PDA

View Full Version : Евровизия



machoka
02-21-2009, 21:16
Само аз ли мисля, че спечели на големия идиот, който вие адски фалшиво на сцената и песента не струва?!

FataMorgana1
02-21-2009, 21:18
кой спечели?

woshata
02-21-2009, 21:19
Ъ .. да определено вие фалшиво .. и е идиот
но май сме и ефектирани лекичко от загубата на онова момиче а :D

XceSS
02-21-2009, 21:21
Дайте линк към песента във вбокс, че да чуем за кво става дума :)

machoka
02-21-2009, 21:28
Ъ .. да определено вие фалшиво .. и е идиот
но май сме и ефектирани лекичко от загубата на онова момиче а :D

ъъ нищо подобно, въобще нямам нищо общо с нея, просто се зарадвах като я видях.
но този некадърник спрямо това, което чувам от Евровизия (щото не ми е познат иначе), направо ме отчайва.

KiLLeR_InSTiNkT
02-21-2009, 21:28
Според мен това беше най-доброто изпълнение и най-оригиналното.. Имаше и други, които пяха добре, но песните им не струваха нищо.

EroSennin
02-21-2009, 21:30
Абе гледайте Echo Awards по-добре ще пеят U2 и Katy Perry :)

woshata
02-21-2009, 21:35
Е хуу :lol:
И дап .. наистина пее отвратително .
Тоя път се изложиха . :)

psychopath
02-21-2009, 21:43
Аз бях за една женка :D

bulgarche
02-21-2009, 21:49
На кой му пука?

sh3_1s_7h3_0n3
02-21-2009, 21:56
Честно казано нито една песен не ми хареса тази година... както и миналата година също. Така че ми стана абсолютно безразлично след като ги чух сега. Но този, признавам си, ми беше един от най-антипатичните, апф. :?

SoFarSoG00d
02-21-2009, 21:57
Всички бяха зле....

LINKNOT
02-21-2009, 22:02
Ебахти педала избраха...

Тва е само,заради народната певица,на която иначе гласеца едва се чува в цялата работа,ама нали се води "фолкорен елемент" и айде юруш..

LINKNOT
02-21-2009, 22:11
http://www.youtube.com/watch?v=1KLVhdCIJ6g

Ей го ..

kristo
02-21-2009, 22:14
Абсолютна трагедия е тази песен... А балета с тези кокили беше нещо наистина уникално смешно и тъпо...

Честно казано песента ми приличаше на репертоара на Пегъзи Музовски от Комиците.

Единствената песен, която беше стока според мен беше на Графа-Враг, освен това и единствената на Български, което беше още по-хубавото. Но както обикновено Евровизия се печели от предварително определени момченца и момиченца на този и онзи от управляващите... Всичко е политика.

EroSennin
02-21-2009, 22:20
Аз предлагам да се съберем от форума и догодина да участваме :) Сещам се за 1 пианист който ще свири, кристо ще взема да изрови някоя старинна песен из амфитереатъра :D аз ще почна да бия водещия за да превлечем внимание :grin: след толкова препятсвия няма как да не спечелим :) 8-)

Valentin123
02-21-2009, 22:36
Аз бях за Поли,но и Краси става донякъде.Да си го кажем право-тази година беше трагична!

psychopath
02-21-2009, 22:39
Аз бях за Поли,но и Краси става донякъде.Да си го кажем право-тази година беше трагична!много ясно, че за Поли 8-)

Valentin123
02-21-2009, 22:49
И не бъдете толкова крайни спрямо Красимир.
Ето някои от изпълненията му в Лос Анджелис:
http://www.youtube.com/watch?v=yUvVcgq9Xow
http://www.youtube.com/watch?v=RqDcizLnudg
Този човек МОЖЕ да пее!Вярно,на тази песен не му личи,но определено е талантлив.

