-2009, 22:55
Тц , а ти какво искаш .. приятелките ти да ти завиждат за гаджето ... той да е Playboy , а да се държи с теб като пълен боклук , защото половината са такива ...

elsy
02-21-2009, 23:50
Хах, ами ти си си виновна...
Защо се влияеш от мнението на другите?
Щом ти си го харесваш, какво значение има дали другите го харесват?

Darkkiss
02-22-2009, 00:53
че той не е бил твой че да си то върнеш

LiL_MeoW
02-22-2009, 01:01
отговорът е супер еднозначен - тинейджърска му работа ..... той еди кво си , ти иначе ... Ми не говори с хората кат пиеш, забрави че е възможно да имаш истински приятелКИ които да ти помагат и не се връзвай на некви психопатчета които да ти влиаят така, щото след тоя ше има и други и ако всеки път се хабиш от теб ще остане точно една развалина. Глеадай по-небрежно на нещата не се тормози за дребни неща .... мъже колкото искаш, особено когато всичко ти предстои

valdesbg
02-22-2009, 06:25
Авторке - това да ти е обичка на ушето. По въпроса - малко вероятно е да прояви отново внимание при такъв категоричен и еднозначен отговор. Другия път да знаеш :)

vlubeno_momi4e***
02-22-2009, 13:00
Не живей за мнението на хората!! ; ))

Axe_vs_Sword
02-22-2009, 13:07
^ а неговата постъпка след казаното "НЕ" не е ли глупава ?!
С какво право той ще я обижда и ще се държи гадно с нея ?! Да приемем, че наистина не е искала да е с него. Това си е нейно право, нейн личен избор да избира с кого да бъде и с кой - не. А на него какво му дава право да се държи грубо с нея?!

Заеби, и двамата не ви бива.
Още по-чудно ми е, че за подобна глупост се допитваш до други хора.
Не стига, че се влияеш от мнението на приятелката си и твърдиш, че не искаш да е повече така, ами и пишеш във форум как да се справиш с проблема си.

Ако искаш аз да ида да говоря с него, че искаш да си с него и съжаляваш за казаното 'не'. По-лесно ли ще ти е?
Или може би не би могла да се сетиш сама как да направиш подобно елементарно нещо.
Момичеееееее, я се стягай и тичай при него да се изясните!
+1
+2
Да не забравим постъпката, че той й предлага по СКАЙП :?
Бих казал, че приятелката й я е избавила от него;)
Но пък ако го харесваш толкова, действай;)

prettyIdeath
02-22-2009, 13:13
Просто му кажи че е било малко раничко и затова си се повлияла от чуждото мнение. Кажи си му направо защо така се е получило и ако иска да е още с теб може всичко да си почне от самосебе си

myNameIsImmortal
02-22-2009, 13:24
Ооо, аз преди да харесам някое момиче 1во й искам снимката и питам мама, тати, баба, дядо, кака, всичките ми приятели и моите съученици и тогава според тяхното единодушно мнение решавам дали да й предложа да станем гаджета ... :?

vesSynkaa
02-22-2009, 14:40
Значи:

1во: Можеше да му кажеш , че не си вкъщи и че по-късно ще говорите за това и нямаше да се получи тва.

2ро: Приятелката ти ли ще ходи с него или ти ?Кво я слушаш? :? Ти от къде знаеш , че тя не ти е завидяла и за тва да го каже тва?

3то: Не си струва да си го връщаш,щото както казаха не е бил твой,пък и той ше те обижда,ти са ше хоиш да му се извиняваш и да му даваш обяснения що така,а не иначе :?

Забележка: Втори път недей да допускаш грешката да се влияеш от чуждото мнение и го заеби тва момченце , не си струва ..

kobrichka
02-22-2009, 14:56
Постъпили сте глупаво и двамата,поне според мен.
Глупаво от твоя страна да се влияеш от мнението на приятелката ти,все пак ако го харесваш ти е без значение дали го харесва тя. Приятелите са, за да изразяват мниени и да помагат в дадени ситуации,а не да налагат. Все пак това е твоят живот и ти ще го живееш,а не тя. Глупаво е било от твоя страна да казваш "не" при условие,че го харесваш.
Неговата реакция също е глупава. Той няма право да те убижда, само защото си му отказала. Трябва да уважи решението ти независимо по каква причина е взето.
Според мен най-добре се откажи, няма смисъл да се бориш за човек,който не уважава решението ти,а и смятам че е малко глупаво да се прави предложение на даден човек по скайпа.

sadsad
02-22-2009, 15:21
Добре айде кажи ми защо си го направила ? Какво като някаква си твоя "приятелка" е казала еди какво си ? Голяма работа, не трябва чуждото мнение да влияе на твоите решения ! И спечели ли нещо като го отряза ?!?Говори с момчето и му кажи, че съжаляваш, че си го отрязала и си осъзнала какво си изпуснала.И следващия път слушай себе си !

Какво като и го е казал по скайп ?

shmatka888
02-22-2009, 17:53
Постъпката ти е много тъпа ама нищо..станало е...а сега го забрави :) щом те е обиждал не трябва да се унижаваш така...

111111111
02-22-2009, 17:59
Хах, ами ти си си виновна...
Защо се влияеш от мнението на другите?
Щом ти си го харесваш, какво значение има дали другите го харесват?


++++
Винаги ще се намери някой ,който не го харесва.Хора всякакви.Важна си ти ,а не мнението на приятелката ти

SsIiSsIiTtOo0
02-24-2009, 23:43
И аз мисля че приятелката ти може просто да ти е завидяла. Недей да се влияеш от чуждото мнение. Човек е щастлив когато притежава това което той обича, а не това което другите харесват!!!

yahhooo
02-25-2009, 13:18
Като слушаш приятелката си, а не разума си така ще бъде нали няма тя да ходи с него.. аман от заблудени хлапета

cherry_lady
02-25-2009, 14:08
не съжалявай за постъпката която си направила .. всияко зло за добро .. следващият ще е по добър ;)

yan4etyy
02-25-2009, 17:59
ми първоо не се повлиявай от др мнения :x
второ вземи му пиши че искаш да излезете и тогава поговори за това че си му отказала да тръгнете щото не си била сиг в чувствата си :) айде Успех !

endona
02-25-2009, 18:13
За какво ти е да го връщаш при себе си като е от ясно по-ясно, че пича не става... Как ще те обижда, много ли е важен? Това, че не приема "не" за отговор си е негов проблем. Не си го слагай чак толкова, защото ако бъдеш с него ми се струва, че ще понесеш не една и две обиди.
А за това, че си послушала приятелката си - всеки е различен и харесва различни неща и хора. Остави се на избора си следващия път и не искай акъл от другите!

DoomShadow
02-25-2009, 19:03
bez da 4eta drugite komentari po temata moga da ti kaja.

Priznai mu to4no tova koeto e stanalo 6te te razbere i vsi4ko 6te se opravi. A i drugo koeto moga da kaja e 4e 6tom se e darjal na sledva6tiq pat gadno s teb i te e obijdal zna4i ne e nikvo mom4e. tova ne moje da bude postupka na edno istinsko uvajava6to sebe si mom4e. izbirai kak da prodaljat ne6tata :)

Ou7taControL
02-27-2009, 03:16
кажи му че го харесваш и че тогава просто си сгрешила.. че не си очаквала да те пита и си казала не от паниката и вулнението или пък му кажи че тогава си имала някакви проблеми с някой, не си била в настроение и заради това си му отказала.. все пак това влияе много.. :)