PDA

View Full Version : ne go razbiram



seksito
02-21-2009, 21:24
Историята ми започва някъде отпреди 2-3 години, от тогава се познаваме с А. Аз бачкам в едно кафе, а той е най-добрият приятел на шефа ми. Още от началото забелязах, че А. е хубавичък, но ние бяхме просто познати. Тук е момента да вметна, че аз съм на 21, а той на 31. С течение на времето моето увлечение към него се засили и аз реших да пробвам да го заинтереувам. За мое голямо съжаление нищо особено не се получаваше. Развръзката стана точно на тази Коледа, за моя радост се свалихме.Бяхме в тях, но не правихме секс, за което супер мн съжелявам. След случая сме се засичали за малко, държим се сякаш нищо не се е случило.
Проблемът е в това, че аз мн искам да го чукам, а досега не е имало някой, който да ми откаже. Не че съм красавица, ама мъж отказва ли? А. май е първият, не знам защо. Имахме и втора свалка, но и тя не завърши по искания от мен начин. Затова, аз понеже съм си директна му казах в прав текст "за кво не правим секс, искам да ме чукаш" а той ми отговори някви тъпотии- че хубавите неща стават бавно и такива локуми.
Не го разбирам тоя човек,усещам, че го възбуждам, ама що не стигаме никога до секс... Само недей ми обяснява, че не иска само да ме ебе , а нещо повече, щото ако беше така щеше да ме търси по-често,а той не го прави..
Кажете ми какво да правя. Само за него мисля, навила съм си на пръста, че трябва да го имам. HELP ME.... :(

cherinka
02-21-2009, 21:28
Деа знам, разбери се с шефа ти някой път като затворите заведението той да се разбере с него да иде там и ти да го чакаш в романтична обстановка по бельо, пък и ако тогава ти откаже, ебати песа :shock:
АКо имаш други проблеми, ела при мен. С удоволствие бих се изчукала с теб. :booooomb:

EroSennin
02-21-2009, 21:34
Може да има проблем с инструмента и да го е срам да сподели :? Това че мъжете не отказват не е вярно !!!

beachy_bunny
02-21-2009, 21:37
Хах сигурна ли си , че със шега ти са приятели по този начин по който си мислиш ... :D :D

cherinka
02-21-2009, 21:48
^ ааааааааааааааааааааа ахахаххахахахахахааааа

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GossipGirl89
02-21-2009, 22:29
Може пък момчето наистина да не иска да прибързва ве :D Не всички са някви секс-маняци 8-) Ако иска нещо по-сериозно, а вече знае твоите намерения докъде се ограничават може и за това да не те търси толкова често :D

Darkkiss
02-22-2009, 00:54
ти си на 21 а той на 31

мда...

cherinka
02-22-2009, 01:10
ти си на 21 а той на 31

мда...
явно има семейство и деца, бе, не е трудно да се досети човек.
макар, че аз съм имала такива навитаци. хаха

и такаа, сега остава въпроса защо аджеба пича се дърпа, и аз не мога да го повярвам, нереално ми се струва...

valdesbg
02-22-2009, 06:31
Истинския сваляч първо създава привличане след това показва доверие и чак след това прави секс. Ти прескачаш първите две стъпки и той с право ти отказва. Капиш?

seksito
02-22-2009, 09:06
Той няма нито жена, нито деца, нито дори в момента и сериозна приятелка.

valdesbg
02-22-2009, 09:09
Той няма нито жена, нито деца, нито дори в момента и сериозна приятелка.

So what?

Определено на виждаш по далече от носа си, нямам време и желание да ти обяснявам нашироко.

sadsad
02-22-2009, 09:19
Не можеш да имаш всичко ;) Трябва да отвикнеш да получаваш всичко, което искаш. Не всяко момче в случая мъж трябва да е съгласен да прави секс теб, само защото си му казала "искам да ме чукаш" :?

Serendipitys
02-22-2009, 09:57
Най-лошото от всичко е, че ти си на 21 години, а искаш съвет от тийнейджъри в интернет форум.

Marky
02-22-2009, 10:26
Най-лошото от всичко е, че ти си на 21 години, а искаш съвет от тийнейджъри в интернет форум. :D Верно, това е тийн форум :D

vesSynkaa
02-22-2009, 10:48
Омг казала си му "искам да ме чукаш" ? :shock: О год :-D Ем честно да ти кажа , на мене , ако ми кажат така .. :lol: Пхаха :lol: На мен ли ми се струва или си яко загоряла за секс?Като толкова мн искаш хвани си някой от тея дето "ти пускат" и си задоволи желанието .. М не съм и много сигурна ,че иска да прайте секс щом го отлага , ама както и да е .. :D