IrrieSkyline
02-21-2009, 23:18
Трагедия. Гледах го на живо. Ебаааа си ужаса! Имаше 3-4 годни песни, ама тая определено не беше сред тях. Само танцьорите с кокилите ме накефиха, но определено не те бяха същественото. Песента на Поли беше много по-подходяща да ни представи на Евровизя. Но ако трябва да сравняваме Дийп Зоун и кухата Йоанка с тазгодишния победител, да, той е по-добър. Има градация. Ха 8-)

TellMeYourName
02-21-2009, 23:20
На кой му пука?
йеп :smt043 :smt081

ScionOfStorm
02-22-2009, 01:48
е вие да не си мислите, че и да изберем най-най-най-яката песен на света ще направим нещо там?

това отдавна е музикална ПОЛИТИКА, а не въпрос на красота и привлекателност в конкурентите (песните, не участниците). може да има някакъв проблясък на ценителство, но като цяло е пари, отношения между участничките и тем подобни.

само че този път Украйна няма да даде 12 точици на Русия, ахахх

x3eme
02-22-2009, 01:50
Верно вие като вълк единак :? .

hottie
02-22-2009, 08:26
леелеее тоя човек пее ужасно ! :(

Blab
02-22-2009, 09:06
На мен ми напомни за Модърн Толкин':Д
http://www.youtube.com/watch?v=M5rzLS8d8Ck

и на още нещо, но не съм се сетила на какво:Д

MostHated
02-22-2009, 09:23
тъпо ми е всичко, Не гледам, Не се занимавам, дори сега разбрах от тук за конкурса

scyLLa
02-22-2009, 09:32
Пълна трагедия единствените български песни който са ми харесвали на евровизия са от миналата и по миналата година

Mooo6no
02-22-2009, 09:36
Песента найстина звучеше фалшиво. Иначе песента на запис звучи хубаво. Надявам се, че просто нещо гласът му тази вечер е бил кофти и на финала ще пее както трябва...

Иначе песента ми се струва, че идеята за песента е взета след сравнителния успех (сравнителен, защото на първите места бяха по политически причини) на Азербайджан миналата година с тази песен. Защото е абсолютно същото... Поп опера + тук там фолклорен мотив. Но от Азербайджан имаха мн. по-хубави гласове.

http://vbox7.com/play:e0baf8e6

bEbsI
02-22-2009, 09:36
На кой му пука?
йеп :smt043 :smt081
+1

raduna
02-22-2009, 10:15
Че какво му е на момчето? :D Чак на оперно пеене го избива, а и денси въодушевено :D
Това имаме, това пращаме.

Lucho
02-22-2009, 10:22
Не,не само ти мислиш така,и аз мисля така...наистина тази песен не струва,но както винаги в България който си е платил ще спечели...песента на Поли Генова,Графа и още няколко бяха толкова хубави...абе нямам думи...поредната излагация...и искаме да спечелим...с какво ?

babity
02-22-2009, 10:53
Аааа т'ва е пича със садо-мазо клипа! Ииииууууууууууу!

kristo
02-22-2009, 11:36
Не,не само ти мислиш така,и аз мисля така...наистина тази песен не струва,но както винаги в България който си е платил ще спечели...песента на Поли Генова,Графа и още няколко бяха толкова хубави...абе нямам думи...поредната излагация...и искаме да спечелим...с какво ?
Освен всичко което си написал и което е безспорен факт за съжаление, за пореден път се вижда как в БГ евровизия всичко е нагласено. Спечели поредното момчен на някой от по-отгоре...

InnchetO
02-22-2009, 11:45
На мен ми напомни за Модърн Толкин':Д
http://www.youtube.com/watch?v=M5rzLS8d8Ck

и на още нещо, но не съм се сетила на какво:Д

Ейй мерси! От както чух песента се мъча да се сетя за какво ми напомня :D

proFloras
02-22-2009, 15:02
Само аз ли мисля, че спечели на големия идиот, който вие адски фалшиво на сцената и песента не струва?!Ммм не само ти и аз мисля така Абе къв е тоя не може да пее песента да не говорим Графа дето е на сцена от 20 години с 3 %айди бе Ами Марияна Попова за нея мога да кажа че има глас каквото и да пее Аза Поли ако не се лъжа тя е участвала в боб бон но песента и беше хубава А за Нора мисля че достатъчно показа че може да пее а и песента и беше много хубава но както и да е Вече е ИЗБРАН победителя да видим какви ще ги забърка на Евровизия :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :razz:

hardball
02-22-2009, 15:05
Аз мисля, че беше най- интересен от всичките. Честно казано всичките песни бяха ужасни, но тоя поне е сравнително запомнящ се, другите бяха яко безлични освен всичко останало.
Ма е яко пеераз :D

InitialD
02-22-2009, 15:06
На кой му пука?

+1

malone
02-22-2009, 16:36
Пича още като му зърнах дрехите,нещо не ме впечатли.В началото песнета почва хубаво,ама от там насетне нищо.Фалшивееше доста на моменти.Много съм очуден,защо точно тази песен,но пича явно е продуцентско синче или има пари.

chester_love
02-22-2009, 17:13
Голяма излагация..думи нямам !!!

SoFarSoG00d
02-22-2009, 17:14
Станалот-станало,без това България никога няма да бъде избрана на 1-во място.

Pliok0019
02-22-2009, 17:17
Аз лично бях "за" Краси. Браво на него! Пожелавам му само много успех в Москва.

Иначе всички бяха много зле.

GbSy
02-22-2009, 17:21
На кого му пука.. допълнение ; ).

Still1ME1Still1HERE
02-22-2009, 17:28
Хаха,явно ти е много тъжно,че оная твойта не спечели,хаха...Тоя на живо яко усра песента последните 20 секудни го взе фалше 8-) Но иначе песента е много хубава и само тва накрая дет се изложи не ми хареса.От другите единствено Графа ми хареса,ама той накъде ще ходи повече!?Имаше енда или някви дет бяха стил Бръкни Спръст,а тая на мачока песента стваше за край на някой тъжен филм,като беше яко копирана и без тва.Имаше инякъв жалък опит за техно с пеене,амааа не мисля,че беше точно за ЕВ.То па и един конкурс...Тоя е най-доброто след Графа,ама за него нямаше смисъл да се гласува :)

VerryBerry
02-23-2009, 09:39
станалото-станало..сега дано поне се представи добре :)

Loshotia
02-23-2009, 09:54
Бях за Нора аз, не че беше нещо особено и тя...не знам, май в близките години няма да имаме по- добро представяне от онова пето на Елица и Стунджи. Но тяхната песен наистина беше впечатляваща.

ToniStoraro
02-23-2009, 12:29
http://vbox7.com/play:f66c1599
Ето я песента. От музикална гледна точка, песента е наистина много добра. Краси Аврамов поктива 4 октави, това, което наричате виене всъщност е изключително трудно и не съм сигурен дали и един от вас може да го постигне. Според ман това беше най - хубавата песен и той я изпълни много добре. Освен това е нещо различно. Всичките останали бяха супер еднообразни. Красимир Аврамов има невероятни успехи в Америка, освен това. Според мен заслужено спечели.

kristo
02-23-2009, 13:02
Бях забравил за песента на група "Сахара", но днеска като я слушах по незнам коя музикална телевизия и ми се струва най-добрата от всички останали... лично мнение разбира се :wink:

Rodolubec
02-23-2009, 13:05
Зам не Краси Аврамов си беше най-добър.

Swinkenhoffer
02-23-2009, 13:10
Не е лоша пък. :D
Само дето тоя пее адски педалски, ако ще и 15 октави да покрива.


TAKA tva parvo na parvo ne e PESEN A XIBRID MEJDY RASTROISTVO VAV TOALETNA I KOLQNE NA PRASE ... .. !!!!
8-)

IrrieSkyline
02-23-2009, 13:30
Бях забравил за песента на група "Сахара", но днеска като я слушах по незнам коя музикална телевизия и ми се струва най-добрата от всички останали... лично мнение разбира се :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Тия кифлите?! Добре, че бяха Електрик Форс, че да има нещо годно на сцената/в клипа. Песента е адски поста, текстът е супер тъп, въобще не ме накефиха...

Valentin123
02-23-2009, 13:32
Бях забравил за песента на група "Сахара", но днеска като я слушах по незнам коя музикална телевизия и ми се струва най-добрата от всички останали... лично мнение разбира се :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Тия кифлите?! Добре, че бяха Електрик Форс, че да има нещо годно на сцената/в клипа. Песента е адски поста, текстът е супер тъп, въобще не ме накефиха...
Що бе?Я гледай ква поезия:
I don’t kiss for money
I’m not kissing for cash or wasting time, you see
Don’t call me honey
That’s not my name, it’s just your fantasy
I don’t kiss for money
Won’t sell my soul for gold, I’m not that cheap
You won’t get on me, get off my coat and case and let me be!

:D :D :D

Valentin123
02-23-2009, 13:33
Има и по-зле от нас:
http://www.youtube.com/watch?v=9VjQW3h1grY

:D

kristo
02-23-2009, 15:08
Бях забравил за песента на група "Сахара", но днеска като я слушах по незнам коя музикална телевизия и ми се струва най-добрата от всички останали... лично мнение разбира се :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Тия кифлите?! Добре, че бяха Електрик Форс, че да има нещо годно на сцената/в клипа. Песента е адски поста, текстът е супер тъп, въобще не ме накефиха...
Текстовете на всички съвременни песни са като цяло елементарни и по няколко изречения на куплет и след това повтаряне на припева по 10 пъти, но не става дума затова. Защото песента си е много добра и като стил, и като звучене, и като клип. За мен си е най-добрата, заедно с на Графа-Враг.

Освен това не разбирам английски добре и затова нямам кой знае каква представа какво се пее, а и не е особено важно 8-)

Във всеки случай не вярвам песента на Аврамов да е много по-смислена от тази на Сахара.

Loshotia
02-23-2009, 15:34
Има и по-зле от нас:
http://www.youtube.com/watch?v=9VjQW3h1grY

:D

Да, факт. Поразгледах песните на другите държави и честно казано никоя не ме грабна

machoka
02-23-2009, 15:40
Самият Аврамов пя адски зле на живо. Може би на записа с клипа звучи добре, но в едно професионално звукозаписно студио с добър звукорежисьор, и кравата ще стане Андреа Бочели.

Същината на конкурса е живото изпълнение, а от всякаква музиклна гледна точка този музикален недъг пее ужасно, второ че самата песен е под всякаква критика, никаква мелодичост, никакъв нормален рефрен, аранжимента също куца. Имахме и по-добри варианти.

А на вас като не ви пука - що пишете?! На мен ми пуска за това, че на световната сцена в Москва ще се изложим много яко, сякаш нямаме по-добра алтернатива.

Loshotia
02-23-2009, 15:44
А имахме ли наистина алтернатива? Нямаше песен, която да блесне, която да изпъква над другите.

machoka
02-23-2009, 15:46
ИМахме, мен например ми хареса оня, дето се прави на Елтън Джон.

Loshotia
02-23-2009, 15:51
Последните години, поне аз откакто следа конкурса, забелязвам, че се харесват ритмични песни( с изключение на онази от Сърбия, за която все още има спорове около пола й), с етно звучене, песни, които могат да станат хитове. Според мен това е и причината, поради която всяка година британските песни ги пращат на дъното. Хората са се наситили на еднаквото звучене.

Mooo6no
02-23-2009, 17:24
^ Или по-скоро съседните Източно европейски държави си гласуват една за друга. Великобритания никога не праща добри песни, защото певците в тази държава стават световно известни без този конкурс. Там е най-добрата музикална сцена след тази на САЩ (а може и по-добра) и никой не го интересува тъпата Евровизия. Само нас в източна Европа ни интересува, защото това е едничкия шанс нещо наше да стане известно достояние на света. И си гласуваме сами едни за други независимо качествата на песните. Която държава има най-голямо влияне... тя печели.

Пък и целите тези вълнения, както и тези с Белоградчишките скали са породени от комплекс за национална малоценност. Същата работа като с Белоградчишките скали. Дето и го казах на една съученичка... надали Белоградчишките скали са по-хубави от Гранд-Kаньон, но американците не са хукнали да гласуват за него, защото те си го знаят и без това. Не им е нужна позицията в някаква си анкета. С Евровизия е същото - никой в западна Европа не го интересува какво ще стане на този конкурс. Даже държави като Англия, Ирландия, Италия, Франция, Германия обмислят да напускнат този конкурс, което значи най-развитите в музикално отношение държави да не участват на Евровизия.

Loshotia
02-23-2009, 17:40
И все пак аз не виждам нищо лошо в това да се подкрепят Белоградчишките скали. Наречи ме комплексарка, но защо да не гласувам за нещо българско- да помогна по някакъв начин нашето да стане световно достояние. Може би си прав за Гранд каньона, но е факт, че Щатите разполагат с достатъчно възможности, за да го рекламират и без да участват в онлайн конкурс.

Това, че в някаква сфера се наливат пари, не значи, че е стойностен продукта. Има достатъчно примери за тъпи и безсмислени текстове, филми, книги ако щеш. И на обратния полюс- толкова талантливи писатели и опитващи да изгреят банди има- с красива музика и текстове, но no money no funny.

А защо Англия, Франция, Италия(...) излизат от конкурса? И също така защо те винаги отиват на финала, а никога не се състезават за влизане в него?

Mooo6no
02-23-2009, 18:30
А защо Англия, Франция, Италия(...) излизат от конкурса? И също така защо те винаги отиват на финала, а никога не се състезават за влизане в него?
Отиват на финала, защото те са създателите на конкурса. Навремето на тоя конкурс са го печелили изпълнители като Тото Котуньо, Селин Дион и АББА. Сега стоят някакви изцепки, които след 4-5 години никой няма да помни. Отиват на финала и защото дават основната част от парите. Ако си мислиш, че България и Германия дават еднаква вноска за участието си -> грешиш. Може да излязат, защото първо не им трябва този конкурс. Второ дават основната част от парите, а дори и да пратят хубава песен тя не може да го спечели. Самите изпълнители в тези държави не участват, защото не виждат никакъв смисъл, за да станат известни из Европа и света е нужно да станат известни в собствената си държава, а не да участват на някакво международно състезание, в което се гласува по политически причини. Така тези държави не представят хубави песни.

И без пари стават стойностни продукти, но обикновено най-стойностните продукти са направени с пари. Но не казвам, че направеното с пари е стойностен продукт. Това важи най-вече при филмите, защото за музиката не са необходими особено много пари.

afterforever
02-23-2009, 21:02
А като става въпрос за това, че Селин Дион е печелила, ако някой е гледал импълнението й, може да разбере какво означава да печелиш конкурс с глас, нищо друго. Тя не прави и една крачка на сцената, няма балети, глупости и т.н. да не говорим, че изглежда по мое мнение смешничко, ДОРИ за годината и модата, която е била тогава, но МОЕ мнение. Та смешковци, които печелиха последните години, едни от които смешковци, докато не му казаха името не се знаеше от къв пол е...

Loshotia
02-24-2009, 07:18
Да де, ама не впечатляват изпълненията- по никакъв начин. А онова безполовото, както мошно каза, спечели заради съседните държави.

Skullbreaker
02-24-2009, 07:25
Тихо бе хейтъри..После сме били толерантна държава....

Никаква толерантност към кастрираните хора не виждам да се проявява..

Плюс това Краси ще ни представи повече от достойно!
Те като го видят ,ще гласуват за него за ташака :booooomb: ..
Такова комедийно шоу аз отдавна на бях гледал :Р .





*Обосновавам се с по-миналата евровизия...Имаше една песен "Айнс цвай полицай" не знам каква си...Дето стана 2-ра... :evil:

Loshotia
02-24-2009, 07:29
Сещам се за коя песен говориш
http://www.youtube.com/watch?v=eX_rNEPIgc8

Различно е...тази е забавна...

DjBaloon
02-24-2009, 07:43
нз дали някой е пуснал това видео в темата
но това е направено от канал 3 интервю с участниците
и тоя дето спечели почти си се изпусна че е знаел,че ще спечели 8-)
http://vbox7.com/play:5035400a

afterforever
02-24-2009, 07:57
леелеее тоя човек пее ужасно ! :(

Може ли да се пее ужасно.... т`ва пеене ли го наричаш... :D :D Гледайте от тази гледна точка - той грачи прекрасно. :-D :-D

Loshotia
02-24-2009, 08:15
нз дали някой е пуснал това видео в темата
но това е направено от канал 3 интервю с участниците
и тоя дето спечели почти си се изпусна че е знаел,че ще спечели 8-)
http://vbox7.com/play:5035400a

:shock:
То, че е скалъпена работата, скалъпена е, но виж как останалите коментират. Особено Стунджи и Елица...

DjBaloon
02-24-2009, 08:41
http://vbox7.com/play:b14c4e2c


ето целия репортаж малко разширен с откъси от вс песни

afterforever
02-24-2009, 08:53
Да де, ама не впечатляват изпълненията- по никакъв начин. А онова безполовото, както мошно каза, спечели заради съседните държави.

Не бих казал, че е заради съседни държави, а заради това, че сърби има из цяла Европа. Не мога да си представя как някой, който не е сърбин, може да гласува за песен, която не разбира. Но това не е толко важно, тъпото е, че целият конкурс представлява нещо такова...

Pooky
02-24-2009, 18:23
Така и така няма да се класираме какво значение има ??

Loshotia
02-24-2009, 18:41
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1276714

Българската национална телевизия (БНТ) излезе с официална позиция по повод "избора на песента Illusion в изпълнение на Красимир Аврамов, събрала 19 553 гласа в предаването на 21 февруари".

В нея се допуска възможността да не се явим на конкурса в Москва през май.

"В настоящия момент ние се стремим да проверим докрай качествата на изпълнителите на песента и да внесем в нея допустимите корекции, с които да я направим конкурентноспособна на другите песни от европейския конкурс и с шансове за максимален успех.

В случай, че това не ни се отдаде, бихме призовали нейните автори и изпълнителят й да се откажат от участие в конкурса.

Ако получим отказ на това наше предложение, пред нас ще стои и възможността да спрем участието си в Москва - факт, заради който ще ни бъдат наложени финансови санкции и условия за последващо участие", се казва в официалната позиция на БНТ.

От медията уточняват, че конкурсът "Българската песен за Евровизия" е организиран отговорно и професионално за пети пореден път.

Изборът на песента предизвика вълна от негодувание сред музикалната гилдия заради нестабилността на изпълнението, се казва в позицията и се допълва, че са се появили и крайно негативни мнения, определящи изпълнителя като "пълен непрофесионалист".

От БНТ заявяват, че регламентът е съобразен с европейските изисквания, проверен е четирикратно. Той е утвърден, публикуван и спазен напълно и пунктуално от участниците и през тази година.

На 27 февруари ще има извънредно издание на предаването "Бъди звезда", в което ще бъдат поканени противниците и поддръжниците на спечелилото парче, както и журито, одобрило 12-те финалисти.

Красимир Аврамов отново ще изпълни Ilusion на живо.

В предаването "БНТ такси" днес певецът заяви, че няма да се откаже от победата си.

"Божа работа е защо човек печели и защо не! Аз искам България да запомни тези лица, които ме нападат в момента. България е гласувала за мен и те не могат да се примирят, че моята песен е различна и оригинална.

За тях е много важна Русия, защото е много голям маркет! Ако беше Белград или някоя друга страна, вероятно нямаше да има такива нападки срещу мен. Това е борбата за този маркет", каза още изпълнителят.

Pooky
02-24-2009, 19:12
Добре бе миналата година никой нищо не каза за Йоана която пееше толкова фалшиво та се късаше, а сега ..
Българина само му дай да плюе някой.Песента е оригинална.

StayFly
02-24-2009, 22:22
:lol:

Ужас, гавра!
Да плачеш ли, да се смееш ли..... На тоя пич бая са му мачкАли мадурките.

kalashnik
02-25-2009, 06:49
Пълен боклук, както и певеца, така и песента.
1.Пее се на английски.
2.С пеенето на английски използва и прабългарски дрехи - отврат. Ако пееше на български щеше да е по-добре.
3.Виеше като сирена на 1 юли.
4.Песента е немелодична.
5.Текста е ужасен.

StayFly
02-25-2009, 09:16
rawr ?!?!??!

afterforever
02-25-2009, 09:45
Пълен боклук, както и певеца, така и песента.
1.Пее се на английски.
2.С пеенето на английски използва и прабългарски дрехи - отврат. Ако пееше на български щеше да е по-добре.
3.Виеше като сирена на 1 юли.
4.Песента е немелодична.
5.Текста е ужасен.

Мисля, че не разбрах. Писал си като недодастатък това, че песента е на английски ли (т.1.). И въпрос, какви сирени има на 1. юли, че не мога да се сетя как точно е вил?

StayFly
02-25-2009, 10:22
Нали ги тестват профилактично един/два дни предварително, та сигурно тва е искал да каже.
Не ми се вярва да е толкова тъп, че да не знае 2ри юни.

Edit: ама той юли ли е написал :lol:
Връщам си думите назад.

afterforever
02-25-2009, 10:47
Е да де да, пускат ги на 1. юли, че да са готови за следващата година :D :D :D

PainMonopoly
02-25-2009, 10:53
Поли :smt007

gsh
02-25-2009, 21:34
дори не знаех, че има евровизия хах :D и какви са тея "звезди", дет са се надигнали срещу победителя ? г(р)афа ли, нора ли, светльо от 5stars ? е.бем ти и звездите :? дори не съм слушал песента, ама нали това е вотът на зрителите ? Ако има неква лъжа, да го докажат, ако ли не, да се примиряват :x

kalashnik
02-26-2009, 11:58
Казват, че няма лоша реклама. Краси Аврамов призова държавата и правителството да подкрепи песента му, за да стане тя победител и вече седмица след победата му ВСИЧКИ медии коментират усилено песента. Въпреки многото отрицателни коментари по адрес на човека глас вече е факт и петиция в подкрепа на песента. Ето и текста на петицията:

Красимир Аврамов убедително спечели финала на конкурса "Българската песен на Евровизия" с 55% от зрителските гласове, 5 пъти повече от гласовете за втората песен. Сега срещу него се излива огромна "помия", долни коментари от долни хора и на международно признат певец с рядък глас се приписва титлата "куц кон", "срам за България". Въпреки това обаче конкуренцията му далеч не заслужаваше честта повече от него. Основната претендентка за правото да представя България пред Европа се състезава с тривиална песен с крадена мелодия и слиза все по-ниско с некоректни и нетактични коментари от ефира.

Ние искаме:
1. БНТ да вземе становище по проблема и да пресече хапливите реплики на знайни и незнайни български музиканти.

2. БНТ да оповести точната сума на гласовете за всяка песен. Да се оповести и за коя песен колко телефонни номера са гласували, от което да се изчисли среден брой гласове за песента от един номер.

3. Знайните и незнайните музиканти, които падат толкова ниско и с такива тежки обвинения, да бъдат санкционирани по някакъв начин от гилдията им и от БНТ. Ние смятаме, че кръчмарската свада, която те се опитват да предизвикат далеч не подхожда на поведение, каквото бихме очаквали от култур-трегери.

4. БНТ да подкрепи Красимир и да му окаже всякаква помощ за организирането на представянето му на полуфинала и финала в Москва.

Най-важното:

5. Песента да не се оттегля, вотът да не се провежда наново и Красимир Аврамов да остане човекът, който ще ни представя в Москва.

Текстът на петицията е написан от фен на конкурса Евровизия, който смята, че изборът на България е удачен, за разлика от "големите специалисти" на страната. Всякакви намеци, че петицията е написана от хора, "купили" победата на Красимир, както и намеци, че такива са ми платили, биха били напълно неуместни".

СРААААААААААААААААААААААА АААААМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ivalinka
02-26-2009, 13:49
на мен песента лично ми харесва, особено началото :) на финала не пя добре, но.... иначе другите песни не ми харесаха изобщо. а на поли беше повече от банална

Pooky
02-26-2009, 16:14
А пък българските звезди толкова ме дразнят, няма начин по обедително да си изкажат злобата..особено пък Мариана Попова.Правила турна бла-бла..защо тогава има само 8 % ?? Не и ли стигна веднъж отиде на евровизия, нищо не направи сега пак..тоя път с по-глупава песен.Но иначе злобее и тя най-много.Точно това е песента за евровизия,защото е различна,защото е запомняща се.И искам да видя лицата на всички тия бг "звезди" когато Краси отиде и се представи достойно на финала.Мариана Попова ряпа да яде !

kristo
02-26-2009, 16:50
А пък българските звезди толкова ме дразнят, няма начин по обедително да си изкажат злобата..особено пък Мариана Попова.Правила турна бла-бла..защо тогава има само 8 % ?? Не и ли стигна веднъж отиде на евровизия, нищо не направи сега пак..тоя път с по-глупава песен.Но иначе злобее и тя най-много.Точно това е песента за евровизия,защото е различна,защото е запомняща се.И искам да видя лицата на всички тия бг "звезди" когато Краси отиде и се представи достойно на финала.Мариана Попова ряпа да яде !
Съжалявам, че не мога да споделя оптимизма ти, обаче с тая умряла песен как мислиш, че ще се представи достойно този Краси? Не казвам, че няма певчески качества, но просто тази песен може да бъде определена само като трагична.
Отделно не знам защо никой не коментира балета му, който беше още по-трагичен и смешен...

LINKNOT
02-26-2009, 16:56
http://www.youtube.com/watch?v=F5iPXLwNSaQ

Талантлив бил...? 8-) 8-)

gsh
02-26-2009, 18:05
А да не би песента на слави със софи маринова щеше да представи по-добре България от Каффе ? Дийп зоун уж щяха да спечелят - до финал не стигнаха ... На евровизия имат предимство различните песни, затова "Вода" стигна толкова напред ... Когато се намерят некомплексирани хора - да не пеят на английски, а да направят песен на български език, вероятно ще имат по-голям успех.

kristo
02-26-2009, 18:38
А да не би песента на слави със софи маринова щеше да представи по-добре България от Каффе ? Дийп зоун уж щяха да спечелят - до финал не стигнаха ... На евровизия имат предимство различните песни, затова "Вода" стигна толкова напред ... Когато се намерят некомплексирани хора - да не пеят на английски, а да направят песен на български език, вероятно ще имат по-голям успех.
Абсолютно си прав

Ou7taControL
02-27-2009, 04:30
Само аз ли мисля, че спечели на големия идиот, който вие адски фалшиво на сцената и песента не струва?! и аз съм на твоето мнение.. :?

LINKNOT
02-28-2009, 02:44
Я,вижте македонците с каква песен ще ходят!!

http://youtube.com/watch?v=Q1iuH1kAULQ

Е па ако не ние,поне те да спечелят. Все българско ще е. 8-)

afterforever
02-28-2009, 10:21
Само аз ли мисля, че спечели на големия идиот, който вие адски фалшиво на сцената и песента не струва?! и аз съм на твоето мнение.. :?

Вчера се ебаваха в "Шоуто на Слави": Слави пита "защо му викат "Човека-глас" и отговаря, ма не чух кой "Аз чух, че "Човекът-линейка" ще му викат вече" :D:D

Jesus
02-28-2009, 10:25
един фр определи пеенето му като на скопен петел :-D

afterforever
02-28-2009, 10:32
Аз го чух това нещо да си определя пеенето като нмого хубаво, само дето имало проблем със звука. Проблемите със звука, специалист като него, трябва да знае, че малко само изкривяват гласа, но не само него, но и музиката. То неговата беше толкова изкривена, че един проблем с озвучаването, можеше само да я оправи, поради липса на "накъде да отиде по към лошо".

Daniella_
02-28-2009, 13:02
България ако въобще има самоуважение ще спре да участва в тоя измислен конкурс... защо мислите ,че повечето западни държави не участват в него.Щото имат самоуважение като нации :D Само Германия участва,но не си прави много много труда :D

Briseis
02-28-2009, 14:15
Я,вижте македонците с каква песен ще ходят!!

http://youtube.com/watch?v=Q1iuH1kAULQ

Е па ако не ние,поне те да спечелят. Все българско ще е. 8-)

аз тия двамата ги познавам :grin:
много са готини :-)